יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
חשיבות הסאונד בסרטי תדמית

סרט תדמית הוא שילוב של תמונה וקול

כשמדברים על הפקת סרט תדמית, בדרך כלל מתמקדים במידע הנראה (הויז'ואל), תוך שימת דגש על צילומי וידאו ב- HD. אבל, סרט הוא שילוב של תמונה וקול (סאונד). לערוץ הקול יש חשיבות רבה בהשפעה של הסרט על הצופה, ומומלץ לשים דגש גם על ערוץ זה.

מהו ערוץ הסאונד בסרט תדמית?

ה"קול" בסרטים הוא שילוב של מספר ערוצים: ערוץ הדיבור, ערוץ המוזיקה וערוץ האפקטים. נבחן להלן את הנושאים שיש להקפיד בכל אחד מהערוצים השונים.

  - ערוץ הדיבור- כולל עקרונית שני סוגים של הקלטות: הקלטת סאונד בלוקיישן, והקלטת סאונד באולפן קול. נבחן כל הקלטה בנפרד:
הקלטת סאונד בלוקיישן, חייבת להתבצע באמצעות מיקרופונים אלחוטיים אשר מוצמדים לדוברים, או באמצעות "בום" (מיקרופון מקצועי כיווני) המוחזק מעל ראשי הדוברים, על ידי בום-מן. ערוץ הדיבור חייב לעבור תהליך של "עיבוד קול" בגמר ההקלטות, על מנת להוריד רעשים שהוקלטו בלוקיישן, ולשפר את איכות הסאונד.
הקלטה באולפן קול, אשר מבוצעת בדרך כלל עבור קריינות, או שהצילומים בוצעו בלוקיישן שהוא אולפן ירוק, אשר בדרך כלל מטופל אקוסטית, כך שאיכות הסאונד המוקלטת מאוד גבוהה. עדיין, בגמר ההקלטות, ערוץ הקול עובר גם שיפורים, לנושאים כגון: עריכת נשימות, איזון עוצמות דיבור וכד

 - ערוץ המוזיקה- בדרך כלל אנחנו ממליצים לשלב כמוזיקת רקע מוזיקה המוגדרת Royalty Free, כלומר- שלא נדרש לשלם זכויות יוצרים בשימוש מסחרי של המוזיקה, מעבר למה ששלום על ידי חברת ההפקה. לקוחות המעוניינים לשלב מוזיקת רקע מקורית, חייבים לסגור את נושא זכויות היוצרים בהסכם, לפני היציאה לדרך, בכדי למנוע הפתעות בהמשך. במסגרת הסרט, שילוב המוזיקה צריך להיות כזה שימלא את "מרווחי הזמן" שבין הדיבורים בתוכן המוזיקלי, ולהיות מוחלש בזמן דיבורים על מנת שלא יפריע.

 - ערוץ האפקטים- אלה אותן תוספות קוליות המשולבות בעריכה הסופית, להוספת אפקטים קוליים להדגשת הנושאים הויזואליים. גם כאן, יש להקפיד  בזמן העריכה שעוצמת האפקטים תהיה מורגשת, אבל לא מפריעה.

מה שנכון להפקת סרטים, נכון באותה מידה גם להפקה של סרטי תדמית, או של סרטי מוצר, ואפילו סרטי הדרכה. טיפול נכון בכל שלושת הערוצים, משפיע באופן מהותי על המקצועיות של סרטוני התדמית, ועל איך הם נתפשים על ידי הצופים.אולי יעניין אותך גם:    הפקת סרטוני תדמית עם פריזנטור


                                 הוספת כתוביות תרגום לסרט תדמית

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית עבור העסק?

 

מחפש כלי שיווקי יעיל לקידום העסק?

ראו תחילה סרט תדמית לפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית ללמיזם חדש בשוק האמריקאי שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד להציג בשוק האמריקאי מיזם חדש לעידוד השקעות בעסקים שבקו העימות. התסריט הוא כזה שמנסה לעורר רגש בצופים האמריקאים, של הזדהות עם המצב בקו העימות בארץ. ערוץ הסאונד, משמש לתמיכה משמעותית ביצירת רגש על ידי שני סוגי מוזיקת רקע. בתחילת הסרט המוזיקה קצת מאיימת, לשקף את הבעיה בקו העימות, ובהמשך קלילה וסוחפת בהצגת המיזם. בנוסף, יוצרו הרבה אפקטים לחיזוק המסרים, כגון: ירי של קסאמים, אזעקות, סירנות וכד.

ראו סרט תדמית לבנייני האומה בירושלים שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את בניני האומה שבירושלים. כצפוי, סרט התדמית מציג את מגוון האפשרויות של קיום כנסים ותערוכות בהיקפים שונים, החל מכנסים אינטימיים ועד לכנסים שיכולים להכיל עד כ- 50 אלף אנשים, מה שהופך את מרכז הקונגרסים לגדול מסוגו אפילו בקנה מידה עולמי. מה שמעצים את סרט התדמית הוא ערוץ הסאונד, בו שולבה מוזיקה מקורית. מוזיקה מתוך מאגרים ניתן לרכוש בכמה עשרות דולרים, ויש מגוון גדול, אבל היא יחסית 'מונוטונית'. לעומת זאת, המוזיקה המקורית ששולבה בסרט תדמית זה אמנם עולה כמה אלפי שקלים, אבל יתרונה בכך שבעצם היא 'מספרת סיפור', עם קצב משתנה בהתאם לתוכן שמוצג בסרט.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות