יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מהן הדרכים השיווקיות להפצת סרט תדמית לעסק?
נכתב: פברואר 2023
הפקת סרט תדמית לעסק היא רק השלב הראשון בשיווק של העסק
היום זה כבר ברור לכל מנהל שיווק, שעל מנת לקדם את העסק שיווקית, הכלי היעיל ביותר כיום הוא סרט תדמית לעסק. כמעט כל עסק, ולא משנה מה גודלו, בתחילת 2023 הקצו תקציב להפקת סרט, ואת זה אנחנו רואים מידי יום, התגברות משמעותית של בקשות להצעות מחיר, להפקה של סרט עבור מגוון עצום של עסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק. כמעט כולם הקצו לנושא תקציבים משמעותיים, ביחס לסך ההוצאות השיווקיות של העסק, כי גם ברור היתרון של סרט תדמית במדיה הדיגיטלית כיום.

אבל, באופן די מפתיע, לא כולם מקצים תקציב להפיץ את הסרט, כאילו שהפקת סרט תדמית מסתיימת בכך שיש לעסק סרט, מעלים אותו לאתר החברה, ומחכים לתוצאות. ברור שזה לא יכול לעבוד כך. על מנת לראות תוצאות, חייבים להפיץ את הסרט לקהל היעד של העסק, לקוות שאנשים יצפו בסרט, ואז אפשר להתחיל לחשוב על תוצאות עסקיות. לכן, במאמר זה ננסה להציג מהן הדרכים הכי נפוצות והכי יעילות להפיץ את סרט התדמית שהעסק הפיק לקהל היעד שלו.


לפני שנציג את הדרכים המומלצות להפצת סרט תדמית לעסק, ראו דוגמא של סרט תדמית:

איך ניתן להפיץ סרט תדמית לעסק במדיה הדיגיטלית?

בהנחה שהחברה הפיקה סרט תדמית לעסק מקצועי, אשר מכוון לקהל יעד מוגדר בצורה טובה, והמסרים בסרט התדמית ברורים, ניתן להפיץ את הסרט לקהל היעד במגוון גדול של אמצעים. כמובן, אין צורך להפיץ בכל האמצעים שנגדיר בהמשך, אלא כל עסק יבחר את צורת ההפצה שהכי מתאימה לו מבחינה תקציבית, מול תוצאות צפויות בכל צורת הפצה.

אלה הדרכים המקובלות להפצת סרטי תדמית:

1. קמפיין בגוגל- מניסיוננו העלאת קמפיין שיווקי בגוגל היא הדרך הכי יעילה כיום להגיע לקהל היעד. כמעט כולם מחפשים מידע בגוגל, וגוגל יודע לפלח את האנשים שנכנסים אליו בצורה הכי מעמיקה. ניתן להעלות קמפיין שנקרא Pay Per Click (PPC). במידה ומגדרים נכון את מילות החיפוש, הן הרגילות והן השליליות, תוך טרגוט של קהל היעד, והקצאת תקציב מתאים לתחרותיות בתחום של העסק, ניתן לראות תוצאות כמעט מיידית, ולטייב אותן בהתאם לתוצאות. בהחלט שיטה מומלצת, רק שצריך להבין שהיא יקרה. 

2. קמפיין ברשתות חברתיות- רק במידה, וקהל היעד של העסק אכן נמצא ברשתות החברתיות, מומלץ לשקול להעלות קמפיין ברשתות החברתיות, שהוא מאוד דומה לזה שמעלים בגוגל, כולל טרגוט של קהל היעד, רק בעלויות הרבה יותר נמוכות, ועם תפוצה מאוד גדולה. 

3. שילוב ביוטיוב/וימאו וכו- הדרך הכי זולה להפיץ את סרט התדמית היא באמצעות שילובו ברשתות וידאו חופשיות, כגון: יוטיוב, וימאו, וכו, תוך הוספת תיאור מדויק של תכולת הסרט, עם מילות מפתח שרלווניטיות לתחום העיסוק של העסק, וכמובן פרטים ליצירת קשר. לכן, מי שמחפש מידע באתרים אלו, עם מילות מפתח מתאימות, וסרט תדמית מיוחד ומקורי, ניתן לרכוש לקוחות כמעט בחינם, רק שמספרם עלול להיות נמוך, או שייקח זמן רב עד שתראו תוצאות.  

4. שילוב בבלוגים מקצועיים- זו עוד דרך חינמית להפיץ את הסרט, אבל קצת יותר ממוקדת. ניתן ליצור קשר עם בלוגים מקצועיים בתחום העסקים הרלוונטי למוצר שרוצים לקדם, שבו בדרך כלל נמצאים אנשים שמעוניינים בפתרונות בתחום, ולהציע מאמר מקצועי בתחום, שבו משולב גם סרט התדמית. במידה והצלחתם להכין מאמר מקצועי מעניין, סיכוי טוב שבעלי הבלוגים המקצועיים יסכימו לפרסם את המאמר, אפילו ללא עלות, מה שיתן לכם סיכוי לחשיפה מקצועית מצויינת.

5. שילוב בקישור שנשלח במיילים- אם קהל היעד מאוד מוגדר, והסרט מותאם במדויק לאותו קהל יעד, ניתן להפיץ את הסרט בקישור למייל שנשלח ישירות לקהל היעד, כהצעה לפתרון בעיה קיימת אצל אותו קהל יעד. אנשים בדרך כלל לא אוהבים לקבל מיילים פירסומיים כלליים, אבל אם המייל הוא 'אישי' לאדם שהוא במסגרת קהל היעד, ואכן מציגים פתרון מעניין לבעיה קיימת, סיכוי טוב שאנשים כן יצפו בסרט התדמית לעסק, ובעקבות הצפייה אכן יפנו לעסק. כמובן זה מתאים רק לקהלי יעד מצומצמים ומוגדרים בצורה מדוייקת.

 

לסיכום,  הפקת סרט תדמית לעסק היא רק השלב הראשון בתהליך השיווקי. מיד אחריי ההפקה, מומלץ להפיץ את הסרט בדיגיטל, באמצעים מגוונים ובתקציבים שונים, בהתאם לאסטרטגיה השיווקית של העסק. 
  


מאמרים נוספים בנושא:     מה עלות הפקת סרטי תדמית לעסקים?                                       איך הפך סרט תדמית לעסק לצורך חיוני?

מנהל שיווק- הפקתם סרט תדמית לעסק, ועכשיו מתלבטים על הדרך הנכונה להפצתו?

מעוניין להגדיל חשיפה לעסק, או להיכנס לשוק חדש?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית לחברת יזמות והשקעות בנדל"ן

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית חברת יזמות והשקעות בנדל"ן. הסרט מבוסס על צילומי וידאו, בהם ניתן לראות הן את העסק עצמו, והן חלק מהפרויקטים שהחברה יזמה בארץ ובעולם. דרך הסרט ניתן להין מה הייחוד של החברה, מה מבדל אותה מחברות יזמיות אחרות, כלומר מה הבידול שלה, ומי קהל היעד של החברה.

ראו סרט תדמית לחברה שמספקת מערכות ניהול חינוך

מדובר על סרט תדמית לעסק שמספק פתרון תוכנת ניהול לבתי ספר. הסרט באורך של כ- 2 דקות, ומאוד ממוקד בקהל היעד של העסק, שהוא מערכות חינוך שונות. הסרט מתמקד בבידול של העסק, כאשר כמעט כולו מבוסס על צילומי וידאו של העסק, ואנשים שמשתמשים בתוכנה, וכן צילומי מסך אקטיביים של מסכי התוכנה העיקריים.

ראו סרט תדמית למיכשור רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקידום מכירות של מיכשור רפואי לאוכלוסיה מבוגרת בספרד. לכן, סרט התדמית מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, וכל הכותרות הראשיות, והקריינות הם בספרדית, כמו שמקובל בקהל היעד הספרדי. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות