יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
חשיבות האמת בהפקת סרטוני תדמית

'אמת' היא המקדם השיווקי הטוב ביותר

כל עסק משקיע סכומים משמעותיים בקידום ושיווק העסק, כי אחרת העסק יעלם. זה כבר ידוע, שהכלי השיווקי היעיל ביותר לקדם את העסק הם סרטוני תדמית. כיום, כמעט כל עסק משקיע בהפקה של סרטון תדמית לעסק. בדרך כלל, וזה טבעי לגמריי, מנהלי שיווק מעוניינים שהעסק שלהם יצא הכי טוב שבעולם בסרט. בהרבה מקרים אני מוצא את עצמי מסביר שוב ושוב למנהלי השיווק, שאם בעקבות סרט מדהים לקוח ייצור איתם קשר, ובעקבות יצירת הקשר הוא יתאכזב, לא רק שהוא לא יהפך ללקוח, הוא גם יפגע בעסק כי עלול להשמיץ את העסק. כלומר, הסרט לא רק שלא הועיל, אלא יכול לגרום לנזק. אנחנו תמיד ממליצים למנהלי שיווק: בואו נציג את האמת של העסק, ואותה נציג בצורה המוצלחת ביותר. 
 

מנהל שיווק - מעוניין להגדיל את ציבור הלקוחות של העסק?

מעוניין לחבר לקוחות לעסק בצורה הטובה ביותר?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראה תחילה סרטון תדמית שהוכן עבור החטיבה העסקית של חברת הובלות

מדובר על סרטון תדמית של כ 2.5 דקות, אשר מצולם כולו בוידאו, ומציג לגופים מסחריים את היכולות של החטיבה העסקית של חברת ההובלות. השפה הינה מאוד מקצועית, ומותאמת לגופים מסחריים שהם הלקוחות העיקריים של חטיבה זו

סרט תדמית שהוכן עבור חטיבת חפצים אישיים של חברת ההובלות

מדובר על סרט תדמית של כ 3 דקות, אשר גם הוא מצולם כולו בוידאו, ומציג לאנשים פרטיים את היכולות של חטיבת החפצים האישיים. כאן השפה פחות טכנית-מקצועית, אלא פונה יותר לרגש, כולל פנייה אישית של בעלי החברה, כך שהיא יותר מותאמת לאנשים פרטיים שצריכים עכשיו לשנות את מרכז חייהם מישראל למדינה בחו"ל (רלוקיישן)

מה מייחד סרטוני תדמית אלה?

מדובר על חברת הובלות של ציוד, אשר כוללת שתי חטיבות מרכזיות: חטיבה עסקית- אשר פונה למגזר העסקי, וחטיבת חפצים אישיים- אשר פונה ללקוחות פרטיים. מדובר על שני קהלי יעד שונים לחלוטין, כאשר עבור כל אחד יש להשתמש בשפה המותאמת לו, כך שהסרטוני התדמית יניעו לפעולה. שני הסרטונים כתובים וערוכים בצורה כזו שתדגיש במיוחד את האמת של החברה, כלומר- לקוח שצופה בסרט יודע בדיוק למה לצפות כאשר הוא יפנה אל העסק. הוא מרגיש שהוא כאילו מכיר את העסק. אין סיכוי שהוא יתאכזב אחריי פנייה לעסק, מה שבהחלט מעודד ביצוע רכישה מחברה זו. לדעתי- זו גם צריכה להיות השאיםה של כל עסק שמפיק סרטוני תדמית.


מה מומלץ לעשות בכדי להשיג את תחושת האמת בהפקת סרטוני תדמית?

בכדי להשיג את 'תחושת האמת' ו'האמינות' בהפקה של סרטוני תדמית, אנחנו ממליצים לשים דגש על הנושאים החשובים הבאים:

1. תחקיר והגדרת הבידול העסקי- לפני תחילת הפקת סרטוני תדמית לעסקים, חשוב לבצע תחקיר מעמיק בחברה, לזהות את היתרונות החשובים ביותר של העסק ביחס לתחרות, מה שנקרא 'הבידול העסקי'. לבחון האם בידול זה נתמך על ידי העסק בצורה טובה.

2. להציג את הבידול בצורה הכי אמינה- אחריי שזהינו את הבידול, ואימתנו שהעסק אכן תומך בבידול זה בצורה טובה, צריך שגם הלקוח הפוטנציאלי יכיר בבידול זה, וישתכנע שאכן החברה תומכת בכך, כך שהוא יכול לסמוך עליה ולבצע את הרכישה דווקא מחברה זו. לצורך כך, אנחנו ממליצים על הנושאים הבאים:

   2.1 - העדפת צילום בוידאו- במידת האפשר, להציג את הבידול על ידי צילום בוידאו: של העסק, של המוצר או השירות, של לקוחות שמשתמשים במוצר, כך שהלקוח יוכל לראות 'במו עיניו' את היתרון.

   2.2 - שימוש בשפה על פי קהל היעד- חשוב להבין במדויק מיהו קהל היעד של הסרט, ולהתאים את שפת הסרט לקהל היעד. רצוי לא לערב 'רגש' כאשר מדובר על יחידות עסקיות ולקוחות מסחריים, ולהיפך אם אלה לקוחות פרטיים. 

   2.3 - עדויות של לקוחות מרוצים- אין כמו עדות של לקוח מרוצה, בכדי לעודד לקוחות נוספים לבצע רכישה. אבל, אלה חייבים להיות לקוחות אמיתיים מרוצים, ולא חלילה שחקנים שמקריאים טקסט שהכינו להם. לקוחות מזהים מיד מיהו לקוח אמיתי ומיהו שחקן.

   2.4- התמקדות בערך שמקבל הלקוח- זה ממש לא משנה איך מוצר עובד, או מה המפרטים החשמליים של המוצר, מתוחכם ככול שלא יהיה. זה נושא שמעניין רק מהנדסים כשעשוע טכנולוגי. את הלקוח מעניין רק: 'למה זה טוב בשבילי'? 'איזה ערך אני מקבל משימוש במוצר זה'? לכן, גם סרטון התדמית חייב להתמקד בערך שניתן ללקוח. זה גם מחזק את האמון של הלקוח בעסק ובמוצר.


לסיכום, בכל הפקה של סרטוני תדמית לעסקים, חייבים לאתר את הבידול העסקי, ואותו להציג בצורה הכי אמינה ללקוחות פוטנציאלים, כך שהם יקבלו תחושה כאילו הם 'רואים במו עינייהם' את העסק והמוצרים. זה מעודד החלטת רכישה של אותם לקוחות פוטנציאלים.למאמרים נוספים בנושא:   איך הפך סרט תדמית לעסק לצורך חיוני?

                                      סרטי תדמית- שיווק הוא שם המשחק


 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן