יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
קידום החברה באמצעות סרט תדמית
איך משווקים בימים שאחריי הקורונה?
בשעה טובה, מתחילים להרגיש את השחרור שאחריי הקורונה. חלק מהעסקים ספגו מכה די קשה במהלך השנה האחרונה. העסקים שנפגעו בצורה הכי קלה, או אפילו בכלל לא נפגעו, הם העסקים שהיו מוכנים לשיטת מכירה ברשת (e-commerce), ושיווקו את מוצרי החברה בדיגיטל. לכן, חד משמעית- כיום כל עסק צריך להכין את עצמו למקסימום קידום שיווקי בדיגיטל, כאשר הכלי היעיל ביותר בכל אמצעי הדיגיטל השונים הם סרטי התדמית לעסק, וסרטי התדמית למוצרים השונים של העסק. 

לפני שניכנס לערוצי השיווק והקידום השונים, נראה תחילה 2 דוגמאות של סרט תדמית לעסק וסרט תדמית למוצר.
לסיכום, סרטי תדמית הם הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום שיווקי של העסק. מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק, וסרט תדמית לכל אחד מקווי המוצרים שהעסק מפתח ומייצר, ולקדם אותם בערוצי השיווק המגוונים בדיגיטל, כגון: פרסום בגוגל, בפייסבוק, בלניקדאין וכן הלאה, בהתאם לקהל היעד.למאמרים נוספים בנושא:   סרטי תדמית לשיווק למגזר ה B2B                                       הפקת סרטי תדמית- לחשוב שיווקית ורק שיווקית

מנהל שיווק- מעוניין לחזק את הנוכחות של העסק בדיגיטל?

מעוניין להגדיל מכירות ולפרוץ לשווקים חדשים?
 

ראה תחילה סרט תדמית לחברת אקולוג'יק

מדובר על חברה ישראלית, שפיתחה תוכנה לסינכרון גידולים חקלאיים ברמה בינלאומית, כך שתיווצר יעילות בכל תהליך הגידול והשיווק מהמגדל הבודד ועד למדפים של רשתות השיווק הבינלאומיות. לצורך קידום העסק, הפקנו סרט תדמית זה, באורך של כ 2 דקות, אשר מתבסס בעיקר על צילומי וידאו, בהם ניתן לראות הן את החברה והן את הפתרון המוצע, כולל צילום מסכי התוכנה בפועל, מה שמחזק את הבטחון של מי שצופה בסרט התדמית בקיום החברה והפתרון המוצע.

ראה לדוגמא סרט תדמית למוצר טכנולוגי מתקדם

מדובר על מכונה מהפכנית לחירור יריעות פלסטיק, אשר פותחה על ידי סטארט-אפ ישראלי, באמצעות טכנולוגיה חדשנית מבוססת פטנט, שמאפשרת ביצועים שלא מתאפשרים במכונות חירור קיימות. לצורך כך הפקנו סרט תדמית למוצר זה, באורך של כ- 1.5 דקות, אשר גם הוא מבוסס על צילומי וידאו של המכונה בפעולה, כך שכל מי שצופה בסרט התדמית יכול להבין את היתרונות של המכונה ביחס למכונות קיימות, ולמה כדאי לו לעבור ולהשתמש במכונה זו.
צעד ראשון בקידום שיווקי באמצעות סרטי תדמית- שילוב הסרטים באתר החברה!
אחד מאצעי השיווק החשובים ביותר בעולם הדיגיטלי הוא אתר החברה. לקוחות שמחפשים מוצרים ופתרונות, מחפשים בגוגל ברוב המקרים, ונחשפים לתוצאות אורגניות של גוגל. אם אתר העסק לא נמצא בדף הראשון או השני של תוצאות החיפוש האורגני בגוגל, לקוחות לא יגיעו אל העסק בחיפוש אורגני. לכן, מאוד חשוב שהעסק יבצע קידום אורגני, כך שלמילות החיפוש הרלוונטיות האתר יופיע בדף הראשון של חיפוש בגוגל. יש הרבה מאוד טכניקות קידום אורגני, ויש לא מעט חברות שזה בדיוק ההיצע שלהן: לקדם עסקים אורגנית בגוגל. מכיוון שכיום אנשים מעדיפים לצפות בסרט תדמית קצר שמציג להם פתרונות, על פני קריאת דפי מידע רבים, הפכו סרטי התדמית לכלי חשוב ביותר בקידום אורגני של העסק. 

מה שאנחנו ממליצים ללקוחות שלנו, על מנת לקדם את העסק אורגנית הוא:

1. הפקת סרט תדמית לעסק- בדומה לדוגמא של סרט התדמית לחברת אקולוג'יק שמוצג למעלה, אנחנו ממליצים לכל עסק להפיק סרט תדמית קצר, אשר יציג את הייחוד של העסק, הטכנולוגיות בהן הוא שולט, מגוון הפתרונות שהוא מציע, והערכים שלקוחות יכולים לקבל מהעסק. מאוד מומלץ להפיק סרט תדמית זה באמצעות צילומי וידאו של העסק והמוצרים, מה שיחזק את הבטחון של לקוחות פוטנציאלים בקיום של העסק וביכולותיו. את סרט התדמית של העסק, מומלץ להעלות לאתר הבית של העסק, כלומר- לדף הראשי, כך שכל מי שנכנס לאתר החברה נחשף קודם כל לייחוד של החברה ולתחומי הפעילות שלה. 

2. הפקת סרט תדמית לכל קו מוצרים של העסק- בשל ירידת המחירים להפקה של סרטי תדמית, חשוב להפיק סרט תדמית נפרד לכל מוצר שהעסק מפתח, מייצר ומשווק. זה צריך להיות סרט של 1-2 דקות, שמתמקד במוצר ספציפי, או בקו מוצרים, תוך הדגשת הייחוד של המוצר, ביחס למוצרים חלופיים, ומה הערך שהלקוח הפוטנציאלי יכול לקבל מהמוצר. מומלץ שסרט תדמית למוצר יצולם בוידאו, כך שכל לקוח פוטנציאלי יוכל לראות איך המוצר נראה, איך משתמשים בו, ואולי אפילו איך הוא מותקן אצל לקוחות מרוצים אחרים. את סרט התדמית למוצר מעלים לדף המידע הרלוונטי של המוצר באתר החברה, כמובן בהנחה שאכן יש דף מידע שונה לכל קו מוצרים. 

3. לשתף בחוויה החיובית של הרכישה- חשוב שכל סרטון יציג למי שצופה בו את החוויה הנהדרת שמרגיש מי שכבר רכש את המוצר. מה שעושה את זה בצורה הכי מוצלחת בסרטוני תדמית הם אלה המצולמים בוידאו. צילומי וידאו של אנשים מרוצים שמשתמשים במוצר, או מראה של מקומות נהדרים בהם נמצאים מי שרכשו את המוצר, המצולמים בוידאו, גורמים למי שצופה בסרטון לחוות חוויה חיובית, כאילו הוא כבר רכש את המוצר, וגם הוא נהנה ממנו. 


 

צעד שני בקידום שיווקי באמצעות סרטי תדמית- הפצה בדיגיטל!

הדיגיטל מאפשר מגוון גדול של אמצעי שיווק, כאשר בכולם סרטי תדמית יכולים להשתלב, ככלי שיווקי מרכזי. לחלק מהאמצעים נדרשות התאמות של סרטי התדמית, כך שיהיו אופטימליים לשימוש באותם אמצעים, אבל אלה פעולות פשוטות יחסית, ולא מחייבות השקעה משמעותית מבחינת העסק. העלות היותר משמעותית הם הקמפיינים באמצעים השונים, ולכן כל עסק צריך לבחור את האמצעים שיעבירו בצורה הכי טובה את המסרים לקהל היעד של אותו עסק, ולתקצב את השיווק בהתאם.

אמצעי ההפצה בדיגיטל הם:

1. פרסום ממומן בגוגל- מדובר על תוכנית במסגרתה מגידרים שעבור מילות חיפשו מסויימות, מוצגות ללקוחות הפוטנציאלים מודעות פרסום בגוגל (בחלק שמעל ומתחת לעשרת התוצאות של החיפשו האורגני), שמופיעות עם סימול קטן של 'מודעה'. השיטה נקראת גם PPC- Pay Per Click, כך שכל הקלקה של לקוח על הפרסום מפנה אותו לדף המתאים לפרסום. באותו דף כמובן שותלים את סרט התדמית המתאים, כך שלקוחות פוטנציאלים מגיעים לצפות בסרט מיד אחריי ההקלקה על הפרסום. ניתן למקד את הפרסום בקהל יעד, כך שהפרסום יוצג רק לקהל היעד שהגדרתם מראש, מה שמגדיל את סיכויי המכירה עבור אותם מוצרים.

2. פרסום בפייסבוק- ניתן להעלות של סרט התדמית של המוצרים השונים לפייסבוק, להגדיר את קהל היעד, כך שהסרט יוצג ללקוחות רלוונטיים, כאשר גם כאן התשלום הוא בשיטת PPC. מומלץ להעלות לפייסבוק סרטי תדמית הרבה יותר קצרים מאשר הסרטים שבאתר החברה, כי הסבלנות של אנשים בפייסבוק מוגבלת. סרטי תדמית מומלצים בפייסבוק הם של 30-60 שניות.

3. פרסום בלינקאין- מאוד דומה לפייסבוק, רק שבדרך כלל קהל היעד בלינקדאין הוא הרבה יותר מקצועי, ושעבורו יותר מתאים לקדם מוצרים טכנולוגיים. כאן סרטי התדמית יכולים להיות של 1-2 דקות, כי קהל היעד שונה.

4. פרסום באינסטגרם- במידה וקהל היעד של המוצרים שלכם הינו קהל צעיר, מומלץ לשקול פרסום באינסטגרם. כאן הסרטים צריכים להיות ממש קצרים ומדליקים, באורך מקסימלי של 30 שניות. גם הפורמט צריך להיות לא סטנדרטי, על מנת שיתאים לתצוגה האנכית של טלפונים חכמים. ניתן להמיר סרטי תדמית סטנדרטים לפורמט מרובע, שהוא פתרון מספיק טוב לאינסטגרם, ועלות ההמרה מאוד נמוכה. 

 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית קצר לחברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

מדובר על סרט קצר של כדקה, אשר מציג בצורה ויזואלית את כל היתרונות השיווקיים של הפקת סרט תדמית עבור העסק או החברה. הסרט מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון סרטי תדמית שהפקנו עבור עסקים שונים בתקופה האחרונה. לסוג סרט שכזה קוראים גם שואוריל (Showreel). ניתן מהסרט לראות את מגוון סגנונות ההפקה של יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, במטרה להפיק לכל עסק סרט תדמית שונה וייחודי, שיבדל אותו מהמתחרים.

ראו סרט תדמית לקבוצת גפן שהפקנו לאחרונה

קבוצת גפן הינה חברת נדל"ן, שמשווקת נכסים מסוגים שונים לקהל הרחב. לצורך קידום שיווקי של מתחם נדל"ן חדש בחדרה, הם חיפשו כלי שיווקי יעיל. לצורך כך, הפקנו להם סרט תדמית ארוך זה, באורך של כ -4 דקות, אשר שימש להצגה ללקוחות שהתעניינו במתחם, ודרך הסרט יכלו לקבל מידע רב נוסף. אבל, לצורך קידום באינטרנט, הפקנו סרטון קצר יותר, באורך של כדקה, אשר מבוסס על סרט תדמית זה, רק שהותאם לצןרך קידום באינטרנט. הסרטון אכן קודם בעיקר בפייסבוק, תוך טרגוט של קהל היעד.