יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מה מיוחד בסרט התדמית של חברת אקולוג'יק?

מי זו חברת אקולוג'יק?

חברת אקולוג'יק הינה חברה ישראלית, שפיתחה תוכנה ייחודית לניהול וסינכרון כל הגורמים בשרשת המזון שבין המגדלים ועד לסופרמרקטים, עם פתרון גלובלי. לחברה ישנם תשתיות, והתוכנה כבר קיימת ועובדת אצל מספר לקוחות בעולם. כשהתבקשנו להפיק עבור החברה סרט תדמית, הכיוון היה להכין סרט הכולל בעיקר צילומי מסך אקטיביים, כך שניתן יהיה לראות את התוכנה, ומה היא נותנת לכל אחד מהגורמים המעורבים. אבל לחברה גם תשתיות מרשימות, עם מספר גדול של עובדים, שהם המנוע שמאחורי הפתרון התוכנתי. לדעתנו, היה חשוב לשלב אותם גם כן ובצילומי וידאו. בנוסף, הבעיה שהם פותרים אינה תלויה במקום גאוגרפי אחד, אלא פתרון גלובלי. לכן, נדרשנו לשלב צילומי וידאו ממקומות שונים בעולם, וממגוון גידולים.

ראו להלן את סרט התדמית בגרסתו הסופית:
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 סרט תדמית לחברת אקולוג'יק

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג את הבעיה הקיימת כיום בעולם בנושא אספקת מזון גלובלית, וכן את החברה שפיתחה את התוכנה, כשהכול מוצג בוידאו. את עיקרי התוכנה מציגים דרך צילומי מסך אקטיביים מהתוכנה בפועל, כך שברור שהתוכנה המוצגת קיימת ועובדת. בנוסף, שולבו צילומי סטילס של אנשי החברה במקומות שונים בעולם, בהם המערכת כבר הותקנה ועובדת בהצלחה.

לסיכום, בכל הפקה של סרטי תדמית לעסקים שפיתחו תוכנה ייחודית, מומלץ לשלב כמה שיותר צילומי וידאו של הבעיה המטופלת ושל העסק, כך שיוגל האמון של מי שצופה בסרט התדמית בקיום התוכנה.

 למידע שימושי נוסף בנושא:      סרטי תדמית לתמיכה בפרסום אישי מקוון-  לחץ כאן                                             סרטי תדמית- הדרך שלך להצלחה!-  לחץ כאן


 

מה מומלץ בהפקת סרט תדמית לעסק שפיתח תוכנה ייחודית?

לעסקים שמפתחים תוכנה ייחודית, מאוד מומלץ שבהפקת סרטי התדמית לקחת בחשבון את הנושאים הבאים:

1. להציג את הבעיה דרך צילומי וידאו, או מצילומים חדשים שיבוצעו במקומות הרלוונטיים, או דרך רכישת קטעי וידאו ממאגרים (Stock Fooatge) אשר מאפשרים לתאר את הבעיה. זה יוצר הזדהות של מי שצופה בסרט התדמית עם הבעיה בצורה החזקה ביותר.

2. במידה ולחברה יש תשתיות, ואנשים שפתחו את התוכנה, מומלץ לצלם את העסק כך שיראו את התשתיות בהן החברה פועלת, ואת אנשי החברה בעבודה. זה בהחלט מחזק את האמון בחברה.

3. לבצע צילומי מסך אקטיביים של התוכנה, תוך הדגשת הנושאים העיקריים, מסונכרנים לקריינות מקצועית שמסבירה את היתרונות של התוכנה.

4. לשלב בסרט התדמית צילום של התוכנה כפי שהיא מותקנת אצל לקוח מרוצה, או לפחות של אנשי העסק שנמצאים אצל הלקוח. זה יכול להיות גם צילומי סטילס שמשולבים בצורה דינאמית, כך שלא יתקעו את הסרט.

5. לשלב בסרט קריינות מקצועית, אבל בשפת המקום. כלומר, אם הלקוחות הם דרום אמריקה, הקריינות צריכה להיות בספרדית. לקוריאה בקוראנית. נכון שזו עלות משמעותית נוספת, אבל אסור להניח שניתן להסתפק בכתוביות תרגום לשפת המדינה, מכיוון שרק בישראל רואים כתוביות. בכל מקום אחר בעולם, כולל במדינות ארופאיות מפותחות, מצפים לקבל סרטי תדמית עם קריינות בשפת המדינה. ראו למטה את סרט התדמית של אקולוג'יק, עם קריינות בשפה הסרבית, לטובת קידום השיווקי בסרביה
 

 סרט תדמית לחברת אקולוג'יק לקידום שיווקי בסרביה

מדובר על אותו סרט תדמית לחברה, שהופק במקור בשפה האנגלית, רק שהפעם שולבה בסרט התדמית קריינות בשפה הסרבית. הקריינות הוקלטה מחדש, אחריי שהטקסט עבר תרגום והתאמה לשפה הסרבית, ולאחר ההקלטה הוא סונכרן מחדש כך שישתלב בצורה חלקה בסרט התדמית. ההתאמות הסופיות בוצעו על ידי חברת ההפקה, כמו: התאמת המוזיקה לקריינות החדשה, התאמת אפקטי הסאונד וכד.

 ראו סרט תדמית למיזם בשוק האמריקאי שהפקנו לאחרונה

חברה ישראלית יזמה תוכנית לגיוס השקעות מאמריקאים, לצורך תמיכה בעסקים קטנים שבקו העימות בארץ. יש להם אתר שמאפשר להזמין מוצרים מהעסקים הקטנים. לכאורה, ניתן היה להפיק סרט תדמית באנימציה, שמסביר את המיזם. אבל, סרט באנימציה לא מעורר רגש ולא יוצר חיבור ריגשי לעסקים. לכן, כמו בפתרון של אקולוג'יק, הפקנו סרט תדמית המתבסס על צילומי וידאו, גם של ישראל היפה, וגם של ישראל אחריי ירי קסאמים, מה שבהחלט מעורר רגש ומחבר את הצופים לנושא. את הפתרון בתוכנה הצגנו דרך צילומי מסך אקטיביים של האתר, עם האפשרויות השונות. סרט התדמית מלווה בקריינות מקצועית של קריין שהוא American Native Speaker, להתאמה לקהל היעד.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות