יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
כיצד לבנות את המותג שלך באמצעות סרטון תדמית?
נכתב: אוקטובר 2023
למה זה כל כך חשוב לבנות מותג לעסק שלכם?
אנשים אמנם התרגלו לבצע כיום את עיקר הרכישות שלהם באונליין, אבל בגלל כל ההונאות שכל כך התגברו בשנים האחרונות, אנשים די חוששים בתהליך הרכישה, שלא ליפול להונאה, ולהבטיח שאם הם החליטו לבצע רכישה- שהיא אכן תתבצע, ושהם יקבלו את מה שהזמינו, ושהמוצר שהזמינו יספק את בהביצועים המובטחים. במידה והם מבצעים רכישה מחברה מוכרת- החשש יותר נמוך. אבל, מה עושים כל העסקים שאינם מוכרים? איך הם מצליחים לספק מוצרים ללקוחות, גם בזמנים כאלה?הדרך הכי יעילה להצליח בתהליכי שיוק ומכירות, היא באמצעות בניית מותג לעסק ולמוצרים. הכלי היעיל ביותר לבניית מותג לעסק הוא סרטון תדמית. 

ננסה במאמר זה, להציג את מה מומלץ לבצע בתהליך הפקת סרטון תדמית, כך שיצליח לבנות מותג לעסק שלכם.

 

איך מומלץ להפיק סרטון תדמית על מנת שיבנה מותג לעסק שלכם?

בכדי לבנות מותג ייחודי ומזוהה חזק, שמותאם לעסק שלכם, או למוצר שאתם מעוניינים לקדם, אנחנו ממליצים על התהליך הבא של הפקת סרטון תדמית:

1. תיאום על הזהות של המותגים- בשלב הראשון בתהליך ההפקה, והשלב הכי חשוב בתהליך, זה להגדיר במדוייק את הזהות של המוצג שלך. מהם המסרים המרכזיים שאתם מעוניינים להעביר ללקוחות פוטנציאלים? מהם הערכים, המטרות והאיפיונים שמיועדים לתמוך בהם?  

2. כתיבת סיפור מרתק- אנשים הכי מתחברים לסיפור. לכן, חשוב מאוד בשלב הזה, לכתוב סיפור מרתק, שמחובר למותג, כך שיקנה לצופים בסרטון הרגשה חיובית, וייצור חיבור רגשי למוצר או לעסק שלכם. מאוד חשוב שהסיפור יהיה רלוונטי עבור העסק. חשוב שהסיפור יהיה קשור לתחומי העיסוק של העסק, ישקף את עולם המוצרים או השירותים שמוצעים, ויכלול את המסרים המרכזיים של המותג. 

3. התאמה לקהל היעד- כאשר יודעים מה רוצים לספר, חייבים להתאים את הסיפור לקהל היעד. לצורך כך, צריכים להכיר לעומק את אותו קהל יעד, להבין את התרבות, תחומי עיניין, צרכים, גיל וכן הלאה. ככול שזיהוי קהל היעד יותר מדוייק, כך הסיכוי לבצע התאמה של הסרטון לאותו קהל גבוהה יותר. אחד הנושאים החשובים בהתאמה לקהל היעד היא השפה. מאוד חשוב שסרטון התדמית ידבר בשפה של קהל היעד, ולא באנגלית עם כתוביות תרגום לשפת האם של קהל היעד, כי חוץ מישראל אף אחד לא קורא כתוביות. החיבור הכי חזק נעשה כאשר מדברים בשפת האם של קהל היעד. 

4. מקוריות וייחודיות בהפקה- כאשר מתכננים את ההפקה, המסר העיקרי שצריך לעבור לצופה בסרטון זה שמדובר על משו מקורי וייחודי. ההפקה צריכה להיות מאוד מושקעת, כאשר הכל הכי מקצועי והכי איכותי, ברמה הכי גבוהה, והכל ביחד משדר מקוריות וייחודיות. כאן באים לידי ביטוי היכולות של צוות ההפקה, החל מהקופירייטר שכותב את התסריט לסרטון, דרך כל המעורבים בתהליך ההפקה, כולל: הצלמים, עוזרי הצלם, הגרפיקאים, העורכים, האנימטורים, מוזיקאים, אנשי סאונד, וכן הלאה. הכל צריך להתחבר יחד לזהות המיתוגית שברצונכם להעביר לקהל היעד, וליצור חוויית צפייה לצופים בסרטון. 

5. פרסום ושיווק- לאחר שהסרטון תדמית הוכן, ואושר על ידי הלקוח, חשוב להפיץ אותו בכל אמצעי השיווק האפשריים, תוך טרגוט של קהל היעד, ברשתות החברתיות, באתר, בגוגל, בבלוגים מקצועיים, אצל משפיענים, וכן הלאה, כך שתיווצר חשיפה מקסימלית לקהל היעד. 

6. מדידה וניתוח- לאחר שהסרטון הופץ, חשוב למדוד ולנתח את ההשפעה שלו ע הקהל. לבדוק כמה צפו, כמה נטשו, כמה המליצו, כמה רכשו וכן הלאה, כך שניתן יהיה למקד את האיסטרטגיה השיווקית, או אולי לבצע עדכונים של הסרטון, במידת הצורך.
 
 
לסיכום,  סרטון תדמית הוא הכלי היעיל ביותר לבניית מותג מוביל לעסק שלכם בדיגיטל. חשוב להפיק סרטון תדמית מקוי, ייחודי שמותאם בצורה מושלמת לקהל היעד, עם סיפור מקורי ומעניין. מאמרים נוספים בנושא:     הפקת סרטון תדמית לא חייבת להיות יקרה
                                       איזה סרטון תדמית אנחנו ממליצים לעסק קטן?

מנהל שיווק- מעוניין לחזק את המותג של העסק או המוצרים?

מתכנן קמפיין שיהיה מבוסס על סרטוני תדמית?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה סרטון קצר על חשיבות הפקת סרטון תדמית

מדובר על סרטון קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר מציג למה כל כך חשוב לכל עסק להפיק סרטון תדמית. הסרטון מבוסס על קעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטוני תדמית שהפקנו בשנתיים האחרונות, מלווים בכותרות להדגשת המסרים העיקריים. ניתן לראות שרוב הקטעים הם סרטונים בהם עיקר הסרטון הוא צילומי וידאו, כי 'אין טוב ממראה עיניים'. אנשים מתחברים למה שהם רואים, ומאמינים שהוא קיים.

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול ובקרה של חממות גידול קנאביס רפואי

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת שפיתחה חברה ישראלית, לניהול ובקרה של חממת גידול קנאביס רפואי, ועכשיו מעוניינת לשווק את המערכת בחו"ל, לאחר הצלחה גדולה בארץ. הסיפור של הסרטון הוא השילוב המושלם של מערכת הניהול, החל מצמח האם, דרך כל תהליכי הגידול של הקנאביס, ועד לשקית שמסופקת מהחממה. בסרטון, הכל מוצג בצילומי וידאו, בצורה הכי ברורה.

ראו סרטון תדמית לחברה שפיתחה מכונת חירור ייחודית

 מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר מציג את המוצר העיקרי של חברת הייטק. הסרטון משמש בין השאר לחיזוק המתיוג של החברה, תוך הצגת המצור. הסרטון מבוסס על צילומי וידאו של המוצר בפעולה, עם הדגשת הייחוד של הפתרון, שמבוסס על פטנט רשום, ומהווה קפיצת מדרגה ביחס לפתרונות חלופיים בתחום מכונות חירור. 

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית

 מדובר על סרטון תדמית מאוד קצר, באורך של כ- 30 שניות בלבד, שנועד לקדם שיווקית מערכת תאורה חדשנית. לצורך בניית המותג, הוכנו סדרה של סיפורים שמציגים סיטואציות בייתיות שונות, בהן מערכת התאורה פותרת בעיות יום יומיות. הופקו 10 סרטוני תדמית, כל אחד באורך 30 שניות, שמציגים כל אחד סיטואציה בייתית שונה, בצורה מאוד מושקעת, עם צוותשחקנים גדול, כולל ילדים, צוות הפקה מורחב, להפקה של סדרת סרטונים ברמת הפקה הכי גבוהה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות