יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
אלו חידושים נוספו כיום בהפקת סרט תדמית (פברואר 2024)?
עודכן: פברואר 2024

סרט תדמית הפך כיום לאמצעי העיקרי בקידום עסקים!


התחרות כיום בכל תחום מאוד אגרסיבית. לכל מוצר כמעט יש הרבה מאוד מוצרים מתחרים, והלקוחות מתקשים לקבל החלטת רכישה, כי התחושה היא שכל המוצרים המוצעים הם 'אותו דבר'. חשוב שכל יצרן ידגיש את הבידול של המוצר שהוא מציע, את היתרונות המיוחדים שלו ביחס לתחרות, כך שלקוחות יוכלו לקבל בקלות יותר החלטה. אבל, הלקוחות כיום גם הפכו לחסרי סבלנות. אף אחד לא מוכן לקרוא הרבה עמודים עם הסברים על המוצר המיוחד. הם מצפים לקבל הכל מהר ומעובד, כך שיוכלו לקבל החלטה מושכלת ללא מאמץ. את זה סרט תדמית שמופק לעסק עושה בצורה הכי מוצלחת, וכבר שנים הוא משמש אמצעי עיקרי לקידום עסקים. נשאלת השאלה, אחריי שנים של שימוש בסרט תדמית, מה החידושים בתחום הפקת סרטי תדמית שנוספו לאחרונה, נכון להיום- פברואר 2024? 

מטרת מאמר זה היא להציג את החידושים העיקריים בהפקת סרט תדמית לעסק.

 

מהם החידושים העיקריים בתחום הפקת סרט תדמית לעסק?


החידושים העיקריים בתחום הפקת סרט תדמית לעסק הם:

1. סרטים קצרים- כיום, סרט תדמית לעסק קצר וממוקד, ובדרך כלל באורך של כדקה. מאוד חשוב לנסות ולהעביר בזמן הקצר ביותר את המסרים העיקריים, עלך מנת שהלקוח יוכל לקבל החלטה במהירות ובקלות. מכיוון שזמן צפייה ממוצע בסרט תדמית הוא כ- 30 שניות, ברור שאין טעם להפיק סרטי תדמית ארוכים ומייגעים שאף אחד לא צופה לכל אורכם.

2. סרטים ממוקדים- מעבר לכך שסרטי התדמית לעסקים קצרים, הם צריכים להיות מאוד ממוקדים. לנסות להתמקד במספר מאוד מוצמצם של מסרים, ואם מדובר על מוצרים אז להתמקד במוצר יחיד, או קו מוצרים מאותה משפחה.

3. צמצום קהל היעד- אם בעבר סרט תדמית נתפס כפתרון שיווקי 'לכל העולם', כיום סרטי תדמית צריכים להיות מוכוונים לקהל יעד מאוד מצומצם, שהוא הכי מתאים למוצר או שירות שמוצגים בסרט התדמית. בכך גדל הסיכוי שאכן הלקוחות הפוטנציאלים יצפו בסרט. לכן, לפני כל תחילת הפקת סרט תדמית לעסק, חייבים להבין ולהגדיר בצורה הכי מפורטת, מיהו קהל היעד, ואליו לכוון את הסרט.

4. סרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית- לפתרונות חדשים המציגים קונספטים חדשים, וכן להצגה של אפליקציות חדשות, הכלי היעיל ביותר להצגה שלהם הם סרטי תדמית באנימציה וגרפיקה דינאמית. כיום, גם עלות ההפקה של סרטי תדמית באנימציה פחתה משמעותית, כך שמומלץ להפיק כאלה סרטי תדמית לצרכים אלה. 

5. סרטי וידאו דינאמיים- בגדי להפיק סרטי תדמית מעניינים לא רק בתוכן, אלא גם מושכים ומעניינים ויזואלית, חשוב שכאשר משלבים צילומי וידאו הם יהיו עם הרבה תנועה ובאיכות גבוהה. מצלמת ה DSLR המקצועיות, מאפשרות כיום צילומי וידאו באיכות מדהימה, וכן ניידות גבוהה, מה שמאפשר סרטי תדמית בוידאו מרתקים.

6. פירסום במדיה חדשה (בדיגיטל)- האינטרנט פתח תחום בלתי נדלה של אפשרויות פרסום ושיווק, מה שהפך אותו לכלי הכמעט יחיד לפרסום. סרטי תדמית לעסקים מועלים לאמצעי המדיה החדשה המגוונים, ומשם מגיעים אל הצרכנים. לכן גם חשוב שהשפה בסרטים תהיה כזו שמתאימה למדיה שכזו. חשוב לדאוג שהפורמט של סרט התדמית יהיה בהתאם למדיה בו הוא יופץ. בחלק מהמקרים מדובר על פורמט רחב סטנדרטי, אך בחלקם נדרש פורמט לא סטנדרטי אנכי, או לפחות מרובע. בנוסף, זה לא מספיק להעלות את הסרט למדיה. חשוב ביותר לטרגט את קהל היעד.

7. לנתח ביצועים ולעדכן- המדיה החדשה מספקת כיום כלים רבים לניתוח הצפייה בסרטי תדמית. באופן כזה, ניתן די בקלות לבחון את ההצלחה של סרט תדמית, ובמידת הצורך- לעדכן אותו בהתאם לניתוח הצפיות.

8. שימוש בבינה מלאכותית- כיום, יותר ויותר חברות הפקת סרטי תדמית נכנסו לתחום הבינה המלאכותית, ומשתמשים בכלים המעולים שנוספו בשנה האחרונה. הנושא בצמיחה מדהימה, ומניח שבתחום זה נראה מהפכות של ממש בשנתיים הקרובות.


לסיכום, בשנה האחרונה נכנסו הרבה חידושים להפקת סרט תדמית, ולכן מומלץ לכל מי שמתכנן הפקת סרט תדמית לעסק להתעדכן במה קורה כיום בתחום ההפקות, ובכך להבטיח שסרט התדמית יישא תוצאות חיוביות לעסק. 


אולי יעניין אותך גם המאמרים המקצועיים הבאים:


האם כדאי להטמיע סרט תדמית באתרי WIX?


איך סרט תדמית משפיע על יצירת עיניין במוצר או בשירות? 

 

מנהל שיווק - מעוניין לקדם את העסק שיווקית?

שוקל להפיק סרט תדמית לצורך חיזוק המיתוג של העסק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למנשא תינוק למים

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית מוצר בטיחותי שמאפשר כניסה בטוחה למים עם תינוק. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו בו מציגים את הבעיה הבטיחותית, ואת הפתרון הבטיחותי, שמשמש בבטחה את האם והתינוק, כאשר כולם מחייכים ומרוצים.

ראו סרט תדמית למכונת חירור יריעות פלסטיק לעטיפת מוצרי מזון

מדובר על גרסה מקוצרת של סרט תדמית שהפקנו לפני כ- 3 שנים, למכונת חירור חדשנית של יריעות פלסטיק לעטיפת מוצרי מזון. הגרסה הקודמת הייתה באורך של כמעט 3 דקות. העדכון שהפקנו השנה לסרט התדמית היא באורך של כדקה, כמו שמקובל כיום, תוך התמקדות בעיקר בבידול של המכונה ביחס לטכנולוגיות קודמות, ואיזה ביצועים זה מאפשר.

ראו תחילה סרט תדמית למרכז הקונגרסים שהופק לאחרונה

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ- 50 שניות, אשר מציג בעיקר את הבידול של מרכז הקונגרסים בירושלים, תוך הצגה ויזואלית של המקומות העיקריים. לפני כ- 3 שנים, סרט התדמית שהפקנו למרכז הקונגרסים היה באורך של כ- 3 דקות (!), כך שההבדל הוא משמעותי לגביי הפקות סרטי תדמית כיום.

ראו סרט תדמית לעסק שפיתח תוכנה ייחודית לשימוש גלובלי

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג את חברת אקולוג'יק, אשר פיתחה ומשווקת תוכנה ייחודית לסינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים, כך שהאספקה של המוצרים תהיה מסונכרנת החל מהמגדל הבודד ועד ללקוח הסופי, בכל מקום בעולם. סרט התדמית מציג בצילומי וידאו את התשתיות של העסק, כולל אנשי הפיתוח, כך שקהל היעד יוכל לראות שלמרות שמדובר בתוכנה, יש מי שעומד מאחורי החברה, ויספק תמיכה ושירות לתוכנה לאורך שנים. בנוסף, את מסכי התוכנה הצגנו בסרט דרך צילומי מסך אקטיביים, כך ששוב הלקוחות יוכלו להתרשם שמדובר בפתרון קיים ועובד, ואיך בדיוק הוא נראה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות