יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886

מהו הערך השיווקי של סרטון תדמית?

האם להפיק סרטון תדמית לעסק?

הפקה של סרטון תדמית הינה בדרך כלל יקרה, הן מבחינה כספית והן מבחינת השקעת זמן. כלומר, ההשקעה בהפקת הסרט - ברורה. לכן, מיד גם עולה השאלה: מה הערך השיווקי של סרטון תדמית? התשובה לכך תלויה בתוכנית השיווקית של העסק. ככול שהמאמץ השיווקי סביב סרט התדמית גדול יותר- כך גדל גם ערכו.

נסקור את האפשרויות במאמץ השיווקי מהקל אל הכבד:


העלאת סרטון התדמית לאתר הבית של החברה- זוהי למעשה הפעולה הבסיסית במאמץ השיווקי. היתרון של הוספת הסרטון לאתר היא שכל מי שמגיע לאתר, שבדרך כלל מקבל החלטה אם להתעמק בתכולת האתר בתוך שניות ספורות, סרטון תדמית בהחלט יגרום לו להישאר באתר ולהתחיל לצפות בסרט הוידאו, על מנת להבין את ההיצע של העסק (צפייה בסרט הינה פעולה שלקוחות מעדיפים על פני קריאת התכנים באתר) 
 
קידום האתר ב- Google Adwords (קידום ממומן)- במקרה זה, מומלץ לשלב את סרטון התדמית בדף הנחיתה (הדף שאליו "מועברים" אלה שהקליקו על מילת החיפוש הממומנת). באופן זה, שוב מעודדים את הלקוח הפוטנציאלי לצפות בסרט וידאו במקום להתעמק בתכנים כתובים, פעולה שרוב הלקוחות מעדיפים. 
 
 
דיוור ישיר (mailer)- שליחת מיילים ללקוחות פוטנציאלים, כאשר הקישור לסרטון תדמית משולב במייל, או במקרים מסוימים אפילו מצורף כקובץ למייל, הוא רמה שיווקית גבוהה יותר, כמובן בהנחה שלבעל העסק יש בסיס נתונים של לקוחות פוטנציאלים. 
 
הצגת הסרטון תדמית בתערוכה/כנס מקצועי/מפגש לקוחות/מקום העסק- סרטון תדמית שהופק באיכות גבוהה, יכול לשמש כלי מרכזי במשיכת תשומת הלב של לקוחות פוטנציאלים, בכל אירוע רב משתתפים, ובמיוחד באירועים ממוקדים בתחום של העסק. באירועים אלו כל לקוח הוא "לקוח פוטנציאלי", והצלחה בהעברת המסרים העיקריים של העסק, הינה תחילת הדרך בפתיחת הזדמנות מכירה. כאן, לסרט התדמית יש חשיבות גבוהה בהתנעת תהליך המכירה, ויצירת בידול בין העסק שמציג את סרט התדמית, לבין העסקים המתחרים.

הצגת סרטון התדמית ברשתות חברתיות- כיום, לכל עסק כמעט יש דף עסקי ברשתות החברתיות או העסקיות, ושילוב סרטון התדמית ברשתות, בהחלט תורם לשיווק של העסק. ניתן כמובן גם לקדם את הסרטון, כאשר עלות הקידום ברשתות חברתיות הינה הרבה יותר נמוכה מאשר קידום בגוגל.

כמובן, ששילוב של כל האמצעים השיווקיים שהזכרתי, תוך שימוש בסרטוני תדמית כאמצעי שיווקי מרכזי, מאפשרים לעסק לבלוט בצורה משמעותית ביחס לתחרות, ליצור בידול מובהק ללקוח, להתניע תהליך מכירה, ומכאן- סגירת העסקה תלויה באנשי המכירות של העסק.

 

האם נכון לדבר על סרטון תדמית?

עד עכשיו דברנו על הפקה של סרטון תדמית, כאילו מדובר על הפקה של סרטון בודד. במידה ורוצים לחסוך, אפשר בהחלט להפיק סרטון תדמית בודד, ולהשתמש בו באמצעי המדיה השונים, כמו שתואר בסעיף הקודם. אבל, מכיוון שעלות הפקת סרטוני תדמית ירדה מאוד בשנים האחרונות, ומכיוון שלכל אמצעי שיווקי שתיארנו ישנם מאפיינים שונים לחלוטין, אנחנו ממליצים ללקוחות להשקיע קצת יותר, ולהפיק סרטוני תדמית שונים, המותאמים לכל אחד מאמצעי המדיה השיווקית השונים.

ההמלצה שלנו, להפקת סרטוני תדמית שונים לאמצעי המדיה השונים הינה:

1. סרטון תדמית לאתר הבית- סרטון של עד 2 דקות, אשר מציג את העסק, היכולות, האמצעים השונים, ובעיקר- את הבידול העסקי.

2. סרטון תדמית לרשתות חברתיות- צריך להיות סרטון של כ 30-60 שניות, שמתמקד בבידול של העסק, ומציג אותו בצורה הכי מושכת

3. סרטון תדמית לתערוכות/כנסים- סרטון של עד דקה, מאוד קצבי ודינאמי, שמציג את היכולות של העסק, תוך שימוש באינפוגרפיקה גדולה ומודגשת.

לסיכום, הפקת סרטון תדמית הינה הצעד השיווקי הראשון. מהרגע שהסרטון תדמית קיים, יש להפעיל תוכנית שיווקית כוללת, כאשר הסרטון הוא אחד מהאמצעים המרכזיים בקמפיין השיווקי.אולי יעניין אותך גם:  סרט תדמית לקידום אפליקציה חדשה


                               סרטי תדמית- המקדם השיווקי היעיל ביותר

מנהל שיווק- מעוניין בהפקת סרטון תדמית לעסק?

 

מחפש את הדרך היעילה ביותר לקדם את העסק?

ראו תחילה מקבץ סרטוני תדמית שהפקנו השנה

ראו סרטון תדמית למיזם בשוק האמריקאי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם מיזם חדש בשוק האמריקאי, במסגרתו יגוייסו כספים על מנת לתמוך בעסקים קטנים לאורך קו העימות בארץ. בכדי לגייס את התורמים, סרטון תדמית זה מבוסס כולו על צילומי וידאו של ישראל, כולל בזמן מתקפת טילים, וההשפעה שלהם על האוכלוסיה בקו העימות, וכן הצגה של מספר עסקים קטנים שמשתתפים במיזם. הסרטון הועלה לאתר הבית של אתר המיזם, וכן קודם בפייסבוק, תוך טרגוט של קהל היעד האמריקאי.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למכונת חירור מהפכנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מכונת חירור בטכנולוגיה חדשנית. בסרטון מוצגות היכולות של מכונת החירור, כאשר הכל מצולם בצורה ברורה בוידאו. הדגש בסרטון התדמית הוא על הבידול של המכונה, כלומר- מה היתרונות שלה ביחס לטכנולוגיות מתחרות, בלי לציין את המתחרות, אבל לכל מי שנמצא בתחום הבדלים משמעותיים וברורים ללקוחות פוטנציאלים. מכיוון שיש קהל יעד מאוד מוגדר למכונות אלה (יצרנים של אריזות מחוררות), סרטון התדמית מועלה ליוטיוב, ונשלח במייל קישור לסרטון. מאוד יעיל כאשר קהל היעד כל כך מוגדר. כמובן, הסרטון גם משמש כפתיח לפגישות עסקיות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות