יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
השפעת סרטוני תדמית על המדדים העסקיים: מדדים למדידת ההצלחה
נכתב: ספטמבר 2023
כל מנהל שיווק מעוניין לדעת אם ההשקעה הכספית בתהליך שיווקי הוא הצלחה
מנהלי שיווק, שאחראים על כל תקציב השיווק של העסק, משתמשים בהרבה כלים שיווקיים על מנת לקדם את העסק, או מוצרים חדשים, אבל השאלה שתמיד הם שואלים את עצמם: 'איך אני אדע אם מה שהשקעתי בשיווק הוא הצלחה'? השאלה הזו מתחדדת, כאשר הם שומעים בכל מקום, שהכלי השיווקי הכי יעיל באינטרנט הוא סרטון תדמית. כיצד ניתן לדעת אם ההשקעה בסרטוני תדמית עבור העסק אכן נוחלת הצלחה.  

במאמר זה ננסה לענות על ההשפעה של סרטוני תדמית על המדדים העסקיים, כקריטריון להבנה ולמדידה של ההצלחה. ראו תחילה סרטון תדמית קצר שהצליח להשפיע משמעותית על קידום העסק.

מהי ההשפעה של סרטוני תדמית על המדדים העסקיים?
נבחן כאן, מדדים עסקיים שונים, וההשפעה של סרטוני תדמית עליהם, תוך בחינת היכולת למדוד הצלחה. המדדים העסקיים הם:


1. מדד המכירות- זהו למעשה המדד הכי חשוב לעסקים, כי בלי מכירות העסק יקרוס. סרטוני תדמית משפיעים באופן ישיר על מדד זה, כי כאשר קהל היעד של עסק מסויים, או של מוצר מסויים, נחשף לסרטון תדמית שנעשה בצורה מוצלחת, הם יוצרים רגש חיובי אצל קהל היעד, ובכך מגדילים מכירות של אותו עסק, או של אותו מוצר, שמוצגים בסרטון התדמית

2. מדד ההשפעה- שוב, סרטון תדמית שהופק בצורה נכונה, והגיע אל קהל היעד, יכול להשפיע על אותו קהל, לפעול בדרך שטובה לעסק. זה יכול לבוא לידי ביטוי בהגברת מכירות, או בהגדלת חשיפה לפתרון מסויים שמאפשר שינוי צורת עבודה, וכן הלאה. 

3. מדד החשיפה- לעסקים בינוניים קשה להגיע לקהלי היעד, במיוחד אם הם לא חברה ממותגת גדולה. לכן, סרטוני תדמית שמופקים עבור אותם עסקים, ומופצים בכל אמצעי המדיה החדשה, מדיגלים משמעותית את החשיפה של אותם מוצרים, שיכולים בהמשך להפוך למכירות. 

4. מדד תדמית עסקית- סרטון תדמית לעסק, שמצליח להציג את הבידול והייחוד של עסק, כולל הובלה בתחום הספציפי בו העסק פועל, מאוד משפיע על התדמית העסקית בעיניי לקוחות פוטנציאלים. אמנם תדמית עסקית לא משפיעה באופן ישיר על המכירות, אבל מחזקת את אמון הציבור בעסק ובמוצרים, וביכולת של העסק לספק ערך מוסף לאותם לקוחות. 

5. מדד מעורבות חברתית- הפצה של סרטוני תדמית ברשתות החברתיות, תוך טרגוט של קהל היעד, עוזר משמעותית להפצת המידע על העסק והמוצרים, ובמידה והסרטון תדמית גם משכנע, סביר שהוא יופץ ויראלית ברשתות, או יזכה לתגובה, כך שהמידע יתפשט ברשת דרך קהל היעד. כמובן שכפועל יוצא יגדלו גם המכירות, כי הממליצים בטובים ביותר הם אלה לקוחות אחרים שמשתמשים ומרוצים.

 

איך מודדים את השימוש בסרטוני תדמית?

אחד היתרונות הגדולים של שימוש בסרטוני תדמית ברשתות הדיגיטליות, הם הכלים הרבים שקיימים כיום לטובת מדידת שימוש בסרטונים. כלים כמו גוגל אנליטיקס, מאשפרים לבחון לעומק שימוש בכל סרטון תדמית בנפרד, החל מזמן צפייה, שיעור נטישה, מאיפה צפו, מאיזה אמצעי, וכן הלאה, מדדים רבים שמאפשרים לא רק לדעת כמה השתמשו בסרטון, אלא גם איך כדאי לעדכן את הסרטון, כך שיהיה יעיל יותר ברשת. 
 
 
לסיכום,  לסרטוני תדמית השפעה ישירה ורבה על כל המדדים העסקיים, וניתן ממש למדוד את ההצלחה של כל סרטון תדמית, שהופץ לקהל היעד. חשוב להפיק סרטון תדמית שצורה שתעביר את המסרים בצורה הכי יעילה.  מאמרים נוספים בנושא:     הפקת סרטון תדמית לא חייבת להיות יקרה
                                       סרטון תדמית למוצר- להתמקד בעיקר!

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי לקידום העסק, או מוצרים חדשים?

מעוניין לדעת איך מודדים הצלחה משימוש בסרטון תדמית?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה סרטון תדמית לאביזר לשימוש בבריכה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך כדקה, אשר מציג בצורה הכי ברורה ופשוטה, שימוש באמצעי עזר לבריכה, שהוא גם מאוד ייחודי וחדשני, שמקנה בטיחות לאם עם תינוק בבריכה. החברה שייצרה את המוצר הייתה אנונימית לחלוטין, אבל באמצעות חשיפה גדולה ברשתות חברתיות, תוך טרגוט של קהל היעד, המכירות של המוצר קפצו בצורה משמעותית, כך שכזו הפקה נחשבת להצלחה עסקית משמעותית.

ראו 30 שניות על חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

מדובר על הצגת חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק, שמוצג בתוך 30 שניות, שהופק על ידי יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים. הסרטון מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטוני תדמית שהפקנו למגוון עסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק. מומלץ לצפות לכל מי ששוקל לקדם את העסק באמצעות סרטוני תדמית.

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול חממת גידול קנאביס רפואי

 מדובר על סרטון תדמית באורך של כ 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית חברה שפיתחה מערכת ניהול גידול של קנאביס רפואי בתוך חממות. לאחר הצלחה משמעותית בישראל, החברה ביקשה לקדם את המוצר גם בחו"ל, כאשר סרטון תדמית זה היה הכלי העיקרי לחשיפת הפתרון לקהל היעד בחו"ל. הסרטון הצליח להשפיע באופן ישיר על ההצלחה של החדירה לקהל יעד חדש.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות