יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
יצירת סרטון תדמית לעסק קצר ומרהיב לרשת הדיגיטלית: טיפים והנחיות
נכתב: פברואר 2024
סרטון תדמית לעסק הוא כלי חשוב בייצוג עסקי, במיוחד ברשת הדיגיטלית
סרטון תדמית יכול להיות כלי יעיל בייצוג עסק, מוצר, שירות או אירוע. בעידן הדיגיטלי הנוכחי, יצירת סרטון תדמית קצר ומרהיב, הפכה למשימה חיונית להצלחת כל עסק. הפקת סרטון תדמית, והפצתו בצורה ממוקדת ברשת הדיגיטל, היא הדרך להגיע אל קהל היעד של העסק והמוצרים. עדיין, על מנת לתפוס את תשומת הלב של אותו קהל יעד, ולגרום לו לתעניין בעסק, נדרשת הפקה של סרטון תדמית קצר ומרהיב. 

מטרת מאמר זה היא לספק טיפים והנחיות להפקת סרטון תדמית לעסק קצר ומרהיב, להפצה ברשת הדיגיטלית.
 
 

אלה הטיפים וההנחיות השימושיים ליצירת סרטון תדמית לעסק איכותי ומשכנע
על מנת ליצור סרטון תדמית לעסק, שיהיה מרהיב, איכותי ומשכנע, אלה הטיפים וההנחיות השימושיים העיקריים שאנחנו ממליצים:


1. תכנון מדוייק- לפני שתתחיל ביצירת הסרטון, עלייך לתכנן את כל האספקטים החשובים, וליצור תוכנית יצירתית, וברת ביצוע טכנית. כל צעד צריך להיות מדוייק, ולהתאים למטרה שלך ביצירת סרטון התדמית לעסק שלך.

2. בחירת המסר הנכון- הגדר מראש את המסר שאתה רוצה להעביר בסרטון התדמית. יש לוודא שהוא ברור, מובנה ומתאים לקהל היעד. מאוד חשוב להיות גם ממוקד. הרבה מידי מסרים עלולים לגרום לך לאבד את הלקלוח הפוטנציאלי. מסר בודד זה המינימום, ולא לעבור את השני מסרים העיקריים.

3. פתרון בעיות או הרכבת סיפור- הקו המנחה של הסרטון צריך להיות, או הצגה של פתרון לבעיה איתה קהל היעד מתמודד, או להרכיב סיפור מרתק שיכול לעניין את קהל היעד, ומעורר סקרנות.
 
4. בחירת שפה וסגנון מתאימים- הקפד על בחירת שפה וסגנון שמתאימים לאופי של קהל היעד, ולתחום העיסוק שלו. מאוד חשוב שבמידה ויש קריינות בסרטון, היא צריכה להיות גם בשפת המקום (ולא אנגלית עם כתוביות תרגום, כי בפועל רק בישראל קוראים כתוביות. בשאר העולם מעדיפים סרטונים שמדברים בשפת המקום). 

5. שימוש בהומור ויצירתיות- השתמש בהומור ויצירתיות כדי להפעיל את קהל היעד שלך. סרטון תדמית עם רגעיהומור יכול להיות מדליק ולהשאיר את הצופים עם חיוך על השפתיים. אבל, הומור זה דבר עדין. לא כל קהל מבין הומור, ובוודאי שלא הומור מביך. לכן, צריך להתאים את ההומור לקהל היעד, במינון עדין בכדי שלא להיות מובך.

6. סרטון קצר- עקרונית חשוב שסרטון התדמית לא יעבור את ה-60 שניות, ועדיף עד 30 שניות. להאריך מעבר ל- 30 שניות רק אם מסוגלים לשמור על עיניין בסרטון, ושאין ברירה כי נדרש זמן נוסף להצגת הנושא. 

7. שימוש בוידאו-  אנשים כיום מעדיפים לראות במו עינייהם פתרונות שמוצעים להם, במיוחד כאשר מדובר על מוצרים פיזיים. פעם היו ניגשים לחנויות לרכוש. היום, בשוק הגלובלי והדיגיטלי, אין בעיה לרכוש באינטרנט, אבל עדיין מעוניינים לראות את המוצרים. צילום בוידאו בהחלט עונה על הצפייה המצופה על הקלוחות הפוטנציאלים. עדיין, צילומי הוידאו חיבים להיות באיכות מדהימה, כלומר להיות מבוצעים על ידי צלמים מקצועיים, שהשתמשו בציוד מקצועי הכי מתקדם. ממש לא מומלץ לבצע פשרות בנושא זה. צילומי וידאו מטלפון סלולרי, ששולבו בסרטון התדמית שלכם, גם אם ישנם מעט צילומים כאלה, יפגעו באיכות של כל הסרטון, ובסיכויי ההצלחה השיווקיים שלו.  

8. מובנות גבוהה ומהירה- לדעתי, אין מקום בסרטון תדמית לדיגיטל לתחכום. את זה תשאיר לטלוויזיה. בדיגיטל, מאוד חשוב להכין סרטון תדמית הכי ברור ומובן, כך שהמסר ייקלט באופן מיידי.  

9. שיתוף פעולה עם יוצרים מוכרים או משפיענים- אם יש לך אפשרות, כדאי לשקול שיתוף פעולה עם יוצרים מוכרים, או משפיענים, בהנחה שהם פעילים ומוכרים בקהל היעד שלך.  

10. בחירת מוזיקה מתאימה- למוזיקה יש יכולת משמעותית לשפר את ההקשר, וליצור חווייה רב- חושית. וודא שהמוזיקה מתאימה לתוכן ולאווירה שברצונך ליצור.

11. העברת המסר באמצעות הויז'ואל בלבד- ברוב סרטוני התדמית לקוחות מבקשים להוסיף קריינות. אבל בדיגיטל רוב האנשים צופים בסרטוני תדמית בלי להפעיל את ערוץ הסאונד. ואכן, במקרים אלו הקריינות מיותרת. לכן, אנחנו ממליצים שהסרטון תדמית יהיה ברור לחלוטין אפילו רק מצפייה בויז'ואל.
 

הפצה של סרטון התדמית בדיגיטל

הדיגיטל הוא לא מקשה אחת. הוא כולל פלטפורמות שונות, כגון: אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות, רשתות עסקיות, בלוגים וכן הלאה. לכל פלטמפורמה יש את המאפיינים שלה, ובדרך כמלל גם את קהל היעד שלה. דאג להפיץ את הסרטון שהכנתם, דרך הפלטפורמות בהן נמצא קהל היעד שלך, רק דאג שלכל פלטפורמה תתאים את הפורמט של הסרטון, כך שיעבור בצורה אופטימלית. 

בנוסף, סמוך להפצה, בצע מעקב פעילות וצפיות בסרטון התדמית לעסק שלכם, באמצעות מגוון הכלים שקיימים בדיגיטל. על סמך התוצאות, ניתן לעדכן את הסרטון, כך שהביצועים שלו ישתפרו.
 

לסיכום,  בהחלט ניתן ליצור סרטון תדמית לעסק שיהיה מרהיב, איכותי ומשכנע, לצורך הפצה ברשת הדיגיטלית, תוך שילוב של כמה הנחיות שמוצגות במאמר זה, כגון: בחירת מסר נכון וממוקד, פתרון בעיות או בניית סיפור, הומור ויצירתיות וכן הלאה. 

מנהל עסק- מעוניין לקדם את העסק בזמן קצר יחסית?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים, או לחשוף מוצרים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה סרטון קצר שמציג את חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

מדובר על סרטון קצר באורך של כ- 30 שניות, שמציג בצורה הכי פשוטה וברורה למה כדאי לכל ארגון להפיק סרטון תדמית לעסק. סרטון זה מבוסס כולו על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטוני תדמית שהפקנו לעסקים שונים, בשנים האחרונות, שימו לב שרוב הסרטונים מבוססים על צילומי וידאו, מה שמאוד מקובל בשנים האחרונות בסרטוני תדמית לקידום עסקים

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה בייתית חדשנית

מדובר על סרטון תדמית לעסק באורך של פחות מ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית בפייסבוק מערכת לתאורה בייתית. בסרטון זה יישמנו הרבה מההמלצות שתיאנו למעלה, החל מסיפור פשוט ומעניין, צילומי וידאו באיכות קולנועית, סט צילומים ושחקנים נהדרים, כאשר כל המסר מועבר דרך הויז'ואל, ללא קריינות, כולל הומור קל של הסיפור, ושילוב של אנימציה נחמדה ומסקרנת.

ראו סרטון תדמית למערכת אגירת מי מזגנים ברכבי עבודה

 כאן מדובר על סרטון תדמית קצרצר, באורך של כ- 30 שניות, שנועד להציג מערכת לאגירת עודפי מים ממזגנים ברכבי עבודה. סרטון זה מתמקד בצרכים של בעלי רכבי עבודה, ומציג את הפתרון המיוחד שפותח עבורם. הסרטון הופץ בפייסבוק, תוך טרגוט של קהל היעד, ולכן זכה לחשיפה גדולה, והגדיל מכירות משמעותית עבור העסק.

ראו סרטון תדמית לרשת מוסכי 'תיקון פחחות יבש'

סרטון תדמית מאוד קצר, באורך של כ- 16 שניות, שנועד לקדם שיווקית רשת מוסכים שפיתחה שיטת תיקוני פחחות 'יבשה', כלומר- ללא צורך בתיקוני צבע. הפקנו סדרה של סרטוני תדמית קצרים, אשר הופצו בפלטפורמות דיגיטליות שונות, ומשכו תשומת לב רבה בזכות הסיפור הקצר והמעניין, הומור נחמד, משחק חביב של שחקן, וצילומי וידאו באיכות גבוהה, כל זה ב- 16 שניות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות