יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
שילוב של תחקירן וקופירייטר יוצרים את סרטון התדמית הכי מוצלח

סרטון תדמית- כלי שיווקי הכי יעיל לקידום מוצר חדש

אין ספק, במידה ומעוניינים לקדם שיווקית מוצר חדש, או לחשוף מוצרים לשוק חדש, הכלי היעיל ביותר לקידום שיווקי של המוצרים הוא סרטון תדמית. במידה ומפיקים סרטון יעיל, ומשתמשים בערוצי המדיה החדשה בצורה מושכלת, הקידום של המוצרים מובטח.

אבל, מה נדרש לעשות על מנת שהפקת סרטון תדמית תהיה הכי מוצלחת, ותשיג את המטרות השיווקיות המוגדרות? לפני שנענה על השאלה, ראו קודם כל שני סרטוני תדמית מייצגים.

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי למוצר מתקדם?

מעוניין להגדיל את החשיפה למוצרים חדשים?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לרשת מוסכי אלומה

מדובר על תחום מאוד לא אטרקטיבי (רשת מוסכים), שעל מנת לגרום לאנשים לצפות בסרט, החלטנו על הפקת סרטון תדמית הומוריסטי, הכולל מספר סצנות מחיי היום יום של בעלי רכבים, המוצגים בצורה מעוררת חיוך. הסרטון הפך ויראלי, ויצר חשיפה מאוד גבוהה לרשת המוסכים.

סרטון תדמית למערכת ניהול ייצור מתקדמת

מדובר על מערכת ניהול מתוחכמת, המבוססת על טכנולוגיה חדשנית פורצת דרך, ולכן סרטון התדמית מציג את הבעיה הקיימת בקווי ייצור, ואת הפתרון הטכנולוגי בצורה פשוטה וברורה, גם למנהלי קווי ייצור שצריכים כזו מערכת. במפורש לא נכנסנו להציג את מורכבות הטכנולוגיה, כי זה באמת לא חשוב. מה שחשוב- איך זה פותר את הבעיות בקווי הייצור. לכן גם הפתרון זכה לקבלת פנים מצויינת מלקוחות פוטנציאלים, ואפשר חדירה של היצרן למספר רב של עסקים.

מה הדבר החשוב ביותר בהפקת סרטון תדמית?

 
בכדי שניתן יהיה להעביר את המסרים השיווקיים בצורה מוצלחת, מה שיאפשר סרטון תדמית יעיל שישרת את כל המטרות השיווקיות, זה שבצוות ההפקה יהיו שני גורמים דומיננטיים:

1. תחקירן- תפקיד התחקירן הוא לבצע תחקיר מעמיק על החברה והמוצרים, מול התחרות שהיא מתמודדת, ולדעת לזהות את הבידול של העסק, ולנסח בצורה ברורה את המסרים השיווקיים העיקריים שמעוניינים להעביר.

2. קופירייטר- קופירייטר אמור לקבל בריף מהתחקירן, עם המסרים השיווקיים העיקריים, ולדעת לתרגם אותם לקונספט ויזואלי, אשר מאושר על ידי הלקוח, ועד לכתיבת תסריט מפורט לסרטון התדמית. 

מה תפקיד התחקירן בהפקת סרטון תדמית?


תחקירן צריך להיות קודם כל איש עם ניסיון שיווקי עשיר, והבנה טכנולוגית בסיסית, בכדי שיוכל לתקשר בצורה מקצועית עם אנשי העסק. בשלב ראשון, התחקירן נפגש עם מנהלי השיווק, ואולי גם עם מנהלי הפיתוח, ולומד לעומק את החברה והמוצר אותו מעוניינים לשווק. לומד מה התחרות הקיימת בשוק היעד, וביחד מנסים להגדיר את הבידול העסקי, כלומר- במה העסק והמוצר יותר טובים מהמתחרים. זה לא חייב להיות הנושא הכי חשוב במוצר, אלא רק היתרון התחרותי, כי בסופו של יום הלקוח צריך לבחור ביני לבין המתחרים, וצריך להקל עליו שיוכל לבחור את המוצר הכי טוב בשוק, כזה שהוא יותר טוב מהמתחרים. חשוב שהבידול לא יהיה טכנולוגי, או מפרט חשמלי, אלא יתרון שנותן ערך ללקוח. כזה שהוא יוכל להתחבר אליו, ולהעריך למה הוא טוב עבורו. 
 

מה תפקיד הקופירייטר בהפקת הסרטון?


זהו השלב הקריטי בהצלחת סרטון התדמית. הקופירייטר אמור לשבת עם התחקירן, להבין לעומק את הניתוח שבצע התחקירן, ולדלות את המסרים העיקריים שמעוניינים להעביר. בשלב הבא, הקופירייטר מגבש קונספט ויזואלי, שמשמעו- באיזה אופן הכי נכון להציג את המסרים השיווקיים. האם מדובר על סרט המצולם בוידאו או סרטון אנימציה? האם מדובר על סרט המצולם בחברה, או סרט אולפן, וכן הלאה. את הקונספט הויזואלי מעבירים ללקוח, או מציגים במהלך פגישה בה הקופירייטר משתתף, ומקבלים את אישור הלקוח.
אחריי שהקונספט מאושר, הקופירייטר מכין את התסריט המפורט של סרטון התדמית, שבעצם מציג ''''מה רואים'''' ו''''מה שומעים'''' בכל רגע נתון בסרט. כלומר, התסריט כולל גם את תסריט הקריינות. 

לסיכום, על מנת שסרטון התדמית יעביר את המסרים השיווקיים בצורה הכי יעילה, חשוב שתחקירן יבחן את הבידול העסקי, יגדיר בריף לקופירייטר, והקופירייטר יגדיר את הקונספט הויזואלי ויכתוב את התסריט המופרט.


למאמרים נוספים בנושא:  מה היתרונות של סרטון תדמית לעסק? - לחץ כאן


                                      מה עלות הפקת סרטי תדמית? - לחץ כאן


 

ראו סרטון תדמית לחברת ריוסול שהפקנו לאחרונה

ראו סרטון תדמית שיווקי, באורך של כ- 1.5 דקות, שנועד לקדם מכירות של פתרון התוכנה של ריוסול בחו"ל. מתחקיר מעמיק שבצענו בחברה, הבנו שהיתרון העיקרי של ריוסול הוא בכך שהם אחת החברות הראשונות בתחום, ושיש לה ניסיון בהתקנות מוצלחות בעשרות חממות גידול בארץ. לכן, הפקנו סרטון תדמית זה, אשר מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של המערכת, כפי שהיא מותקנת בארץ אצל לקוח מרוצה. סרטון זה אכן עשה את העבודה עבור ריוסול.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למיזם חדש בשוק האמריקאי שהפקנו לאחרונה

ראו הפקת סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מציג לקהל היעד האמריקאי, מיזם ישראליט חדש לגיוס כספים עבור עסקים קטנים שנמצאים בקו העימות. מהתחקיר שבצענו, היה ברור שמה שחשוב בכזו הפקה, זה ליצור רגש אצל קהל היעד, מה שהכי יניע אותו לפעולה. הרגש נוצר על ידי התסריט שנכתב על ידי הקופירייטר של יהב הפקות, וכולל: צילומי וידאו של ארץ ישראל, על המקומות המדהימים שבה, וההשפעה של ירי קסאמים שמוצג גם הוא בצילומי וידאו. הקריינות המלווה את סרטון התדמית היא של קריין שהוא American Native Speaker, שמחזק את המסרים השיווקיים העיקריים לקהל היעד.
עודכן: ספטמבר 2023

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות