יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה הופך סרט תדמית לסרט שיווקי שמביא תוצאות?

מה המטרה של סרטי תדמית?

סרטי תדמית נועדו להגדיל את החשיפה של החברה ללקוחות, ובעיקר ללקוחות חדשים, למתג את החברה כמובילה בתחומה, וכפועל יוצא להגדיל מכירות. חברות משקיעות בהפקת הסרטים סכומים משמעותיים, והציפייה לתוצאות הינה בהתאם.

מה מייחד סרט תדמית זה?

כחלק מתהליך ההפקה של סרט התדמית לחברה זו, בצענו תחקיר מעמיק של החברה, השווקים בהם היא פועלת, ובעיקר- התחרות, וגיבשנו במשותף את הנושאים העיקריים שמבדלים אותם מהתחרות. בהתאם לכך הכנו את התסריט לסרט התדמית, ומכאן הדרך להפקה מוצלחת כבר הייתה פשוטה יחסית.

 
 

מה מומלץ בהפקת סרט תדמית על מנת שיביא תוצאות?

בתהליך ההפקה של סרט תדמית לעסק, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים, שגורמים לסרט התדמית להיות שיווקי ולהביא תוצאות:

- להשקיע מחשבה רבה בתסריט של סרט התדמית, כי התוכן הוא המלך! לחשוב איך לגרום לצופה לחייך, להתאהב ברעיון, והכי חשוב- שכפועל יוצא יפיץ/ישתף בסרט את חבריו

- חשוב להגדיר בצורה ברורה את קהל היעד של הסרט, ולהתאים את השפה בסרט התדמית לקהל היעד. טעות די מקובלת היא שמנסים 'לתפוס את כל העולם', ולפנות לכל קהל יעד אפשרי. זו טעות. הסרט חייב להיות ממוקד בקהל היעד שהוא הלקוח הפוטנציאלי. כל קהל אחר- הסרט לא מעניין אותו.

- להיות מאוד ממוקד, עם מסרים פשוטים וקליטים. חשוב שיהיו עד 2 מסרים עיקריים, שהם גם היתרונות העיקריים של העסק ביחס לתחרות. חשוב שהלקוח יבין מה מיוחד בעסק המציע. למה כדאי לו לרכוש את הפתרון דווקא מהעסק המציע.

- לצלם את הסרט בוידאו, ולא באנימציה, על מנת שהצופה יראה את המוצר והחברה, ויתחבר רגשית

- כל מרכיב בהפקה חייב להיות מקצועי, החל בציוד הצילום, התאורה וההקלטה, הצלם, העריכה, הקלטת הקריינות, המוזיקה, ועד ההכנה לשידור. כל מרכיב חובבני יפיל את כל סרט התדמית, וימנע השגת תוצאות

- אחרי ההפקה של סרטי התדמית, יש להטמיע ולהפיץ אותם במירב האמצעים השיווקיים, ובכללם: אתר החברה, דפי נחיתה, רשתות חברתיות, רשתות עסקיות, בלוגים מקצועיים, אתרי מאמרים, כקישור למיילים עסקיים, וכן הלאה.

לסיכום, סרט תדמית יכול להביא לתוצאות במידה ומופק בצורה מקצועית, ומופץ בצורה נכונה, ומדבר במדוייק אל קהל היעד הרלוונטי.אולי יעניין אותך גם:    איך הפך סרט תדמית לעסק לצורך חיוני?


                                סרט תדמית לשיווק בסין

מנהל שיווק - מעוניין בהפקת סרטי תדמית עבור העסק?

 

מעוניין לקדם את העסק שיווקית?

ראו תחילה סרט תדמית שיווקי עבור חברה המציעה פתרון מתקדם לקווי ייצור

ראו סרט תדמית שיווקי למוצר רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית למוצר רפואי, אשר מיועד לאוכלוסיה מבוגרת. לכן, סרט תדמית זה מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של אנשים מבוגרים שמשתמשים במוצר, בעצמם או בליווי אדם צעיר יותר שמסייע להם, מה שנותן תחושת בטחון לאוכלוסיה המבוגרת. בנוסף, את היכולות של המוצר מציגים בגרפיקה דינאמית נעמה לעין וברורה. סרט תדמית כזה הוא שיווקי, ובהחלט קידם את המכירות וההטמעה שלך המוצר בקהל היעד.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לקידום חברת שייט שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית שיווקי של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית חברת שייט שמבצעת קרוזים בכל העולם. במטרה להפוך את סרט התדמית לשיווקי, כמעט כל הסרט מבוסס על צילומי וידאו של ספינות הקרוזים המפוארות, עם כל שפע האטרקציות שהן כוללות, וכן צילומים מהמקומות המדהימים אליהם מפליגים עם אותה חברה, כאשר בכל מקום רואים אנשים נהנים ומחייכים. אין ספק שכזה סרט תדמית 'עושה חשק' גם להצטרף לשייט. בפועל, לאחר הפצת הסרט ברשתות החברתיות הוא זכה לאלפי צפיות, והגדיל משמעותית את הפניה לחברת השייט. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות