יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
חשיבות האמת בהפקת סרטוני תדמית

'אמת' היא המקדם השיווקי הטוב ביותר

כל עסק משקיע סכומים משמעותיים בקידום ושיווק העסק, כי אחרת העסק יעלם. זה כבר ידוע, שהכלי השיווקי היעיל ביותר לקדם את העסק הם סרטוני תדמית. כיום, כמעט כל עסק משקיע בהפקה של סרטון תדמית לעסק. בדרך כלל, וזה טבעי לגמריי, מנהלי שיווק מעוניינים שהעסק שלהם יצא הכי טוב שבעולם בסרט. בהרבה מקרים אני מוצא את עצמי מסביר שוב ושוב למנהלי השיווק, שאם בעקבות סרט מדהים לקוח ייצור איתם קשר, ובעקבות יצירת הקשר הוא יתאכזב, לא רק שהוא לא יהפך ללקוח, הוא גם יפגע בעסק כי עלול להשמיץ את העסק. כלומר, הסרט לא רק שלא הועיל, אלא יכול לגרום לנזק. אנחנו תמיד ממליצים למנהלי שיווק: בואו נציג את האמת של העסק, ואותה נציג בצורה המוצלחת ביותר. 
 

מנהל שיווק - מעוניין להגדיל את ציבור הלקוחות של העסק?

מעוניין לחבר לקוחות לעסק בצורה הטובה ביותר?
 

ראה תחילה סרטון תדמית שהוכן עבור החטיבה העסקית של חברת הובלות

מדובר על סרטון תדמית של כ 2.5 דקות, אשר מצולם כולו בוידאו, ומציג לגופים מסחריים את היכולות של החטיבה העסקית של חברת ההובלות. השפה הינה מאוד מקצועית, ומותאמת לגופים מסחריים שהם הלקוחות העיקריים של חטיבה זו

סרטון תדמית שהוכן עבור חטיבת חפצים אישיים של חברת ההובלות

מדובר על סרטון תדמית של כ 3 דקות, אשר גם הוא מצולם כולו בוידאו, ומציג לאנשים פרטיים את היכולות של חטיבת החפצים האישיים. כאן השפה פחות טכנית-מקצועית, אלא פונה יותר לרגש, כולל פנייה אישית של בעלי החברה, כך שהיא יותר מותאמת לאנשים פרטיים שצריכים עכשיו לשנות את מרכז חייהם מישראל למדינה בחו"ל (רלוקיישן)

מה מייחד סרטוני תדמית אלה?

מדובר על חברת הובלות של ציוד, אשר כוללת שתי חטיבות מרכזיות: חטיבה עסקית- אשר פונה למגזר העסקי, וחטיבת חפצים אישיים- אשר פונה ללקוחות פרטיים. מדובר על שני קהלי יעד שונים לחלוטין, כאשר עבור כל אחד יש להשתמש בשפה המותאמת לו, כך שהסרטוני התדמית יניעו לפעולה. שני הסרטונים כתובים וערוכים בצורה כזו שתדגיש במיוחד את האמת של החברה, כלומר- לקוח שצופה בסרט יודע בדיוק למה לצפות כאשר הוא יפנה אל העסק. הוא מרגיש שהוא כאילו מכיר את העסק. אין סיכוי שהוא יתאכזב אחריי פנייה לעסק, מה שבהחלט מעודד ביצוע רכישה מחברה זו. לדעתי- זו גם צריכה להיות השאיםה של כל עסק שמפיק סרטוני תדמית.


מה מומלץ לעשות בכדי להשיג את תחושת האמת בהפקת סרטוני תדמית?

בכדי להשיג את 'תחושת האמת' ו'האמינות' בהפקה של סרטוני תדמית, אנחנו ממליצים לשים דגש על הנושאים החשובים הבאים:

1. תחקיר והגדרת הבידול העסקי- לפני תחילת הפקת סרטוני תדמית לעסקים, חשוב לבצע תחקיר מעמיק בחברה, לזהות את היתרונות החשובים ביותר של העסק ביחס לתחרות, מה שנקרא 'הבידול העסקי'. לבחון האם בידול זה נתמך על ידי העסק בצורה טובה.

2. להציג את הבידול בצורה הכי אמינה- אחריי שזהינו את הבידול, ואימתנו שהעסק אכן תומך בבידול זה בצורה טובה, צריך שגם הלקוח הפוטנציאלי יכיר בבידול זה, וישתכנע שאכן החברה תומכת בכך, כך שהוא יכול לסמוך עליה ולבצע את הרכישה דווקא מחברה זו. לצורך כך, אנחנו ממליצים על הנושאים הבאים:

   2.1 - העדפת צילום בוידאו- במידת האפשר, להציג את הבידול על ידי צילום בוידאו: של העסק, של המוצר או השירות, של לקוחות שמשתמשים במוצר, כך שהלקוח יוכל לראות 'במו עיניו' את היתרון.

   2.2 - שימוש בשפה על פי קהל היעד- חשוב להבין במדויק מיהו קהל היעד של הסרט, ולהתאים את שפת הסרט לקהל היעד. רצוי לא לערב 'רגש' כאשר מדובר על יחידות עסקיות ולקוחות מסחריים, ולהיפך אם אלה לקוחות פרטיים. 

   2.3 - עדויות של לקוחות מרוצים- אין כמו עדות של לקוח מרוצה, בכדי לעודד לקוחות נוספים לבצע רכישה. אבל, אלה חייבים להיות לקוחות אמיתיים מרוצים, ולא חלילה שחקנים שמקריאים טקסט שהכינו להם. לקוחות מזהים מיד מיהו לקוח אמיתי ומיהו שחקן.

   2.4- התמקדות בערך שמקבל הלקוח- זה ממש לא משנה איך מוצר עובד, או מה המפרטים החשמליים של המוצר, מתוחכם ככול שלא יהיה. זה נושא שמעניין רק מהנדסים כשעשוע טכנולוגי. את הלקוח מעניין רק: 'למה זה טוב בשבילי'? 'איזה ערך אני מקבל משימוש במוצר זה'? לכן, גם סרטון התדמית חייב להתמקד בערך שניתן ללקוח. זה גם מחזק את האמון של הלקוח בעסק ובמוצר.


לסיכום, בכל הפקה של סרטוני תדמית לעסקים, חייבים לאתר את הבידול העסקי, ואותו להציג בצורה הכי אמינה ללקוחות פוטנציאלים, כך שהם יקבלו תחושה כאילו הם 'רואים במו עינייהם' את העסק והמוצרים. זה מעודד החלטת רכישה של אותם לקוחות פוטנציאלים.למאמרים נוספים בנושא:   איך הפך סרט תדמית לעסק לצורך חיוני?

                                      סרטי תדמית- שיווק הוא שם המשחק


 

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול גידול קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, שמבוסס כולו על צילומי וידאו של מערכת ניהול גידול קנאביס רפואי. הצילומים בוצעו בחוות גידול קנאביס רפואי, בו המערכת מותקנת, לאורך של תהליך הגידול, מצמח האם ועד לאספקת חומרי הגם ביציאת החממה, כאשר בכל שלב רואים איך המערכת משתלבת בתהליך. אין ספק שזו הצורה האמינה ביותר להעביר את מהות המערכת, ושקהל היעד יוכל לראות שאכן המערכת עובדת, ושיש לקוחות מרוצים. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לחברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג את פתרון תוכנת הענן החדשנית שהחברה פיתחה, ומעוניינת לקדם אותו בשווקים בינלאומיים. כמובן, ניתן היה להפיק סרטון תדמית באנימציה, אשר יסביר את היכולות המיוחדות שמספקת התוכנה. אבל, בכדי לחזק את הבטחון של לקוחות, שמאחורי התוכנה עומדת חברה ישראלית חסונה, עם מיטב המוחות בתחום, שלא רק שהתוכנה קיימת ועובדת, אלא החברה תמשיך ותפתח אותה, ותתאים ללקוחות שונים. לצורך כך, סרטון תדמית זה מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, הן של הצגת הבעיה, והן של התשתיות והאנשים שבחברה, שהם מאוד מרשימים. באופן כזה, מחזקים את 'האמת' בסרטון.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות