יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית- צריך לדעת לספר סיפור
אנשים עברו שינוי בשנים האחרונות- וצריך להבין מהו
השנים האחרונות, וביתר שאת בשנות הקורונה שבין 2020-2022, השפיעו משמעותית על כל האנשים, ובעיקר- הפכו אותם לחשדניים. החשדנות העיקרית היא כלפי מה שמוצג להם בדיגיטל (באינטרנט). זה בכלל לא מפתיע. כמות ההונאות בדיגיטל היא עצומה. לא רק שהיא עצומה, היא גם הפכה למאוד מתוכמת. גם אנשים מאוד רציניים וחכמים נפלו במלכודת של עוקץ מתוחכם. זה כבר לא 'אדם יקרה, קיבלת ירושה של מיליון דולר, למי להעביר אותה', 'שלח פרטי כרטיס אשראי לקבל את ...'. ההונאות של השנים האחרונות נראות מאוד אותנטיות. אף אחד לא רוצה לצאת אידיוט וליפול בתרגיל הונאה, ולאבד כסף ששילם על משהו שבכלל לא קיים. חשדנות זו גם מוצפת, כאשר מציגים לאנשים סרטון תדמית מדהים, מלא 'רעש וצילצולים' עם גרפיקה מפוצצת, והבטחות מכאן ועד לפתח תקווה. זה 'מריח' לאנשים כמו עוד תרגיל נוצף שאין מאחוריו כלום. 

אחת ההבנות שלנו, כחברת הפקות של סרטי תדמית לעסקים, זה לנסות ולמצוא את הדרך לליבו של קהל היעד, תוך רכישת אמונו בצורה הכי אמיתית. הגענו למסקנה שאנשים מחפשים להתחבר לסיפור, שנראה אמיתי, ובעיקר רלוונטי לאותו קהל יעד. ראינו שסרטי תדמית שאנשים מתחברים לסיפור, ובעיקר כאלה שמוצגים בלי 'רעש וצילצולים', אלא בצורה אותנטית ופשוטה, ממש מחברים את קהל היעד למה שמוצג להם, וההענות במקרים אלו הייתה ממש גבוהה. 

לפני שנציג מה אנחנו כחברת הפקות ממליצים בהפקת סרט תדמית, ראו דוגמא מייצגת של סרט שמספר סיפור:
 
לסיכום, על מנת לרכוש את אמון הלקוח, מומלץ להפיק סרט תדמית שמבוסס על סיפור שמותאם לקהל יעד ספציפי, ולהרבות בצילומי וידאו שמדגישים שהמוצר קיים ועובד, ואכן מתאים לקהל היעד.למאמרים נוספים בנושא:    עלות הפקת סרטי תדמית לעסקים- לחץ כאן                                       הפקת סרט תדמית- עכשיו יותר מתמיד!- לחץ כאן

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק לקראת 2023?

בוחן כרגע מה צריך להיות תקציב השיווק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה סרט תדמית למכונת שחרור דיגיטלית של מכולות בנמל אשדוד

מדובר על מכונה דיגיטלית מתוחכמת, שמאפשרת שחרור מכולות בצורה פשוטה ויעילה, אבל שנתקלה בקושיי קליטה של הנהגים, שהיו אמורים להשתמש בה. על מנת להטמיע את המכונה, הפקנו סרט תדמית זה, אשר מציג בצורה הומרוסיטית את המצב הקיים, כאשר 'השחקנים' הם הנהגים עצמם, ששיתפו פעולה בהפקה. ואז, דרך צילומי וידאו של פשטות השחרור באמצעות המכונה החדשה, הפצנו סרט תדמית זה, מה שעזר בתוך תקופה ממש קצרה, להתחיל ולהשתמש במערכת.
אז מה אנחנו ממליצים בהפקות חדשות של סרט תדמית?
מניסיוננו, הדרך הכי יעילה להפיק כיום סרט תדמית, היא דרך הצגה הכי אותנטית של המוצר, תוך יצירת סיפור שמחבר את קהל היעד לנושא. לכן, המלצתנו היא להקפיד בכל הפקה על הנושאים הבאים:

1. פנייה רק אל קהל היעד- גם אם אתם חושבים שהמוצר מתאים 'לכולם', הכי חשוב זה להציג את סרט התדמית רק לקהל היעד, אחריי שהוא הוגדר בצורה הכי מדוייקת. הגדרה של קהל היעד גם 'גוזרת' את השפ של הסרט, ועמידה בציפיות של אותו קהל יעד, בהנחה שבאמת מבינים את הצרכים של אותו קהל. לקהל יעד שונה, יש ציפיות שונות, ואם גם הוא מתאים כפוטנציאלי לשימוש במוצר, צריכים לדבר בשפה של הקהל הנוסף, בסרט תדמית אחר. יכול להיות שהסרטים יהיו דומים, אבל- כל סרט צריך להיות מוכוון לקהל יעד ספציפי.

2. בניית סיפור לקהל היעד- יש המון דרכים לספר סיפור, וזו בדיוק המומחיות של קופירייטרים. בכדי לבנות סיפור לסרט התדמית, צריכים לספק לקופירייטרים את הנושאים הבאים:

   - מה הבעיה שקיימת אצל קהל היעד?
   - איך המוצר פותר את הבעיה?
   - ולמה דווקא מוצר זה?


ברגע ששאלות אלו ברורות ומכוונות לקהל יעד ספציפי, הקופירייטר של חברת ההפקות של סרטי התדמית יכול לבנות סיפור שקהל היעד יתחבר אליו. בחירת הסגנון, אם רציני או הומוריסטי גם צריכה להיות על פי המאפיינים של קהל היעד, ובהמלצה של מנהל השיווק שאמור להכיר הכי טוב את קהל היעד. צריך לזכור שהומור זה דבר מורכב, לא תמיד מתקבל בצורה טובה אצל קהלי יעד מסויימים, וההבדל בין הומור למגוחך הוא מאוד דק, וקל ליפול בו. שווה גם לשקול את נושא החיבור הרגשי. סיפורים שמערבים חיבור רגשי הם הכי מוצלחים בקבלת החלטות של אנשים. 

3. שימוש מירבי בוידאו- וידאו הוא הכי תחליף 'מראה עיניים'. שילוב של צילומי וידאו בסרט תדמית, בו רואים את המוצר, רואים אנשים אחרים משתמשים בו ונהנים, יוצר אמינות שהפתרון קיים, ושהוא באמת יכול לפתור גם להם בעיה קיימת. מומלץ צילומי וידאו מקצועיים ברמת Full HD או יותר, כאשר הכל בוצע באמצעות צוות של צלם ועוזר צלם מקצועיים, תוך שימוש בציוד צילום, תאורה והקלטה מקצועיים מהשורה הראשונה. ככול שהסרט יותר מקצועי, כך זה משליך גם על המוצר המוצג בסרט. 

4. פשוט, פשוט, פשוט- סרט התדמית שמפיקים מומלץ שיהיה ממש פשוט, כך שכל מי שצופה בסרט מבין מיידית את המסרים העיקריים של הסרט. הכי טוב זה שניתן להבין את המסרים, גם בלי ערוץץ הסאונד, כלומר בלי קריינות, כי הרבה אנשים בדיגיטל בכלל צופים בסרטים ללא סאונד. לכן, הויזואל צריך להיות ברור לחלוטין, וגם אם יש קריינות, צריך להניח שמי שצופה בסרט צופה ללא סאונד. גם ההפקה עצמה צריכה להראות פשוטה, בלי רעש וצילצולים, ובלי גרפיקה מפוצצת. סרט התדמית צריך לא להרגיש כמו פרסומת, אלא יותר כמו שיתוף מידע שרלוונטי לקהל היעד.

5. להימנע מאגרסיביות- בהחלט חשוב להניע את מי שצופה בסרט התדמית לפעולה, במיוחד בחלק האחרון של הסרט. אבל, הכל צריך להיות 'בעדינות'. אל תדחפו את הלקוח באגרסיביות עם המלצות כמו: 'אתה חייב את זה לעצמך', או 'חובה להזמין עוד היום. המלאי מוגבל'. הרבה יותר עדיף המלצות כמו 'תרגיש חופשי ליצור קשר לקבלת מידע נוסף'.

ראו סרט תדמית למערכת אגירת מים ברכבי עבודה

מדובר על סרט תדמית מאוד קצר, באורך של כ- 30 שניות בלבד, שמציג מערכת לאגירת מים ברכבי עבודה. הסרט הוא בעצם סיפור קטן שבו רואים את הבעיות האיתיות שבעלי רכבי עבודה נתקלים הבשטח, ואיך באמצעות המערכת הבעה נפתרת לחלוטין. הסרט מתמקד בקהל יעד ספציפי, כאשר הכל מצולם בוידאו כאשר המערכת מותקנת על רכב העבודה, כך שקהל היעד יכול לראות את המערכת בפעולה, ולהתחבר רגשית לפתרון.

ראו סרט תדמית שיווקי לחברת אקולוג'יק

כאן מדובר על חברה שפיתחה תוכנה מיוחדת, שמאפשרת סינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים. למרות שמדובר בתוכנה, הפקנו סרט תדמית זה, באורך של כ 1.5 דקות, אשר מספר סיפור עם בעיה קיימת אצל קהל היעד, ומציגים את הפתרון, כאשר הכל מצולם בוידאו. זה הכי אותנטי, ומחבר רגשית את קהל היעד. את התוכנה עצמה הצגנו דרך צילומי מסך אקטיביים של התוכנה בפועל, כך ששוב קהל היעד יכול לראות שהתוכנה כבר קיימת ועובדת אצל לקוח אחר.
נכתב: נובמבר 2022

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות