יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה היתרונות של הפקת סרטון תדמית המצולם בוידאו?

עלות הפקת סרטוני תדמית באנימציה ירדה משמעותית!


בשנים האחרונות אנחנו רואים ירידה משמעותית בעלות הפקת סרטוני תדמית באנימציה וגרפיקה דינאמית. כיום, בפחות מ 10 אלפים ש"ח, ניתן להפיק סרטון תדמית מקצועי בגרפיקה דינאמית, שיציג בצורה מצויינת וברורה את העסק והשרותים המוצעים, וניתן להפיק כזה סרט בפחות מחודש. בעלויות ובלוחות זמנים כאלה, מנהלי שיווק רבים מאמצים סרטי אנימציה כפתרון עבור העסק שלהם, כי זה מאוד נוח.

אבל, האם סרטוני תדמית באנימציה הם גם יעילים לצורך שיווק של העסק?

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי למוצרים חדשים?

מעוניין לחדור לשווקים חדשים?
 

ראו תחילה סרטון תדמית שהופק כולו באמצעות צילומי וידאו

צפו בסרטון תדמית מרובה בטכניקות הפקה: וידאו, גרפיקה דינאמית והדמיות תלת ממד

 מדובר על סרטון תדמית קצר למצלמת דרך חדשנית ומתקדמת לרכב. מכיוון שמדובר על מצלמה המותקנת ברכב, כל הסרטון מבוסס על צילומי וידאו שבוצעו בתוך רכב נוסע, כך שהצופה יכול לראות בדיוק איך המצלמה מותקנת ברכב, איך משתמשים בה ומה התוצאות של הצילומים מתוך הרכב. בהחלט חוויית שימוש אמיתית.


אם כך, מה היתרונות של צילומי וידאו בסרטוני תדמית?
 

אנחנו בהרבה מאוד מקרים, ממליצים להפיק את סרטון התדמית עבור העסק, באמצעות צילומים בוידאו, בשל היתרונות הבאים:

1. מאפשר ללקוח פוטנציאלי שצופה בסרטון התדמית, להרגיש לראות באמת איך המוצר נראה, איך הוא מותקן, איך אנשים אחרים משתמשים ונהנים מהמוצר.

2. צילומי הוידאו משדרים תחושת אמינות לגביי החברה והמוצרים המצולמים בסרט, כך שהלקוח חש כאילו הוא בעצמו השתמש במוצר, מה שיוצר קשר רגשי בין הצופה בסרט והחברה או המוצרים, שזה היבט מאוד חשוב בקבלת החלטת קנייה

3. במידה והסרט כולל צילומים בתוך העסק, כולל צילום של התשתיות, האנשים, המעבדות וכד, הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרטון התדמית חש כאילו הוא מסתובב בפועל בתוך העסק, מה ששוב מחזק את האמינות של העסק, ויוצר קשר רגשי
 

אז כדאי להפיק רק סרטוני תדמית המצולמים בוידאו?


התשובה היא כמובן לא. ישנם מקרים בהם יש יתרונות לסרטוני תדמית באנימציה. לדוגמא, סרטון תדמית לאפליקציה חדשה, תוכנה מתקדמת, מערכת מורכבת ומתוחכמת וכד. עבור מקרים אלה, הדרך הפשוטה ביותר להסביר את היתרונות של פתרונות אלה, הינה באמצעות סרטוני תדמית באנימציה או גרפיקה דינאמית.
 

סרטים מרובי טכניקות הפקה- להנות מכול העולמות


ישנן מערכות מתקדמות שסיימו פיתוח, ועכשיו מעוניינים להשיק אותן. אם נפיק עבורן סרטון תדמית באנימציה, ניתן יהיה להסביר בקלות את היתרונות והשימושיות של המערכת. אבל, בסרטון אנימציה הלקוח לא יכול באמת לראות את מרכיבי המערכת, או איך היא באמת מותקנת, ולקוחות שמשתמשים בה, כמו שהוא יכול לחוות בסרט המצולם בוידאו. לצורך כך אנחנו ממליצים על סרטים מרובי טכניקות הפקה. כלומר- מצלמים את המערכת כמו שהיא נראית בשטח, מציגים את היתרונות והערך שהמערכת נותנת ללקוח, ואת ההסבר על המערכת עצמה מבצעים באמצעות קטע אנימציה, או הדמיה בדו ממד או תלת ממד. בכך בעצם משיגים את היתרונות של כל הטכניקות בסרטון תדמית אחד

סרטון תדמית המצולם בוידאו לא יותר יקר מסרטון אנימציה!


משום מה השתרש מידע אצל לקוחות, כאילו סרטוני תדמית באנימציה ממש זולים, בעוד שסרטוני תדמית המצולמים בוידאו מאוד יקרים. מניח שמידע מוטעה זה נדחף לציבור על ידי חברות הפקת סרטוני האנימציה. נכון, ישנם סרטוני אנימציה ממש זולים, ברמה של כמה אלפי שקלים. אבל, מדובר על סרטים ברמה מקצועית מאוד נמוכה. אני לא חושב שזה ראוי לעסקים, שכאלה סרטונים ייצגו את העסק. סרטוני תדמית באנימציה מקצועיים, מתחילים מעלות של כ 10,000 ש"ח לדקה. אלה גם סדר גודל של עלות הפקת סרטון תדמית לעסק המצולם בוידאו. כלומר, סרטוני תדמית מקצועיים הם באותם סדרי גודל של עלויות, הן לסרטים המצולמים בוידאו והן לסרטים המופקים באנימציה. 

קיים הבדל אחד משמעותי בין סרטוני אנימציה לסרטי וידאו, זה שצילומי וידאו מחייבים תשתיות, מוצרים ופתרונות, שגם ניתן לצלם אותםף וגם ראוי לצלם אותם. אפליקציות, תוכנות ייחודיות וכד עדיף להפיק עבורם סרטוני אנימציה. ישנם גם בעלי עסקים שמסרבים לבצע צילומים בתוך העסק, הן מסודיות מסחרית, או למנוע הפרעה לעבודה השוטפת, כך שבמקרים שכאלה אנחנו מכבדים את החלטת בעל העסק.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לחברה שפיתחה תוכנה לסינכרון שרשרת אספקת מזון גלובלית

אנחנו בדרך כלל ממליצים להפיק סרטון תדמית באנימציה, להצגת תוכנה חדשה. אבל, למרות זאת- עבור חברת אקולוג'יק הפקנו סרטון תדמית שרובו מצולם בוידאו. מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג את הבעיה הקשורה בסינכרון של שרשרת גידול וספקת מזון בכל העולם, ואת החברה שפיתחה את המוצר כולל התשתיות והאנשים של החברה, כאשר הכל מצולם בוידאו. מכיוון שמדובר על נושא מאוד רגיש ובעייתי, היה חשוב לנו להציג בסרטון התדמית את הנושא גם בצורה שתייצר רגש אצל מי שצוטפה בסרטון, וכידוע- וידאו מעורר רגש. אבל, את המראה של התוכנה, ומה שהיא יכולה לבצע, בצענו בצילומי מסך אקטיביים של מסכי התוכנה עצמם, כך שלקוחות פוטנציאלים גם יתרשמו מהתוכנה עצמה.

ראו סרטון תדמית לסדרת מכשירים קוסמטים-רפואיים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר מציג מגוון מכשירים קוסמטים-רפואיים שחברה ישראלית מפתחת, מייצרת ומשווקת בכל העולם. לכל אחד מהמכשירים הפקנו סרטון תדמית נפרד, כאשר סרטון תדמית זה נועד בעיקר לחזק את התדמית של החברה אצל לקוחותץ בחו"ל, ולכן גם הקריינות הינה באנגלית, על ידי קריין שהוא American Native Speaker. כל הסרט מבוסס על צילומי וידאו של המכשירים, כאשר כל מכשיר מודגם על שחקנית. באופן כזה כל לקוח פוטנציאלי יכול לראות בדיוק איך כל אחד מהמכשירים נראה. 

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם מערכת תאורה חדשנית לבית. בתחילה, המטרה הייתה להציג מספר גדול של סיטואציות יומיומיות, בהן התאורה החדשנית פותרת בעיות, על ידי שינוי האוירה, כאשר כל סרטון היה אמור להיות באנימציה. בעקבות התחקיר שבצענו, הומלץ ללכת על סרטוני תדמית קצרים, כולם מבוססים על צילומי וידאו של הסיטואציות, בשילוב דמות אנימטיבית. באמצעות תכנון לוגיסטי מדוייק, ולו"ז צילומים מקיף, הצלחנו לצלם את כל סרטוני התדמית ביום צילומים בודד, מה שהוזיל משמעותית את עלות ההפקה המורכבת, והתקבלה תוצאה שהיא גם יותר זולה מסרטוני אנימציה, ובעיקר- תוצאה של סרטונים ששיקפו מציאות, כמו שוידאו יודע לעשות בצורה הכי יעילה.
עדכון אחרון: מאי 2022

לסיכום, לסרטון תדמית המבוסס על צילומי וידאו ישנם יתרונות רבים, ולכן אנחנו ממליצים להעדיף אותו כאשר מתכננים להפיק סרטון עבור העסק. בסרט כזה, הלקוח הפוטנציאלי יכול לראות את העסק, המוצרים והשירותים, לראות איך המוצרים מותקנים, כך שנוצר חיבור רגשי בין הלקוח והעסק, ומתגבשת החלטת קנייה.למאמרים נוספים בנושא:  למה סרטון תדמית כל כך יקר?  - לחץ כאן                                      מה מייחד סרטון תדמית לעסק?  - לחץ כאן

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות