יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
לייצר הכנסות בפעילות אונליין עם סרטוני תדמית
נוכחות באונליין יעילה כאשר משקיעים בה
מסתבר שמעל 80% מהעסקים בארץ נוכחים במדיה הדיגיטלית, כלומר- קיימים באונליין. מי שמחפש את העסק, יכול למצוא אותו בחיפוש בגוגל, כמובן אם האתר של העסק נמצא בדף הראשון של חיפוש בגוגל. אבל, להיות פסיבים, ולסמוך על כך שלקוחות יחפשו אתכם, ורק אז תצליחו למכור את המוצרים שלכם, זו הדרך הבטוחה להתרסקות. זה ממש לא מספיק להיות נוכח באונליין. חייבים להשקיע בשיווק של העסק, כאשר הדרך הכי יעילה היא לקדם את העסק באונליין. אם תצליחו להגיע ללקוחות הפוטנציאלים, הסיכוי שלכם להפוך אותם ללקוחות בפועל הרבה יותר גדול.

 

מהן אפשרויות הקידום באונליין?

שתי הדרכים שפתוחות לבעלי עסקים, לקדם את העסק באונליין הן:

1. קידום ממומן- השקעה בכל אמעצי המדיה הדיגיטלית, כך שהמוצרים של העסק יוצגו ללקוחות פוטנציאלים, כאשר הם נמצאים אונליין

2. איקומרס- eCommerce- הפיכת אתר החברה לאתר שמאפשר מכירת מוצרים אונליין

ראו למטה פירוט האפשרויות שעומדות בפני בעלי עסקים
 

קידום ממומן באונליין

קידום ממומן נועד להציג ללקוחות פוטנציאלים את העסק הספציפי, כאשר הם נמצאים אונליין, ומחפשים מוצרים בתחום, כלומר- קהל יעד רלוונטי. כיום, קיים מגוון גדול של אפשרויות לפרסם ולקדם את העסק במדיה הדיגיטלית, וזה כולל את האפשרויות העיקריות הבאות:

1. פרסום ממומן בגוגל- (PPC (Pay Per Click- בקידום זה, מציגים מודעות פרסום של העסק בדף החיפוש של גוגל, לפני עשרת תוצאות החיפוש האורגני, בהתאם למילות חיפוש, שמתאימות לתחום העסקים או המוצרים של העסק. לחיצה על מודעת הפרסום, מעבירה את הלקוח הפוטנציאלי אל תוך האתר העסקי, או דף הנחיתה, בו מציגים ללקוח הפוטנציאלי את הפתרון של העסק, ומעודדים אותו ליצור קשר לקבלת פרטים נוספים. כל קליק על המודעה היא בעלות של כמה עשרות שקלים (תלוי כמובן בתחום העסקי, ובתחרות באותו תחום). 

2. פרסום ממומן ברשתות חברתיות- זוהי טכניקת פרסום דומה לפרסום בגוגל, שמביאה את הלקוחות לאתר העסקי, רק בעלות הרבה יותר נמוכה. בדרך כלל עלות פרסום ברשת חברתית היא שקלים בודדים לכל קליק. כמובן, כדאי להשקיע ברשתות חברתיות, אם סביר שהלקוחות אכן מחפשים פתרונות שהעסק מציע ברשתות חברתיות. 

3. טרגוט של לקוחות- Re-Marketing- בשיטה זו 'רודפים' אחריי לקוחות שהתעניינו בסוג המוצרים שאנחנו מציעים, בכל מקום בו הם גולשים ברשת, ומציגים להם מודעת פרסום של העסק, כך שלחיצה על הפרסום, מעבירה את הלקוח את האתר העסקי. זו שיטה מאוד יעילה, ויחסית לא יקרה, כי היא 'רודפת' אחריי קהל יעד הכי רלוונטי. 


אתר איקומרס- eCommerce

בכל שיטות הקידום שהצגתי בסעיף הקודם, ההנחה הייתה שמי שמגיע לאתר החברה, יכול ליצור קשר עם אנשי המכירות, בכדי לרכוש את המוצרים של החברה. אבל, אם לעסק ישנם מוצרים שניתן לרכוש אותם מרחוק, בלי להגיע אל העסק, הכי טבעי להפוך את אתר החברה לאתר איקומרס, כך שלקוחות יכולים לרכוש את מוצרי החברה אונליין, אפילו בלי ליצור קשר עם החברה או אנשי המכירות. האתר הופך לאיש המכירות של העסק, שאפילו עובד 24/7. זה כמובן מחייב השקעה ראשונית על מנת לאפשר את ביצוע הרכישות ותשלום באמצעים שונים, כאשר הכל מבוצע באופן מאובטח. 

 

הכלי השיווקי הכי יעיל באונליין- סרטון תדמית!

בכל שיטות הקידום, הצלחנו להביא את הלקוחות לאתר העסקי, שיכול להיות אתר איקומרס, או אתר מידע, ועל סמך המידע שמוצג ללקוחות מעודדים אותם לבצע את הרכישה. מניסיוננו, הצגת המידע הכי יעילה מבחינה שיווקית, שהכי מעודדת לקוחות לבצע רכישה, הם סרטוני התדמית למוצרים השונים, שמוצגים ללקוחות באתר העסקי. סרטון תדמית שעשוי בצורה מקצועית, עדיף על פני כל דפי המידע שמציגים כיום באתרי האינטרנט. אנשים כיום מעדיפים לצפות בסרטון תדמית של דקה עד שתיים, על מנת לקבל החלטה מושכלת לבצע רכישה של אותו מוצר, או לפחות ליצור קשר על מנת לקבל מידע נוסף. 
לסיכום, ניתן להגדיל מכירות של העסק, באמצעות קידום במדיה הדיגיטלית, והקמת אתר איקומרס עבור מוצרי העסק. ובכל מקרה, הכי יעיל שיווקית לשלב בכל פרסום סרטון תדמית למוצרי החברה. אולי יעניין אותך גם:      סרטון תדמית לעסק חדש


                                   איך יראו סרטוני תדמית ביום שאחריי הקורונה?

מנהל עסק- מעוניין לקדם את העסק שיווקית?

מעוניין לצאת מהמשבר העסקי בתוך זמן קצר יחסית?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראה תחילה סרטון תדמית לאתר הזמנת קרוזים אונליין

עד לשנים האחרונות, הזמנת הפלגות נופש (קרוזים) התבצעה על ידי לקוח שיצר קשר עם סוכן נסיעות, והתייעץ איתו על האפשרויות של הפלגות נופש, ולאחר שהשתכנע- הזמין את ההפלגה שהתאימה לו. זו הייתה דרך הזמנה מאוד בזבזנית בכוח אדם, עם שיחות שכנוע ארוכות. חברת אייקרוז רצתה לשנות לחלוטין את מודל המכירה היקר, ולאפשר ללקוחות להזמין בעצמם את ההפלגות שהם רוצים, דרך הקמת אתר איקומרס, כך שלקוחות יכולים לבדוק את כל האפשרויות הקיימות, לבחור את מה שהכי מתאים להם, ולבצע הזמנה בפועל, בלי בכלל ליצור קשר עם החברה. סרטון תדמית קצר זה, אשר הופץ בעיקר ברשתות חברתיות, עודד אותם לבצע את הרכישה אונליין ישירות. 

ראה לדוגמא סרטון תדמית לחומר ניקוי מקצועי שהפקנו לאחרונה

חברת ג'ונסון קלין, החליטה להפוך את אתר החברה לאתר איקומרס, ולהציע את חומרי הניקוי המקצועיים שלה, לקהל הרחב. לכן, הפקנו עבורם סדרה של סרטוני תדמית קצרים, כמו סרטון תדמית זה, כל סרטון באורך של כ- 30 שניות, בו מנהלת החברה מדגימה את היתרונות של כל אחד מהמוצרים. הסרטונים הוכחו כמאוד יעילים, ומכירות החברה אונליין גדלו במאות אחוזים. 
איזה סרטוני תדמית הכי מתאימים להצגה באונליין?
בכדי שלקוחות אכן יבצעו את הרכישות אונליין, מאוד מומלץ בכל הפקה של סרטוני תדמית, להקפיד על הנושאים הבאים:

1. עד דקה- סרטון התדמית לשיווק של המוצר צריך להיות קצר וממוקד, ורצוי באורך של עד דקה

2. מוצר בודד- חשוב שהסרטון יציג מוצר בודד, או קו מוצרים, ולא מספר מוצרים. כלומר- לכל מוצר סרט משלו.

3. בידול מהתחרות- הדבר הכי חשוב להצגה בסרטון התדמית הוא מה היתרון של המוצר המוצג ביחס למתחרים.

4. צילומי וידאו- לקוחות הכי מאמינים למה שהם רואים, ולכן סרטון תדמית המצולם בוידאו הרבה יותר משכנע לבצע רכישה, מאשר סרטון אנימציה. 

ראה סרטון תדמית למצלמת דרך מיוחדת לרכבים

חברה שמייבאת מגוון גדול של מצלמות דרך לרכבים, מכרה בעבר את המצלמות באמצעות משווקים בארץ, שהם אלה שפרסמו את המצלמות, ומכרו אותן בחנויות של המפיצים. החברה שייבאה את המצלמות, בנתה אתר איקומרס (eCommerce) שבו הציעה את כל המצלמות במכירה ישרה אונליין. לכל סוג של מצלמה, הפקנו סרטון תדמית קצר, כמו סרטון זה, בו מציגים את היתרונות הייחודיים של כל מצלמה, ומעודדים את הלקוחות לרכוש אותן ישירות. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות