יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
חשיבות הפקת סרט מוצר
מקובל לחשוב, שסרט תדמית נועד להציג חברה ולמתג אותה, וסרט מוצר נועד להציג מוצר חדש. ברוב המקרים זה נכון, אבל לסרט מוצר יש שימושים רבים, ולכן חשיבותו רבה בכל מה שקשור לקידום המכירות של המוצר.

ראו להלן את השימושים השונים של סרט מוצר:

1. הצגת מוצר חדש שהחברה ייצרה, ויוצאת איתו לשוק בימים אלה, ובכך להוות מקדם מכירות של המוצר

2. הצגת פתרון טכנולוגי חדשני, אבל לא על ידי הצגת מפרטים טכניים שלא מדברים לאף אחד, אלא על ידי הצגת התועלות של המוצר: למה הוא משמש, ובעיקר- איזה בעיה הוא פותר?

3. בנוסף, חשוב כשמציגים מוצר חדש, להציג את הבידול השיווקי של המוצר, קרי- במה הוא יותר טוב מהתחרות. בהרבה מקרים קיימים בשוק מוצרים דומים, ולקוחות די מתבלבלים מההיצע. חשוב אם כן להציג לא "למה המוצר הוא הכי טוב בעולם", אלא במה הוא יותר טוב מהתחרות

4. שימוש נוסף לסרטון מוצר, אותו ניתן לראות בדוגמא בסרט המוצג משמאל, הוא עבור השפעה על תהליכים משמעותיים בשוק. לדוגמא, אם יצרן פיתח מוצר, שעונה על בעיה קיימת בשוק, ואחד ממשרדי הממשלה עומד לצאת עם חוק, ניתן להשתמש בסרט המוצר על מנת להשפיע על אותו משרד שיכלול בדרישת החוק שימוש במוצר של אותה חברה. בהנחה שהחברה היא הראשונה בשוק עם אותו מוצר, זה נותן לחברה יתרון עצום ביחס לתחרות שצריכה עכשיו להתאים פתרון לדרישת החוק. 
הסרט  מציג בצורה יפה מוצר חדש שהחברה מעוניינת לשווק, אבל בשלב ראשון הוא מוצג למשרד לאיכות הסביבה, לקראת חוק גביית תשלום עבור שקיות פלסטיק, שעומד לצאת בימים אלה. באמצעות סרט זה, מקווה המפתח להשפיע על קבלת החלטות ברשות הממשלתית.

לסיכום, לסרטי מוצר חשיבות רבה בקידום מכירות של המוצר, רק צריך לדעת לעשות זאת נכון. 

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לקו מוצרים חדש?

מעוניין להגדיל מכירות של מוצר קיים?
 

ראו סרט למוצר ניפוק שקיות אוטומטי לרשתות שיווק

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.