יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הכנת סרט תדמית לחברה
עודכן: אוקטובר 2023
אני מניח שכמעט כל בעל חברה מוטרד ממה הולך לקרות בשנה הבאה!
אחריי שנתיים של קורונה, בהן כמעט כל עסק סבל מירידה בהכנסות, השנה האחרונה (שנת 2022) הייתה די מוצלחת להרבה עסקים, ונראה היה שהמשבר מאחוריינו. אבל, החודשים האחרונים מציפים בעיה גם לעסקים רבים, שחוששים ממה שהולך לקרות לכלכלה בשנה הבאה. הסימנים לא נראים טובים, אפילו לחברות הייטק. כמעט כל עסק שבונה את תקציב של השנה הבאה, מתכנן לצמצם הוצאות, על מנת להיות מוכן לרע ביותר. 

כמובן, חלק מצמצום ההוצאות הוא בתקציב השיווק. מהמון עסקים אני שומע ממנהלי שיווק שהם התבקשו להקטין את תקציב השיווק לשנה הבאה, ביחס לתקציב השיווק של 2022, ועדיין מצפים מהם לתוצאות יותר טובות בשנה הבאה. לכל אותם מנהלי שיווק אני ממליץ להשקיע בסרט תדמית לחברה, כי הוכח שזה אמצעי השיווק היעיל ביותר.


לפני שנציג מה היתרונות של סרט תדמית לחברה, ראו סרט קצר שמציג מקבץ מתוך סרטי תדמית שהפקנו לעסקים שונים:

אז מה היתרונות השיווקיים של סרט תדמית לחברה?

לסרט תדמית שמפיקים עבור חברה יש יתרונות שיווקיים רבים, בלי קשר לסוג העסק, בהנחה שהסרט הותאם לכל עסק בנפרד, על פי צרכיו ותקציבו. היתרונות השיווקיים העיקריים של סרט תדמית לעסק הם :

1. חיזוק המיתוג של החברה- כל עסק צריך להציג את המובילות שלו בתחום בו הוא עוסק, תוך שימת דגש על הבידול שלו ביחס למתחרים. מי שיכול להעביר זאת בצורה הכי יעילה הוא סרט תדמית לעסק, בו מתמקדים ביכולות של העסק, ובעיקר- בבידול שלו מול המתחרים (כמובן, בלי לציין מי המתחרים). 

2. חיזוק הביטחון בקיום החברה- אחד החששות העיקריים של אנשים שמחפשים מידע ברשת, ובמיוחד כאלה שמתכננים רכישה של מוצר באונליין, חוששים שיהיו חשופים לעקיצה או למעשה הונאה אחר, שנגרם על ידי נוכלים שמתחזים לעסק קיים. הדרך הכי יעילה להסיר חשש זה היא על ידי הפקת סרט תדמית לעסק. סרט כזה, שמציג את העסק, את התשתיות שלו ואת מובילי החברה, או לפחות הגוף ההנדסי שמאחורי המוצרים המתוכחמים שמוצגים בסרטים. כמובן, מה שיעשה את זה הכי יעיל הוא סרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, כי הם נותנים ללקוח הפוטנציאלי תחושה של מראה עיניים, כאילו הוא ביקר בעצמו בחברה.

3. קידום מכירות של מוצרים- על מנת לדם את המכירות של מוצרים של העסק, מומלץ להפיק סרט תדמית לכל מוצר בנפרד, או לקו מוצרים, ולא סרט אחד ארוך לכמה מוצרים. במידה ומתמקדים במוצר ספציפי, ואת הסרט המוגמר מטרגטים לקהל היעד של אותו מוצר, הסיכוי להגדלת מכירות של אותו מוצר גדלה משמעותית. 

4. יצירת חיבור רגשי עם הלקוחות- אנחנו ממליצים לכל עסק, להפיק סרט תדמית למוצר, אשר מבוסס על צילומי וידאו, בלי קשר למה המוצר עושה. אפילו מוצר תוכנה, עדיף לצלם בוידאו, כאשר את מסכי התוכנה בפועל להציג דרך צילומי מסך אקטיביים. כשאנשים רואים את העסק, את המוצר שמנסים לקדם, כולל איך הוא נראה באמת, ואיך הוא משתלב בסביבת העבודה שלו, זה הכי יוצר חיבור רגשי של קהל היעד, מה שמקדם מכירות משמעותי עבור העסק והמוצרים. גם אם מי שצפה בסרט והתחבר לנושא, לא החליט באותו רגע לבצע רכישה, הזכירות של המידע שמוצג בסרט, לעומת חומר כתוב, גדול בסדר גודל, כך שיש סיכוי שאותו אדם יחליט לבצע רכישה בהמשך כשיתחזק הצורך שלו.

5. מגדיל חשיפה ללקוחות חדשים- במידה ומפיקים סרט תדמית לחברה, ומפיצים אותו תוך טרגוט של קהל היעד. אנשים מעדיפים לצפות בסרט, על פני חומר כתוב, כך שהסיכוי טוב שאותו קהל יקליק על הסרט ויתחיל לצפות בו הוא מאוד גדול. אם הסרט גם עשוי כמו שצריך, ומעניין את קהל היעד, סיכוי גדול שהקהל ימשיך לצפות בסרט, ויקבל את המסרים השיווקיים העיקריים שכלולים בסרט. אם הוא גם אוהב את מה שהוא רואה, יש סיכוי שהוא גם יפיץ את הסרט לקולגות ועוד אנשים שאולי מתעניינים באותו מוצר, וכך החשיפה של הסרט לקהל המטרה ילך ויגדל בצורה משמעותית.

6. מחזק את קידום בגוגל אורגני- שילוב של סרט תדמית שהופק עבור העסק בדף הבית של העסק, וסרט תדמית שהופק לכל מוצר, ושולב בדפים העסקיים של כל מוצר, מעודדים אנשים להכינס לדפים, להקליק על הסרטים, ולשהות זמן רב באתר, כולל מעבר בין מוצרים שונים, עבור כל אחד יש סרט תדמית. בכך, זמן השהייה של מי שנכנס לאתר גדל מאוד, ואת זה גוגל מאוד מעריך, כך שבעקבות שהייה ארוכה באתר הוא מקדם משמעותית את אתר העסק בגוגל אורגני. יתרון משמעותי בחיפוש בגוגל, בו מתבצעים רוב חיפושי המידע.

 
לסיכום,  סרט תדמית לחברה הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום של החברה, החל מחיזוק המיתוג של החברה, וקידום מכירות משמעותי בתוך זמן קצר יחסית, במידה וסרטי התדמית מופצים לקהל היעד.

מנהל חברה- שוקל מה הכי מומלץ על מנת לקדם את העסק?

סוגרים עכשיו את תקציב השיווק לשנת 2023, ומתלבטים במה להשקיע?

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו מקבץ מתוך סרטי תדמית לעסקים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט באורך של כדקה, אשר מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטי תדמית לעסקים שהפקנו לאחרונה. מדובר על סרטי תדמית לחברות, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק. סוג כזה של סרט נקרא גם שואוריל 2022 Showreel, מה שמאפשר לראות את סגנונות ההפקה השונים של חברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לגיוס משקיעים

מדובר על סרט תדמית לחברה שפיתחה טכנולוגיה חדשנית לבנייה מודולרית מתקדמת, ועכשיו מחפש גיוס משקיעים לשיווק של הפתרון בייחודי. סרט התדמית מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, כך שקהל היעד יכול לראות במו עיניו את הפתרון, ואת התשתיות הקיימות שמאחורי הפתרון הייחודי. הקריינות היא באנגלית, כי הכוונה לגייס משקיע איסטרטגי אמריקאי.

ראו סרט תדמית לבנייני האומה בירושלים

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את בנייני האומה בארצות הברית. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו, כך שקהל היעד יכול לראות במו עיניו את התשתיות המרשימות שבבנייני האומה, וכן את כל החידושים הטכנולוגיים שהוכנסו במקום בשנים האחרונות, מה שיוצר בידול משמעותי בין בינייני האומה, למרכזי כנסים אחרים בעולם, שמתחרים על אותו פלח שוק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות