יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
כל סרטון תדמית של יהב הפקות נושא תו 'מיוצר בישראל'
מהו תו 'מיוצר בישראל'
בשנת 2017, משרד הכלכלה יצא בתוכנית שמעודדת ייצור מוצרים ישראליים, כלומר כאלה שכל תהליך הייצור של המוצרים מבוסס על ייצור מקומי, ושבגמר הייצור מסמנים על המוצר בצורה בולטת את התו הזה:

 


איך התו 'מיוצר בישראל' קשור לסרטוני תדמית?

אני מאוד אהבתי את הגישה, וכצרכן מעדיף תמיד מוצרים שנושאים את התו הזה, גם אם הם אפילו יותר יקרים מיוצרים מיובאים. רואה בזה סוג של ציונות, ובעיקר- עידוד התעשייה המקומית. גם כמנהל חברת הפקות של סרטוני תדמית לעסקים, היה לי חשוב להצטרף לתו, כי אצלנו בחברה: כל סרטון תדמית שאנחנו מפםיקים- מבוסס על בעלי מקצוע ישראליים. אני יודע שישנם מקרים שמסיבה זו עלות ההפקה של סרטוני תדמית ביהב הפקות יותר גבוהה לפעמים מעלות בחברות הפקה אחרות, אבל מבחינתי אין פשרות. כמו שאני מעדיף מוצרים ישראליים, כך אני גם מיישם כשזה מגיע למוצרים שלנו.

 

מה היתרונות של סרטון תדמית שנושא תו 'מיוצר בישראל'?

מעבר לכך שמעודדים את התעשייה המקומית בהפקה של סרטון תדמית בעל תו 'מיוצר בישראל', לדעתי יש עוד כמה יתרונות חשובים ללקוח, ולנו כחברת הפקה, בזכות זה, והם:

1. יעילות העבודה יותר גבוהה, כי אין בעיות תקשורת. כולם מדברים אותה שפה, ומגיעים מרקע דומה, כך שמספיק שיחה קצרה בין בעלי המקצוע, בכדי שכולם יבינו מה נדרש, ונעבוד בצורה מסונכרנת.

2. עבודה בלתי אמצעית ומדוייקת, כי תמיד אפשר להיפגש במשרד, ולדבר בצורה קונקרטית על כל נושא, כולל צפייה משותפת בחומרי גלם, וניתוח משותף של נושאים המחייבים ליבון

3. כולנו מגיעים מרקע תרבותי ועסקי מאוד דומה, כך שעולם המושגים מאוד דומה, וכל תרגום של דרישות שיווקיות מתבצע בצורה מדוייקת בהתאם לצרכי הלקוחות, שגם הם מאותו רקע תרבותי ועסקי.

4. והכי חשוב- יש לנו בארץ בעלי מקצועי מעולים, יצירתיים ונוטים לחדשנות, בדיוק כמו בעולם ההייטק, כך שעבודה משותפת מאוד מפרה ומקבלים סרטוני תדמית ייחודיים לכל עסק עבורו מפיקים את הסרטונים. 


בשל הניסיון המשותף, נוצר ביהב הפקות צוות קבוע של בעלי מקצוע ישראליים, שמשקפים את כל היתרונות שמתקבלים מהתו בהפקה של סרטוני תדמית, מעצם זה שכולנו ישראליים, עם אותו רקע תרבותי ועסקי. במידה ונדרשים בעלי מקצוע שאינם חלק מהצוות שלנו, כמו: קריינים או שחקנים, אנחנו מקפידים תמיד לעבוד עם קולגות ישראליים. 


ראו דוגמאות של סרטוני תדמית שהופקו בארץ, ואשר נושאים תו 'מיוצר בישראל':

לסיכום, כל סרטון תדמית שמופק ביהב הפקות נושא תו 'מיוצר בישראל', כלומר- כל בעלי המקצוע שהיו מעורבים בתהליך ההפקה של סרטוני התדמית הם ישראליים, ואם נדרש לרכוש חומרי גלם נוספים, הם נרכשים ממאגרים ישראליים. 
למאמרים נוספים בנושא:   איך מגבשים קונספט ויזואלי לסרטוני תדמית שיווקיים?                                       זכויות יוצרים בהפקת סרטוני תדמית

מנהל עסק- חשוב לך תו 'מיוצר בישראל'?

גם אתם מעודדים ייצור ישראלי?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למכונת חירור יריעות פלסטיק חדשנית

מדובר על מוצר שנועד לשיווק בארצות הברית. במסגרת התחקיר, למדנו לעומק את המוצר החדשני, ואת התחרות, כך שזיקקנו את הנושאים הייחודיים של המוצר, שאותם נדרשנו להציג בסרטון התדמית. בתהליך ההפקה, כל בעלי המקצוע היו ישראליים, כולל: צלם הוידאו בשטח, במאי הצילומים בחברה, עורך הוידאו, האפטריסט ומעצב הסאונד. גם כל חומרי הגלם שהשתמשנו, מעבר לחומרי הגלם של צילומי הוידאו, היו ממאגרים ישראליים, כולל: סרטוני וידאו לרכישה (Stock Footage), תמונות סטילס לרכישה, ומוזיקת הרקע המלווה את הסרטון. מבחינת הקריינות נדרש קריין שהוא American Native Speaker, אז עבדנו עם אולפן הקלטות שמייצג מספר קריינים בפרופיל הנדרש, שביחד עם הלקוח בחרנו את הקריין המתאים ביותר. באופן כזה, כל תהליך ההפקה, מראשיתו ועד לאספקת הקובץ ללקוח, היה מתוצרת ישראלית.

ראו מקבץ קצר מתוך סרטוני תדמית שהפקנו השנה

מדובר על קטעים קצרים מתוך סרטוני תדמית שהפקנו השנה, ואשר מיוצגים בסרטון קצר זה תחת השאלה: איך מפיקים סרטון תדמית מנצח? כלומר, הגדרנו את כל מה שנדרש להציג בסרטון תדמית על מנת שיישא תוצאות, שכולל: הצגת הבעיה, הצגת הפתרון, היתרון התחרותי (או הבידול של המוצר) והנעה לפעולה. אלה המרכיבים החשובים ביותר בכל הפקה של סרטון תדמית.

ראו סרטון תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים- בנייני האומה

סרטון תדמית זה, נועד לקדם שיווקית את מרכז הקונגרסים בכל העולם. מדובר על הפקה מאוד מורכבת, שחייבה עבודות צוות של מספר צוותים, בכל תהליך ההפקה. זה החל מתחקיר שבוצע באמצעות תחקירן ביחד עם קופירייטר (למרות שבדרך כלל קופירייטר מעורב התבליך ההפקה רק אחריי שקיבל בריף מהתחקירן), וצילומים שבוצעו על ידי צוות שהורכב מבמאי צילומים, צלם וידאו, צלם סטילס ומטיס רחפן. כל הצוות פעל יחד מספר ימים במרכז הקונגרסים, כשכול הזמן מבצעים סינכרון בין כל הצרכים, לוודא שמקבלים את הצילומים הכי מוצלחים בהתאם לעניין. והצוות הנוסף כלל: עורך וידאו, אפטריסט ומלחין ישראלי, שביחד יצרו את התצוגה הכל כך הרמונית שמשדרת את הייחוד והמגוון של בנייני האומה. את כל אלה ניתן היה להשיג רק בעבודת צוות כתף אל כתף של כל בעלי המקצוע הישראליים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות