יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מהם הגורמים העיקריים שמאפשרים לסרטון תדמית להצליח?
נכתב: פברואר 2024

מה מייחד סרטון תדמית שמפיקים עבור עסק?

סרטוני תדמית הם כלי יעיל בייחוד לעסקים שרוצים להביא את המסר שלהם בצורה משכנעת ומרשימה ללקוחות. סרטון תדמית מספק את ההזדמנות להעביר בצורה הכי יעילה את המסרים החשובים של העסק, מה שנקרא הבידול, ולהשפיע על הרגשות של הצופים. לצורך כך, מנהלי שיווק משקיעים הרבה כסף וזמן, לצורך הפקת סרטון תדמית לעסק, או סרטוני תדמית למוצרים השונים, ומצפים שהסרטונים אכן יניבו תוצאות. אבל, איך אפשר לעמוד בכזו צפייה? אז אמנם אי אפשר להתחייב, אבל אפשר לעשות לא מעט דברים על מנת לגרום לסרטון תדמית להצליח.

מטרת מאמר זה היא להציג את הגורמים העיקריים שמאפשרים לסרטון תדמית שהופק עבור עסק להצליח.

 

לסיכום, סרטון תדמית הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום עסקים, ולהגדלת מכירות בזמן קצר יחסית. חשוב בכל שלבי הפקת סרטון התדמית, להשקיע בגורמים שמסייעים לסרטון להצליח, ובכך להניב לעסק תוצאות חיוביות.


אולי יעניין אותך גם:    כיצד להשתמש בבינה מלאכותית כדי ליצור סרטון תדמית מותאם אישית?                                 תובנות חדשות בנושא סרטון תדמית

 
 

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין לוודא שההשקעה בסרטון תדמית תצליח?
 

ראו תחילה סרטון תדמית למכונת חירור חדשנית

מדובר על הפקת סרטון תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית מכונת חירור יריעות פלסטיק לאריזת מזון. סרטון זה הוא ייחודי, בכך שמתמשקד כמעט בשני מסריפ עיקריים של המכונה החדשנית, תוך דגש על הערך שיכול לקבל הלקוח הפוטנציאלי. ברור שהסרטון טורגט רק אל קהל היעד, שהוא מאוד מוגדר, ולכן זכה לחשיפה גדולה, והתעניינות של לקוחות פוטנציאלים. הסרטון כולו מבוסס על צילומי וידאו של המכונה בפעולה, כך שקהל היעד כול לראות שהמכונה אכן פועלת, ומספקת את הביצועים שהובטחו על ידי הלקוח.

סרטון תדמית לחברת נדל"ן מובילה

גם סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית, ולחזק את התדמית של חברת נדל"ן מובילה. בסרטון השוקעה מחשבה רבה כיצד להציג את המובילות של החברה, גם בצורה ויזואלית, והבחירה היא בהפקה באיכות הכי גבוהה, הרבה צילומי וידאו איכותיים בתוך החברה, וכן צילומים מרחפן מעל אתרים בהם החברה מעורבת, ושוב בצילומי וידאו מיוצבים באיכות גבוהה.

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול גידול של קנאביס רפואי

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם מוצר של חברת ריוסול, שמאפשר ניהול גידול של קנאביס רפואי. סרטון תדמית זה נועד לקדם שיווקית את המוצר בחו"ל, תוך התבססות על ההצלחה השיווקית של המוצר בארץ. לכן, כמעט כל הסרטון מצולם בחממת גידול קנאביס בארץ, מה שמאפשר להראות כיצד המערכת משתלבת בכל תהליך הגידול.

 

מהם הגורמים העיקריים שמאפשרים לסרטון תדמית להצליח?

 אלה הנושאים העיקריים, שאם משולבים בתהליך הפקת סרטון התדמית עבור העסק, בהחלט יכולים לאפשר לסרטון התדמית להצליח (לא לפי סדר חשיבות):

1. סיפור מרתק- כל סרטון תדמית יכול להיות מיוחד, כאשר הוא מספר סיפור מרתק או מעורר תחושות. הצופים בסרטונים אוהבים להתחבר עם סיפורים, ואם העסק יכול לשרטט חוויות או להעביר מסר אישי בצורה מרתקת, זה יכול להיות מרשים, מיוחד ויעיל למדיי.

2. איכות יצירתית ויזואלית- סרטון תדמית מיוחד צריך להיות יצירתי ומרהיב. איכות ההפקה, הגרפיקה, והסצנות יכולות להפוך את הסרטון למוביל בתחומו, ולהשאיר רושם חזק על הצופים.

3. זיהוי עם קהל- המוצר שהעסק מעוניין לקדם בסרטון התדמית אמור להיות הכי מתאים למה שנקרא 'קהל היעד'. זהו קהל שהכי רלוונטי להציג דווקא לו את המוצר, דרך סרטון התדמית. כל מה שמוצג בסרטון אמור לדבר בשפה של קהל היעד, לענות לו על הצרכים, לרגש אותו ולתת לו תחושה שהוא יכול לקבל ערך מעצם הרכישה של המוצר שמוצג בסרטון. 

4. הבהרת יתרונות וערכים מוסריים- סרטון תדמית יכול להיות מיוחד כאשר הוא מבהיר בצורה ברורה את היתרונות של המוצר או השירות של העסק, ביחס לפתרונות חלופיים, או ביחס למתחרים. בנוסף, העסק יכול להדגיש ערכים מוסריים וכלליים שמדברים לקהל היעד, ומעוררים השראה.

5. התמקדות בתחושות וחוויות- כאשר הסרטון מצליח לעטוף את הצופים בתחושות חיוביות ואפילו ליצור חוויות, הוא מייחד ונותן יתרון לעסק על פני המתחרים. שימוש במוזיקה, צבעים, דינמיקה, ואפקטים יכולים לשדר תחושה מיוחדת של חדשנות ואותנטיות.

6. שליטה במשך הזמן- חשוב להתמקד במידת הזמן שבה הסרטון יצליח למקד את הצופים. עקרונית- תמיד עדיף סרטון תדמית קצר. השאלה כמה קצר נתונה לשיקול של חברת ההפקות, שצריכה לתרגם את המסרים השיווקיים אל תוך הסרטון. אין ספק, שהתמקדות במינימום מסרים שיווקיים, יכול לקצר את הסרטון. בעבודה משולבת בין חברת ההפקות והעסק, ניתן להחליט במה להתמקד, ובכך לקבוע בסופו של התהליך את אורך הסרטון.

7. הקשר למציאות יומיומית- סרטון תדמית מיוחד יכול להצליח כאשר הוא מצליח להתחבר לחיי היומיום של הצופים. זה יכול להיות דרך להציג את המוצר או השירות בסביבה ובהקשר שבו הם נמצאים באמת.

8. שימוש ברשתות- פרסום בדיגיטל הופך סרטון תדמית לייחודי כשהוא מותאם לפלטפרומה בה הוא מפורסם. זה יכול לכלול אלמנטים שיזמינו לשיתוף, הצטרפות למגמות טרנדיות, ושיתוף פעולה עם משתמשים או פועלים ידועים ברשתות. 

9. קריאה לפעולה- לקוחות הם פסיביים בצפייה בסרטוני תדמית, והם מוצפים בכאלה סרטונים, במיוחד כיום כשכל עסק מפיק לעצמו סרטון תדמית. לכן, חשוב בכל סרטון, לסיים אותו בקריאה לפעולה של הצופה. כמובן, לא להיות אגרסיביים כגון: קנו היום כי מחר יגמר. זה נשמע גם מגוחך וגם אגרסיבי. תהיו 'נחמדים' ללקוחות הפוטנציאלים שלכם, ותעודדו אותם ליצור איתכם קשר, או להיכנס לאתרר לקבלת פרטים נוספים, וכן הלאה.

10. לעדכן גרסה אחריי השקה ראשונה- הדיגיטל נותן כיום לעסקים שמפיצים סרטוני תדמית, הרבה מאוד כלים לבחון את היעילות של הסרטון, והאם אכן הוא מספק תוצאות. בעזרת כלים אלו, סמוך להשקה הראשונה של הסרטון, צריך לנתח את התוצאות בדיגיטל, ולהחליט בשיתוף עם הלקוח איך לעדכן את הסרטון, על מנת להבטיח שאכן ניתן יהיה לראות תוצאות חיוביות לעסק מהסרטון. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
למגוון סרטוני תדמית ליישומים שונים ולעסקים שונים ראה בקישור זה

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית

מדובר על הפקת סרטון תדמית מאוד קצר, באורך של פחות מ- 30 שניות, אשר נועד לקדם מערכת תאורה חדשנית לבית, דרך הפצה ברשתות. לכן, הסרטון הותאם בצורה מלאה לשיווק ברשתות, כך שלא כולל קריינות כלל, וכל המסרים השיווקיים מועברים רק דרך הויז'ואל, כלומר דרך צילומי וידאו של הסיטואציה, וכותרות גדולות ומודגשות במידת הצורך.

ראו סרטון תדמית למוצר של מפזר חום למזגנים חדשני

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את מפזר החום החדשני שהחברה פיתחה. בסרטון מוצגת בעיקר החברה שפיתחה את המוצר החדשני, מכיוון שלמוצר יש יתרונות טכנולוגיים, שרק חברה טכנולוגית חזקה יכולה לפתח ולייצר. בכך, סרטון התדמית מחזק את היתרונות של המוצר ביחס לפתרונות חלופיים, וגם נראה מאוד אסתטי, שזה דבר חשוב ללקוחות של המוצר. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות