יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
התפתחויות בתחום הפקת סרטי תדמית לעסקים

קצת הסטוריה של סרטי תדמית לעסקים

כבר במהלך שנות ה- 80, בהן הייתה פריחה של התעשיות הצבאיות בארץ, והחל שיווק של מוצרים צבאיים בחו"ל, חיפשו התעשיות כלים שיווקיים ייחודיים. אחד הכלים המוצלחים היה סרט תדמית. סרטים אלו כללו הרבה מאוד צילומים של מוצרים צבאיים, המוצגים בתוך דימוי של "שדות קרב", עם מוזיקה של סרטי מלחמה, בליווי קריינות דרמתית באנגלית. סרטים אלו היו בדרך כלל מאוד ארוכים, בין 10-15 דקות, מכיוון שניסו להציג הכול: את החברה, את הטכנולוגיה, את מגוון המוצרים לתחומים השונים. בשל מחיר ההפקה החקר, הסרטים שימשו לכל המטרות: להצגה ללקוחות, למשקיעים, לשותפים, להצגה בתערוכות ובכנסים בין לאומיים, בקיצור- בכל מקום ולכל אחד. בתחילה, הסרטים הופקו על ידי צילום במצלמות קולנוע, ובהמשך במצלמות וידאו. הסטנדרט היה בדרך כלל Standard Definition.
 

מה בישרו שנות ה- 90?

השינוי התחיל להגיע בתחילת שנות ה- 90 עם הצמיחה של תחום ההייטק. סרטי התדמית הראשונים היו יותר קצרים יותר, בין 5-7 דקות, ונועדו בעיקר להציג את הטכנולוגיה הייחודית של החברה. בשלב הזה כל ההפקה התבססה על צילום בוידאו, כאשר עדיין הסטנדרט היה של SD. בנוסף, שולבו בסרטים שרטוטים של מערכות, אנימציה בסיסית ואפקטים.
לקראת סוף שנות ה- 90, עם הפריחה העצומה בתחום ההייטק, ובעיקר בכמות הסטארט-אפים הגדולה, עם ההנפקות הרבות בנאסד"ק, הבינו החברות שהן חייבות להיות יותר ממוקדות על מנת לבדל את עצמן. בשלב הזה, החלו להפיק שלושה סוגי סרטי תדמית:

סרט ללקוחות- סרט שהתמקד בחברה, בטכנולוגיה ובמוצר העיקרי של החברה
סרט למשקיעים- סרט שהתמקד בהצגת השוק, הפוטנציאל, והבידול של החברה ביחס לתחרות
סרט לתערוכות- סרט תדמית שהציג בצורה מאוד כללית וציורית את החברה והפתרונות שלה

כל הסרטים באותה תקופה כבר הופקו בוידאו בסטנדרט High Definition, ובדרך כלל היו עשירים באפקטים, הדמיות כולל הדמיות תלת-מימד ואנימציה. אבל, בשל מגבלות האינטרנט, כאשר רצו להציג את הסרטים באתרי החברות, הם בדרך כלל היו באיכות יותר נמוכה.

מה קורה כיום בנושא סרטי תדמית לעסקים

בשנים האחרונות המגמה היא להתמקדות. מכיוון שעלות ההפקה כיום הרבה יותר נמוכה, כמעט ואין מגבלות על גודל או איכות הסרטים מבחינת האינטרנט, החברות מפיקות סרטי תדמית לעסקים קצרים (1-3 דקות) לכל נושא בנפרד, והמגוון הוא עצום:

סרט חברה
סרט להצגת הטכנולוגיה
סרט לכל מוצר בנפרד
סרט לתערוכה
סרט למשקיעים
סרט לאירוע מסוים
סרט קידום מכירות
סרטון לרשת חברתית (פייסבוק)
סרטון לרשת עסקית (לינקדאין)
פרסומת
סרט הדרכה לטכנולוגיה
סרט הדרכה לכל מוצר בנפרד
ועוד כיד הדמיון והצרכים
 
לסיכום, עולם ההפקות של סרטי תדמית לעסקים עבר דרך ארוכה בשנים האחרונות, אבל בעיקר מהפקת סרטים ארוכים שמציגים הכול לכולם, לסרטים קצרים ומאוד ממוקדים למטרות ספציפיות.אולי יעניין אותך גם:  איזה עסק צריך סרט תדמית?


                               מה מייחד סרט תדמית לעסק?

מנהל עסק - מעוניין לקדם את העסק שיווקית?

 

מעוניין לפתוח שווקים חדשים למוצרים מתקדמים?

ראו תחילה מקבץ סרטי תדמית לעסקים שונים שהפקנו השנה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת נדל"ן שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לעסק, שהוא משרד נדל"ן, אשר מקדם שיווקית מתחם נדל"ן חדש באזור חדרה. סרט תדמית זה מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו מרחפן, מה שמאפשר לראות את המתחם החדש המתוכנן, כולל כל האזורים הסמוכים למתחם כמו יער חדרה, ובנוסף אזורים רבים נוספים מחדרה, כולל הקרבה לים. על מנת לקדם את הנושא גם באינטרנט, הפקנו סרטון תדמית מקוצר, באורך של כדקה, שהוא יותר מתאים לקידום במדיה החדשה. הסרט המלא משמש בעיקר לאתר הבית של החברה, ולהצגה ללקוחות מתעניינים.

ראו סרט תדמית לרשת מסעדות שהופק בשנה שעברה

מדובר על סרט תדמית מאוד ארוך, של כ- 7 דקות, אשר במקור תוכנן להיות מוצג על גביי הטלוויזיות שברשת המסעדות. אבל, סרט התדמית קיבל המון ביקורות טובות כאשר הוצג במקום, כך שהלקוח החליט גם להעלות את סרט התדמית לאינטרנט. למרות אורכו, הסרט הפך לויראלי, וזכה לעשרות אלפי צפיות. סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו בכל אחד מהסניפים של הרשת. לכל סניף 'מגיעים' אחריי כניסה למפה שממקמת אותו, וההמשך הוא דרך צילומי רחפן עד להגעה לסניף, וכניסה לצילומים בתוך הסניף.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות