יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
כל מה שלקוח צריך לדעת לפני הזמנת סרט תדמית
הזמנת סרט תדמית מחברת הפקה- היא לא הצעד השיווקי הראשון!
לא מעט לקוחות שפונים אליינו בבקשה להפקת סרט תדמית עבור העסק שלהם. בדרך כלל זה מאוד משמח, כי כל עסק הוא עולם ומלואו, ואין שני עסקים דומים, כך שבכל פעם זה כמעט כמו התחלה חדשה ומעניינת. 

אבל, באופן מפתיע, ישנם לקוחות שפונים להפקת סרטי תדמית ללא כל תוכנית שיווקית. פונים בכדי להבין על מה מדובר, כמה הפקת סרטי התדמית עולה, כמה זמן זה לוקח, כמה סרטים הם צריכים, ועוד המון שאלות בהקשר להפקה. כשאנחנו שואלים אותם: 'לאיזה צורך שיווקי אתם צריכים את הסרטים'? או 'מה התוכנית השיווקית שלכם לסרטים'? אנחנו מופתעים בתשובות כגון: 'למה זה חשוב בכלל'? 'איך זה משפיע על המחיר'? וכן הלאה. 

ולכן, פנייה לחברות הפקה סרטי תדמית עבור העסק, צריכה להיות רק אחריי שהלקוחות בצעו את ארבעת הנושאים הבאים:

1. לימוד התחרות-
כל עסק חייב להבין את הבידול שלו ביחס למתחרים, כלומר- במה הוא יותר טוב מהמתחרים. אחרת, הוא בעצמו לא ידע מה להדגיש ללקוחות. צריך להבין שכיום לכל מוצר שלא תחשבו עליו, או שיש פתרון קיים שעובד ומספק /משהו', או שיש לפחות כמה חברות אחרות שמפתחות ומספקות פתרונות חדשים לשוק. כל עסק חייב להבין למה כדאי ללקוחות לקנות מוצר חליפי למה שיש לו, ואם לקנות- אז למה דווקא מאותו לקוח. זה הכי שלב ראשון!

2. הגדרת יעדים שיווקיים לעסק- מול מה שיש לאותו לקוח להציע לשוק, והבנה מעמיקה של הבידול ביחס למתחרים, כל עסק חייב להגדיר לעצמו יעדים שיווקיים: מה הוא רוצה למכור, באיזה הייקף, לאיזה קהל יעד וכו. 

3. הכנת תוכנית שיווקית/עסקית- הכנה של תוכנית מפורטת שמציגה מה בדיוק העסק הולך לבצע על מנת לממש את היעדים השיווקיים שהוגדרו. התוכנית חייבת להיות מפורטת, ולהעמיק בהגדרת של כל צינורות השיווק בהם מתכננים להשתמש בכדי לקדם את העסק שיווקית

4. לוודא שיש את הידע לממש את התוכנית- זה נהדר שמכינים תוכנית מרשימה ומורכבת, הכוללת גם שימוש בהפצה בצינורות מכירה מגוונים, רק שלעסק אין מושג איך עושים את זה, מה התקציבים הנדרשים, ומי בפועל יעשה את זה.

רק כשמסיימים לבצע בצורה מעמיקה את כל ארבעת הנושאים למעלה, מומלץ לפנות לחברות הפקה בכדי לבחור את החברה הכי טובה למימוש ולעמידה ביעדים השיווקיים שהוגדרו. מול תוכנית שיווקית מוגדרת, כל חברת הפקה יודעת מה להציע, כמה סרטי תדמית נדרשים והאופי של אותם סרטים, וסביר שגם הצעות המחיר שאותו לקוח יקבל מחברות הפקה שונות יהיו די דומים. בכל המקרים שלקוחות קבלו הצעות מחיר שונות לחלוטין, אלה היו מקרים שהלקוח לא ידע באמת מה הוא צריך, ולא היתתה לו כל תוכנית שיווקית. 


ראו כאן דוגמאות של סרטי תדמית שונים, שנועדו לתמוך בערוצי שיווק שונים:
לסיכום, לפני כל פנייה לחברות הפקת סרטי תדמית, הלקוח חייב להגדיר בצורה הכי מדוייקת ומעמיקה את התוכנית השיווקית של העסק. רק אז ניתן להציע במדוייק פתרונות של סרטי תדמית שיתמכו במטרות השיווקיות בצורה הכי יעילה.למאמרים נוספים בנושא:   איך הפך סרט תדמית לעסק לצורך חיוני?                                       סרטי תדמית- שיווק הוא שם המשחק!

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי גדול עבור העסק?

מעוניין לחשוף לשוק מוצרים חדשים, או לחדור לשווקים חדשים?
 

סרט תדמית לסוכנות ביטוח- לשילוב באתר הבית

סוכנות הביטוח בדקה והגיעה למסקנה, שמה שמייחד אותה ביחס לחברות ביטוח אחרות, הוא היכולת לטפל באופן אישי בכל לקוח, גם העסקי וגם הפרטי, ופיתחה התמחות נפרדת לכל לקוח. אז זה בדיוק מציג סרט תדמית זה שהופק עבור הסוכנות, באורך של כ- 2 דקות, ואשר שולב באתר הבית של העסק, כאשר כל המראה של אתר העסק גם שונה בהתאם. הדגש האישי וההתמחות הושגו באמצעות ראיונות קצרים עם מנהלי הסוכנות, כך שניתן לראות ולשמוע אותם, ולהבין את תפישת עולמם, שבפועל מאפשרת את התמיכה האישית בכל לקוח.

ראו סרט תדמית למתחם נדל"ן חדש שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף של כ- 4 דקות, אשר הופק לצורך קידום מכירות של מתחם נדל"ן חדש בחדרה. מכיוון שמדובר על מתחם שעדיין אין עליו בנייה, כמעט כל סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו מרחפן, שביצע את הצילומים גם מעל המתחם המיועד, והן מעל אתרים חשובים בחדרה, שמציגים את היתרונות של המתחם בתוך חדרה. סרט זה משמש בעיקר להצגה ללקוחות שגילו עיניין בפרוייקט, ומעוניינים במידע נוסף. אבל, זהו סרט מאוד ארוך להפצה באינטרנט. לכן, הפקנו גרסה מקוצרת של סרט זה, באורך של כדקה, והיא שימש לקידום בגוגל ובפייסבוק.

סרט תדמית מקצועי לרשת LinkedIn

בכדי לחזק את התדמית המקצועית של סוכנות הביטוח, ושוב- בכדי לבדל אותה מהסוכנויות המתחרות, הפקנו עבור הסוכנות כ- 10 סרטי תדמית מקצועיים, בסגנון סרטי טיפים, כל אחד בנושא שונה, שמכסים הן את התחום הפרטי והן את התחום העסקי, ואת הסרטים הסוכנות העלתה לרשת העסקית לינקדאין (LinkedIn), שהיא הרשת הכי מקצועית בתחום. כל סרט תדמית מקצועי הוא בארוך של כדקה, ומבוסס על הצגה של מנהל הסוכנות בכל אחד מהנושאים, כך שלקוחות נחשפים למקצועיות ולגישה המקרבת של מנהל הסוכנות, כך שגם הצד האישי מודגש באותו אופן דרך כל אחד מסרטי התדמית המקצועיים.

סרט תדמית קצר לפייסבוק

אחד מכלי ההפצה החשובים בתחום הביטוחים הוא פייסבוק, בו הלקוחות נמצאים. לכן, לטובת אותה סוכנות, הפקנו שני סרטי תדמית קצרים מאוד, סרט תדמית אחד לתחום העסקי ואחד לתחום הפרטי, כל סרט תדמית באורך של כ- 30 שניות, ואותם הסוכנות העלתה לקמפיין בפייסבוק, אבל כזה שמטרגט את הסרטם רק אל קהל היעד המוגדר, תוך הפרדה בין הפרטי לעסקי. באופן כזה, כל קהל יעד מקבל רק את הסרט שמעניין אותו בתחום שלו. מכיוון שמדובר ברשת חברתית, מאוד התאים להשתמש בסרטים כל כך קצרים, כי לאנשים בפייסבוק אין סבלנות לסרטים ארוכים. חייבים להיות הכי ממוקדים שאפשר, ועדיין תוך שמירה על ההיבט האישי, דרך הצגה של מנהל הסוכנות, ולא על ידי קריין למשל.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר אמור לקדם שיווקית את חברת אקולוג'יק. החברה פיתחה תוכנה ייעודית מתקדמת, אשר מאפשרת סינכרון בין כל שרשרת ההפצה של מוצרים חקלאיים, החל מהמגדל הבודד ועד ללקוח הסופי. הלקוחות העיקריים של התוכנה הן רשתות השיווק הגדולות, שהן אלה שאחריאיות לאספקה שוטפת של תוצרת חקלאית. מכיוון שבכל מדינה, מסספר הלקוחות הוא מצומצם, הפקנו סרט תדמית זה אשר בסופו של תהליך ההפקה נשלח כקישור במייל לכל הלקוחות הפוטנציאלים בכל מדינה, בה לאקולוג'יק יש מפיץ. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות