יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת סרט תדמית שיווקי למוסדות לימוד וחינוך (בית ספר, מכללה ואוניברסיטה)

כל מוסד חינוכי חייב לגדול!

כל מוסד חינוכי, החל מבית ספר ועד לאוניברסיטאות, חייב לגדול ולצמוח, כי בסופו של יום- כולם מתבססים על תקציבים, ובלי תקציב אי אפשר להתקיים. כל מוסד חינוכי חייב לשאוף קודם כל לחזק את התדמית שלו בקרב קהל היעד, ולנסות ולשכנע אותו, או את ילדיו, להצטרף לאותו מוסד, או להמליץ עליו לסביבתו הקרובה. לצורך כך, מוסדות חינוך בכל הארץ, פונים אליינו בבקשה להפיק עבורם סרט תדמית עבור בית הספר, או האוניברסיטה, ובדרך כלל זה קורה כמה חודשים לפני ההרשמה לאותו מוסד.

לפני שנציג את הייחוד של סרט תדמית שיווקי למוסד חינוכי, ראו דוגמה מייצגת:

מנהל בית ספר- מעוניין להגדיל את ההרשמה לבית הספר?

מעוניין להגדיל את החשיפה של בית הספר לציבור הרחב?
 

ראו סרט תדמית לאורט דפנה

מדובר על סרט תדמית לבית ספר מקיף, באורך של כ- 3 דקות, אשר נועד להציג את אורט דפנה שבקריית ביאליק. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו בבית הספר, כך שניתן לראות את התשתיות המקצועיות שבמקום, וכן ראיונות קצרים עם מובילי בית הספר, מה שמחבר רגשית את מי שצופה בסרט למקום.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו דוגמת סרט תדמית עבור הפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב

צפו בדוגמאות נוספות של הפקת סרטי תדמית למוסדות לימוד וחינוך

 

מה מייחד סרט תדמית שיווקי למוסדות לימוד וחינוך? 

מה שמייחד את סרט התדמית שיווקי שמפיקים עבור מוסדות לימוד וחינוך, הם הנושאים הבאים:

1. ייחוד- התחרות בין מוסדות חינוך קשה ומורכבת. לכל בית ספר, או אוניברסיטה ומכללה, התחרות רבה, כי קיים מגוון מאוד גדול של אפשרויות. זה נכון אפילו לבתי ספר יסודיים. לכן, הדבר החשוב ביותר בהפקה של סרט תדמית שיווקי למוסד חינוכי היא להראות את הייחוד של בית הספר, או מה שנקרא בשפה שיווקית 'הבידול'. במה המוסד החינוכי מתמחה, ובמה הוא בולט ביחס למוסדות אחרים. זה יכול להיות במגוון נושאים, החל מתכני הלימוד, ועד הצוות החינוכי, או התרבות של בית הספר. את זה חייבים קודם כל לזהות במסגרת תחקיר מעמיק שמקיימים מול אותו מוסד, וכשמזהים את הבידול- הוא חייב להיות הנושא הכי מודגש בסרט התדמית שמפיקים לאותו מוסד. 

2. הכנת תסריט- בכל הפקת סרט תדמית, מומלץ להכין תסריט שעל פיו תבוצע ההפקה. במוסד חינוכי- זה חשוב שבעתיים. אחריי שמבצעים את התחקיר המעמיק, מזהים את הבידול שמייחד את בית הספר, ומבקרים במקומות צילום פוטנציאלים, חייבים שהקופירייטר של חברת ההפקות יכין תסריט לסרט התדמית, בו מגדירים מה יראו ומה ישמעו בסרט בכל רגע נתון. זו יכולה להיות טבלה, בה מוצגים שלוש עמודות: מספר סצינה, מה רואים באותה סצינה ומה שומעים באותה סצינה. תסריט כזה הוא הכי ברור ופשוט להבנה. את התסריט שולחים לאיש הקשר במוסד החינוכי עבורו מכינים את הסרט, על מנת לקבל הערות או הארות, ולייצר גרסה סופית שמקובלת על כולם.

2. שימוש מירבי בוידאו- המוסד החינוכי, מעבר להצגת הבידול, חייב להראות כמה שיותר מהמקום הפיזי. מומלץ קודם כל צילומי רחפן מעל המוסד, כך שניתן יהיה לראות את המיקום של המוסד, והגישה (כמובן, בתנאי שהיא אכן נוחה). ובהמשך, להראות את המבנים, הכיתות, האולמות, את מירב התשתיות במקום, בו הולכים לשהות שנים רבות. לצורך הצילומים, יש לעשות עבודת הכנה משמעותית, לזהות את כל המקומות שראויים וחשובים לצילומים, ולהכין אותם לצורך הצילומים, כך שיראו ייצוגיים ומרשימים.

3. כותרות וכתוביות- אנחנו ממליצים שמי שמציג את המוסד החינוכי יהיו אנשי המוסד, ואולי אפילו התלמידים עצמם. אין כמו עדות ממקור ראשון, והיא בוודאי עדיפה על קריינות חיצונית, שהיא הרבה פחות אישית או מחברת למקום. אבל, מכיוון שאנשי המקום אינם קריינים, על מנת לוודא שכל מה שנאמר בסרטי התדמית האלה יהיה ברור ומובן, מומלץ לשלב כותרות ראשיות רבות לאורך הסרט, וכן כתוביות לכל מה שנאמר. 

ראו סרט תדמית לבית ספר מקיף רמות בת ים

מדובר על סרט תדמית לבית ספר רמות בבת ים, שהוא בית ספר שש שנתי, כולל חטיבה ותיכון. סרט תדמית זה מבוסס על צילומים בבית הספר, כולל צילומים מרחפן מעל בית הספר. הסרט כולל עדויות רבות של התלמידים, הן מהחטיבה והן מהתיכון, שמעידים על הייחוד של בית הספר. 

ראו סרט תדמית לבית ספר ראשונים

מדובר על סרט תדמית לבית ספר ארוך ומקיף, באורך של כ- 6 דקות, אשר מציג את בית ספר ראשונים בראשון לציון. גם סרט זה מבוסס כולו על צילומי וידאו של בית הספר, כאשר לאורך הסרט שזורים ראיונות קצרים עם מנהלת בית הספר, מורים ותלמידים, על הייחוד של בית הספר.

ראו סרט תדמית לתיכון דרכא בגדרה

מדובר על סרט תדמית לבית ספר ארוך ומקיף, באורך של כ- 3.5 דקות, אשר מציג את תיכון דרכא בגדרה. הייחוד של בית ספר זה הוא במגוון המקצועות שנלמדים בבית הספר. הסרט כולל ראיונות קצרים עם תלמידים, ממגמות שונות, שמציגים את היתרונות הייחודיים של בית הספר.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות