יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מאחורי הקלעים של הפקת סרטי תדמית
הפקת סרטי תדמית וסרטוני תדמית מורכבת, בדרך כלל אורכת זמן רב, וכוללת אנשי מקצוע רבים שמעורבים בתהליך ההפקה, החל מאנשי תוכן קריאטיבים, דרך צלמי וידאו מקצועיים, ועד לעורכים אפטריסטים ואנימטורים מהשורה הראשונה. בקובץ מאמרים זה ננסה להעביר לכם את מאוחרי הקלעים של הפקת הסרטים. לגביי הפקות מורכבות, שהסתיימו בסרט תדמית או סרטון תדמית מיוחד, נסביר את התהליכים שהיו מעורבים באותן הפקות. 

מה זה אומר- 'יום צילומים' של סרט תדמית?

יום צילומים עבור הפקת סרט תדמית כולל ציוד רב ומשתתפים רבים, מה שמייקר את עלות יום הצילומים, וגורם להתארכות יום הצילומים, עד לקבלת התוצאה המקצועית הרצויה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות מסרטי תדמית.

מה מיוחד בסרטוני התדמית של חברת ריוסול?

בהפקה של סרטוני תדמית קיימים אתגרים רבים. חשוב שכבר בשלב התכנון הראשוני של ההפקה, להקדיש לכל אתגר מחשבה רבה, ולמצוא את הפתרון ההפקתי שיעביר את המסר השיווקי בצורה הטובה ביותר בכל סרטון תדמית. קרא כאן

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת וורלדשופ?

בהפקות בהן יש דרישה לצילום של הרבה סרטי תדמית לחברה ולמוצרים השונים, מומלץ לשלב אמצעי הפקה מיוחדים, שיעבירו את המסר בצורה הכי טובה. ראה כאן עוד על הפקת סרט תדמית, כאשר קיימים הרבה מוצרים בחברה.

מה מיוחד בסרטוני התדמית של חברת סמסוניקס

בסרטוני התדמית של חברת סמסוניקס, שמנו את עיקר הדגש על קהל היעד של כל מצלמה, וצילמנו את כל אחד מהסרטונים בתוך רכב נוסע, בכדי לשדר מקסימום אמינות של ישימות הפתרון לקהל היעד. אכן אתגר בכל סרטון תדמית.

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת טימנט?

ישנן הפקות של סרטי תדמית, אשר גורמות לשינוי בהצגת החברה, ואפילו במבנה החברה, כך שבמידה וישנם קהלי יעד שונים, כל אחד יקבל סרט תדמית המותאם עבורו ובשפה שלו. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה המשמעות של שילוב טלפרומפטר בסרטי תדמית?

בהפקות של סרטי תדמית, בהם נדרש להציג הרבה טקסטים, מומלץ לשלב בצילומים מכשיר טלפרומפטר, ולהעזר בשחקנים או פריזנטורים מקצועיים, אשר מתורגלים בהקראת טקסטים מתוך טלפרומפטר. קראו כאן עוד בנושא.

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת תמוז?

כאשר עוסקים בנושאים רגישים כמו פונדקאות, סרטי תדמית שמספרים סיפור הצלחה של הלקוחות, הם הכי יעילים בקידום העסק. בכל מקרה חשוב שכל קהל יעד יקבל סרט המותאם עבורו, מדבר בשפתו, וטיפל בבעיות הייחודיות לו.

מאחורי הקלעים של סרט התדמית לשווארמה שמעוני

סרט התדמית שהפקנו לחברה היה שונה לחלוטין מהתכנון הראשוני, וייצר לחברה סרט ייחודי שרץ על גביי מסך גדול בכל סניף, ומהווה רקע נחמד לאכילה, כולל אפילו מוזיקת רקע. קרא כאן על השילובים המיוחדים שבסרט התדמית

מה מיוחד בסרט התדמית של חברת פיקופרטס

כשבאים לתכנן הפקה של סרט תדמית לצורך קידום שיוקי של עסק, חשוב להבין לעומק את המסרים השיווקיים, לבחון חומרים קיימים בחברה, ולהתאים את הסרט למה שמקובל באותו זמן. לא תמיד נדרש להפיק סרט תדמית חדש.

מה מיוחד בסרטוני התדמית של אייקרוז?

כאשר נדרש לשנות הרגלים של לקוחות, מומלץ להפיק סרטוני תדמית כאלו שישקפו ללקוחות חוויה חיובית, כאילו הם כבר רכשו בפועל את המוצר המוצע להם, ומה ההרגשה של אחריי ההזמנה, כולל סרטון תדמית לשימוש נכון באתר.

מה מיוחד בסרטוני התדמית של עדיפים?

סדרת סרטוני תדמית אלה הם הראשונים שהפקנו לסוכנות ביטוח, והמטרה שלהם הייתה להציג את הסוכנות בצורה חביבה, אמינה והכי מקצועית שיש. לצורך כך הופקו לסוכנות 13 סרטוני תדמית מסוגים שונים. ראה כאן גם דוגמאות

מה מיוחד בסרט התדמית של חברת מחם?

הכי יעיל לשנות מיתוג של עסק באמצעות סרט תדמית, אשר יציג את הייחוד של העסק ביחס למתחרים. ההפקה חייבת להיות מקצועית, ועדיף צילומים בוידאו כך שתתקבל גם אמינות גבוהה לחברה ולאנשים המקצועיים. קרא כאן עוד.

מה מיוחד בסרטון התדמית של Tectile Mobility?

ניתן להפיק סרטון תדמית בתוך ימים ספורים, רק אם משתמשים בחומרי גלם איכותיים של הלקוח, והשלמת החומרים הנדרשים באמצעות רכישת קטעי וידאו מתוך מאגרים של Stock Footage. כל ההתנהלות חייבת להיות 'במיידי'

עבודה עם שחקנים בסרטוני תדמית

יש יתרון גדול לעבודה עם שחקנים בהפקת סרטוני תדמית, כך שניתן על ידי פריזנטורים/שחקנים לייצג את העסקים בצורה הכי מקצועית ואמינה.יש לקחת בחשבון שמדובר בעלות כבדה יחסית, וולכן בסרטון תדמית יהיו 1-2 שחקנים

מה מיוחד בסרט התדמית של חברת Xsight Systems?

סרט תדמית בסגנון סיפור הצלחה צריך להעשות בצורה הכי אמינה, בכדי שסרט התדמית אכן ישכנע את הצופה בו. חשוב לבצע תחקיר מעמיק, לצלם את הממליץ בוידאו, ועדיף אם המידע נמסר לגורם שלישי. ראה כאן דומגה טובה.

מה צריך לקחת בחשבון בהפקת סרטי תדמית לעיריות ורשויות מקומיות?

סרטי תדמית המופקים עבור עיריות ורשיות מקומיות, הינו תהליך ארוך שמערב הרבה מאוד אנשים, כל אחד עם דעה משלו. צריך לדעת איך להתנהל בכזו סביבה, על מנת שניתן יהיה לסיים את סרט התדמית. קרא כאן טיפים

מה מיוחד בסרט התדמית של חברת כארמור?

בכדי לחזק את המיתוג של עסק, לשדר חדשנות ויתרון תחרותי, סרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר. חשוב להפיק את סרט התדמית באופן שיבצע את המשימה בצורה טובה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמא.

ניצול יעיל של יום צילומים להפקת מספר סרטוני תדמית

בהכנה מוקפדת ומקדימה של כל מה שמתוכנן לצלם ביום צילומים יחיד, ניתן להפיק מספר סרטוני תדמית ביום צילומים יחיד. חשוב לבצע את כל ההכנות המקדימות, מה שבסופו של דבר מוזיל את עלויות ההפקה של כל סרטון תדמית.

מה מיוחד בסדרת סרטוני התדמית בנושא אירידיולוגיה?

בנושאי רפואה אלטרנטיבית, מומלץ שהמאבחנים או המטפלים יהיו אלה שייצגו את הפתרונות השונים בכל סרטון תדמית שמפיקים בנושא. מומלץ שסרטוני התדמית יצולמו בוידאו, כך שהלקוחות יוכלו להתרשם בצורה בלתי אמצעית.

מה מיוחד בסרט התדמית של חברת אקולוג'יק?

בכל הפקה של סרטי תדמית לעסקים שפיתחו תוכנה ייחודית, מומלץ לשלב כמה שיותר צילומי וידאו של הבעיה המטופלת ושל העסק, כך שיוגל האמון של מי שצופה בסרט התדמית בקיום התוכנה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה מיוחד בסדרת סדרת סרטי התדמית של חברת דשן גת?

לחברות בין לאומיות גדולות, ישנם צרכים שיווקיים רבים, שסדרת סרטי תדמית הוכחה כהכי יעילה עבורם. סדרת סרטי התדמית שהופקו לחברת דשן גת, שימשו אותה בכל הצרכים השיווקיים, וקידמו אותה למעמד של מובילה עולמית.

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת שורו?

להציג קונספט חדש הכי יעיל להפיק סרט תדמית באנימציה. להציג תשתיות של עסק, הכי יעיל להציג את זה בסרט תדמית המצולם בוידאו. לעסק שמנסה לקדם קונספט חדשני עם תשתיות רבות שתומכות בכך- להפיק כמה סרטי תדמית.

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת אקטיב מערכות?

הפקת סרטי התדמית של חברת אקטיב, הינה דוגמא טובה ליתרונות של הכנת סרט תדמית לעסק, וסרט תדמית נפרד לכל מכשיר טכנולוגי שבחברה. אמנם נוצרו בהפקה הרבה אתגרים, אבל בתכנון מוקדם ניתן היה להתמודד בצורה טובה.

מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת דן דנט?

מדובר בהפקה מאוד גדולה, שצרכה משאבים רבים משתי החברות לצורך הפקת כל סרטי התדמית. בתכנון לוגיסטי מוקדם ומורכב, הצלחנו להפיק את כל סרטי התדמית במינימום פגיעה בשתי החברות. ראו דוגמאות של כל סרט תדמית.

מה היו האתגרים העיקריים בהפקת סרטי התדמית של בנייני האומה?

הפקת סרטי התדמית לבנייני האומה העמידה בפניינו אתגרים רבים, כפי שמתואר כאן, כאשר בסופו של יום היו שני סרטי תדמית מרתקים, שהציגו את המגוון העצום שניתן לקבל ממרכז הקונגרסים. קראו כאן על האתגרים בהפקה.

מה מיוחד בסרטון התדמית של יהב הפקות?

סרטון התדמית של יהב הפקות, כפי שבא5 לידי ביטוי בשואוריל 2020, שבעצם ענה על השאלה: מה כולל סרטון תדמית מנצח? יצר סרטון מעניין, שמעודד לקוחות פוטנציאלים לצפות בסרטון לכל אורכו, ובכך לחזק את התדמית שלנו.

מה מיוחד בסרטון התדמית של קבוצת 207?

מטרת סרטון תדמית זה הייתה להטמיע מכשיר חדשני שקבוצת 207 הכניסה לשימוש, לציבור הנהגים שמגיעים בכל בוקר למקום, במטרה לשחרר מטענים ומכולות. לצורך כך נבנה תסריט מקורי ומיוחד, שבפועל הוכיח את יעילותו.

מה מיוחד בסרט התדמית של LoveIsrael?

סרטי תדמית שיוצרים רגש והזדהות עם בעיה מסויימת, הם גם המניים ביותר לפעולה, אם משתמשים בכלים שמעורים רגש אצל קהל היעד. כלים כגון: סיפור טוב, צילומי וידאו ומוזיקה מעוררים רגש בכל סרט תדמית. ראו כאן עוד

איך מגבשים קונספט ויזואלי לסרטוני תדמית שיווקיים?

בסרטון תדמית מגובש הקונספט הויזואלי, במשותף עם הלקוח, אחריי תחקיר מעמיק בעסק, והכנת תסריט על ידי קופירייטר. מוצגים כאן 3 דוגמאות שונות של קונספטים ויזואליים בסרטוני תדמית שהפקנו. מומלץ לקרוא.

מאחורי הקלעים של הפקת סרטי תדמית באולפן מסך ירוק

צילום של שחקנים או מכשירים באולפן מסך ירוק, עבור סרטי תדמית, מאפשרים אחריי הצילומים להסיר את הרקע הירוק, ולשתול את השחקנים או המוצרים בכל סביבה שנרצה. הקפדה על המלצות חשובות מאפשרת סרט התדמית מקצועי

כל סרטון תדמית של יהב הפקות- נושא תו 'מיוצר בישראל'

כל סרטון תדמית שמופק ביהב הפקות נושא תו 'מיוצר בישראל', כלומר- כל בעלי המקצוע שהיו מעורבים בתהליך ההפקה של סרטוני התדמית הם ישראליים, ואם נדרש לרכוש חומרי גלם נוספים, הם נרכשים ממאגרים ישראליים.

זכויות יוצרים בהפקת סרטוני תדמית

סרטוני תדמית הם יצירות שללקוח מותר לעשות בהם כל שימוש, אבל אסור לו לבצע שינויים בסרטונים אלא רק על ידי חברת ההפקות. בכל הפקה של סרטון תדמית חשוב להקפיד ולהגן על הזכויות של חברת ההפקות. קרא כאן בנושא.

התפתחות 'צילום בתנועה' בסרטי תדמית

מצלמות הוידאו המודרניות הקטנות יחסית, מאפשרות צילום בתנועה על גבי סליידרים (Slider), או מיני-מייצבים מסוג גימבל (Gimbal), כך שמקבלים תוצאות חלקות ויפות שמשדרגות כל סרט תדמית המצולם בתנועה. קרא כאן עוד

מה מיוחד בהפקת סרטון תדמית לעסק בתחום הרפואי?

הביקוש לסרטוני תדמית לעסקים ומוצרים בתחום הרפואי הולך וגדל. חשוב להקפיד בכל הפקה של סרטון תדמית לעסק או לןמוצר בתחום הרפואי על הנושאים המיוחדים הנדרשים בתחום. קראו כאן עוד בנושא הפקת סרטון תדמית לעסק.

מה מיוחד בהפקת סרטי תדמית למשרד עורכי דין?

סרטי תדמית למשרד עורכי דין צריכים להיות כאלןה שמחזקים את המיתוג המקצועי של המשרד, כך שמי שצופה בסרט התדמית יכול להתחבר למשרד, ולסמוך על עורכי הדין שישרתו אותו בצורה הכי מקצועית. קראו כאן עוד בנושא.

ביצוע אופטימיזציה לסרטי תדמית

מומלץ בהפקה של סרטי תדמית להכין 2 גרסאות של סרט התדמית, ולבדוק אותן בפועל דרך A/B Testing, כך שניתן לבצע אופטימיזציה לסרט התדמית, ולקבל תוצאות שיווקיות מיטביות. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

חשיבות נושא התאורה בהפקת סרטוני תדמית

לתאורה תפקיד מאוד חשוב בכל הפקה של סרטוני תדמית. בדרך כלל היא צריכה להיות בלתי מורגשת, כאילו סביבת הצילומים היא עם תאורה טבעית, מה שמשדר אמינות לסרטון התדמית ולמוצר שמוצג בסרטון. קראו כאן עוד בנושא.

מאחורי הקלעים של הפקת סרט תדמית לחברת נדל"ן

לצורך קידום מכירות מומלץ להפיק סרט תדמית שיועלה לאתר החברה, ויכול להיות מקיף ומפורט, אבל לצורך העלאה לרשתות חברתיות, מומלץ לגזור מתוך הסרט המקיף סרטון מקוצר באורך של כדקה. קראו כאן עוד בנושא סרט תדמית

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות