יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מה הקשר בין ג. יפית וסרטוני תדמית?

מהי 'רמת זכירות גבוהה'?

תנסו לחשוב לרגע, איזה פרסומות שודרו השבוע בטלביזיה. בספק אם תזכרו יותר מפרסומת אחת. אבל, בוודאות תזכרו מה ג. יפית פרסמה. לזה קוראים "רמת זכירות גבוהה".
 
כאדם שעסק רוב שנותיו בשיווק, תמיד מצחיק אותי לראות את הפרסומות הפשוטות של ג. יפית. אבל, צחוק לחוד ומציאות לחוד. מסתבר, שהפרסומות של ג. יפית זוכות לרמת זכירות הכי גבוהה, בהפרש עצום ביחס לפרסומות אחרות. ולראיה, בכל שבוע חברה נוספת שוכרת את שירותיה.

בשנים האחרונות, רוב הפרסומות בטלביזיה, כוללות שני מרכיבים:
כמות גדולה של משתתפים (חברת יס לקחה את זה לקיצוניות, תוך שימוש במאות ניצבים בכל פרסומת)
הרבה מאוד אפקטים ממוחשבים, תוך שימוש באמצעי עריכת וידאו מתקדמים
 

מה מייחד את הפרסומות של ג. יפית?

נראה, שהפרסומות של ג. יפית הן ההפך הגמור. מעט מאוד משתתפים (בדרך כלל רק ג. יפית עצמה, ולפעמים נוספת גם כלתה או נכדה). ג. יפית מקפידה, עוד מהתקופה שפרסמה מדור שבועי בלאישה "ג. יפית ממליצה", להציג את עצמה כבוחנת אובייקטיבית, אשר בדקה באופן אישי את המוצר, ורק אחרי שהשתכנעה שהוא טוב/אמין/מועיל/שימושי וכו', רק אז היא משתפת את הקוראים/צופים בחוויה שלה, וממליצה גם להם להשתמש במוצר. למרות, שלא ברור באיזה כלי בדיקה היא השתמשה, ואיזה מוצרים אחרים חלופיים היא בחנה (אם בכלל), עדיין אנחנו משתכנעים שמדובר בבוחנת אובייקטיבית ואמינה שאפשר לסמוך על מילה שלה (היא כמובן משתמשת קבוע במילים: "מילה שלי, נקודה"!, שגם מגדילים את הזכירות, וגם יוצרים אמינות). ג. יפית הבינה, שעסקים עושים בין אנשים ולא בין חברות, ולכן הוספה של המימד האישי (שלא לומר המשפחתי: כלה, נכד וכו'), יכול לתרום משמעותית לאמינות הקשורה בהתנעת תהליך המכירה (קונה פוטנציאלי שוקל לבצע רכישה). כמובן, שאחרי שהותנע תהליך מכירה, יכנסו שיקולים נוספים אישיים של הקונה, ומשלב זה עובר תהליך קבלת ההחלטות לידי הקונה הפוטנציאלי מול המוכר של המוצר הספציפי. אבל, המטרה של הפרסומת הושגה- הותנע תהליך מכירה.
 

הפקת סרטון תדמית לעסק

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר בעלי עסקים המוסיפים סרטוני תדמית לאתרי האינטרנט של העסקים. במהותו, סרט תדמית הוא סוג של פרסומת לעסק. רוב סרטי התדמית כיום, משתמשים בטכניקות דומות לאלו של פרסומות הטלביזיה, ובכדי להרשים משתמשים בניצבים רבים ובאפקטים מרובים. במקרים רבים, סרטים אלו נראים "מיליון דולר", אבל- לא מצליחים להעביר את המסרים השיווקיים החשובים של העסק או המוצר. כמובן שבמקרים אלו, סבירות נמוכה שיותנע תהליך מכירה.
 
אני כבר שנים ממליץ על הוספת המימד האישי בהפקה של סרטון תדמית, שוב מהסיבה העיקרית שעסקים עושים בין אנשים ולא בין חברות. אם במקום לנסות ולהרשים את הצופה בסרט התדמית, בכסף הרב שהשקענו בסרט, נשקיע מאמץ להפוך את סרט התדמית לסרט אישי, השם דגש על האדם שאחרי העסק, נכיר אותו ואת עולמו, תוך כדי צפייה במוצרים שלו, עם הדגשה של היתרונות התחרותיים של העסק או המוצר, סביר להניח שתיווצר אמינות, שכל כך חשובה בהתנעת תהליך המכירה.

ראו למטה דוגמא של סרטון תדמית שהפקנו לנושא פונדקאות. מדובר על נושא מאוד רגיש וכאוב, בו הרגש הינו הגורם החשוב ביותר בקבלת החלטות. לכן, לתחום זה המלצנו להפיק סרט אשר משלב בצורה משמעותית את הנושא האישי והרגשי.
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

 

מעוניין ליצור חיבור רגשי בין לקוחות והעסק?

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרטון הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

לסיכום, האם גישה זו נכונה לכל סוג עסק, לא בטוח. אבל, מומלץ בחום לשקול זאת. מעבר לכך שגישה זו מאפשרת להוזיל משמעותית את עלויות הפקת סרטון התדמית, הסיכוי להגדלת הזכירות, ולהתנעת תהליך המכירה הוא רב. לג. יפית זה מצליח בפרסומות ובגדול, לכן אין סיבה שזה לא יצליח גם בסרטוני תדמית.אולי יעניין אותך גם:    סרט תדמית- זמין תמיד!


                                 מה מייחד סרט תדמית לעסק?

ראו סרטון תדמית בנושא פונדקאות

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה בייתית אשר הפקנו לאחרונה

מדובר עלן סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם מערכת תאורה חדשנית לבית, ולהיות מקודם בפייסבוק. בסרטון זה הפעלנו את כל הכלים שלמדנו מג. יפית: מסר קצר חד וברור, שמוצג בסרטון מאוד קצר, ומעורר רגש תוך שילוב הורים וילדים בסרטון זה. באותה צורה, הפקנו סדרה של כ- 10 סרטוני תדמית קצרים, כל אחד ממוקד בסיטואציה בייתית שונה, כך שכל הסרטונים מייצגים כמעט כל מצב במשפחה, מה שמעורר רגש ואמפטיה לנושא, ובהכרח גם להתקדמות בתהליך הרכישה של מערכת התאורה. 

ראו סרטון תדמית לחברת שילוח בינלאומית אשר הפקנו לאחרונה

בדרך כלל, חברות שילוח בינלאומיות מציגות סרטוני תדמית המבוססים על רכישה של stock footage, בהם רואים ספינות ומטוסים שלכאורה מעבירים את המטענים של הלקוחות לכל מקום בעולם, עם קריינות מתלהבת ופרסומית. כאשר הפקנו את סרטון התדמית של חברת השילוח הישראלית, החלטנו לבנות סיפור אישי של זוג ישראלי שאמור לעשות רילוקיישן (מעבר מדינה) לארצות הברית, ולצלם את כל התהליך שהם עוברים מישראל ועד לארצות הברית. סרטון התדמית הזה מציג בצילומי וידאו את הזוג המתלבט, את הסיוע הצמוד והאישי שהם מקבלים מחברת השילוח, דרך כל התהליכים המיוחדים בחברת השילוח, ועד להעברת כל הציוד שלהם לחו"ל. בכך, הסרטון הופך לאישי, וקל לכל לקוח פוטנציאלי שמתכנן רילוקיישן להתחבר לסיפור שבסרטון התדמית וליצור קשר עם החברה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות