יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
חידושים בתחום הפקת סרטי תדמית לעסקים

הקושי להתבלט בשוק תחרותי


התחרות כיום בכל תחום מאוד אגרסיבית. לכל מוצר כמעט יש הרבה מאוד מוצרים מתחרים, והלקוחות מתקשים לקבל החלטת רכישה, כי התחושה היא שכל המוצרים המוצעים הם 'אותו דבר'. חשוב שכל יצרן חדגיש את הבידול של המוצר שהוא מציע, את היתרונות המיוחדים שלו ביחס לתחרות, כך שלקוחות יוכלו לקבל בקלות יותר החלטה. 

אבל, הלקוחות כיום גם הפכו לחסרי סבלנות. אף אחד לא מוכן לקרוא הרבה עמודים עם הסברים על המוצר המיוחד. הם מצפים לקבלהכל מהר ומעובד, כך שיוכלו לקבל החלטה מושכלת ללא מאמץ.

כל אלה השפיעו מאוד על תחום הפקת סרטי תדמית לעסקים.

 

מהם החידושים בתחום הפקת סרטי תדמית לעסקים?


תחום הפקת סרטי תדמית לעסקים הוא רחב ומגוון, החל מסרטי תדמית לעסקים, דרך סרטי תדמית למוצרים, וסרטי הדרכה, וסרטים לצרכים מיוחדים. עדיין, למרות המגוון, קיימים מספר מאפיינים חדשים אשר מיושמים כיום בהפקת של כל סרטי התדמית לעסקים.

החידושים העיקריים בהפקת סרטי תדמית לעסקים הם:

- סרטים קצרים- כיום, סרט תדמית לעסק קצר וממוקד, ובדרך כלל באורך של כ 1-1.5 דקות. מאוד חשוב לנסות ולהעביר בזמן הקצר ביותר את המסרים העיקריים, עלך מנת שהלקוח יוכל לקבל החלטה במהירות ובקלות.

- סרטים ממוקדים- מעבר לכך שהסרטי התדמית לעסקים קצרים, הם צריכים להיות מאוד ממוקדים. לנסות להתמקד במספר מאוד מוצמצם של מסרים, ואם מדובר על מוצרים אז להתמקד במוצר יחיד, או קו מוצרים מאותה משפחה.

- סרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית- לפתרונות חדשים המציגים קונספטים חדשים, וכן להצגה של אפליקציות חדשות, הכלי היעיל ביותר להצגה שלהם הם סרטי תדמית באנימציה וגרפיקה דינאמית. כיום, גם עלות ההפקה של סרטי תדמית באנימציה פחתה משמעותית, כך שמומלץ להפיק כאלה סרטי תדמית לצרכים אלה. 

- סרטי וידאו דינאמיים- בגדי ליצור סרטי תדמית מעניינים לא רק בתוכן, אלא גם מושכים ומעניינים ויזואלית, חשוב שכאשר משלבים צילומי וידאו הם יהיו עם הרבה תנועה ובאיכות גבוהה. מצלמת ה DSLR המקצועיות, מאפשרות כיום צילומי וידאו באיכות מדהימה, וכן ניידות גבוהה, מה שמאפשר סרטי תדמית בוידאו מרתקים.

- פירסום במדיה חדשה (אינטרנט)- האינטרנט פתח תחום בלתי נדלה של אפשרויות פרסום ושיווק, מה שהפך אותו לכלי הכמעט יחיד לפרסום. סרטי תדמית לעסקים מועלים לאמצעי המדיה החדשה המגוונים, ומשם מגיעים אל הצרכנים. לכן גם חשוב שהשפה בסרטים תהיה כזו שמתאימה למדיה שכזו.

 

לסיכום, החידושים העיקריים בהפקת סרטי תדמית לעסקים הם: סרטים קצרים, ממוקדים, עם צילומי וידאו דינמיים ואיכותיים, וסרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית רבים, המופצים דרך המדיה החדשה.מאמרים נוספים בנושא:   קידום אתרים באמצעות סרטי תדמית  


                                     סרט תדמית- להפוך תנועה באתר למכירות
 

ראו תחילה מקבץ קצר מתוך סרטי תדמית לעסקים שהופקו לאחרונה

מנהל שיווק - מעוניין לקדם את העסק?

מעוניין להיתפש כמוביל שוק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית ללמכונת חירור חדשנית שהופק לאחרונה

מדובר על הפקת סרט תדמית למכונת חירור חדשנית של יריעותפלסטיק, שמשמשות לאריזות מזון. כמעט כל הסרט מבוסס על צילומי וידאו, במטרה להראות לקהל היעד שהמוצר קיים ועובד, ותוך כדי הסרט להדגיש את היתרונות של המכונה ביחס למכונות קיימות בטכנולוגיה קודמת, כך שהמסרים עוברים בצורה הכי יעילה. 

ראו סרט תדמית לעסק שפיתח תוכנה ייחודית לשימוש גלובלי

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג את חברת אקולוג'יק, אשר פיתחה ומשווקת תוכנה ייחודית לסינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים, כך שהאספקה של המוצרים תהיה מסונכרנת החל מהמגדל הבודד ועד ללקוח הסופי, בכל מקום בעולם. סרט התדמית מציג בצילומי וידאו את התשתיות של העסק, כולל אנשי הפיתוח, כך שקהל היעד יוכל לראות שלמרות שמדובר בתוכנה, יש מי שעומד מאחורי החברה, ויספק תמיכה ושירות לתוכנה לאורך שנים. בנוסף, את מסכי התוכנה הצגנו בסרט דרך צילומי מסך אקטיביים, כך ששוב הלקוחות יוכלו להתרשם שמדובר בפתרון קיים ועובד, ואיך בדיוק הוא נראה.

ראו סרט תדמית למוצר חדשני שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית למוצר חדשני, באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג בצילומי וידאו את המוצר החדשני, שמאפשר שיחקוק מכולות ומטענים מנמל אשדוד, דרך המסוף הדיגיטלי. סרט התדמית גם משמש כסרטון הדרכה קצר, בכדי להטמיע את הפתרון באוכלוסיית הנהגים שמגיעה לנמל אשדוד, ורגילה לשחרר את המטענים עם ניירת מודפסת. סרט תדמית זה מדגיש את היתרונות של סרטי תדמית המצולמים בוידאו

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות