יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מהם השיקולים לבחירת סגנון לסרטון תדמית?
התחרות כיום הפכה לאתגרית ואגרסיבית
כיום, לא נמצא כמעט עסק ללא תחרות. על כל מוצר שתוכלו להעלות על הדעת, תיתקלו בעשרות פתרונות שונים ומגוונים, כשכל אחד מפרסם ומקדם את העסק והמוצרים שלו, בהשקעות משמעותיות. השפע יוצר בלבול אצל הלקוחות הפוטנציאלים, שלא יודעים באמת מאיזה חברה כדאי להם לרכוש מוצר מסויים. הרבה פעמים אנחנו כלקוחות מקבלים החלטה ריגשית, או החלטה 'מהבטן', ולא החלטה מושכלת.

היום כבר לא צריך לשכנע בעלי עסקים ומנהלי שיווק בצורך של סרטוני תדמית עבור העסק. ברור לכולם שהם הכלי השיוקי היעיל ביותר לקדם את העסק והמוצרים. אבל, קיים מגוון גדול של סגנונות הפקת סרטוני תדמית, וגם כאן עלול להיווצר בלבול. ההמצלה העיקרית שלנו ללקוחות, בחרו סגנון לסרטון התדמית, שייצור בידול בינכם לבין התחרות, כך שלקוחות פוטנציאלים יבחרו בכם. 

נשאלת השאלה, מהם השיקולים לבחירת סגנון לסרטון התדמית, כך שיתקבל הבידול המוצא?
לסיכום, סגנון ההפקה של סרטון התדמית, אמור להגזר ממה שהתחרות מציעה, מהבידול העסקי שזוהה אצל העסק ביחס לתחרות, ומהאופי של העסק, כי אמינות מוכרת.אולי יעניין אותך גם:      סרטון תדמית- הפנים של העסק!


                                   כל השאלות והתשובות בנושא הפקת סרטי תדמית

מנהל עסק- מתכנן להפחק סרטון תדמית עבור העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראה תחילה סרטון תדמית למצלמת דרך לרכב

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר מדגים את הפעולה של מצלמת דרך לרכב, כאשר היא מותקנת בפועל בתוך רכב. באופן כזה ניתן לראות בצורה הכי אמינה את הביצועים של המצלמה, לא בתנאי מעבדה סטריליים, שאז היא נראית 'מיליון דולר', אלא בהתקנה ברכב נוסע. בהחלט בידול ביחס לתחרות.

ראה לדוגמא סרטון תדמית לחברת הייטק, שעשוי בצורת 'סיפור הצלחה'

כאן מדובר על סרטון ארוך יחסית (של כ 3 דקות), אשר מציג את הפתרון של חברת ההייטק, כפי שהוא מותקן אצל לקוח, ומה חוות הדעת של הלקוח, כפי שהוצגה בכנס בינלאומי מקצועי, על ידי האדם שהיה אחאי על המערכת אצל הלקוח. זוהי העדות הכי מהימנה, מה ששוב יוצר בידול משמעותי של חברת ההייטק, שפתחה והתקינה את המערכת אצל הלקוח
אז מהם השיקולים לבחירת סגנון לסרטון התדמית?
ראו להלן כמה המלצות, אשר יכולים לגרום לסרטון התדמית שלכם לבלוט:

1. תלמדו את התחרות- חשוב שחברת ההפקה תקבל את רשימת המתחרים העיקריים של העסק, כך שהם יוכלו ללמוד את התחרות. לבדוק מה המתחרים מציגים, ובעיקר- איך הם מציגים את הפתרונות שלהם. סביר להניח שכיום כמעט כל מתחרה הפיק סרטון תדמית לעסק או למוצר. צריך לראות מה היה הסגנון שבו הם השתמשו. חשוב שחברת ההפקה תמליץ על סגנון שונה מהמתחרים, כך שתיווצר בולטות ביחס לתחרות.

2. תזהו את החוזקה העיקרית של העסק- חשוב לברור את המוץ מהתבן. ברור ל\שלעסק עבורו מפיקים סרטון תדמית יש הרבה יתרונות, אבל גם למתחרים יש יתרונות רבים. צריך לבדוק מהו היתרון הכי משמעותי של העסק ביחס לתחרות, מה שנקרא 'בידול עסקי', ועליו ורק עליו לשים דגש. חשוב שלקוחות יוכלו בצפייה מהירה לזהות מהו היתרון של העסק, או המוצרים, ביחס למתחרים. לקוח פוטנציאלי שצפה בסרט, וזיהה זאת- יכול להפוך ללקוח בפועל

3. זהו את האופי של העסק- אחריי שראיתם מה המתחרים עושים, ואתם יודעים מה אתם רוצים להעביר בסרטון התדמית לעסק, עכשיו צריך לזהות מהו האופי של העסק, ומכאן להתאים את סגנון ההפקה לאופי של החברה. כאשריש מתאם גבוה, זה לא מרגיש מאולץ, ולקוחות מגלים במקרה שכזה הזדהות עם הארגון והמוצרים, ונוטים לקבל החלטת רכישה.כשזה מאולץ ולא אמין, לקוחות מזהים את 'הזיוף', מה שעשוי לפגוע בחברה.

ראו סרטון תדמית ליצרנית ציוד קוסמטי-רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר מציג את הפתרונות המתוחכמים של חברת אקטיב, חברה שמפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון מכונות לטיפולים קומטים-רפואיים. סרטון התדמית מבוסס כולו על צילומי וידאו, בהם כל אחת ממכונות הטיפולים מודגמת על מטופלת, כאשר במקביל בקריינות ובכותרות מודגשים כל היתרונות של כל אחת מהמכונות טיפולים. גם כל אחת מהמכונות מצולמת באולפן מסך ירוק, תוך כדי סיבובן, על מנת שלקוחות יוכלו לראות את המכונות באמת, ולא הדמיית תלת ממד של המכונות, כמו שהמתחרים מבצעים.

ראו סרטון תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים- בנייני האומה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג את מרכז הקונגרסים, הן מבפנים והן מבחוץ. הסרטון הוא בגרסה בעברית, לצורך קידום מכירות של המרכז בישראל. הופק גם סרטון תדמית בגרסה באנגלית, לצורך קידום מכירות בחו"ל. סרטון התדמית מציג לא רק את המרכז עצמו, אלא גם את האפשרויות הרבות והנוחות להגיע למרכז, מבחינת: רכבת, רכבת קלה וכד.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות