יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
התאמת סרטי תדמית יד רושמת לטלפונים חכמים (Whiteboard)

העסקים עברו לאינטרנט, והלקוחות לטלפונים חכמים


עולם העסקים כל הזמן מתחדש, ועסקים חייבים לעקוב אחריי השינויים אחרת יעלמו. עולם העסקים עובר כיום יותר ויותר לאינטרנט. לקוחות צופים בחברות ומוצרים שמציגים את עצמם דרך אתר החברה, או דרך אתרי מכירות באינטרנט. גם הרבה מהרכישות כיום כבר מבוצעות דרך האינטרנט, וזה רק הולך וגדל.

גם הלקוחות כיום נמצאים באינטרנט בעיקר דרך הטלפונים החכמים (סמארטפונים), וגם מבצעים רכישות און-ליין דרך הטלפונים. עסקים שרוצים להגדיל את העסק, מקדמים את העסק והמוצרים דרך אתרי האינטרנט שלהם, כאשר האמצעי השיווקי היעיל ביותר הם סרטי תדמית לעסק ולמוצרים.

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

רוב הלקוחות שלכם בניידים (טלפונים חכמים)?
 

ראו תחילה סרט תדמית לעסק, שהופק באמצעות טכניקת יד רושמת (Whiteboard)

מה מייחד סרט תדמית זה?

מדובר על קטע קצר מתוך סרט תדמית, המציג בטכניקת האנימציה 'יד רושמת' איך בונים איור בטכניקה של יד רושמת (whiteboard). ניתן כמובן להחליף את הכלי שבאמצעותו היד מבצעת את הרישום, ואת קצב הרישום.
  


על מה מומלץ להקפיד בהפקת סרט לטלפון חכם (סמארטפון)? 

בכדי לוודא שלקוחות אכן יצפו בסרט התדמית שלנו, דרך הטלפון החכם, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

1. כל מה שמוצג בסרט התדמית, יהיה גדול וברור, הן הויזואל והן הכותרות, ולהימנע מהצגת אלמנטים קטנים

2. חשוב שהסרט ילווה בקריינות מקצועית, שתחזק את הויזואל

3. שלאורך כל הסרטון תדמית תהיה תנועה על גבי המסך (ללא רגעים מתים מבחינה ויזואלית), מלווים במוזיקה קצבית וכייפית

4. שהסרט יהיה באורך של עד דקה, ועדיף אפילו פחות

5. מכיוון שהרבה אנשים צופים בסרטי תדמית ללא סאונד, כדאי להוסיף כתוביות של הקריינות בתחתית המסך. רצוי שהכתוביות יהיו בשורה אחת, על מנת שיסתירו מינימום מהויזואל

6. אם מדובר על מוצר ספציפי, כדאי לשלב אילוסטרציה של המוצר, ואולי אפילו לשלב צילומי סטילס של המוצר, כך שהצופה לא רק יתרשם מהקונספט, אלא גם מהמוצר

 

אבל, האם טכניקת יד רושמת מומלצת לסרטי תדמית?

בהחלט. מדובר על טכניקה מאוד עשירה ויזואלית, עם הרבה מאוד מקום ליצירתיות של האנימטורים. ניתן בקלות יחסית לברוא עולם מיוחד, ללא כל צילומי וידאו מורכבים, וכל זאת בעלות מאוד סבירה (כמה אלפי שקלים לדקת אנימציה). ללקוחות שלא רוצים להיכנס להשקעה גדולה, או לבצע צילומי וידאו בעסק, פתרון של סרטי תדמית בטכניקה של יד רושמת הוא פתרון מהיר, יצירתי ולא יקרלסיכום, בהנחה שעיקר הלקוחות שלכם צופים בכם דרך טלפונים חכמים (סמארטפונים), מומלץ להפיק עבורם סרטי תדמית מבוססים טכניקת אנימציה מסוג יד רושמת (Whiteboard), ולבצע אותם באופן שימשוך צופים בסרט, ויעודד החלטת רכישה.אולי יעניין אותך גם:   סרט תדמית לתערוכה


                                טיפים להפקת סרטוני תדמית לטלפונים חכמים

ראו סרט תדמית למוצר רפואי לאוכלוסיה המבוגרת שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מוצר רפואי לאוכלוסיה המבוגרת. לכן, מדובר על סרט תדמית ארוך יחסית, עם קריינות פשוטה, איטית וברורה, בכדי לוודא שקהל היעד יקבל את כל המסרים החשובים לקבלת החלטת רכישה ושימוש במכשיר הרפואי. בסרט תדמית זה, שילבנו במקום יד רושמת גרפיקה דינאמית, על מנת להציג את היכולות המגוונות של המכשיר, שוב בצורה ויזואלית פשוטה וברורה, ולא באמצעות פרמטרים חשמליים שלא אומרים כלום לקהל היעד. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למפזר חום חדשני למזגנים שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את מפזר החום החדשני שהחברה פיתחה לאחרונה. סרט תדמית זה פותח במקור עבור תערוכה בארץ, שבה סרט התדמית הוקרן על מסכים גדולים על מנת שימשכו עוברים ושבים בתערוכה להיכנס ל booth של החברה ולקבל פרטים נוספים. אבל בעצם, סרט תדמית זה גם מתאים מאוד לצפייה דרך טלפונים חכמים (סמארטפונים), מכיוון שכולל כמה תכונות חשובות: כל המידע מוצג באמצעות מה שרואים, כלומר צילומי הוידאו האיכותיים וכותרות גדולות ומודגשות, ללא כל סאונד (קריינות). ניתן להבין את כל המסרים גם ללא הסאונד. בנוסף, כל מה שמוצג הוא גדול ומודגש, כך שניתן לראות ולהבין בבירור גם בזמן צפייה דרך המסך הקטן יחסית של הטלפון החכם. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות