יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
האם כדאי להטמיע סרט תדמית באתרי WIX?
עודכן: פברואר 2024

מיהי בכלל חברת וויקס (Wix)?

חברת וויקס (wix) הינה חברה ישראלית, אשר מפתחת פלטפורמה לבניית אתרי אינטרנט. הייחוד של וויקס זה שהפלטפורמה שלה מאפשרת לכל אדם להקים אתר אינטרנט, ללא עלות וללא כל צורך בידע מוקדם בקידוד או עיצוב אתרים. גם העיצובים המיוחדים, וגם הידידותיות הפכו את הפלטפורמה לדי פופולרית. החברה נוסדה ב 2006, והשווי שלה טיפס בהדרגה במשך מספר שנים. אבל, בשנתיים האחרונות השווי של החברה זינק בכמעט 180%, ובחודשים האחרונים של תקופת הקורונה שווי החברה זינק ב - 260%, והביא את החברה לשווי של כ- 15 מיליארד דולר (!!). רק לשם השוואה, השווי של חברת צ'ק פוינט, חברה שהיא שם דבר עולמי ודי ייחודית בתחום שלה הוא כ- 17 מיליארד. כלומר, וויקס היא כבר לא חברה קטנה ונחמדה שמספקת פלטפורמה לבניית אתרים. וויקס היא חברה מובילה באספקה של פלטפורמה להקמת אתרי אינטרנט של עסקים, שזה קו החיים כיום של כמעט כל עסק. במיוחד כיום, כחלק נכבד מהאנשים עובדים מהבית, אין טיסות לחו"ל, ואנשים מעדיפים לבצע עסקאות מרחוק, בלי צורך לנסוע ולראות את המוצרים שהם רוכשים, זה אומר שאם לעסק אין אתר- הוא כמעט ולא קיים. 

 

טוב, איך זה קשור לסרטי תדמית?

אין ספק, כל עסק החל מעוסקים זעירים ברמה של עוסק יחיד, ועד לחברות יותר גדולות, מקימים לעסק אתר אינטנרט, ומשלבים בו מידע מפורט על העסק והמוצרים. רבים גם משקיעים בקידום של האתר, כך שיופיע במקומות חיפוש גבוהים בגוגל אורגני, ועד שהאתר יהיה במקומות גבוהים באורגני, מקדמים מכירות דרך גוגל (PPC- Pay Per Click), טרגוט של לקוחות על פי הגדרת קהל היעד, וקידום ברשתות חברתיות ועסקיות, במידה ורלוונטי. 

אבל צריך להבין, שהלקוחות השתנו. אנשים היום מחפשים מידע לפני שהם מבצעים רכישה של מוצר חדש, וכמובן עיקר החיפוש הוא בגוגל. אבל, אנשים הפכו לקצת 'עצלנים, וחסרי סבלנות'. הרי הם מופצצים 24/7 בכמויות עצומות של מידע מכל כיוון, כי כולם מנסים היום לקדם את העסקים באינטרנט, דרך אותם אתרים של וויקס (או אחרים). לכן, כיום הרבה יותר יעיל לספק לאנשים מידע תמציתי וממוקד שמציג את העסק והמוצרים באופן שמאפשר להם להיות לקלוט את המידע בקלות, בלי להתאמץ ולקרוא כמויות גדולות של מידע כתוב. את זה עושים סרטי התדמית בצורה הכי יעילה. גם כיום, סרטי התדמית הם כל כך ממוקדים, שמקובל להפיק שני סוגי סרטי תדמית: סרט תדמית לעסק, אותו משלבים באתר הבית של העסק, וסרט תדמית לכל אחד מהמוצרים השונים של העסק, אותם משלבים בדף העסקי של המוצר באתר החברה. בכך, מקבלים כיסוי מלא של העסק, החל מחיזוק המיתוג שלו, קידום מכירות של מוצרים חדשים, ולקוחות ששוהים הרבה זמן באתר החברה, מה שעוזר לקידום אורגני של האתר של העסק, שיתחיל להופיע בדף הראשון בגוגל אורגני. 

 
ראו דוגמאות של סרט תדמית לעסק מול סרטי תדמית למוצרים שונים, אשר שולבו באתרים של העסקים:

לסיכום, אתר אינטרנט לכל עסק הוא כיום צורך חיוני לקיום של כל עסק, כי רוב הלקוחות נמצאים שם לקבלת מידע על מוצרים חדשים. זה מסביר את ההצלחה האדירה של חברת וויקס. ובכדי להגדיל משמעותית את הקידום של העסק והמוצרים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק ולמוצרים השונים.מאמרים נוספים בנושא:   צילום וידאו תדמית לעסק- סרט תדמית                                     בכל משבר יש גם הזדמנות וסרטי תדמית הם הפתרון

מנהל עסק - מעוניין להתניע מחדש את הפעילות העסקית?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו למגוון מוצרים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מורכבים.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג את המוצר של חברת אקולוג'יק, אשר מאפשר סינכרון בין מגדלים חקלאיים ורשתות שיווק, עם הדגש על שיוווק בין לאומי. סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו של הצגת הבעיה, הצגת החברה והמוצר, וכן צילומי מסך אקטיביים של מסכי התוכנה שהחברה פיתחה. באופן כזה לקוחות פוטנציאלים יכולים להתחבר לנושא, ולראות בדיוק איך נראה הפתרון, ושהוא עובד כבר ברמה הבינלאומית.

סרט תדמית לחברת פיקופרטס

חברת פיקופרטס, הינה חברה ישראלית בגודל בינוני, אשר מפתחת ומייצרת מכלולים מכנים זעירים לשימושים שונים במגוון תעשיות. החברה ביקשה לחזק את המיתוג הבינלאומי שלה, כך שלקוחות פוטנציאלים יוכלו לסמוך עליה כספקית עיקרית עבורם. זה בדיוק מה שסרט תדמית זה נועד להעביר. הסרט מציג את התשתיות המגוונות והמיוחדות של החברה, שנשענים על בסיס טכנולוגי מתקדם, עם מערכות אבטחת איכות לאורך כל תהליך הפיתוח והייצור. סרט התדמית מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו בחברה, כך שלקוחות פוטנציאלים יכולים להתרשם מהחברה, כאילו הם ביקרו בה בתהליך של בחירת ספק. בתוך זמן קצר הסרט חיזק משמעותית את המיתוג של החברה כמובילה בתחומה, והזניק את מכירות החרבה ומספר הלקוחות שלה. הסרט משולב באתר הבית של החברה, כמו שמתאים לסרט תדמית לעסק.

סרט תדמית למערכת ניהול קווי ייצור של חברת ריוסול

לחברת ריוסול ישנם שני קווי מוצרים עיקריים. קו מוצרים אחד הוא מערכת ניהול דיגיטלית של קווי ייצור. סרט תדמית זה, באורך של כ- 1.5 דקות, מציג את המערכת, מה הייחוד שלה, איזה תתי מערכות מרכזיים המערכת כוללת, ובעיקר- איך המערכת נראית כאשר היא מותקנת בהצלחה אצל לקוח מרוצה. סרט התדמית מבוסס ברובו על צילומי וידאו, מה שמחבר רגשית לקוחות פוטנציאלים שיכולים לראות במו עינייהם את המערכת בעבודה, כאילו היא כבר מותקנת אצלהם. לכן גם המערכת התקבלה בצורה כל כך חיובית כשהוצגה ללקוחות פוטנציאלים. סרט תדמית זה שולב באתר החברה, בדף המוצר של מערכת הניהול הדיגיטלית של קווי ייצור.

סרט תדמית למערכת ניהול הגידול של קנביס רפואי של חברת ריוסול

מערכת ניהול הגידול של קנביס רפואי הוא קו המוצרים השני של חברת ריוסול. המערכות בסך הכל דומות מבחינה טכנולוגית, אבל מכיוון שהיישום שונה לחלוטין, הופק סרט תדמית מקיף זה. הסרט באורך של כ- 2.5 דקות, ארוך משמעותית ביחס לסרט התדמית של מערכת ניהול קווי ייצור, וזאת מכיוון שרגולטורים בכל מדינה מתייחסים בצורה מאוד מחמירה לנושא ניהול הגידול של קנביס רפואי, שמבחינתם מדובר בניהול פיתוח וייצור של תרופה. הייחוד של המערכת של ריוסול זה שהיא תומכת בצורה מלאה בכל הדרישות המחמירות של הרגולטורים במדינות השונות. סרט התדמית מציג את הפתרון ברובו בצילומי וידאו, כך שלקוחות פוטנציאלים רואים את יישום הפתרון בתחום גידול קנביס רפואי, ובעיקר- את ההתקנה של המערכת בצורה מוצלחת בחוות גידול קנביס בארץ. לכן גם סרט התדמית זכה להענות משמעותית, ואיפשר לריוסול להתקין את המערכות שלהם כמעט בכל חוות הגידול בארץ. סרט תדמית זה שולב באתר חברת ריוסול בדף העסקי של קו מוצרי גידול קנביס רפואי.

ראו סרט תדמית לבנייני האומה בירושלים שהפקנו לאחרונה

סרט התדמית של בנייני האומה בירושלים נועד לחזק את המיתוג של מרכז הכנסים הבינלאומי, ולכן משולב באתר הבית של בנייני האומה. סרט התדמית מציג דרך צילומי וידאו את התשתיות המגוונות הקיימות במקום, על מגוון האולמות השונים ובגדלים השונים, עד לאולם אוסישקין שכולל 3,000 מקומות. במקום התקיימו כנסים ותערוכות מכל תחומי התעשייה, כך שהסרט כולל צילומי וידאו מכנסים ותערוכות שונות. כמובן, שסרט התדמית גם משמש לקידום שיווקי של בנייני האומה, דרך קישור למיילים ישירים לחברות הפקה ולקוחות פוטנציאלים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות