יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה ההבדל בין סרטון תדמית לעסק וסרטון תדמית למוצר?

האם יש רק סוג אחד של סרטוני תדמית?

כשלקוחות פונים אליינו להפקת 'סרטון תדמית', אנחנו מסבירים שצריך להגדיר למה הם רוצים את הסרטון, כי קיימים 2 סוגים עיקריים של סרטוני תדמית:

1. סרטון תדמית לעסק- סרטון שנועד לחזק את המיתוג של העסק

2. סרטון תדמית למוצר- סרטון שנועד לקדם את המכירות של המוצר


נבחן את ההדלים שבין סוגי סרטוני התדמית השונים, כולל דוגמאות ישימות

 

סרטון תדמית לעסק- לחיזוק התדמית של העסק

סרטון תדמית לעסק נועד לחזק את המיתוג של העסק, בכדי להציג אותו כמוביל בתחום ההתמחות של העסק, מול קהל היעד. חשוב שסרטון תדמית לעסק יכלול את הנושאים הבאים:

1. הצגה של התחום הייחודי של העסק, בדגש על טכנולוגיה ייחודית או חדשנית

2. צילומי וידאו של העסק, כולל תשתיות בעסק, אנשי ומנהלי החברה, ותשתיות ייצור מיוחדות, במידה ורלוונטי

3. הצגת הערך ללקוח שהחברה מספקת, עם דגש על 'לאורך זמן', כך שיהיה ברור שהחברה כאן בכדי להישאר ולספק עוד ועוד מוצרים מובילים וחדשניים


ראו מספר דוגמאות של סרטוני תדמית לעסקים:
 

 

לסיכום, צריך להבדיל בין שני סוגי סרטוני תדמית עיקריים: סרטון תדמית לעסק שנועד לחזק את המיתוג של העסק, וסרטון תדמית למוצר שנועד לקדם את המכירות של מוצר מסויים. ההבדל הוא לא רק בשם השונה של סרטוני התדמית, אלא בצורה משמעותי במטרה של הסרטונים.אולי יעניין אותך גם:    סרטוני תדמית- לא יותר מדקה!                                 סרטון תדמית לרשת חברתית

 
 

מנהל עסק - מעוניין לחזק את התדמית של העסק, ולהחשב מוביל בתחום?

מעוניין להגדיל מכירות בכדי לצאת מהמשבר?
 

סרטון תדמית לעסק עבור חברת PicoParts

מדובר על סרטון תדמית לעסק באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד להציג את החברה כמובילה בתחומה, שהוא תחום ייצור מכלולים מכניים זעירים מיוחדים. סרטון התדמית שם דגש על הצגה של החברה, דרך צילום של תשתיות ההנדסיות שבחברה, תשתיות בניית מכונות ייצור מיוחדות, והאנשים שבחזית החברה. חשוב גם להציג את תחומי הפעילות של החברה, עם דוגמאות של המכלולים שמיוצרים לכל תחום, והייחוד ההנדסי שלהם בתחומים השונים, בלי להתייחס למוצר ספציפי אלא לטכנולוגיית הייצור המיוחדת שבחברה.

סרטון תדמית לעסק עבור חברת ELINA

גם סרטון תדמית לעסק באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד להציג את חברת ELINA, יבואנית מגוון של פתרונות לחברות הייטק. רוב יבואני המערכות לחברות הייטק נראים כמו 'מחסן ציוד'. ELINA בנויה כמעט כמו חברת הייטק, הן מבחינת האיכות ההנדסית של כוח האדם שבחברה, והן מבחינת איכות התשתיות שתומכות באספקת המערכות. לכן, סרטון תדמית לעסק זה בנוי בצורת 'סיור וירטואלי' בעסק, בו מצלמת וידאו עוברת בין כל אזורי העבודה שבחברה, בהנחייה של מנכ"ל החברה, וכך כל לקוח פוטנציאלי יכול להחשף למובילות של חברת ELINA בתחום אספקת מערכות. אמנם מציגים את תחומי הפעילות השונים, אבל לא מתייחסים לפתרונות ספציפיים, כי זה סרטון תדמית לעסק ולא למוצרים.

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול גידול של קנאביס רפואי

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם מוצר של חברת ריוסול, שמאפשר ניהול גידול של קנאביס רפואי. סרטון תדמית זה נועד לקדם שיווקית את המוצר בחו"ל, תוך התבססות על ההצלחה השיווקית של המוצר בארץ. לכן, כמעט כל הסרטון מצולם בחממת גידול קנאביס בארץ, מה שמאפשר להראות כיצד המערכת משתלבת בכל תהליך הגידול.

 

סרטון תדמית למוצר- לקידום מכירות של המוצר

סרטון תדמית למוצר נועד להציג מוצר, או קו מוצרים, לקהל היעד במטרה לקדם את המכירות של אותו מוצר. חשוב שסרטון תדמית למוצר יכלול את הנושאים הבאים:

1. הצגה של התכונות והיכולות של המוצר, בדגש על הייחוד שלו והיתרון ביחס לפתרונות חלופיים או מתחרים

2. צילומי וידאו של המוצר, כך שלקוחות יכולים לראות את המוצר באופן בלתי אמצעי, כולל לקוחות אחרים משתמשים במוצר ונהנים ממנו

3. הצגת הערך שהמוצר יכול לספק ללקוחות ברמה השימושית/פתרון בעיות, ולא ברמה של מפרטים חשמליים שלא אומרים כלום למשתמש הרגיל, אלא אולי רק למהנדסים

4. להתייחס בסרטון התדמית רק למוצר בודד, או קו מוצרים זהה, ולא סרטון אחד לכמה מוצרים שונים.


ראו מספר דוגמאות של סרטוני תדמית למוצרים:
 

סרטון תדמית למוצר שהוא 'מכונת חירור יריעות פלסטיק חדשנית'

מדובר על סרטון תדמית למוצר חדשני, באורך של כ- 2 דקות, שפיתחה חברה ישראלית, ועכשיו מעוניינת לקדם את המכירות שלו. סרטון התדמית שם דגש על הייחוד של המכונה ביחס לפתרונות טכנולוגיים קיימים, ואת היתרונות הטכנולוגים והיישומים שהמכונה בטכנולוגיה החדשה מספקת. הכל כמובן מצולם בוידאו, כך שקהל היעד יכול להחשף באופן בלתי אמצעי לזמינות של המכונה המהפכנית, והיתרונות הטכנולוגיים שהיא מספקת מודגמים תוך כדי שימוש בפועל. 

סרטון תדמית למוצר שהוא 'מכונת שחרור מטענים דיגיטלית'

גם סרטון תדמית למוצר שפיתחה חברת מסוף 207, לצורך שחרור מטענים ומכולות בנמל אשדוד, בצורה קלה ופשוטה. קהל היעד הם הנהגים שמגיעים כל בוקר לנמל אשדוד, ומה שהם נתקלים בדרך כלל אלה תורים אינסופיים. סרטון התדמית למוצר החדש מדבר בשפת הנהגים, מציג את המצב הקיים, וכמה פשוט ונוח להעזר במוצר החדש שפותר לחלוטין את בעיית התורים. למרות שהמכונה החדשה מאוד מתוחכמת, לא מציגים את הטכנולוגיות שמאפשרות את כל היתרונות של המכונה, אלא רק את מה שהיא עושה עבור הנהגים בצורה כל כך פשוטה. לכן גם הכל מצולם בוידאו, ובכך משכנע את הנהגים להתמש במכונה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
למגוון סרטוני תדמית ליישומים שונים ולעסקים שונים ראה בקישור זה

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למוצר של מפזר חום למזגנים חדשני

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את מפזר החום החדשני שהחברה פיתחה. בסרטון מוצגת בעיקר החברה שפיתחה את המוצר החדשני, מכיוון שלמוצר יש יתרונות טכנולוגיים, שרק חברה טכנולוגית חזקה יכולה לפתח ולייצר. בכך, סרטון התדמית מחזק את היתרונות של המוצר ביחס לפתרונות חלופיים, וגם נראה מאוד אסתטי, שזה דבר חשוב ללקוחות של המוצר. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות