יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מהם הדברים החשובים בהפקת סרטון תדמית שיווקי?

סרטון תדמית שיווקי- מוכר!


היום ברור לכל בעל עסק, ולכל מנהל שיווק, שהאמצעי היעיל ביותר לקידום העסק, ולקידום שיווקי של המוצרים, הם סרטוני תדמית שיווקיים. את הסרטים מעלים בכול אמצעי המדיה החדשה, החל מאתר הבית של העסק, דרך דפי נחיתה, בלוגים מקצועיים, רשתות חברתיות ורשתות עסקיות, וכול אמצעי אחר שעוזר לקדם את המכירות של המוצרים, ולחזק את המיתוג של העסק, ואפילו 'עובד' בשביל העסק 24/7. אבל, התנאי שזה אכן יעזור לקדם את העסק, זה שהסרטונים יעשו בצורה נכונה ומקצועית. אחרת, ובמיוחד אם סרטוני התדמית נעשו בצורה חבבנית, זה הרושם שהם משאירים על העסק, כאילו מדובר על עסק של חובבנים.

מה מייחד סרטון תדמית זה?

מדובר על סרטון תדמית למצלמת רכב, המצולם בוידאו בתוך רכב נוסע, ואשר נועד להציג את הפתרון המיוחד שמתאפשר למנהלי ציי רכב, לשמור על בקרה מלאה על כל הנהגים שבדרכים, בלי קשר למיקום הפיזי שלו, כאשר הכול מבוצע ממרכז בקרה אחד. אין ספק שהסרטון תדמית ממחיש בצורה הכי אפקטיבית את יעילות השימוש במצלהדרך לרכב.
 

על מה חשוב להקפיד כאשר מפיקים סרטון תדמית שיווקי?

 
לדעתי, כמנהל חברת הפקת סרטוני תדמית לעסקים, עם ניסיון רב בשיווק של מוצרים מתקדמים, על מנת שסרטון תדמית יהיה שיווקי ואפקטיבי, יש להקפיד על הנושאים הבאים:

- מקסימום דקה-  להפיק סרטון תדמית באורך מקסימלי של דקה, לא יותר. אנשים הם חסרי סבלנות, ורוצים לקבל את כל המידע בתוך שניות ספורות. זמן צפייה ממוצע בסרטון באינטרנט הוא כ- 30 שניות, כך שאין טעם לטרוח ולהפיק סרטים של 2 ו- 3 דקות, כמו שבעלי עסקים מצפים. הם מרגישים שהמוצרים שלהם כל כך מיוחדים וחדשניים, שחייבים דקות רבות בכדי להסביר על כל היתרונות שלהם. מיותר לחלוטין. 

- להתמקד בעיקר- להתמקד לא בכול היתרונות של המוצר, אלא רק במה הוא מיוחד, במה מבדל אותו מהתחרות. הרי כיום, כמעט לכל מוצר, יש מוצר אחר מתחרה, וללקוח מאוד קשה לקבל החלטה איזה מוצר לרכוש. לכן חשוב להתמקד במיוחד ובמבדל של המוצר, כך שאז הלקוח יוכל בקלות לבחור. עדיין, כאשר מדברים על היתרונות המיוחדים, לעולם לא להציג מפרטים חשמליים, או תכונות אלקטורוניות, אלא רק את הערך שהם נותנים ללקוח. לקוחות לא מבינים אם כתבתם להם שהמוצר פועל ב- 1 לוקס. זה לא אומר להם כלום. אבל, אם תכתוב להם שהמוצר יכול לצלם בחשיכה מוחלטת- זה ערך שהלקוח יכול להבין ולהעריך. לכן, מומלץ שבסרטון התדמית להתמקד במה שמבדל אותו המתחרות.

- צילום בוידאו- מומלץ לצלם את סרטון התדמית בוידאו, בו רואים את המוצר, את צורת השימוש בו, אנשים אחרים שנהנים ממנו. באופן כזה הלקוח שצופה בסרט יכול להתחבר רגשית למוצר, ולקבל יותר בקלות החלטת קנייה. זה קורה פחות בסרטוני אנימציה, למעט אם מדובר על אפליקציה חדשנית, או תוכנה מיוחדת, שאז יותר קל להסביר את היתרונות שלה דרך סרטון אנימציה.

- הפקה מקצועית- כל מה שנעשה עבור הסרטון שיעשה בצורה מקצועית, החל מכתיבת התסריט, דרך צילומי הוידאו, העריכה, האפקטים המוזיקה. הכול, באמת הכול. מספיק שמשהו אחד יעשה בצורה חובבנית, שהרושם שהסרטון ישאיר הוא שמדובר על עסק של חובבנים. ולהיפך- אם הכול נעשה במקצועיות- זה הרושם שישאר ללקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט.

 

סרטון תדמית שיווקי- לא רק לאתר החברה!


חשוב להבין שסרטון התדמית לא המטרה, אלא רק אמצעי שיווקי. אחריי שהסרטון הופקעל פי כללי האצבע שתיארתי, עכשיו צריך להשתמש בסרטון על מנת לקדם את העסק מבחינה שיווקית. האתר הוא כמובן המקום הראשון שבו שותלים את הסרטון. בנוסף, מומלץ לשתול אותו בדפי נבלוגים מקצועיים, רשתות חברתיות, רשתות עסקיות ובכל מקום שיכול לקדם את העסק ומוצריו, על פי העיניין.
 

לסיכום, סרטון תדמית שיווקי, שנעשה בצורה מקצועית, משמש כלי שיווקי עיקרי בקידום העסק והמוצרים. בהפקה, יש להקפיד על הרבה מאוד נושאים, כך שהסרטון תדמית יחשב מקצועי ושיווקי.
אולי יעניין אותך גם:     חשיבות המיתוג בסרט תדמית שיווקי


                                  סרט תדמית שיווקי למטרת שיווק בחו"ל  
 

מנהל שיווק - מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מתכנן להפיק סרטוני תדמית, ומעוניין שיהיו הכי שיווקיים?
 

ראו תחילה סרטון תדמית שיווקי למצלמת דרך מתקדמת

ראו סרטון תדמית למערכת אגירת מים ברכבי עבודה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית שיווקי קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר הופק לחברה שפיתחה מערכת אגירת מים ברכבי עבודה, ועכשיו מתכננת לקדם שיווקית את המערכת דרך שיווק בפייסבוק. סרטוני תדמית כיום הם בארוך של כדקה. אבל,לצורך שיווק בפייסבוק, מומלץ סרטוני תדמית באורך של עד 30 שניות. סרטון תדמית זה מבוסס על צילומי וידאו של הצגת הבעיה, וכן של הצגת הפתרון, מלווים בכותרות גדולות ומודגשות, בהתאם לקריינות המקצועית שמלווה את הסרטון. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למפזר חום חדשני שהפקנו לאחרונה

מדובר על מכלול מכני, שנועד לפזר חום בצורה יותר יעילה מקצה תעלות מיזוג האויר של מזגנים. המטרה הייתה לקדם את שיווק המוצר לקהל היעד שהם המתקינים של מפזרי החום. במטרה שהסרטון תדמית יקדם בצורה מיטבית את המכירות של המוצר, בצענו תחקיר מעמיק בחברה, והתברר שהיתרון התחרותי העיקרי של מפזר החום, ביחס לפתרונות חלופיים, הוא התכנון ההנדסי לפיזור חום של המוצר. לכן, סרטון התדמית שהפקנו מציג קודם כל את היופי והאסתטיקה של המוצר, שזה הדבר הבולט ביותר בשילוב המוצר בבתים, וחשוב למתקינים. מיד לאח4ר מכן מציגים את החברה שפיתחה את המוצר, עם היכולות ההנדסיות שלה, ואת התוצרים של אנליזות החום שבוצעו למוצר, על מנת שפיזור החום יהיה אופטימלי. הכל מצום בוידאו, כך שתורם לאמינות של כל מה שמוצג בסרטון התדמית.