יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
כמה זמן באמת צופים בסרט תדמית לעסק?

סרט תדמית לעסק- האמצעי השיווקי היעיל ביותר!

מכיוון שהאמצעי השיווקי היעיל והזול ביותר כיום הוא סרט תדמית לעסק, בעלי עסקים רבים מבקשים להפיק סרט תדמית מקיף שייצג את "כל הטוב שבעסק שלי". המזמינים מצפים לסרט של כ 4-5 דקות, שיתאר בצורה ארוכה ומעמיקה את כל היכולות של העסק, ואת היתרונות הרבים שלו. אבל, אנחנו כיום בעולם המדיה החדשה (New Media). אנשים קצרי רוח, ומצפים לקבל הכל במהירות ובתמציתיות.

מה מיוחד בסרט תדמית זה?

סרט תדמית זה מציג מערכת מצילת חיים ברכב, המבוססת על טכנולוגיה חדשנית. הסרט מאוד קצר (כדקה וחצי), ולמרות זאת, משך הצפייה הממוצע בסרט זה הוא קצת פחות מדקה.

 

מה אפשר ללמוד ממשך הצפייה בסרט תדמית לעסק?

אני מביא סרט תדמית לעסק זה כדוגמא, אבל מדובר על תופעה. בדקתי בשנה האחרונה את זמן הצפייה הממוצע של לקוחות פוטנציאלים בעשרות סרטי תדמית לעסקים. הסרטים שנבחנו היו כמעט מכל תחומי העסקים, ואיכות הביצוע של הסרטים נעה בין סרטים מאוד פשוטים ועד סרטים באמת מהממים מבחינת ההפקה. ולמרות זאת, זמן הצפייה הממוצע היה בסביבות כדקה. כלומר, יש הרבה אנשים שפרשו מצפייה בסרט אחריי שניות ספורות, ויש רבים שצפו אפילו בשתי דקות ויותר, אבל בממוצע כולם צפו כדקה. 

לדעתי זה מעיד יותר מכל שכמעט ולא חשוב באיזה תחום עוסקים, וגם לא הכי חשוב זה איכות ההפקה של סרט התדמית. הדבר החשוב ביותר שכאילו אומר לי הצופה (הלקוח הפוטנציאלי) הוא: תן לי להבין הכי מהר שאפשר מה היתרון העיקרי עבורי

 

מה אם כך מומלץ להקפיד בהפקת סרט תדמית לעסק?

לכל מי שמתכנן להפיק סרט תדמית לעסק שלו, אני ממליץ לוודא שבתוך עד 30 שניות הלקוח הפוטנציאלי יבין:

- מה הבעיה שהמוצר המוצע פותר?

- למה המוצר שאני מציע עונה בצורה הטובה ביותר על הבעיה.


במידה וזה מתקיים, גם אם הצופה יפרוש אחריי 30 שניות, בהחלט ייתכן שהוא קיבל החלטת קנייה חיובית. כלומר, משך הצפייה בסרט התדמית אינו קריטריון יחיד להצלחת הסרט.

 

אז למה סרט תדמית של דקה, יותר יקר מסרט ארוך?

זו אחת השאלות הנפוצות כיום. הלקוחות מצפים לסרט של כ 3 דקות, ואנחנו כחברת הפקת סרטי תדמית לעסקים מנסים לשכנע את הלקוחות להסתפק בסרט הרבה יותר קצר, ואפילו באורך של כדקה. כשהלקוחות מסכימים ומשתכנעים, הם מצפים שסרט של דקה יהיה יותר זול מסרט ארוך, ולהפתעתם או שהמחיר אותו מחיר, או לפעמים אפילו יותר יקר. זה בכלל מבלבל לקוחות. התשובה שלנו היא שככול שהסרט יותר קצר, צריכים להיות יותר יצירתיים בהעברת המסרים העיקריים. משמעות הדבר תחקיר יותר מעמיק, וכתיבה של תסריט מיוחד על ידי קופירייטר, שיוציא את המוץ מהתבן, ויציג רק אתך הדברים הכי חשובים באמת לעסק.

לסיכום, בעולם של המדיה החדשה, זמן הצפייה הממוצע בסרטי תדמית לעסקים הוא בסביבות הדקה, כמעט ללא קשר לתחום שבו פועל העסק. על מנת לוודא קבלת תוצאות מסרט התדמית, מומלץ שבתוך 30 שניות לשכנע את הצופה במסר העיקרי.אולי יעניין אותך גם:   טיפים להפקת סרטוני תדמית לטלפון חכם


                                סרט תדמית לתערוכה


 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים עבור העסק?

 

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

ראו תחילה סרט תדמית למערכת בטיחותית לרכב

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן