יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מאחורי הקלעים של סרט התדמית עבור שווארמה שמעוני

מה היה כל כך מיוחד בהפקת סרט התדמית של שווארמה שמעוני?

לפני שנציג את המיוחד בהפקה של סרט התדמית לשווארמה שמעוני, כדאי שקודם כל תראו את הסרט המוגמר למטה. מדובר על סרט תדמית מאוד ארוך, של כ- 8 דקות, וגם הוא חלקי. הסרט הסופי יהיה באורך של 16 דקות. אין ספק- לא סרט תדמית 'רגיל' 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 סרט תדמית לשווארמה שמעוני

מה הייתה המטרה של סרט התדמית לשווארמה שמעוני?

התבקשנו להכין סרט תדמית, אשר יציג את הייחוד של שווארמה שמעוני, ויוקרן על גביי מסכים בסניפים השונים של הרשת, ללא סאונד. לרשת ארבעה סניפים באזור המרכז, כאשר בכל סניף מותקן מסך טלוויזיה גדול, עליו רצים כיום תמונות סטילס שצולמו בסניפים. לאחר תחקיר בחברה, הומלץ במקום להפיק סרט תדמית 'קלאסי', ללכת על סרט הכולל ארבעה חלקים, כמספר הסניפים של הרשת, כאשר כל חלק של הסרט מבוסס על השלבים הבאים:

- פתיח- מיקום הסניף על גביי מפה

- צילום מרחפן של המראה הסניף מהאויר, והתקרבות אל הסניף עד ל'כניסה' לסניף בצילומי וידאו

- צילום של המראות והניחוחות באותו סניף, מצולמים בוידאו בתוך הסניף.

כל חלק של סרט התדמית יהיה באורך של כ- 4 דקות, ובסך הכל נפיק סרט של כ- 16 דקות אשר מציג את כל ארבעת הסניפים. עם כל סניף שיתווסף לרשת, נצלם גם אותו וניצור סרט תדמית חדש ארוך יותר בעוד 4 דקות. באופן כזה מציגים בכל סניף סרט ארוך, ובוודאי לא משעמם או כזה שחוזר על עצמו בתוך 1-2 דקות, כמו שקורה בסרטי תדמית רגילים.

 

מה כולל כל חלק בסרט התדמית?

נפרט עכשיו מה בוצע בכל שלב של הסרט, לפי המבנה שהוצג למעלה:

1. פתיח של כל חלק מסרט התדמית- 10 השניות הראשונות בכל חלק של הסרט, הינו הצגה על גבי מפה של גוגל, של המיקום המדוייק של הסניף, הצבעה בגרפיקה על מיקום הסניף, והקלקה על הסניף נראית כאילו נכנסים למפה.

2. צילום אוירי של הסניף- ה- 15 שניות הבאות, הן צילום מרחפן אשר הטסנו מעל הסניף, אשר מבצע התקרבות לסניף, עד שכשאר הוא ממש קרוב מבצעים אפקט של מעבר מצילום אוירי מהרחפן, לצילום בוידאו בתוך הסניף, כך שמתקבלת תוצאה כאילו הרחפן נכנס אל תוך הסניף. חשוב לציין, בסרט עצמו רואים כ- 15 שניות של צילום אוירי בכל סניף, כאשר בפועל מדובר על יום צילומים ארוך ומורכב של כ- 6 שעות צילום, בו בצענו מספר רב של יעפים מעל כל סניף, כל פעם בזווית ובגובה אחרים. התנועה בפועל הייתה מאוד איטית וזהירה, בכדי שלא לפגוע בכבלי חשמל שהיו יחסית נמוכים באזור. בעריכה התנועה הואצה בצורה משמעותית, כך שכל כניסה לכל סניף מרחוק ארכה כ- 15 שניות (לעומת הדקות הרבות שלן הצילומים בפועל). חשוב לציין, צילומי הרחפן בוצעו רק לאחר אישור עם המשטרה המקומית בכל מקום, והרחפן הוטס על ידי מטיס מקצועי עם רישיון8 הטסה, וביחטוח בתוקף.

3. צילומי וידאו בכל סניף- שאר ה 3 דקות של כל סרט היו צילומי וידאו בתוך כל סניף. הצילומים בוצעו בעיקר באמצעות מיני-מייצב, כך שניתן היה לבצע הרבה תנעות מצלמה בתוך כל סניף. כל הצילומים בוצעו בסניפים פעילים, תוך ניסיון למינימום הפרעה לעבודה השוטפת. כמובן שהייתה בעיה שחלק מהמצולמים ביקשו שלא יראו אותם בצילומים, ואז כמובן נאלצנו לחזור שוב על חלק מהצילומים, או בחלק מהמקרים טשטשנו את הפנים של אותם מצולמים (או של ילדים מתחת לגיל 18). רוב הצילומים היו בהילוך רגיל. אבל, שילבנו גם הרבה צילומים בהילוך איטי, בהם רואים למשל את חיתוך השווארמה, עם האדים שעולים מהבשר, או של הפיתות הטריות שיוצאות מהטאבון. צילומים אלה שיקפו את הניחוחות המדהימים במקום.

 

ומה לגביי מוזיקת רקע בסרט התדמית?

במקור, לא דובר על שילוב מוזיקת רקע, אלא רק על סרט תדמית קצר שירוץ בלופ על גביי המסכים במקום. אבל, בסופו של דבר סרט התדמית היה באורך של כ- 16 מדקות. הוספנו לו מוזיקת רקע מגוונת, שהיא מסוג Royalty Free, כך שלא נדרש לשלם על השמעתה זכויות יוצרים. ומכיוון שמדובר על סרט ארוך, אין בעיה שהמוזיקה תחזור על עצמה בלופ כל 16 דקות. לכן, הוחלט בסוף להציג את הסרט כולל השמעת מוזיקת הרקע בכל סניף.


לסיכום, סרט התדמית שהפקנו לחברה היה שונה לחלוטין מהתכנון הראשוני, וייצר לחברה סרט ייחודי שרץ על גביי מסך גדול בכל סניף, ומהווה רקע נחמד לאכילה, כולל אפילו מוזיקת רקע.
 למידע שימושי נוסף בנושא:      סרטי תדמית בעולם דיגיטלי-  לחץ כאן                                             עלות הפקת סרטי תדמית-  לחץ כאן


 

 ראו סרט תדמית לבנייני האומה בירושלים שהפקנו לאחרונה

גם סרט תדמית זה נועד להציג את התשתיות, הכל כך מגוונות של בנייני האומה בירושלים, שהוא מרכז הקונגרסים הגדול ביותר במדינה, ומאפשר קיום כנסים בהיקפים של עד 50 אלף איש, לכל סוגי הפעילויות ובכל תחומי התעשייה. סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו מהסוגים השונים של בנייני האומה, החל מאולמות קטנים ואינטימיים, ועד לאודיטוריות הכי גדול במדינה. בנוסף, מוצגים צילומי וידאו של כנסים בתחומים שונים, שהתקיימו במתחמים השונים, בכדי שניתן יהיה לראות עד כמה המגוון גדול. באופן כזה, סרט תדמית זה מהווה חיזוק של המיתוג של המקום, ומעודד מפיקי אירועים מכל הסוגים, אשר צריכים מגוון גדול של אפשרויות, להזמין את האירוע הבא שלהם במקום.