יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
כלי תוכנה שאנחנו ממליצים לעריכת סרט תדמית
נכתב:  דצמבר 2022
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 

ישנם כיום בשוק המון כלים לעריכת סרטי תדמית- אז מה מומלץ?

מכיוון שכיום כמעט כל עסק מעוניין בסרט תדמית לצורך קידום ל העסק, התחום שמתפתח הכי מהר בשנים האחרונות הוא תחום הפקת סרטי תדמית. כל שני אנשים רוכשים מחשבים חזקים עם תוכנות עריכה, וציוד צילום מקצועי, והנה קמה חברת הפקות חדשה. כיום אם תחפשו בגוגל הפקת סרט תדמית, תקבלו עשרות רשומות של עסקים שמציעים כזו הפקה. כמובן, זה כך בכל העולם, לא רק בישראל. מול השפע הזה של צרכים, ישנם עשרות כלי תוכנה, שהותאמו לעריכה של סרטי תדמית. חלקם חינמיים, אבל זה גם מה שהם שווים, כך שלא מגדיר אותם ככלים מקצועיים. 

קטונתי מלבצע השוואה בין הכלים המקצועיים השונים, ולהסביר במה אלה יותר טובים מאחרים. יש מספיק אתרים שעושים כאלה השוואות. מטרת מאמר זה להסביר לכם למה אנחנו בחרנו את Adobe Premiere Pro של חברת אדובי ככלי העיקרי לעריכה של כל סרט תדמית שאנחנו מפיקים ביהב הפקות.

לפני שנציג את היתרונות של תוכנת פרימייר, ראו למטה מקבץ של סרטי תדמית שכולם נערכו בתוכנת זו:

 

אז מה היתרונות של Adobe Premiere Pro לעריכת סרטי תדמית? 

הסיבות שאנחנו החלטנו לערוך כל סרט תדמית שאנחנו מפיקים, בתוכנת פרימייר, הינם:

1. גמישות מירבית למגוון חומרי גלם- כל הפקה של סרט תדמית, מתבססת על חומרי גלם שמתקבלים ממגוון גדול של מקורות. המקורות יכולים להיות קבצי וידאו שהתקבלו ממגוון גדול של מצלמות וידאו, או חומרי גלם שסופקו על ידי הלקוחות, או אפילו חומרי גלם שהתקבלו ממלצות של טלפונים חכמים. עד היום לא נתקלנו כמעט אף פעם בצורך להמיר קבצים בין סטנדרטים שונים. פרימייר מוסגלת לטפל במגוון עצום של חומרי גלם.  

2. תוכנה מאוד פשוטה לשימוש- מדובר על תוכנה ממש פשוטה לשימוש, עם הרבה מאוד דברים שהתוכנה מבצעת כמעט 'אוטומטית', מה שחוסך עבודה סיזיפית ומעצבנת, שמעייפת את העורכים, ומאריכה את משך זמני העריכה בכל הפקה.

3. עושר כלים בתוכנה עצמה- התוכנה כוללת מגוון עצום של כלים, מה שמאפשר ביצוע של כמעט כל מה שהעורך 'חולם' לעשות, בלי צורך להעביר בין כלי תוכנה שונים לביצוע משימות שונות. הכל נעשה תחת אותה תוכנה, ובצורה מאוד יעילה.

4. תוכנה מאוד יציבה- אדובי יצאה לשוק עם התוכנה הראשונית של פרימייר כבר לפני כ- 20 שנים, ומאז רק הלכה ושיפרה את התוכנה, בהוספת מגוון כלים, ושיפור היציבות. כיום, מאוד נדיר שהתוכנה 'מתרסקת', וגם אם כן- השיחזור של המקום האחרון בו הייתם במן העריכה הוא כמעט מיידי, בזכות הגיבוי הפנימי. 

5. לא נדרש מחשב עריכה חזק במיוחד- עד שלנים האחרונות, היה מקובל שלצורך עריכה של סרט תדמית נדרש מחשב עריכה סופר חזק, עם כרטיס גרפי סופר יקר. כיום, על מנת לערוך סרט עם תוכנת פרימייר, ניתן כמעט מכל לפטופ לבצע את העריכה, בלי שהמחשב יקרוס או יעבוד שעות על מנת לרנדר קבצים. כמובן שמחשבים יותר חזקים מקצרים זמני רדנור, אבל הם לא הכרחיים לעבודה השוטפת.

6. תוכנה הכי מתקדמת בזכות גרסת הענן (CC)- בשנם האחרונות, אדובי עברה לגרסת ענן, במסגרתה לא רוכשים את התוכנה בתשלום חד פעמי, ומקבלים גרסה מסויימת, עכשיו התוכנה הכי מעודכנת נמצאת בענן, ורוכשים שימוש חודשי של התוכנה שבגרסה הכי מתקדמת. גם התשלום החודשי מאוד נמוך, בסך הכל כמה עשרות שקלים לחודש.

 ראו מקבץ מתוך סרטי תדמית שהפקנו בשנה האחרונה

מדובר על סרט באורך של כדקה, אשר מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטי תדמית שהפקנו ללקוחות שונים, החל מעסקים קטנים ועד לקוחות גדולים וחברות הייטק. כל סרטי התדמית נערכו בתוכנת פרימייר, גם אם מדובר על סרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, או סרט המבוסס על גרפיקה דינאמית.

מאמרים נוספים בנושא סרטי תדמית, שאולי יעניינו אתכם:מה למדתי בשנות הקורונה בהקשר של הפקת סרט תדמית?

                              
סרט תדמית- להעדיף את האותנטי על המסחרי

 ראו סרט תדמית לאירוע עסקי

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 6 דקות, אשר מסכם אירוע עסקי של פורום CFO הישראלי. מדובר על אירוע שנתי של פורום CFO, בו הם מציגים את הפעילות השנתית של הפורום, ומכריזים על ה CFO המצטיינים של אותה שנה. למרות שמדובר על סרט תדמית מאוד ארוך, עם הרבה מאוד חומרי גלם ממקורות שונים, התוכנה התמודדה עם כל החומרים ללא כל קושי, ושוב לא נדרש מחשב עריכה חזק על מנת להתמודד עם כזה אורך של סרט.

 ראו סרט תדמית לגיוס משקיעים לבנייה מודולרית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית ארוך יחסית, של כ- 3 דקות, אשר מבוסס על מגוון גדול של חומרי גלם, שהתקבל ממספר מצלמות וידאו שונות, ומחומרי גלם שהתקבלו מהלקוח, שאת כולם שילבנו ללא כל קושי בעריכה עם פרימייר. כלומר, לא בזבזנו זמן יקר להמרות בין סטנדרטים שונים, מה שגם היה פוגע מן הסתם באיכות הקבצים. כל העריכה התבצעה על מחשב רגיל, כאשר רק את הרינדור הסופי עשינו על מחשב עריכה חזק, עם כרטיס גרפי מתקדם. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות