יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
הרגש כמקדם מכירות בסרטון תדמית

סרטון תדמית כמקדם מכירות


היום זה כבר די ברור, שהכלי השיווקי היעיל ביותר הוא סרטון תדמית לעסק, וסרטוני מוצר לקווי מוצר שונים. עלות הפקת הסרטים אינה נמוכה, אבל מדובר על הוצאה חד-פעמית, ולאחריה רוב השימושים לצורך קמפיין שיווקי במדיה החדשה, הם ברובם ללא עלות, או בעלות נמוכה יחסית. 

אבל, השאיפה העיקרית בהפקת סרטוני תדמית לעסק, היא שהם ישמשו כמקדמי מכירות עיקריים של העסק. לכן גם עולה השאלה- באיזה קו לדבוק? האם בעיקר לפנות לשכל של הקונים, או דווקא לפנות לרגש? 

מנהל שיווק- מעוניין להגדיל מכירות בזמןן קצר יחסית?

מתכנן להשיק קמפיין שיווקי לקו מוצרים חדש?
 

ראו תחילה סרטון תדמית לעסק, שהופק עבור חברת וורלדשופ טכנולוגיות

מה מייחד סרטון תדמית זה?

 
וורלדשופ טכנולוגיות מפתחת ומשווקת פתרונות טכנולוגיים שהם בחזית הטכנולוגיה. לכאורה, זה היה מתבקש שהחברה תפיק סרטים מקצועיים, שיציגו את החדשנות של החברה, את סל המוצרים הטכנולוגיים, ויציגו את המפרטים המרשימים של המוצרים השונים. אחריי הרבה התלבטויות בחלופות השונות, החלטנו כחברת הפקה להמליץ לוורלדשופ טכנולוגיות לאמץ את הגישה הרגשית בסרטוני התדמית. לפנות אל הרגש של הצופה, להציג בעיה מסויימת, ואיך החברה מציעה להתמודד עם בעיה זו. לשמחתנו זה עבד, ובגדול!  


מה מומלץ לבצע בהפקת סרטוני תדמית לעסקים, כשמעוניינים לאמץ את הגישה שפונה לרגש?
 

בהפקה של סרטוני תדמית לעסקים, אנחנו ממליצים על הנושאים הבאים:

1. לבצע תחקיר מעמיק מול החברה שמעוניינת בסרטון התדמית, ולבדוק על איזה צורך אמיתי הפתרונות של החברה עונים? וכן- מה הייחוד של החברה (הבידול) ביחס לתחרות על אותם קווי מוצרים, או מוצרים חליפיים

2. להכין תסריט, שמציג בשניות הראשונות את הבעיה, איתה לקוח מתמודד, ומה הפתרון שהחברה מציעה לבעיה זו. בהצגת הפתרון, להדגיש את הדברים המייחדים את החברה מול התחרות, כמובן- בלי להתייחס למתחרים, או לפתרונות חלופיים, אלא להדגיש את הייחוד, כך שלקוח יוכל בקלות להבין למה עדיף לו לרכוש את הפתרון דווקא מהחברה הציעה

3. כדאי מאוד לצלם את סרטון התדמית בוידאו, ולא להתבסס על סרט אנימציה. אנשים יותר מתחברים רגשית למה שהם רואים בעיניים, מאשר לאנימציה יפה ככול שתהיה.
 
4. כדאי שמי שיציג את החברה והמוצרים יהיו שחקנים מקצועיים, שמעבירים את המידע גם בצורה מקצועית, אבל גם בצורה בוטחת וחיננית, ולא מהוססת או מאולצת, כמו שקורה במקרים רבים בהם המציגים הם אנשי העסק הלא מקצועיים.

5. והכי חשוב- שכל מה שמוצג בסרטון התדמית לעסק ישדר פשטות ונעימות. שגם המידע יהיה ממוקד, פשוט וברור, כך שהצופה יתחבר למידע בקלות, ושגם הגשה תהיה נינוחה ונעימה, כך שהצופה לא ירגיש מאויים, כאילו מנסים 'לדחוף לו מוצר חדש בכוח'. 


לסיכום, הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום מכירות הוא סרטון תדמית לעסק. בהפקת סרטון התדמית, מומלץ לדבוק בפניה אל הרגש של הצופה, מה שמסייע בקידום מכירות, בהנחה שהסרט נעשה בצורה מתאימה.אולי יעניין אותך גם:    איך הפך סרט תדמית לעסק לצורך חיוני?


                                 סרטי תדמית- שיווק הוא שם המשחק!
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן