יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
יולי-אוגוסט- זמן אידאלי להפיק סרט תדמית לעסק
נכתב:  ביולי 2022
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 

חום יולי-אוגוסט מוציא את החשק לעבוד!

נראה שבחום של יולי-אוגוסט לכולם מתייבש המוח, מאבדים חשק לעבוד, ושוברים את הראש 'מה עושים עם הילדים'. אצלנו, כחברת הפקה של סרטי תדמית לעסקים ממש שקט. כמעט ואין פניות חדשות, רק משלימים עבודות שהתחילו קודם. השקט הזה די מאפיין הרבה מאוד עסקים. זה נכון לכל סוגי המוצרים והתפרונות, החל ממוצרי צריכה ועד למערכות הכי מתוחכמות. 

אבל, בתחילת ספטמבר, לקראת החגים, כולם מתעוררים, והשיווק כמעט של כל עסק בלחץ מההנהלות 'להגדיל מכירות בכל מחיר', במיוחד שגם סוף השנה מתקרב, וחייבים להראות גידול וצמיחה של העסק. רק שמי שמתעורר בתחילת ספטמבר, מגלה שאין לו את הכלי החשוב ביותר לקידום מכירות שהוא סרט תדמית לעסק. אז פונים אליינו מנהלי שיווק בלחץ 'חייבים סרט תדמית לעסק אתמול'!!!. ברור שאנחנו כחברת הפקות נעתרים לפניות הרציניות, אבל- כל תוצר שמבוצע בלחץ, תמיד יכלול המון פשרות, כי רוצים לקבל את הסרט בזמן הכי קצר שאפשר, ולכן חייבים להתפשר. 

בכדי למנוע מצבים אלו, אנחנו פונים למנהלי שיווק בעסקים בקריאה: 'בואו נצלו את הימים השקטים של יולי-אוגוסט להפיק את סרט התדמית שהכי מתאים לעסק שלכם, ובלי לחץ'. גם לנו כחברת הפקה יש את כל המשאבים פנויים לעבוד מול מנהלי השיווק, על מנת להפיק את סרט חלומותייהם, בסבלנות בצורה הכי מקצועית, ובלי לחץ.

לפני שנמשיך, ראו סרט תדמית שהופק לאחרונה:

 

אז מה מומלץ לעסק לעשות ביולי-אוגוסט בהקשר של סרט תדמית לעסק? 

זמן הפקה רגיל של סרט תדמית לעסק הוא בין 4-6 שבועות. לכן, אם רוצים להיות מוכנים לצאת בקמפיין שיווקי בתחילת ספטמבר, מומלץ לנצל את יולי אוגוסט, לתכנן בצורה הכי שקולה ומקצועית את ההפקה של סרט התדמית לעסק, ובכלל זה את הפעולות העיקריות הבאות:

1. ביצוע תחקיר מעמיק משותף- זה הזמן המומלץ לפגישת תחקיר מעמיק, בין מנהל השיווק של העסק, לבין מומחה השיווק של חברת ההפקות. מדובר על מפגש ראשוני של כמה שעות, במסגרתו מתחילים לגבש את כל מה שחשוב מבחינת ההפקה: לימוד סל המוצרים של העסק ובעיקר- הבידול השיווקי של המוצרים והטכנולוגיה של העסק, זיהוי קהל היעד של העסק, והבנה של צינורות השיווק המתוכננים בקמפיין השיווקי שהעסק מתחכנן.  

2. הכנת בריף שיווקי- בריף שיווקי הוא מסמך שחברת ההפקות מכינים, שמרכז את עיקרי התחקיר לקראת כתיבת תסריט שיווקי. מאוד חשוב שלפני שמעבירים את הבריף לקופירייטר שיכין את התסריט, לשלוח את הבריף לעסק שהזמין את סרט התדמית, ולקבל את הערותיו ואישורו. זהו שלב חשוב ביותר, על מנת לוודא שכל המסרים השיווקיים מופיעים בצורה ברורה בבריף, ומתאימים לצרכים של העסק, כפי שנלמדו במסגרת התחקיר.

3. כתיבת תסריט שיווקי- אחריי שהבריף אושר, הוא מועבר לקופירייטר של חברת ההפקות, שמכין תסריט שיווקי עבור הסרט. גם כאן, חשוב להעביר את התסריט להערות ואישור של הלקוח. בחלק מהמקרים, אנחנו גם מציעים מפגש בין חברת ההפקות, לצוות השיווק של העסק, וביחד סוגרים את כל הפינות בתסריט, כך שיתאים בצורה משולמת לתוכניות של העסק.

4. הכנת סביבת הצילום לצילומי וידאו- כיום, אנחנו ממליצים כמעט לכל עסק שמפתח ומייצר פתרונות, להפיק סרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, כך שקהל היעד יוכל לראות את המוצרים, לראות את העסק, לראות אנשים אחרים משתמשים במוצרים אלו, וכן הלאה. כיום, זה הכי יעיל שיווקית, מכיוון שנותן לקהל היעד להרגיש כאילו הוא רואה במו עייניו את המוצר והעסק.

אלה בדיוק כל הפעילויות, שבעייני הן הכי חשובות, ועסקים שלחוצים לקבל את סרט התדמית הכי מהר שאפשר לוחצים לקצר אותן למינימום, ולפעמים אפילו מוותרים עליהן לחלוטין. זו טעות משמעותית, שיכולה לפגוט מהותית בסרט שמפיקים לעסק, ולמנוע ממנו לשרת בהצלחה את העסק (אולי אפילו לפגוע בעסק)


לסיכום, מאוד מומלץ לכל עסק, שמעוניין לקדם שיווקית את העסק בתחילת ספטמבר, לנצל את חודשי יולי-אוגוסט להתארגנות להפקת סרט תדמית לעסק, שיעשה בסבלנות ובמקצועיות מירבית. 

 ראו סרט תדמית שהפקנו לחברת וול דן- מוצרים לבישול חוץ

חברת וול דן הינה יבואנית של ציוד לבישול חוץ של חברת מוריקה מפינלנד. החברה יבאה לארץ כמות מאוד גדולה של מוצרים מסוגים שונים, ומתכננת להשיק קמפיין שיווקי גדול לקראת ראש השנה. לכן, כל עבודת ההכנה, של כל מה שנדרש לקמפיין, הוכן מראש כולל מגוון גדול של סרטי תדמית למוצרים השונים, ואפילו קמפיין של שף שממליץ על כל אחד מהמוצרים. סרט תדמית זה הוא אחד הכלים שישמשו את חברת וול דן במסגרת הקמפיין השיווקי.

מאמרים נוספים בנושא סרטי תדמית, שאולי יעניינו אתכם:סרטי תדמית לשיווק באמצעות תוכן

                              
סרטי תדמית- הדרך שלך להצלחה!

 ראו סרט תדמית לאולם התצוגה של חברת וול דן

כחלק מהקמפיין שחברת וול דן מתכננת לתחילת ספטמבר, הפקנו עבורם גם סרט תדמית לאולם התצוגה של החברה ברמת הגולן. מדובר על אולם תצוגה מאוד גדול, בו החברה מציגה את כל המגוון הגדול של המוצרים לבישול חוץ, הן למרפסת ולחצר הבית, והן לטיולים וקמפינגים. כל המוצרים הם של חברת מוריקה מפינלנד, מובילה עולמית בציוד לבישול חוץ.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות