יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
התאמת סרטי תדמית לערוצי השיווק השונים

יכולות השיווק בעולם המדיה החדשה מגוונות

מדיה החדשה, קרי האינטרנט, פתח מגוון עצום של ערוצי שיווק אונליין לאנשי השיווק, החל מאתרי העסקים, דרך רשתות חברתיות, רשתות עסקיות, בלוגים מקצועיים, קידום בגוגל, remarketing, וכן הלאה. מכיוון שסרטי תדמית הם הכי יעילים בקידום בערוצי המדיה החדשה, מומלץ כמובן להפיק סרטי תדמית לכל ערוץ בו מתכננים לקדם את העסק. אבל, זה פתרון מאוד יקר מבחינת הפקת סרטי התדמית. העלות יכולה להגיע למעל 100 אלף ש"ח לחבילת סרטי תדמית שונים ומגוונים, שמתאימים בצורה מדוייקת לכל ערוץ שיווק. הקיצוניות השנייה, שהיא לא פחות בעייתית, היא להפיק סרט תדמית אחד, ובו להשתמש בכל ערוצי המדיה. ברור שזו גישה לא נכונה, שלא תשרת לחלוטין את העסק. הפשרה היא: להפיק סרט תדמית אחד, או מקסימום שניים, שנגזרות שלהם יכולות לשמש לערוצי המדיה השונים. 


ראו להלן כיצד טיפלנו בחבילת סרטי תדמית לסוכנות ביטוח:

 

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין מסיבי ברשת למוצרי החברה?

מעוניין להגדיל מכירות של מוצרי החברה, דרך מכירות אונליין?
 

ראה תחילה סרט תדמית מרכזי שהפקנו לסוכנות ביטוח

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג את הסוכנות על ידי הצגת התשתיות שבמקום, ומנהלי הסוכנות. על ידי כך ששומעים ורואים את מנהלי הסוכנות, ניתן לראות ולהבין את היחס האישי שניתן לכל לקוח, הן הלקוח הפרטי והן הלקוח העסקי. ניתן להבין גם את המקצוענות של הסוכנות, שמתייחסת באופן שונה לסוגי לקוחות שונים מההיבט המקצועי, כך שלכל סוג עסק יש להם מחלקה נפרדת שמתמחה באותו תחום. הסרט משמש באתר הבית של החברה, ובעצם מהווה את הפנים של החברה עבור כל מי שנכנס לאתר, או שהגיע מקידום ממומן בגוגל.

סרט תדמית שישמש כרקע לאתר הבית של הסוכנות

מדובר על גרסה שהיא נגזרת מתוך סרט התדמית המרכזי שהוצג למעלה, ומשמש באתר הבית של החברה. אבל, סרט תדמית זה, באורך של כ 1.5 דקות, כולל רק את הויזואל שהוצג בסרט התדמית המרכזי, ללא הראיונות עם מנהלי החברה, אלא רק 'צילומי הרקע' של המצלמה ששוטטה בחברה. סרט תדמית זה מוצג כיום כרקע לאתר החברה, ומשקף את האוירה הנעימה שקיימת בחברה.

לסיכום, על מנת להשיג מקסימום קידום מסרטי התדמית אשר מפיקים עבור העסק, חשוב שכל סרט יהיה מותאם לערוץ השיווק דרכו הוא מקודם. ניתן בתכנון נכון של ההפקה, להפיק סרט תדמית מרכזי, וממנו לגזור סרטונים לערוצים השונים.
למאמרים נוספים בנושא:    חשיבות צילום סרט תדמית בוידאו   -לחץ כאן                                        חשיבות הסאונד בסרטי תדמית  -לחץ כאן


 

סרטון תדמית מס' 1 לרשתות חברתיות

מדובר על סרטון תדמית מקוצר באורך של כ- 50 שניות, שזהוי גרסה מקוצרת של סרט התדמית המרכזי, ונועד להציג בצורה מקוצרת את היתרון העיקרי של סוכנות הביטוח, לצורך הפצה ברשתות חברתיות. בסרטון תדמית זה מציג מנהל הסוכנות את ההתמקצעות של הסוכנות בכל אחד מתחומי הלקוחות, הפרטיים והעסקיים, כשלכל סוג לקוח מספקים את השירות האופטימלי. סרטון תדמית זה מופץ בפייסבוק ובלינקדאין, לצורך הגדלת החשיפה וקידום הסוכנות. 

סרטון תדמית מס' 2 לרשתות חברתיות- למגזר הפרטי

מדובר על סרטון תדמית מקצור באורך של כ- 40 שניות, שזהוי גרסה מקוצרת של סרט התדמית המרכזי, ונועד להציג רק את היתרונות של הסוכנות למגזר הפרטי. סרטון תדמית כזה, מופץ ברשתות החברתיות, אבל מטורגט למגזר הפרטי על פי קריטריונים שמוגדרים מראש, כך שיוצגו רק ללקוחות פוטנציאלים. 

סרטון תדמית מס' 3 לרשתות חברתיות- למגזר העסקי

מדובר על סרטון תדמית מקצור באורך של כ- 30 שניות, שזוהי גרסה מקוצרת של סרט התדמית המרכזי, ונועדה להציג רק את היתרונות של הסוכנות למגזר הפרטי. לכן, סרטון תדמית מקוצר זה גם מופץ ברשתות חברתיות, אבל מטורגט רק ללקוחות עסקיים, שוב על פי קריטריונים מוגדרים מראש, כך שרק בעלי עסקים יצפו בסרטון מקוצר זה.

סרט תדמית למוצר רפואי שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מוצר רפואי לאוכלוסיה מבוגרת, כאשר אמצעי השיווק העיקרי הוא הפצה בגוגל, בשיטת pay per click, אבל- מטורגט רק לקהל היעד, שהוא אוכלוסיה מבוגרת שמתעניינת במוצר רפואי בתחום. לכן, הסרט קצר יחסית, אבל- כולל בצורה ויזואלית את כל המידע החשוב לאותה אוכלוסיה, בצורה הכי ברורה שאפשר, כולל גרפיקה דינאמית חביבה בהצגת היכולות של המוצר הרפואי. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

סרט תדמית לרשת מוסכי אלומה שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מרכזי, באורך של כ- 2 דקות, אשר הופק לצורך שילוב באתר של רשת המוסכים. אבל, לצורך קידום ברשתות חברתיות, סרט תדמית זה נגזר ל- 3 סרטוני תדמית קצרים, כל אחד באורך של כ- 40 שניות, בכל אחד הוצג פן אחר של התיקונים האפשריים במוסך, והם אלה שהופצו ברשתות החברתיות. בנוסף יצרנו שלושה טיזרים קצרים, כל אחד באורך של כ- 15 שניות, אשר שימשו להצגה פרסומית לפני צפייה בסרטים ביוטיוב. כל הגרסאות של הסרטונים המקוצרים והטיזרים הם 'נגזרת' מתוך הסרט תדמית המרכזי, ללא צורך בצילומים נוספים, אלא עריכת וידאו בלבד.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות