יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מאחורי הקלעים של הפקת סרטי תדמית
הפקת סרטי תדמית וסרטוני תדמית מורכבת, בדרך כלל אורכת זמן רב, וכוללת אנשי מקצוע רבים שמעורבים בתהליך ההפקה, החל מאנשי תוכן קריאטיבים, דרך צלמי וידאו מקצועיים, ועד לעורכים אפטריסטים ואנימטורים מהשורה הראשונה. בקובץ מאמרים זה ננסה להעביר לכם את מאוחרי הקלעים של הפקת הסרטים. לגביי הפקות מורכבות, שהסתיימו בסרט תדמית או סרטון תדמית מיוחד, נסביר את התהליכים שהיו מעורבים באותן הפקות. 

הסבת סרט תדמית ישן לזמן הנוכחי

בהחלט ישנם סרטי תדמית שהופקו לפני שנים, שניתן להסב אותם לזמן הנוכחי בעלות מינימלית, ובזמן קצר. חשוב שסרט התדמית החדש לא יהיה ארוך מדקה, יציג את הבעיה, ישים דגש על הבידול, ויסיים בקריאה לפעולה.

הכנה של סרטי תדמית ייעודיים לקווי מוצרים שונים

בהפקות בהן יש דרישה לצילום של הרבה סרטי תדמית לחברה ולקווי מוצרים שונים, מומלץ לשלב אמצעי הפקה מיוחדים, שיעבירו את המסר בצורה הכי טובה. ראה כאן עוד על הפקת סרטי תדמית, כאשר קיימים הרבה מוצרים בחברה.

סרטוני תדמית לאביזרים המתוקנים ברכב

בסרטוני התדמית של חברת סמסוניקס, שמנו את עיקר הדגש על קהל היעד של כל מצלמה, וצילמנו את כל אחד מהסרטונים בתוך רכב נוסע, בכדי לשדר מקסימום אמינות של ישימות הפתרון לקהל היעד. אכן אתגר בכל סרטון תדמית.

אחת ההפקות המורכבות של סרטוני תדמית שבצענו עבור חברת ריוסול

בהפקה של סרטוני תדמית קיימים אתגרים רבים. חשוב שכבר בשלב התכנון הראשוני של ההפקה, להקדיש לכל אתגר מחשבה רבה, ולמצוא את הפתרון ההפקתי שיעביר את המסר השיווקי בצורה הטובה ביותר בכל סרטון תדמית. קרא כאן

איזה סרט תדמית הכי מתאים לצורך ביצוע שינוי תפיסה בחברה?

ישנן הפקות של סרטי תדמית, אשר גורמות לשינוי בהצגת החברה, ואפילו במבנה החברה, כך שבמידה וישנם קהלי יעד שונים, כל אחד יקבל סרט תדמית המותאם עבורו ובשפה שלו. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה המשמעות מבחינת ההפקה של סרט תדמית לשימוש בטלפרומפטר?

בהפקה של סרט תדמית, בו נדרש להציג הרבה טקסטים, מומלץ לשלב בצילומים מכשיר טלפרומפטר, ולהיעזר בשחקנים או פריזנטורים מקצועיים, אשר מתורגלים בהקראת טקסטים מתוך טלפרומפטר. קראו כאן עוד בנושא משמעויות בהפקה

הפקת סרט תדמית ברגישות מרבית בתחום הפונדקאות!

כאשר עוסקים בנושאים רגישים כמו פונדקאות, סרטי תדמית שמספרים סיפור הצלחה של הלקוחות, הם הכי יעילים בקידום העסק. בכל מקרה חשוב שכל קהל יעד יקבל סרט המותאם עבורו, מדבר בשפתו, וטיפל בבעיות הייחודיות לו.

מאחורי הקלעים של סרט התדמית לשווארמה שמעוני

סרט התדמית שהפקנו לחברה היה שונה לחלוטין מהתכנון הראשוני, וייצר לחברה סרט ייחודי שרץ על גביי מסך גדול בכל סניף, ומהווה רקע נחמד לאכילה, כולל אפילו מוזיקת רקע. קרא כאן על השילובים המיוחדים שבסרט התדמית

מה זה אומר- 'יום צילומים' של סרט תדמית?

יום צילומים עבור הפקת סרט תדמית כולל ציוד רב ומשתתפים רבים, מה שמייקר את עלות יום הצילומים, וגורם להתארכות יום הצילומים, עד לקבלת התוצאה המקצועית הרצויה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות מסרטי תדמית.

איך מפיקים סרט תדמית לעסק שמפתח ומייצר מכלולים מכנים זעירים?

כשבאים לתכנן הפקה של סרט תדמית לצורך קידום שיוקי של עסק, חשוב להבין לעומק את המסרים השיווקיים, לבחון חומרים קיימים בחברה, ולהתאים את הסרט למה שמקובל באותו זמן. לא תמיד נדרש להפיק סרט תדמית חדש.

איך משנים הרגלים של לקוחות פוטנציאלים באמצעות סרטון תדמית?

כאשר נדרש לשנות הרגלים של לקוחות, מומלץ להפיק סרטוני תדמית כאלו שישקפו ללקוחות חוויה חיובית, כאילו הם כבר רכשו בפועל את המוצר המוצע להם, ומה ההרגשה של אחריי ההזמנה, כולל סרטון תדמית לשימוש נכון באתר.

מה מיוחד בסרטוני התדמית של עדיפים?

סדרת סרטוני תדמית אלה הם הראשונים שהפקנו לסוכנות ביטוח, והמטרה שלהם הייתה להציג את הסוכנות בצורה חביבה, אמינה והכי מקצועית שיש. לצורך כך הופקו לסוכנות 13 סרטוני תדמית מסוגים שונים. ראה כאן גם דוגמאות

הפקת סרט תדמית לחברת מחם מערכות

הכי יעיל לשנות מיתוג של עסק באמצעות סרט תדמית, אשר יציג את הייחוד של העסק ביחס למתחרים. ההפקה חייבת להיות מקצועית, ועדיף צילומים בוידאו כך שתתקבל גם אמינות גבוהה לחברה ולאנשים המקצועיים. קרא כאן עוד.

מה מיוחד בסרטון התדמית של Tectile Mobility?

ניתן להפיק סרטון תדמית בתוך ימים ספורים, רק אם משתמשים בחומרי גלם איכותיים של הלקוח, והשלמת החומרים הנדרשים באמצעות רכישת קטעי וידאו מתוך מאגרים של Stock Footage. כל ההתנהלות חייבת להיות 'במיידי'

עבודה עם שחקנים בסרטוני תדמית

יש יתרון גדול לעבודה עם שחקנים בהפקת סרטוני תדמית, כך שניתן על ידי פריזנטורים/שחקנים לייצג את העסקים בצורה הכי מקצועית ואמינה.יש לקחת בחשבון שמדובר בעלות כבדה יחסית, וולכן בסרטון תדמית יהיו 1-2 שחקנים

מה מיוחד בסרט התדמית של חברת Xsight Systems?

סרט תדמית בסגנון סיפור הצלחה צריך להעשות בצורה הכי אמינה, בכדי שסרט התדמית אכן ישכנע את הצופה בו. חשוב לבצע תחקיר מעמיק, לצלם את הממליץ בוידאו, ועדיף אם המידע נמסר לגורם שלישי. ראה כאן דומגה טובה.

מה צריך לקחת בחשבון בהפקת סרטי תדמית לעיריות ורשויות מקומיות?

סרטי תדמית המופקים עבור עיריות ורשיות מקומיות, הינו תהליך ארוך שמערב הרבה מאוד אנשים, כל אחד עם דעה משלו. צריך לדעת איך להתנהל בכזו סביבה, על מנת שניתן יהיה לסיים את סרט התדמית. קרא כאן טיפים

הקשר בין סרט תדמית למיתוג של עסק

בכדי לחזק את המיתוג של עסק, לשדר חדשנות ויתרון תחרותי, סרט תדמית הוא הכלי היעיל ביותר. חשוב להפיק את סרט התדמית באופן שיבצע את המשימה בצורה טובה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמא.

עדיף להשאיר את הפקת סרט תדמית לעסק שלכם בידי מקצוענים

למרות שזה די מפתה כיום להפיק סרט תדמית לעסק בצורה עצמאית, רק חברת הפקות של סרטי תדמית לעסקים, יכולה להפיק סרט תדמית לעסק, שגם יבטיח תוצאות חיוביות לעסק. צריך לזכור שסרט תדמית הוא 'הפנים של העסק'.

איך מייעלים את יום הצילומים בעסק, על מנת להפיק כמה סרטוני תדמית?

בהכנה מוקפדת ומקדימה של כל מה שמתוכנן לצלם בתוך עסק, ניתן להפיק מספר סרטוני תדמית ביום צילומים יחיד. חשוב לבצע את כל ההכנות המקדימות, מה שבסופו של דבר מוזיל את עלויות ההפקה של כל סרטון תדמית.

הפקת סרטוני תדמית לטיפול בשיטת אירידיולוגיה

בנושאי רפואה אלטרנטיבית, מומלץ שהמאבחנים או המטפלים יהיו אלה שייצגו את הפתרונות השונים בכל סרטון תדמית שמפיקים בנושא. מומלץ שסרטוני התדמית יצולמו בוידאו, כך שהלקוחות יוכלו להתרשם בצורה בלתי אמצעית.

מה מיוחד בסרט התדמית של חברת אקולוג'יק?

בכל הפקה של סרטי תדמית לעסקים שפיתחו תוכנה ייחודית, מומלץ לשלב כמה שיותר צילומי וידאו של הבעיה המטופלת ושל העסק, כך שיוגל האמון של מי שצופה בסרט התדמית בקיום התוכנה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

איך בונים מיתוג חזק לעסק בתחום הדישון באמצעות סרטי תדמית?

לחברות בין לאומיות גדולות, ישנם צרכים שיווקיים רבים, שסדרת סרטי תדמית הוכחה כהכי יעילה עבורם. סדרת סרטי התדמית שהופקו לחברת דשן גת, שימשו אותה בכל הצרכים השיווקיים, וקידמו אותה למעמד של מובילה עולמית.

איזה סרטי תדמית הכי מתאימים להצגת תחום מיחזור אלקטרוניקה?

להציג קונספט חדש הכי יעיל להפיק סרט תדמית באנימציה. להציג תשתיות של עסק, הכי יעיל להציג את זה בסרט תדמית המצולם בוידאו. לעסק שמנסה לקדם קונספט חדשני עם תשתיות רבות שתומכות בכך- להפיק כמה סרטי תדמית.

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת אקטיב מערכות?

הפקת סרטי התדמית של חברת אקטיב, הינה דוגמא טובה ליתרונות של הכנת סרט תדמית לעסק, וסרט תדמית נפרד לכל מכשיר טכנולוגי שבחברה. אמנם נוצרו בהפקה הרבה אתגרים, אבל בתכנון מוקדם ניתן היה להתמודד בצורה טובה.

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת דן דנט?

מדובר בהפקה מאוד גדולה, שצרכה משאבים רבים משתי החברות לצורך הפקת כל סרטי התדמית. בתכנון לוגיסטי מוקדם ומורכב, הצלחנו להפיק את כל סרטי התדמית במינימום פגיעה בשתי החברות. ראו דוגמאות של כל סרט תדמית.

מה היו האתגרים העיקריים בהפקת סרטי התדמית של בנייני האומה?

הפקת סרטי התדמית לבנייני האומה העמידה בפניינו אתגרים רבים, כפי שמתואר כאן, כאשר בסופו של יום היו שני סרטי תדמית מרתקים, שהציגו את המגוון העצום שניתן לקבל ממרכז הקונגרסים. קראו כאן על האתגרים בהפקה.

איזה סרטון תדמית הפקנו לחברת יהב הפקות בשנת 2020?

סרטון התדמית של יהב הפקות, כפי שבא לידי ביטוי בשואוריל 2020, שבעצם ענה על השאלה: מה כולל סרטון תדמית מנצח? יצר סרטון מעניין, שמעודד לקוחות פוטנציאלים לצפות בסרטון לכל אורכו, ובכך לחזק את התדמית שלנו.

איך סרטון תדמית יכול להציג טכנולוגיה חדשנית בצורה הכי פשוטה?

מטרת סרטון תדמית זה הייתה להטמיע מכשיר חדשני שקבוצת 207 הכניסה לשימוש, לציבור הנהגים שמגיעים בכל בוקר למקום, במטרה לשחרר מטענים ומכולות. לצורך כך נבנה תסריט מקורי ומיוחד, שבפועל הוכיח את יעילותו.

מה מיוחד בסרט התדמית של LoveIsrael?

סרטי תדמית שיוצרים רגש והזדהות עם בעיה מסויימת, הם גם המניים ביותר לפעולה, אם משתמשים בכלים שמעורים רגש אצל קהל היעד. כלים כגון: סיפור טוב, צילומי וידאו ומוזיקה מעוררים רגש בכל סרט תדמית. ראו כאן עוד

איך קובעים את המראה של סרטון תדמית שמתכננים להפיק?

המראה של סרטון תדמית שמתכננים להפיק, נקבע במשותף עם הלקוח, אחריי תחקיר מעמיק בעסק, והכנת תסריט על ידי קופירייטר של חברת ההפקות. מוצגות כאן 3 דוגמאות שונות של מראה שונה לחלוטין של סרטוני תדמית שהפקנו.

מאחורי הקלעים של הפקת סרטי תדמית באולפן מסך ירוק

צילום של שחקנים או מכשירים באולפן מסך ירוק, עבור סרטי תדמית, מאפשרים אחריי הצילומים להסיר את הרקע הירוק, ולשתול את השחקנים או המוצרים בכל סביבה שנרצה. הקפדה על המלצות חשובות מאפשרת סרט התדמית מקצועי

כל סרטון תדמית של יהב הפקות- נושא תו 'מיוצר בישראל'

כל סרטון תדמית שמופק ביהב הפקות נושא תו 'מיוצר בישראל', כלומר- כל בעלי המקצוע שהיו מעורבים בתהליך ההפקה של סרטוני התדמית הם ישראליים, ואם נדרש לרכוש חומרי גלם נוספים, הם נרכשים ממאגרים ישראליים.

זכויות יוצרים בהפקת סרטוני תדמית

סרטוני תדמית הם יצירות שללקוח מותר לעשות בהם כל שימוש, אבל אסור לו לבצע שינויים בסרטונים אלא רק על ידי חברת ההפקות. בכל הפקה של סרטון תדמית חשוב להקפיד ולהגן על הזכויות של חברת ההפקות. קרא כאן בנושא.

התפתחות 'צילום בתנועה' בסרטי תדמית

מצלמות הוידאו המודרניות הקטנות יחסית, מאפשרות צילום בתנועה על גבי סליידרים (Slider), או מיני-מייצבים מסוג גימבל (Gimbal), כך שמקבלים תוצאות חלקות ויפות שמשדרגות כל סרט תדמית המצולם בתנועה. קרא כאן עוד

מהם האתגרים העיקריים בהפקת סרטון תדמית בתחום הרפואי?

הביקוש לסרטוני תדמית לעסקים ומוצרים בתחום הרפואי הולך וגדל. חשוב להקפיד בכל הפקה של סרטון תדמית לעסק או לןמוצר בתחום הרפואי על הנושאים המיוחדים הנדרשים בתחום. קראו כאן עוד בנושא הפקת סרטון תדמית לעסק.

מה מיוחד בהפקת סרטי תדמית למשרד עורכי דין?

סרטי תדמית למשרד עורכי דין צריכים להיות כאלןה שמחזקים את המיתוג המקצועי של המשרד, כך שמי שצופה בסרט התדמית יכול להתחבר למשרד, ולסמוך על עורכי הדין שישרתו אותו בצורה הכי מקצועית. קראו כאן עוד בנושא.

ביצוע אופטימיזציה לסרטי תדמית

מומלץ בהפקה של סרטי תדמית להכין 2 גרסאות של סרט התדמית, ולבדוק אותן בפועל דרך A/B Testing, כך שניתן לבצע אופטימיזציה לסרט התדמית, ולקבל תוצאות שיווקיות מיטביות. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

חשיבות נושא התאורה בהפקת סרטוני תדמית

לתאורה תפקיד מאוד חשוב בכל הפקה של סרטוני תדמית. בדרך כלל היא צריכה להיות בלתי מורגשת, כאילו סביבת הצילומים היא עם תאורה טבעית, מה שמשדר אמינות לסרטון התדמית ולמוצר שמוצג בסרטון. קראו כאן עוד בנושא.

מאחורי הקלעים של הפקת סרט תדמית לחברת נדל"ן

לצורך קידום מכירות מומלץ להפיק סרט תדמית שיועלה לאתר החברה, ויכול להיות מקיף ומפורט, אבל לצורך העלאה לרשתות חברתיות, מומלץ לגזור מתוך הסרט המקיף סרטון מקוצר באורך של כדקה. קראו כאן עוד בנושא סרט תדמית

מהם האתגרים העיקריים בהפקת סרט תדמית לגיוס משקיעים?

בכדי לגייס מימון לפיתוח של נושאים חדשים, הכלי הכי יעיל הוא סרט תדמית קצר, שמוצג למשקיעים פוטנציאלים. במידה והסרט הופק בצורה טובה, סיכוי גבוה שהמשקיע יזמן את היזמים לקבלת מידע נוסף. קראו כאן בנושא.

מישהו מבין מה זה אומר לצלם סרטון תדמית בתוך חממה בקיץ?

מאוד מומלץ להציג תוכנה יישומית בסרטון תדמית המבוסס על צילומי וידאו של התוכנה, כפי שהיא מיושמת אצל לקוח קיים, ואת מסכי התוכנה להציג דרך צילומי מסך אקטיביים, ולא באילוסטרציה של גרפיקאי. מומלץ לקרוא!

מה מיוחד בהפקת סרטון התדמית של חברת פלוקסו?

מאוד חשוב בכל הפקה של סרטון תדמית, לכוון הכי במדוייק אל קהל היעד, הן מבחינת תכני הסרטון, והן מבחינת טרגוט קהל היעד בהפצת הסרטון. חשוב להתאים את סרטון התדמית למדיה הדיגיטלית בה הוא מופץ.

מה מיוחד בהפקת סרטוני התדמית של מורנו תעשיות?

בסרטוני התדמית של חברת מורנו תעשיות, נדרשנו להציג יכולת שינוי אוירה בסביבה בייתית, על ידי שינוי תאורה, כל זה בתוך 30 שניות, ללא קריינות. קראו כאן על האתגרים בהפקת כל סרטון תדמית עבור מורנו תעשיות.

הפקת קמפיין ענק של חברת וול-דן- לשיווק מוצרי בישול חוץ תוצרת Muurikka מפינלנד

לצורך קמפיין של חברת וול דן, שמייצגת את חברת Muurikka- ציוד לבישול חוץ, הפקנו את הסרטים: סרט תדמית לעסק ולחנות המכירות, סרטוני תדמית לכל אחד מהמוצרים השונים, וסדרת סרטי-השף להכנת מאכלים מיוחדים.

חשיבות מינוי מנהל הפקה לסרט תדמית

בכדי שהפקה של סרט תדמית תעמוד בלוחות הזמנים שהוגדרו להפקה, ובתקציב המוגדר, מומלץ שלכל הפקה ימונה מנהל הפקה (או מפיק) שיהיה אחראי על ניהול פרוייקט ההפקה, החל מהקשר עם הלקוח, ועד לאספקת סרט התדמית הסופי

מה מיוחד בסרט התדמית של פורום CFO?

תיעדנו את הכנס השנתי של פורום CFO, ובעקבות התיעוד הפקנו סרט תדמית לפורום, וכן שני סרטי תדמית נוספים, שהתמקדו בזוכים בפרס ה CFO המצטיין לאותה שנה. סרט התדמית של הפורום סקר את הפעילות המגוונת של הפורום

מה מיוחד בהפקת סרטון התדמית של נתיב מערכות ניהול?

הפקנו לחברת נתיב מערכות ניהול סרטון תדמית, אשר מציג את התוכנה הייעודית שהם פיתחו, באמצעות סרטון המבוסס על צילומי וידאו בשילוב של צילומי מסך אקטיביים מהתוכנה בפועל. צורת הצגה זו של התוכנה, יעילה יותר

מה מיוחד בהפקת סרט התדמית לחברת 'יש ביטוח'?

הפקנו סרט תדמית לעסק של סוכנות הביטוח 'יש ביטוח', תוך התבססות על צילומי וידאו בעסק, עם ראיונות קצרים של מובילי ההחל מהמנכ"ל ועד למספר מנהלי תיקים עיקריים, במטרה להפיק סרט שמדגיש את היחס האישי והמקצועי

מה מיוחד בהפקת סרטון תדמית של מנשא לתינוק במים?

הפקת סרטון התדמית למנשא תינוק במים הייתה אתגר משמעותי, בעיקר בשל הצורך לצלם בוידאו תינוקות שנכנסים למים, בלי אחיזה של האם, כאשר הם מחייכים ומרוצים. התוצאה ענתה על הציפיות, רק שנמשכה יותר מהמתוכנן.

מאחורי הקלעים של הפקת סרטון תדמית לוגה נכסים

הפקת סרטון התדמית של וגה נכסים מאוד ייחודי, ושונה מאוד מסרטוני תדמית בתחום הנדל"ן. השינוי העיקרי הוא הקו האישי והמחוייך לאורך כל סרטון התדמית, במקביל להצגה של הפעילות המגוונת והמקצועית שהחברה מבצעת.

מה מיוחד בסרט התדמית של חברת ב.מ. מצתים?

הפקת סרט התדמית של חברת ב.מ. מצתים נועד להציג לקהל היעד את המרכז הלוגיסטי החדש של החברה, בשטח של כ- 6,000 מ"ר, ולהדגיש את הנושאים הכי חשובים לחברה שהם האיכות של המוצרים, והשרות שהחברה מספקת ללקוחותיה.