יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה גורם לסרט תדמית להשפיע?

מנהלי שיווק אוהבים תוצאות!

כיום זה ידוע, שהכלי השיווקי היעיל ביותר למנהלי שיווק הוא סרטי תדמית. בהשקעה חד פעמית של הפקת סרט התדמית, ושימוש בו בכל אמצעי המדיה החדשה, מניב תוצאות בזמן קצר יחסית, החל מהגדלת החשיפה של העסק, חיזוק המיתוג ובעיקר- הגדלת מכירות בזמן קצר יחסית. 

אבל, על מנת שסרט התדמית אכן יהיו יעילים לעסק הספציפי שמעוניין בהפקה, יש מספר המלצות שחשוב להקפיד עליהם. חלק מההמלצות ממש לא מקובלות על חלק ממנהלי השיווק, אבל מניסיוננו זה פשוט עובד.

לפני שנגיע להמלצות, תראו כאן כמה דוגמאות מוצלחות של סרטי תדמית שהופקו לקמפיינים שיווקיים של חברות שונות, שמאוד הצליחו במיוחד להגדיל מכירות לאותם עסקים. כלומר- סרטי תדמית אלו השפיעו!

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי למוצר חדש?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

ראה תחילה סרט תדמית לאתר הזמנת קרוזים באינטרנט

מדובר על סרט תדמית של כ 1.5 דקות, אשר מציג בצורה כייפית וברורה את כל היתרונות של הזמנת קרוזים ברשת, תוך הצגת החוויה של 'להיות שם' (כאילו שהלקוח כבר הזמין, ואיך מרגישים בזמן החוויה).

סרט תדמית לאפליקצית השכרת דירות אונליין

מדובר על סרט תדמית של כדקה, אשר מציג את אפליקציה חדשנית של השכרת דירות אונליין, מבוצעת באמצעות אנימציה של גרפיקה דינאמית (Motion Graphics).

אם כך, מה גורם לסרט תדמית להשפיע?

 
סרט תדמית מוצלח הוא זה שחשיפה אליו יכולה להשפיע על תהליך קבלת ההחלטות של הלקוח, לעודד אותו לבדוק יותר לעומק את הפתרון שמוצג לו, ובמקרה הטוב- להחליט על התנעת תהליך רכישה של אותו מוצר. 

ראו להלן המלצות חשובות שיכולות לגרום לסרט תדמית להשפיע:

1. תחקיר-
זה השלב החשוב ביותר בתהליך ההפקה. בשלב הזה איש שיווק בכיר של חברת הפקת סרטי התדמית, נפגש עם מובילי העסק, ולומד לעומד את הנושאים הבאים: היכולות של החברה, הבידול העסקי שלה במיוחד מול התחרות בשוק היעד, קהל היעד, והתוכניות השיווקיות המתוכננות לשימוש בסרט התדמית כאשר יהיה זמין 

2. התמקדות בבידול העסקי- כאשר מצליחים בתחקיר טוב להבין לעומק את הבידול העסקי של החברה, כאשר בוחנים אותו מול התחרות בשוק היעד, בו חייבים להתמקד. זה צריך להיות הקו המוביל שמנחה את הקופירייטר שמכין את התסריט.

3. התמקדות בקהל היעד- זהו הנושא שבדרך כלל נמצאים בויכוח עם מנהלי שיווק. הנטייה הטבעית של מנהלי שיווק היא שיהיה להם כלי באמצעותו יפנו לכל העולם ואחותו, וינסו למכור לכולם את המוצר של החברה. אבל לצערי אין כזו חיה. המוצר או הפתרון שהחברה מוכרת מתאים לקהל יעד ספציפי, שהוא בדרך כלל מאוד ממוקד. חייבים שסרט התדמית ידבר בשפה של קהל היעד, וינסה להשפיע על אותו קהל. לכאורה- לא צריך בכלל להיות עיניין למנהלי השיווק שקהל שאינו קהל היעד יצפה בסרט התדמית, כי בכל מקרה אין סיכוי שהוא יהפוך ללקוח של החברה.

4. התמקדות במקבלי ההחלטות ולא במשתמשים- כאן ישנו בלבול כמעט קבוע שתהליך המכירה. לא תמיד מי שמשתמש במוצר שאנחנו מנסים למכור, הוא גם זה שרוכש את המוצר, או מקבל החלטות לגביי רכישתו. לדוגמא- מוצר לתינוקות מי שמקבל את החילטת הקנייה היא האם, ולא התינוק, כך שהסרט צריך להיות בשפה המובנת לאם, ולעודד אותה לבצע את הרכישה.

5. יצירת חוויה חיובית ללקוח- השאיפה בהפקה של סרט התדמית, שהלקוח יקבל חוויה חיובית דרך הסרט, כאילו הוא כבר הזמין את המוצר, ואיך הוא מרגיש עכשיו. לדוגמא בסרט של הזמנת הקרוזים אונליין (המוצג למעלה), מסבירים ללקוח בצורה ברורה מה היתרונות של ביצוע ההזמנה דרך האתר, ובעיקר- משתפים אותו בכייף מהקרוזים, על ידי הרבה מאוד צילומי וידאו כייפים מספינות השונות של ההפלגות, ומהמקומות המקסימים בהם הוא יכול לבקר. באופן כזה הלקוח חווה את התוצאה של ביצוע ההזמנה, עוד בכלל לפני שקיבל החלטת קנייה. אבל- חוויה חיובית שכזו מאוד מעודדת לבצע בפועל את ההזמנה.

6. דרבון לפעולה- אנשים שצופים בסרט, ולא נטשו אותו עד סופו, הם לקוחות שהסרט כבר השפיע עליהם. אנשים כאלה כבר כמעט החליטו לבצע רכישה. כדאי מאוד לדרבן אותם לבצע פעולה אקטיבית. מסתבר שזה הדבר היעיל ביותר בסוף סרט התדמית. 

חשוב מאוד- כל אחד ממה שמוצג למעלה גורם לסרט התדמית להשפיע על מי שצופה בסרט. אבל רק יישום של כל ששת ההמלצות מבטיח שסרט התדמית אכן ישפיע על מי שצופה בו ויגרום לו לבצע החלטת רכישה של הפתרון שמוצג לו. 

לסיכום, סרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר להשפיע על לקוחות להתניע תהליך רכישה. חשוב ליישם את כל ששת ההמלצות שלנו, בכדי להבטיח שסרט התדמית אכן ישפיע על מי שצפה בו.למאמרים נוספים בנושא:   סרט תדמית- איש המכירות החדש שלך!


                                      סרטי תדמית לחברות ולעסקים

 

ראו סרט שעונה על השאלה: מה גורם לסרט תדמית להצליח?

מדובר על סרט סאורך של כדקה, אשר עונה בצורה ויזאולית על השאלה: מה גורם לסרט תדמית להצליח? התשובה היא: הצגת הבעיה בצורה משכנעת ויוצרת הזדהות, הצגת הפתרון בצורה ויזואלית ברורה, הצגת הבידול בין הפתרון המוצע לבין פתרונות חלופיין, והנעה לפעולה. אם מציגים כל זאת, ובתוך 1-2 דקות, נוצרת הזדהות אצל קהל היעד, וברוב המקרים מותנע תהליך מכירה, או לפחות נוצר קשר לקבלת פרטים נוספים. מומלץ לאמץ צורה כזו של הצגת סרט תדמית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לקמפיין בפייסבוק

מדובר על סרט תדמית קצר באורך של כדקה, אשר הינו אחד מתוך סדרה של סרטי תדמית שהפקנו ליצרנית מצלמות דרך מתקדמות לרכב. כל אחד מהסרטים מציג מצלמה המותאמת לקהל יעד ספציפי, כך שכל השפה הויזואלית והמדוברת בסרט תדמית מסויים מותאמת רק לאותו קהל יעד. בסך הכל הופקו כ- 10 סרטי תדמית, ל 5 מצלמות דרך שונות, והסרטים שמשו לקמפיין שהועלה בפייסבוק, כשהסרטים מועלים בזה אחר זה, ומטורגטים לקהל היעד הספציפי לאותו סרט תדמית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות