יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
אם אתם מעוניינים בסרט תדמית למוצר שיניב תוצאות- תראו את המוצר!
לסרטוני אנימציה יש יתרונות רבים
למרות שהכותרת של מאמר זה הינה שלילית ביחס לסרטוני אנימציה, חשוב להבין שיש להם הרבה מאוד יתרונות:

- נראים ויזואלית מצויין
- ניתן להפיק סרטוני אנימציה קצרים וכייפים, שבהחלט מושכים את העין ותשומת הלב
- הופכים בהרבה מקרים לסרטים ויראליים
- מאפשרים להציג קונספטים חדשים בצורה הכי פשוטה וברורה
- עלות נמוכה להפקה דרך שימוש בטמפלייטים
- ניתן להציג באמצעותם גם דברים שאינם קיימים עדיין
- ניתן ליצור סביבות וירטואליות, בלי הסיבוך של צילומים במקומות שונים
- אין צורך לחשוף את העסקים שמאחורי המורים, או להפריע לעבודה התקינה של עסק בזמן צילומי וידאו


לפני שניכנס להסביר למה מומלץ להפיק סרטי תדמית למוצרים לא באנימציה, ראו כמה דוגמאות של סרטי תדמית של מוצרים שונים:
לסיכום, הפקת סרט תדמית למוצר מומלץ לבצע בצילומי וידאו, ולא באנימציה, על מנת שניתן יהיה להציג את המוצר בפועל, לבנות אמינות, לעורר רגש ולהניע לפעולה. את זה וידאו עושה בצורה הכי יעילה בסרט תדמית מבוסס צילומי וידאו.למאמרים נוספים בנושא:   עלות הפקת סרטי תדמית
                                       סרט תדמית לקידום שיווקי של העסק

מנהל שיווק- מעוניין לחשוף מוצר חדש שפיתחתם לקהל יעד חדש?

מעוניין להגידל מכירות של מוצר קיים, בעל יתרונות מוכחים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למוצר בישול חוץ מסוג מגש צלייה

מדובר על מוצר שמאפשר בישול בפיקניקים, כולל הכנת ארוחות שלמות לקבוצה גדולה של אנשים. כמובן, ניתן להציג את המוצר דרך סרטון אנימציה קצר וחביב, בו רואים את המוצר, ואנימציה חביבה של אנשים לוקחים את המוצר לפיקניק, ומשתמשים בו. אבל, כמובן שסרט כזה לא מסוגל להעביר את החוויה האנושית הכייפית, בה בפועל מדליקים מדורה בשטח, ונהנים מבישול של ארוחה לכל המשפחה, כפי שמוצג בהפקת סרט תדמית זה.

ראו לדוגמא סרט תדמית למוצר רפואי לאוכלוסיה מבוגרת

מדובר על מכשיר מדיה רפואי בצורת שעון יד, שנועד לאוכלוסיה מבוגרת, לבציוע מגוון מדידות רפואיות, ואחסונם בענן. יש חשיבות גדולה להציג את המוצר בצורה הכי ברורה לאוכלוסיה המבוגרת, כולל איך להשתמש במוצר בצורה הכי יעילה לקבלת תוצאות תקינות, ואת זה אפשר לעשות רק דרך הפקת סרט תדמית המצולם בוידאו, בו רואים בפועל את המוצר, ואת השימוש הנכון בו, רואים אנשים אחרים משתמשים בו ומרוצים. את היכולות המגוונות של המכשיר, הצגנו דרך גרפיקה דינאמית חביבה, שמתאימה לאוכלוסיה המבוגרת, שהיא קהל היעד של המוצר.
אז למה מומלץ להפיק סרטי תדמית למוצרים בצילומי וידאו ולא באנימציה? 
בהפקת סרטי תדמית למוצרים, מומלץ שההפקה תהיה מבוססת על צילומי וידאו, ולא על אנימציה מהסיבות הבאות:

1. מציגים את המוצרים בפועל- רק צילומי וידאו מאפשרים לראות את המוצרים בפועל, מה גודלם, איך הם משתלבים בסביבת העבודה שלהם, וכן הלאה.

2. בונים אמינות- באנימציה אפשר לצייר כל מוצר שהוא, גם כאלה שעדיין נמצאים בשלב הפיתוח, ואפילו כאלה שלא קיימים כלל. בסרט תדמית שמציג את המוצר בוידאו, די ברור שהמוצר קיים, סיים פיתוח, ויש אנשים שכבר משתמשים בו ומרוצים. בהחלט בונה אמינות לגביי קיום המוצר. 

3. מעוררים רגש- אין ספק שאדם שצפה בסרט התדמית שצולם בוידאו, וראה איך המוצר החדש פותר לו בעיה קיימת, הוא מתחבר רגשית למוצר, שזה השלב הכי חשוב להתנעת תהליך מכירה. את זה, סרטון אנימציה לא יכול לעשות, או בוודאי ברמה הרבה יותר נמוכה רגשית.

4. מניעים לפעולה- סרטון אנימציה, גם אם נראה מיליון דולר, בדרך כלל מעורר חיוך על הסגנון החביב, ועל צורת ההצגה המיוחדת. אבל- לא כל כך מניע לפעולה. לעומת זאת, מי שצופה בסרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, ראה את המוצר בפועל, מאמין שהמוצר קיים ועובד, ומעורר רגשית כי ראה איך המוצר פותר לו בעיה קיימת, סביר ביותר שאותו אדם יונע לפעולה, כלומר- יתקדם בתהליך הרכישה.

 

אבל, זה מחייב שיתוף פעולה מלא מצד העסק שמציג את המוצר

צילומי וידאו זה בלבול מוח לבעלי עסקים ומנהלי שיווק. במידה ורוצים להציג את העסק והמוצרים בצילומי וידאו, בדרך כלל זה אומר שחייבים לבצע את הצילומים בתוך העסק, כך שקהל היעד יראה שהעסק קיים ובעל יכולות מרשימות, כולל את אנשי העסק, ואולי אפילו לשמוע את האנשים המובילים בעסק, מה שתורם לחיבור רגשי עם העסק והמוצרים. זה כמובן אומר הפרעה לעבודה השוטפת בעסק, לפחות לצורך ההכנה לצילומים, ולצילומים בפועל. בנוסף, יש הרבה מנהלי עסקים שלא מוכנים לעמוד מול מצלמה ולהציג את החזון שלהם, ואת הייחוד של העסק שלהם (הבידול), מה ששוב יוצר בעיה בהפקת סרטי התדמית. לכן, לפני שסוגרים את סגנון ההפקה של הסרט, חייבים להבטיח שיתוף פעולה מלא מצד העסק, לצורך צילומים, כפי שיוגדר על ידי חברת ההפקות. 

ראו סרט תדמית למערכת למניעת תאונות ברכב

מדובר על מערכת למניעת תאונות ברכב. לצורך ההפקה, נדרשנו להציג את המערכת בפועל, ולהוכיח שהיא אכן מונעת תאונות תוך כדי נסיעה. מדובר על הפקה מאוד מורכבת של סרט התדמית, מכיוון שנאלצנו להתגבר גם על כל הרעידות ברכב בזמן נסיעה, וגם מקרני השמש החזקות שנכנסו מבחוץ, ויצרו הפרשי אור וצל גדולים מאוד בתוך הרכב.

ראו לדוגמא סרט תדמית לפתרון תוכנה של חברת אקולוג'יק

חברת אקולוג'יק פיתחה תוכנה שמאפשרת סינכרון גידולים חקלאיים בין לאומיים, במטרה למנוע בזבוז גדיולים חקלאיים, ולקדם פתרון הזנה בין לאומי. כיום, מאוד מקובל להציג פתרונות תוכנה באמצעות סרטון אנימציה קצר. אבל, עבור חברת אקולוג'יק הפקנו סרט תדמית זה, המבוסס על צילומי וידאו, כך שקהל היעד יכול להזדהות עם הבעיה, לראות את העסק שמציע את התוכנה, ולראות את מסכי התוכנה שקיימים בפועל, ולא אנימציה שלא אומרת כלום על קיום התוכנה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות