יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
לקוחות ממליצים

מדגם מהמלצות לקוחותינו:

 
דן הללי, מנכ"ל דן-דנט: "הכי טוב, הרבה הרבה מעל כולם! יצא לי לעשות עם יהב הפקות למעלה מ- 25 סרטונים. בפעם הראשונה הגענו ליהב הפקות דרך המלצות ומהאינטרנט. התחלנו בקטן, וחזרנו אליהם פעם אחר פעם להפקת: סרטי תדמית, סרטון לתערוכה, סרטוני מוצר וסרטוני הדרכה לכל אחד מהמוצרים שלנו. המקצועיות של עוזי והצוות, הסבלנות האינסופית, ובסופו של דבר: התוצרים הסופיים- פשוט מושלמים. בקיצור- מומלץ בחום, אין מה להתלבט. אשמח לתת עוד פרטים לכל מי שמבקש"               
    

אפרת אזולאי, מנהלת שיווק Xsight Systems: "יהב הפקות הפיקו עבורנו סרטון תדמית, כולל עדות לקוח של אחד מלקוחות החברה. כל תהליך העבודה ועד לתוצר הסופי, התבצע באופן מקצועי וחלק, והסרטון משמש כלי שיווקי מרשים ואפקטיבי עבורנו. תודה רבה עוזי!. אני ממליצה בחום וכמובן שנשמח לעשות סרטים נוספים בעתיד"  


 
Joachim Hallwachs, VP Marketing, DesignArt Networks: "פעם ראשונה, שאני מדבר עם איש הפקה שמבין בדיוק את הצרכים העסקיים שלנו, ויודע לתרגם אותם למסרים מדויקים בסרט התדמית של החברה"   

                                                           
רקפת אילוז, סמנכ"לית שיווק בנייני האומה: "הפקנו את סרט התדמית של בנייני האומה יחד עם עוזי וחברת יהב הפקות. קיבלנו שירות מצוין, אבחון מדויק של מה שרצינו עם ירידה לפרטים, תהליך מסודר ומדוייק שכלל תיאום ציפיות, הרבה סבלנות וגמישות. התוצאה מדברת בעד עצמה. ממליצה בחום"

 
רון שני, מנכ"ל אקולוג'יק: "ברצוני להודות ליהב הפקות, על טיפול מקצועי, יכולת לזקק את המסרים ולהעביר אותם למדיה. המשך להיות מקצועי, חדשני ואמין"


עו"ד כפיר דיין דובב, מנהל משרד עורכי הדין: "יהב הפקות הפיקו עבורי מספר גדול של סרטי תדמית וסרטוני טיפים מקצועיים למשרד, ועשו עבודה מושקעת ומקצועית, שסייעה לי מאוד בקידום העסק שלי. אני ממליץ על עוזי מנהל החברה כמי שגם מקצועי מאוד וגם איכפתי מאוד"


חובב בשן, מנהל תוכנית במכון הרטמן: "צילמנו עם יהב הפקות 3 סרטוני למידה למורים, עבור התוכנית שלנו במכון הרטמן. כחדשים בתחום זכינו לליווי צמוד וסבלני לאורך כל הדרך- והדרכה מדודה לכל שלב בהפקה. בנוסף המחיר מעולה והתוצר הסופי שווה את ההשקעה. ממליץ בחום"


איציק ראובן, מנהל שיווק רומנו תעשיות: "פנינו ליהב הפקות בכדי להפיק סדרת סרטוני תדמית למוצר חדש. היחס והמקצועיות מורגש תוך כדי העבודה ברמה גבוהה. קבלנו מענה מהיר ומקצועי לכל דבר, טיפול בהמון סבלנות ונהיננו מהתהליך. מומלץ!"


עמרי רוז, מנהל שיווק Biovo Technologies: "יהב הפקות הפיקו עבורנו סדרה של מספר סרטוני שיווק והדרכה. העבודה הייתה נעימה ומקצועית, וכל התוצרים איכותיים ברמה גבוהה"
                          

מעוניין לשמוע מה לקוחות אומרים עליינו?


 

 

יהב הפקות – רואים תוצאות בעסקים!

הפקת סרטים לעסקים, מחייבת עבודה עם חברת הפקה שעשתה את זה בעבר, ובעלת צוות הפקה הכולל את היכולות השיווקיות וההפקתיות המתאימות. ליהב הפקות ניסיון בהפקה של סרטים לעסקים, החל מיזמים צעירים ועד לחברות הייטק מצליחות. כל סרט שלנו הוא תוצאה של תחקיר החברה והטכנולוגיה החדשנית, ניתוח התחרות והמיצוב השיווקי, שמובילים לבידול העסקי ולמסר הברור.

 

תכירו את הצוות

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, ומציע פתרון כולל להפקת סרטים לעסק שלכם. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרט איכותי ומקצועי שמביא תוצאות.

ראו מקבץ מתוך סרטי תדמית לעסקים שהופקו לאחרונה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים