יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מה היתרונות של הפקת סרט תדמית עבור העסק?
נכתב:  ספטמבר 2022
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 

בעידן הדיגיטלי הנוכחי- הפקת סרט תדמית- חשובה עבור כל עסק!

הפקת פרסומות בטלוויזיה היא נחלתן הכמעט בלעדית של חברות הענק, שמטרתן העיקרית היא לחזק את המיתוג וההובלה שלהן בתחומים בהם הן פועלות. אבל, עבור כל שאר החברות, עסקים עושים כיום בעיקר דרך האינטרנט. העולם הדיגיטלי כיום, מאפשר פרסום לכל העסקים או ללא עלות כלל, או בעלות פרסום סבירה בהחלט, כך שפרסום בדיגיטל מתאים כיום לכל סוגי העסקים. וכבר הוכח, שהפקת סרט תדמית לעסק הינה הפתרון הכי יעיל בדיגיטל.


לפני שנציג את היתרונות של הפקת סרט תדמית, ראו סרטון קצר שמרכז את היתרונות בצורה ויזואלית:

 

אז מה היתרונות של הפקת סרט תדמית עבור העסק שלכם? 

סרט תדמית, שמופק עבור העסק, הוא בעצם 'הפנים של העסק'. דרכו ניתן ללמוד הרבה על העסק שלכם, כמובן במידה והופק בצורה מקצועית. היתרונות העיקריים של הפקת סרט תדמית עבור העסק הן:

1. חיזוק המיתוג של העסק- סרט תדמית, שמציג את העסק והבידול שלו ביחס למתחרים, מאוד מחזק את המיתוג של העסק, ומדגיש את המובילות שלו בתחום הפעילות העיקרי.  

2. מגדיל חשיפה ללקוחות חדשים- הדיגיטל מאפשר להגיע לקהל היעד בצורה ממוקדת ודי מדוייקת. לכן, סרט תדמית שמטרגט את קהל היעד דרך אמצעי הדיגיטל השונים, מצליח לקבל חשיפה מצויינת באותם קהלים, ובהשקעה נמוכה יחסית. חשוב להבין שרק בדיגיטל העולם באמת גלובלי, כי אין לדיגיטל גבולות. ניתן להגיע כמעט לכל קהל יעד, ובכל מקום, דרך טרגוט של סרט התדמית שהפקת עבור העסק.

3. יוצר בידול מול המתחרים- כיום, כמעט לכל פתרון הנדסי חדשני ככול שלא יהיה ישנם מתחרים. לקוחות תמיד שואלים את עצמם: 'למה כדאי לי לקנות מוצר חדש, כשיש לי פתרון קיים או אלטרנטיבי'. זה בדיוק היטתרון של סרט תדמית שהופק בצורה נכונה: להציג את הבידול של הפתרון המוצע, מול הפתרונות החלופיים או המתחרים. לקוח פוטנציאלי שמבין דרך סרט התדמית את הבידול, סיכוי טוב שיהפוך ללקוח בפועל.

4. קידום מכירות שמניב תוצאות- שוב, סרט תדמית שעונה ללקוחות הפוטנציאלים שבקהל היעד, למה כדאי להם לקנות את הפתרון שמוצג בסרט התדמית, ואפילו למה כדאי דווקא מהיצרן שמציג את הסרט, בהחלט מקדם מכירות בזמן קצר יחסית, ובהצלחה מרובה. שם המשחק כאן- הגעה ללקוחות הרלוונטים, והצגת פתרון לבעיה קיימת. 

5. משפר את דירוג האתר בגוגל- מדובר בעצם על יתרון משני, אבל מאוד חשוב שמגיע ללא תוספת עלות. במידה וסרט התדמית שהפקתם, מועלה לאתר של העסק (ללא עלות כמובן), זמן הצפייה בדף העסק בו מוצג הסרט גדל בצורה משמעותית, וכידוע- זמן שהייה באתר הוא פרמטר חשוב בקידום הדרוג של האתר בגוגל, כך שהיעד מוש בעצם ללא תוספת עלות, וחשובה מאוד מבחינת תוצאות החיפוש של העסק בגוגל האורגני.

 

למה מומלץ לעבוד עם יהב הפקות בהפקת סרט תדמית עבור העסק שלכם?

אם הסברנו מה היתרונות העיקרים של הפקת סרט תדמית עבור העסק שלכם, כדאי גם לשמוע למה כדאי להפיק את הסרט דווקא עם יהב הפקות. יהב הפקות הינה אחת החברות הוותיקות בישראל, בהפקת סרטי תדמית לעסקים. החברה הוקמה בשנת 2009, ומאז הפיקה מעל 1,000 סרטים, כמעט לכל סוגי העסקים. 

במקום להכביר מילים, ראו סרטון קצר שמציג את היתרונות בעבודה עם יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים:

 

 ראו סרטון קצר, שהוא בעצם השואוריל 2022 (Showreel 2022) של יהב הפקות

מדובר על סרטון קצר, באורך של כדקה, אשר מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטי תדמית שהפקנו עבור מגוון לקוחות בתקופה האחרונה. הסרטון מציג את מגוון יכולות ההפקה של סרטי תדמית של יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, החל מסרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, ועד לסרטוני אנימציה וגרפיקה דינאמית. לאורך כל הסרטון משולבות כותרות דינאמיות להצגת היתרונות של הפקת סרט תדמית עבור העסק.

מאמרים נוספים בנושא סרטי תדמית, שאולי יעניינו אתכם:תיק עבודות- סרטי תדמית

                              
עלות הפקת סרטי תדמית

 ראו סרט תדמית לבינייני האומה בירושלים 

מדובר על סרט תדמית באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית את מרכז הקונגרסים שבירושלים- בינייני האומה בחו"ל. סרט התדמית מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, הן מרחפן והן ממצלמה קרקעית ניידת, במטרה להציג את מגוון האולמות שבמרכז הקונגרסים, החל מאולמות קטנים לעשרות אנשים, ועד לאולם המרכזי שיכול להכי עד כ- 3,000 אנשים. בנוסף, קיימים חללים רבים לצורך תערוכות. הסרט מלווה בקריינות באנגלית, ומוזיקה מקורית שנכתבה לסרט תדמית זה.

 ראו סרטון קצר, שמציג את יהב הפקות- סרטי תדמיית לעסקים

סרטון קצר זה מציג בתוך כדקה, למה מומלץ לעבוד עם יהב הפקות, אחת מחברות הפקת סרטים לעסקים הותיקות בתחום ההפקה. מאז שנת 2009, בה החברה הוקמה, הפקנו מעל 1,000 סרטים למגוון גדול של לקוחות בארץ ובחו"ל, שכוללים: סרטי תדמית לעסקים, סרטי מוצר למגוון מוצרים ובעיקר טכנולוגיים, וכן סרטי הדרכה במקום ספרי הפעלה. גם סרטון קצר זה מורכב מקטעים קצרים מתוך מגוון ההפקות השונות שבתקופה האחרונה.

 

מומלץ להסתכל גם על ערוץ היוטיוב של יהב הפקות 

אם תסתכלו על ערוץ היוטיוב של יהב הפקות שבקישור: ערוץ יוטיוב של יהב הפקות תוכלו לראות את מעל ה- 1,000 סרטים שהפקנו למגוון עסקים, אבל מה שהכי מדהים זה שעד היום (ספטמבר 2022) מספר הצפיות בסרטים השונים, עבר את ה- 300,000 (!!) צפיות. מדובר על הצפייה בערוץ היוטיוב שלנו, אז תחשבו כמה צפיות היו ללקוחות שלנו. מדובר על מליוני צפיות. נראה לי כזה מוכיח לא רק ניסיון רב בתחום ההפקות, אלא גם הצלחה של לקוחות, שהזמינו אצלנו הפקות אלו.