יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
חמישה טיפים להפקת סרט תדמית שיווקי מוצלח לעסק שלך
נכתב: יוני 2023
סרט תדמית לעסק הינה ההוצאה השיווקית היעילה ביותר!
כולם כבר מבינים, שמה שכתבתי בכותרת כיום הוא הכי נכון ומדוייק, במיוחד כשעיקר השיווק נעשה בדיגיטל. אבל, כל מנהל שיווק נדרש לא רק להראות שהוא משקיע בשיווק, אלא גם מביא תוצאות חיוביות לעסק. לכן, מנהלי שיווק מעוניינים להפיק סרט תדמית שיווקי מוצלח לעסק, כזה שיניב תוצאות בזמן קצר יחסית. 

מטרת מאמר זה היא לספק למנהלי שיווק 5 טיפים שיעזרו להפיק סרט תדמית שיווקי, שגם יניב תוצאות חיוביות לעסק, ואפילו בזמן קצר יחסית. 

חמישה טיפים להפקת סרט תדמית שיווקי מוצלח לעסק שלך

על מנת לשפר משמעותית את היעילות של הפקת סרט תדמית לעסק שלכם, ראו חמישה טיפים חשובים להפקת סרט תדמית שיווקי מוצלח:

1. מיקוד- הדבר החשוב ביותר בהפקת סרט תדמית לעסק הינה המיקוד. חשוב מאוד בשלב הראשון של ההפקה להגדיר בצורה הכי ממוקדת, מה המטרה של סרט התדמית, באיזה מוצר מעוניינים להתמקד בסרט התדמית, ומי קהל היעד הכי רלוונטי למוצר שמעוניינים לקדם. אם סרט התדמית נועד לחיזוק התדמית של כל העסק, אז גם חושב להגדיר מה הבידול המדוייק של העסק, כלומר במה הוא יותר טוב מהמתחרים, וגם מי קהל היעד המדוייק למוצרים של העסק, ומה המסרים השיווקיים החשובים שנדרש להעביר במסרגת הסרט. ככול שתהיו יותר ממוקדים- כך הסיכוי להצלחה בהמשך גדול יותר. הכי חשוב להזהר מהביטוי: תפשת מרובה- לא תפשת. מנהלי שיווק מעוניינים להציג כמה שיותר דברים שהם חושבים שהם חשובים, ומעוניינים להעביר אותם לידיעת הלקוחות. זה אולי חשוב, אבל זה לא יכול לעבור בסרט תדמית שאמור להיות קצר וממוקד. לקוחות הם חסרי סבלנות, ואם הם לא מזהים במהירות שמה שמציגים להם הוא הכי רלוונטי וחשוב עבורם- הם ינטשו את סרט התדמית, וברור שככה אין אפשרות להצליח. לכן, הכי חשוב זה להיות ממוקדים בהגדרות של מה יכלול סרט התדמית.

2. סיפור- למרות שמדובר על סרט קצר, ורצוי שיהיה באורך של כדקה, עדיין מאוד חשוב שהסרט יכלול סיפור. חשוב שלקוחות פוטנציאלים יתחברו למה שהם צופים בו, וסיפור טוב מחבר לקוחות. לכן, חייבים להשקיע בתסריט, אשר יוכן על ידי קופירייטר מקצועי, שמכיר את קהל היעד שהוגדר בסעיף בטיפ הראשון, ואשר יחבר את קהל היעד לנושא. סיפורים בהם רואים בעיה שבה נתקל קהל היעד, הכי מחברים אותם, כי הם מרגישים שיש מי שמבין אותם, ואולי יש לו פתרון לבעיה זו, ולכן ימשיכו לצפות בסרט התדמית. מכיוון שמדובר על סרט באורך של כדקה, הצגת הבעיה צריכה להיות בשניות ספורות הראשונות של התסריט, ומיד לעבור להצגת הפתרון. אחרת- סיפור ארוך מידי יתיש את הצופה, גם אם זה אולי רלוונטי עבורו. 

3. פשטות- צריך להימנע מתחכום יתר. יש פרסומאים שמאוד אוהבים להיות מתוחכמים, לדבר בכפל משמעות. לדעתי- אין לכך מקום בסרט תדמית קצר, שנועד לקהל מאוד ספציפי. לדעתי עדיף להיות הכי פשוטים וברורים, במטרה להעביר את המסרים השיווקיים בצורה הכי ברורה, מובנת וחד משמעית. צריך להימנע מביטויים טכניים או מקצועיים מורכבים, שאולי ברורים למהנדסים, אבל לא לקהל היעד שאליו פונה הסרט.

4. שימוש מירבי בוידאו- 'אין טוב ממראה עיניים' הוא ביטוי שמאוד רלוונטי לימיינו אלה. אנשים די חוששים ממה שמציגים להם באינטרנט, כי מפחדים שיפלו בתרגיל הונאה, ושמה שמוצג להם בכלל לא קיים, אלא סתם סרט שהכינו נוכלים. לצערי, בהרבה מקרים הם צודקים. מכיוון שכל כך קל לבצע תרגילי הונאה באינטרנט, מספר הנוכלים רק הולך וגדל, וגם התחכום שלהם הולך וגדל. אבל, אם מה שמציגים לקהל היעד בסרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו ש העסק, שומעים ורואים את העסק, את מובילי העסק, ורואים את המוצר העיקרי שמעוניינים לקדם במסגרת הסרט, זה מגדיל את הבטחון של מי שצופה בסרט, שאכן העסק והמוצרים קיימים, ושלא מדובר על תרגיל הונאה. 

5. איכות גבוהה- 'האיכות של הסרט היא גם האיכות של העסק והמוצרים'. חשוב להשקיע בכל שלבי ההפקה של סרט התדמית. הכל צריך להיות מקצועי, מבוצע ברמה גבוהה, החל מהכתיבה של התסריט, הביצוע של הקריינות, איכות הצילום והקלטת הסאונד, ועד לעריכה הסופית של הסרט. אסור שאפילו קטע אחד מתוך ההפקה יהיה ברמה יותר נמוכה, כי הרמה הנמוכה- היא זו שתקבע את הרמה הסופית של הסרט. לדוגמא, אסור לכלול בסרט קטעים שצולמו מטלפון סלולרי, אלא רק צילומים ממצלמה מקצועית.

 

לא לשכוח שצריך להפיץ את הסרט לקהל היעד!

עם סיום ההפקה של סרט התדמית, צריך לדאוג שהוא יגיע אל קהל היעד. אל תסמכו על זה שהעלתם את הסרט לאתר העסקי, ולקוחות כבר יגיעו אליכם. זה לא יקרה. אתם צריכים להגיע אל הלקוחות. בדיגיטל זה גם מאוד פשוט. מעלים קמפיין שמטרגט בדיגיטל את קהל היעד, ואז הסיכוי שאותם לקוחות פוטנציאלים 'יתקלו' בפרסום, יצפו בסרט, ואולי יהפכו בהמשך ללקוחות בפועל. לכן, הצלחה שיווקית גדלה משמעותית לא רק באופן שבו מפיקים את הסרט, אלא גם בכך שמפיצים אותו לקהל היעד.

 
לסיכום,  ראו כאן חמישה טיפים חשובים להצלחה שיווקית של הפקת סרט תדמית לעסק, החל ממיקוד, בניית סיפור רצוי פשוט, להשתמש מקסימום בוידאו, ולבצע הפקה מקצועית באיכות גבוהה. בגמר ההפקה, יש להפיץ את סרט התדמית לקהל היעד.   מאמרים נוספים בנושא:     הפקת סרט תדמית לעסק- דברו בשפה של קהל היעד                                       מה היתרונות השיווקיים של סרט תדמית לעסק?

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק מבחינה שיווקית?

חשוב לך שהפעם ההשקעה תישא תוצאות חיוביות לעסק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו תחילה מקבץ קצר מתוך סרטי תדמית שהפקנו בשנה האחרונה

מדובר על מקבץ קצר באורך של כדקה, אשר מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטי תדמית שהפקנו בשנה האחרונה. למרות שמדובר על סרטי שהופקו לחברות שונות לחלוטין, החל מעסקים קטנים, ועד לחברות תעשייתיות גדולות, רוב הסרטים מבוססים על צילומי וידאו של העסקים, מה שמחבר בין העסק לבין הצופים בצורה הכי יעילה

ראו סרט תדמית למנשא תינוק למים שהפקנו לאחרונה

מדובר על הפקת סרט תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר מציג באמצעות צילומי וידאו, מוצר חדש שמאפשר להחזיק תינוקות בצורה בטוחה במים. בתחילת הסרט, מציגים את הבעיה הכל כך נפוצה של חוסר אחיזה בטוחה של תינוקות במים, מה שמחבר מיידית כל אם שחוששת לתינוקה במים. הכל מצולם באיכות גבוהה, עם תינוקות חייכניים, מה שמחבר את הצופה בסרט עם המוצר.

ראו סרט תדמית לחברת סימפון סלולר שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לעסק של מכירת ותחזוקת ציוד סלולרי, בסרט קצר באורך של כדקה, שגם הוא מבוסס כולו על צילומי וידאו של העסק, של לקוחות מרוצים שנמצאים במקום, של המעבדה בה מבוצעת תחזוקת מכשירים, ושל כל היתרונות שהמקום מספק. הכל מצולם באיכות גבוהה, וערוך בצורה מקצועית, מה שמחבר את הצופים לעסק בצורה טובה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות