יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
חשוב שסרטון תדמית לעסק ישקף באמת את העסק!


יצרנים 'מאוהבים' במוצרים שהם מפתחים ומייצרים

 כמעט כל לקוח שפונה אליי לצורך הפקת סרטון תדמית לעסק, שהוא חברה שמפתחת ומייצרת מוצרים מתקדמים, ממש 'מאוהב' במוצרים שלו. האמת, זה די טבעי. חברות משקיעות חודשים ושנים וסכומי כסף אדירים במחקר ובפיתוח של מוצרים חדשניים. הם עשו את הכי טוב שהם יכולים, ובשל ההשקעה והמעורבות של האנשים- הם נוטים לחשוב שהמוצרים שלהם הם 'האפל הבא'. המוצרים הכי טובים בשוק. שמעתי אפילו משפטים כמו: 'אם רק נציג את המוצר בסרטון התדמית, הלקוחות לא יפסיקו לצלצל ולהזמין'.

כשאני רק מתחיל לבחון את המוצרים, כגורם אובייקטיבי חיצוני לחברה, ומשווה אותם למתחרים, או לפתרונות חליפיים, מתחילים לראות די מהר שלא מדובר על מהפכה מדהימה. בהרבה מקרים מדובר על שיפור מסויים ביחס למתחרים, וצריך להשקיע הרבה מאוד מחשבה איך להציג את המוצר כך שניתן יהיה להבין שהוא יותר טוב מהמתחרים, ובהחלט כדאי לבחון את המוצר. בהמשך לתחקיר, הקופירייטר שלנו מכין גרסה ראשונה של התסריט, אותו אנחנו שולחים ללקוחות לאישור ולהערות. בשלב הזה, במקרים לא מעטים, נוצר דיאלוג עם הלקוח שלדעתו 'אנחנו ממעיטים ביכולות המדהימות של המוצרים שלהם'. הם מצפים לתסריט הרבה יותר 'מפוצץ', וכזה שיציג אותם במלוא תפארתם. במקרים האלה אני נכנס לדיון עם הלקוחות על המשמעות של הצגת החברה והמוצרים כמו שהם באמת, ולא להתחפש למשהו שהם לא. יש המון סיפורים על פרסומות מדהימות למוצרים בינוניים, שמשכו לקוחות רבים בזכות הפרסומת, אבל כשזה הגיע חבדיקה יסודית של הלקוחות, או יותר גרוע אחריי רכישה, ונוצרת אכזבה מהמוצר הנזק הרבה יותר גדול מהתועלת. לקוח מאוכזב מספיק מתוחכם לפגוע בחברה ובמוצרים, באמצעות ביקורות באינטרנט, מה שיכול לחסל חברה אם הם חוזרות מכמה אנשים שונים. מבחינתי- תמיד עדיף להפתיע לטובה. לעמוד מעבר לציפיות של הלקוח במוצר עצמו אחריי הרכישה. במצב זה, הלקוח כל כך מרוצה מהקנייה, שהוא הופך לממליץ של החברה והמוצרים, ואלה ההמלצות הכי טובות, יותר מכל פרסום או סרטוני תדמית שנפיק לחברה ולמוצרים. 

 

המלצה- אל תתחפשו למי שאתם לא!

לדעתי שם המשחק בהפקה של סרטון תדמית לעסק הוא אמת. לא אומר שזה בית משפט שצריך לומר בו: אמת, רק אמת וכלום מלבד האמת. צריך להציג את האמת שמשרתת את תהליך המכירה, ואותה להדגיש בעיקר ביתרונות שמול המתחרים, מה שנקרא 'הבידול'. כלומר, במה המוצר יותר טוב מהמתחרים, ואותו להציג בהרחבה בסרטון התדמית. אם ישנה חשיבות לחברה ולתשתיות הפיתוח והייצור בחברה, חשוב להציג גם אותם, ולהשתמש כמה שיותר בצילומי וידאו. זה הכי מחזק את הבטחון של הלקוח הפוטנציאלי, שמרגיש כאילו הוא מבקר בחברה. חשוב להבין, ההונאות כיום באינטרנט מאוד גדולות. כל לקוח פוטנציאלי מסתכל בחשדנות בסרטוני תדמית, ומנסה לוודא שלא עובדים עליו. שהחברה קיימת, ורואים אנשים אחרים משתמשים במוצרים המוצעים ונהנים. כל אלה מסירים את הסקפטיות של הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרטון התדמית. לקוח פוטנציאלי, שנוצר בו אמון בחברה ובמוצרים, אחריי צפייה בסרטון התדמית, יכול בהחלט להפוך ללקוח בפועל, או לפחות לקוח שפונה לקבל פרטים נוספים. 

 ראו סרטון תדמית למצלמות דרך מיוחדות שהפקנו לאחרונה

חברת וורלדשופ טכנולוגיות משווקת מגוון גדול של מוצרי מעקב מקצועיים, אותם הם החליטו לשווק גם לקהל הרחב. לצורך כך, הפקנו עבורם מספר סרטוני תדמית קצרים, לכל אחד ממוצרי הדגל של החברה. כל סרטון תדמית היה באורך של כדקה בלבד, ובו הוצגו המכשירים השונים בצילומי וידאו באיכות גבוהה, וכן התשתיות התומכות של החברה, שזה אחד היתרונות המשמעותיים של החברה ביחס לתחרות. באופן כזה, הלקוחות הפוטנציאלים יכלו 'לראות בעיניים' את הפתרונות השונים, ולהחליט אם המוצרים מתאימים להם. הפריזנטורית שהציגה את כל המוצרים, בכל סרטוני התדמית, צולמה באולפן מסך ירוק, בשל נוחות ההקלטות השקטות שבאולפן, ובעריכה הסרנו את הרקע הירוק ושתלנו את צילומי הוידאו מהמוצרים ומהתשתיות של החברה.

 

תסתכלו על התמונה הקורעת הזו:

מצאתי את התמונה הקורעת הזו בפייסבוק, ואין לי מושג מי צילם אותה, אז לצערי לא יכול לתת לו קרדיט. אבל- באמת צילום של מיליון דולר! לא באיכות הצילום, אלא בהעברת המסר. בצילום המסר של הזיוף ממש צועק לשמים, ברמה שזה קורע מצחוק. הפער העצום שבין השלט, לבין העז החמודה שבתוך המלונה, הכי קורע. בכל הפקה של סרטון תדמית לעסק, אנחנו מנסים להעביר מסרים שיווקיים, במיוחד לגביי הייחוד של העסק. הצלחה קורית כאשר המסר מועבר ללקוח, שמחליט להתקדם בתהליך הרכישה מול החברה עבורה הופק הסרטון. אבל, במידה וקיים זיוף בסרטון התדמית, הלקוח הפוטנציאלי מיד מזהה את הזיוף, ובמקום להפוך ללקוח בפועל, קורה תהליך הפוך. הוא עלול להפוך לאדם שמשמיץ את העסק שפירסם את הזיוף, ובכך אפילו לפגוע בחברה במקום לקדם אותה.

 ראו סרטון תדמית לחברת אקולוג'יק

חברת אקולוג'יק פיתחה תוכנה מיוחדת לסינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים. כשהחברה פנתה אליינו, היא רצתה להפיק סרטון תדמית באנימציה, שיציג את נפלאות התוכנה. אחריי התחקיר, המלצנו לחברה להפיק סרטון תדמית שונה לחלוטין, כזה שיציג בוידאו את הבעיה אותה התוכנה אמורה לפתור. להציג בוידאו את אנשי החברה ותשתיות העבודה שבה החברה פיתחה את התוכנה, כולל אנשי צוות הפיתוח שלא רק שפיתחו את הגרסה הנוכחית, אלה הם יהיו אלה שימשיכו ויפתחו את הגרסאות הבאות, ויבצעו התאמות ללקוחות שונים. בנוסף, את התוכנה לא הצגנו באנימציה, שרק מציגה מה התוכנה יכולה לעשות, אלא בצענו צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots) של מסכי התוכנה העיקריים, כך שלקוחות פוטנציאלים יוכלו להבין גם מה התוכנה עושה, אבל גם איך זה נראה בפועל, ולא בסיסמאות. לשמחתי הגישה שלנו התקבלה, הפקנו את סרטון התדמית הזה, ובפועל החברה קבלה חשיפה מצויינת ללקוחות שונים, וכבר מיישמת את הפתרון בכמה מדינות. 

מאמרים נוספים בנושא סרטוני תדמית, שאולי יעניינו אתכם:מהם השיקולים לבחירת סגנון לסרטון תדמיתי?

                              
הפקת סרטוני תדמית לאתר מכירות אונליין באינטרנט
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות