יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מה הקשר בין ביטקוין וסרטי תדמית?

ביטקוין על קצה המזלג

ביטקוין הינו מטבע וירטואלי, לא פיזי, שאינו תלוי באף גורם בנקאי מרכזי. המטבע נולד בתחילת 2009, ומבוסס על טכנולוגיה קריפטולוגית שנקראת בלוקים' (בלוקצ'יין), אשר מגנה על ביצוע עסקאות ומאפשרת כריה (יצירה) של מטבעות חדשים. 

כאשר הביטקוין הוצג לראשונה, הוא היה בערך של סנטים בודדים. בשנה שעברה הוא הגיע לערך שיא של כ 20 אלף דולר!. עליה מדהימה, שמשכה אנשים רבים לרכוש את 'המציאה' לפניי שהערך שלה יעלה יותר. אבל, מאז השיא של לפני שנה, ערך המטבע רק יורד. לאחרונה הוא נסחר בערך של מתחת ל- 4,000 דולר, ונראה שהוא ממשיך לרדת.

כשהמטבע עלה, היו הרבה מאוד יחצנ"ים שקדמו אותו כהבטחה הגדולה ביותר בעידן הנוכחי, ומי שלא יצטרף רק יצטער על כך. מאז שהחלה הירידה, יש דממה. אף אחד לא מצליח להסביר למה הוא יורד. טוענים שישנן חששות מרגולציה שמוטלת על המטבע במדינות שונות, אבל זה לא הבעיה העיקרית לדעתי. הבעיה היא שאין מאחרוי המטבע כל ביסוס כלכלי. הכל מצב רוח. כשהיו ציפיות שיעלה- אז הוא עלה. כשחוששים מירידות- הן מצדיקות את עצמן והמטבע יורד. ככה זה כשאין ביסוס כלכלי מאחוריי ההבטחה, אלא רק יחצנות, הבטחות ומצב רוח. 
 

ואיך זה קשור לסרטי תדמית?

לדעתי- מאוד קשור. אם מפיקים סרט תדמית, בו ישנן הבטחות של 'עולם ומלואו', בסרט נוצץ עתיר פעלולים ומושקע, בעצם יוצרים ציפיות מאוד גבוהות אצל מי שצפה בסרט התדמית, שהוא הלקוח הפוטנציאלי. אם העסק שעומד מאחורי הסרט מסוגל לספק את הציפיות שהוא יצר, לקוח פוטנציאלי שצפה בסרט התדמית, והגיע עם ציפיות גבוהות- מתרשם מהיכולות, ויכול להפוך ללקוח פוטנציאלי. אבל, אם העסק מאכזב, ולא מסוגל לספק את ההבטחות שהוצגו בסרט, לא רק שהצופה לא יהפוך ללקוח, מרוב אכזבה הוא ישתף את האכזבה שלו עם הסביבה הקרובה, או יותר חמור דרך המצלה שלילית ברשתות חברתיות או עסקיות, מה שיכול לרסק עסק שאיכזב. 

מנהל עסק - מעוניין להציג את העסק בצורה אמינה ומקצועית?

מעוניין לחזק את התדמית של העסק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

סרט תדמית למערכת ניהול יצור חדשנית

מדובר על סרט תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג את הפתרון שהעסק מציע, תוך שימוש מירבי וידאו של הפתרון, כפי שהוא מותקן בהצלחה אצל לקוח מרוצה.

אם כך, איך בונים אמון ומונעים אכזבה בסרט תדמית?

בכל הפקה של סרט תדמית לעסק, צריך להשקיע מחשבה מרובה בבניית אמון של הלקוח שצופה בסרט. אבל, בניית האמון חייבת להתבססעל 'סחורה' שהעסק יכול לספק. כששני אלה מתקיימים, בבטחון תמנע אכזבה ממי שצפה בסרט התדמית.

לכן, אנחנו ממליצים בכל הפקה של סרטי תדמית, להקפיד על הנושאים הבאים:

1. הצגת האמת- בארצות הברית בבית המשפט, עדים נשבעים: 'לומר אמת, את כל האמת, ומאומה מלבד האמת'. טוב, אנחנו לא בית משפט, אבל אנחנו כן ממליצים לומר רק אמת. זה לא אומר שצריך להציג את כל האמת. להציג רק את מה שאפשר לעמוד מאחוריו. ניתן להסתיר חולשות, רק בתנאי שהן לא כאלה שמונעות פעולה תקינה של המוצר שמציעים.

2. שימוש מרבי בצילומי וידאו- לא סתם אומרים 'טוב מראה עיניים'צילומי וידאו מאפשרים ללקוח לראות את המוצר בפעולה, כיצד הוא מותקן אצל לקוחות אחרים, או איך משתמשים בו, כל מה שמחזק את הבטחון של הלקוח בחברה ובמוצרים.

3. סיפורי הצלחה- אין עדות כמו של לקוח מרוצה. במידה ונמסרת עדות מהימנה, של לקוח שבאמת משתמש במוצר או בשירותשל החברה, זה בהחלט בונה אמון. אבל, יש להמנע ככול האפשר מסיפורי הצלחה עם שחקנים, גם אם הם מציגים טקסט אמיתי של לקוח, כי זה בבטחון יראה 'משוחק', ולא יבנה אמון של לקוחות. אולי להיפך

4. להימנע מ'רעש וצלצולים'- חשוב שסרט התדמית יהיה נקי מאפקטים מהממים, או גרפיקות מצועצעות, אשר בהחלט נראות מרשימות, ומאוד מושכות תשומת לב, אבל- נותנות את התחושה שמנסים להסתיר משהו או סתם להרשים את הצופה. זה היה מאוד מקובל לפני שנים. כיום, זה יכול רק להזיק.  

 
לסיכום, מאוד חשוב שסרט התדמית אשר מופק עבור עסק או מוצר ספציפי, יבנה אמון אצל הלקוח בעסק ומוצריו, ושאכן העסק יוכל לעמוד בהבטחה. אחרת, יכולה להיווצר אכזבה שתסכן את העסק.למאמרים נוספים בנושא:  מיתוג- כיצד בונים תדמית עסקית מובילה? - לחץ כאן                                      הגדלת מכירות בעזרת סרטי תדמית לעסק - לחץ כאן


 

ראו סרט תדמית לתוכנת סינכרון גלובלית שהפקנו לאחרונה

בעבר, הצגת של תוכנות חדשות, או אפליקציות מתקדמות, הייתה בדרך כלל באמצעות סרטון באנימציית גרפיקה דינאמית, בה הוצג הקונספט של התוכנה. אבל, בשנים האחרונות, עקב חוסר האמון הגדול של לקוחות פוטנציאלים, אנחנו ממליצים להפיק את רוב סרטי התדמית באמצעות צילומי וידאו, ואפילו הצגה של תוכנות חדשות. לדוגמא, בסרט תדמית זה, ציעלמנו בוידאו את רוב הסרט באופן שגם מציג את הבעיה שהחברה פתרה, וגם מציג את החברה עצמה. את התוכנה הצגנו באמצעות צילומי מסך אקטיביים של התוכנה בפועל, כך שקהל היעד יכול גם לראות את החברה, וגם את התוכנה בפועל, מה שבהחלט יוצר אמון, ומעודד לקוחות ליצור קשר לקבלת פרטים נוספים.

ראו סרט תדמית למיזם חדש בשוק האמריקאי שהפקנו לאחרונה

מדובר על מיזם ישראלי שפונה לשוק האמריקאי, במטרה לגייס תמיכה בעסקים הקטנים שנמצאים בקו העימות בישראל. בתחילה, חשבנו להפיק סרט תדמית שמציג את אתר המיזם, ולבצע ציומי מסך אקטיביים של האתר, או אפילו סרט תדמית באנימציה שיסביר את המיזם. אבל, עם כול ההונאות שקיימות כיום באינטרנט, על מנת לגייס את האמון של הלקוחות הפוטנציאלים, הפקנו סרט תדמית שרובו מבוסס על צילומי וידאו, הן של ישראל, והן של כמה עסקים שהולכים להיות מעורבים בישראל, והצגנו מה עובר עליהם בפועל. אין ספק, שבכך תרמנו לקידום המיזם, דרך סרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות