יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
לא יקר מידי; לא זול מידי; מחיר הגון לסרט תדמית
נכתב: נובמבר 2023
עדיין מופתע מפערי המחירים המוצעים להפקת סרטי תדמית!
כשאני מציץ בגוגל, תחת מילת המפתח 'סרט תדמית', או 'הפקת סרט תדמית', אני די מופתע מפערי המחירים שאני רואה בפירסומים של חברות הפקה שונות:

'הפקת סרט תדמית לעסק- החל מ1,200 ש"ח'
'סרט תדמית מקצועי בעלות של 20 אלף ש"ח'
'פתרון שיווקי לעסק עם סרט תדמית במחירים החל מ 42,000 ש"ח'


ברור שכולם מציעים הפקה של סרט תדמית לעסק, וברור שכולם משוכנעים שהם מציעים הפקה בעלות סבירה, בהתאם לסוג ההפקה. הרי לא כל הסרטים נראים אותו דבר. כל סרט ככול הנראה מצדיק את עלות ההפקה שלו. 

אבל נשאלת השאלה: 'האם זה סרט התדמית שהכי מתאים לעסק שביקש את הצעת המחיר'? ברור שלכל עסק צריך להתאים את הסרט בהתאם לצרכים וליכולות של אותו עסק. לכן, אנחנו מעדיפים לדבר על הפקת סרט תדמית במחיר הוגן בהתאם לעסק


 

מהו מחיר הוגן לסרט תדמית בהתאם לעסק?

לפני שנדבר על מהו מחיר הוגן להפקת סרט תדמית, בואו נסתכל על ההגדרה המילונית של 'מחיר הוגן': 'מחיר שוק אותו ישלם קונה בעל ידע מתאים בעד סחורה או רכוש כולשהו, ושעל פיו הוא יקבל תמורה הוגנת'. מכיוון שהתמורה שלקוחות מצפים מסרט תדמית היא שהוא יניב להם תוצאות שיווקיות מתאימות לגודל העסק, תוך שיקוף היתרונות האמיתיים של העסק. אין ספק שניתן להציג כל עסק קטן, באמצעות הפקה של סרט תדמית מדהים ומושקע, כעסק ענק שמוביל בתחומו, עם מוצרים חלומיים. אבל, אז תשאל השאלה: האם הפקה כזו היא הוגנת? ברור שלא. אותו דבר בקיצוניות השנייה. להפיק סרט תדמית קצרצר, בעלות מינימלית, לעסק ענק שבאמת מוביל בתחום, רק כ מישהו בעסק רצה לחסוך עלויות. זוהי כמובן גם הצעה לא הוגנת, שלא לדבר על הנזק שכזה סרט יכול לגרום לעסק. לדעתי- האחריות למחיר הוגן היא של חברת הפקת סרטי התדמית, ולא של מבקש ההצעה. חברת ההפקות היא זו שצריכה להתאים את הצעת המחיר ההוגנת לכל עסק, בהתאם לעסק עצמו, ולא בהתאם ליכולות ההפקה של חברת ההפקות.
 

 

איך מפיקים סרט תדמית במחיר הוגן בהתאם לעסק?
במאמר זה, ננסה להסתכל על שלושת הקצוות של סוגי העסקים, החל מעסק קטן ועד לחברות תעשייתיות, ונבחן מה הכי הוגן להציע לכל עסק, ונציג דוגמאות של כאלה סרטי תדמית שהפקנו לאותם עסקים, ומה היה סדר גודל המחיר שבעיננו נחשב להוגן עבור אותם עסקים.

 

סרט תדמית במחיר הוגן לעסק קטן

עסקים קטנים מטבע קיומם עסוקים במלחמת קיום, ועיקר צרכיהם הוא הגדלת המכירות ומהר. הם מצפים להשקיע סכום כסף לא גדול בהפקת סרט התדמית, וגם לא משקיעים סכומים גדולים בקידום ובשיווק של העסק, אלא בדרך כלל מסתפקים בהפצת הסרט בדיגיטל, ולפעמים אפילו רק בפייסבוק, על מנת לחסוך עלויות. 
לכן, לכזה עסק מומלץ להפיק סרט תדמית קצר, אשר מתמקד במוצר העיקרי של העסק, מציג את הבידול שלו ביחס לפתרונות קיימים בשוק (כי הרי לכל מוצר יש כיום מתחרים רבים, או פתרונות חלופיים). מומלץ שההשקעה בהפקה של סרט תדמית לעסק קטן תהיה עד 5,000 ש"ח.

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מחפש כלים שיווקיים לצורך קמפיין בדיגיטל?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו תחילה מקבץ קצר מתוך סרטי תדמית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כדקה, אשר מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטי תדמית שהפקנו בימי הקורונה. מדובר על סרטי תדמית לעסקים מכל הגדלים, מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק, שלכל אחת היו צרכים שונים, ותוכניות שיווקיות שונות, ובהתאם לכל עסק תפרנו פתרונות שיווקיים המבוססים על הפקות שונות לחלוטין של סרטים.

ראו דוגמה לסרט תדמית שהפקנו לעסק קטן

מדובר על עסק קטן, שפיתח מוצר יחיד שהוא מערכת אגירת מים ברכבי עבודה, והיה מעוניין להגדיל את החשיפה שלו לבעלי רכבי עבודה, על מנת להתחיל מכירות בהיקף משמעותי של המוצר. לצורך כך הפקנו סרט תדמית קצר זה, באורך של כ- 30 שניות, אשר יועד לקמפיין מטורגט בפייסבוק, אל קהל היעד המוגדר של בעלי רכבי עבודה. היה חשוב להפיק סרט מבוסס צילומי וידאו, על מנת שבעלי רכבי העבודה יראו את הבעיה איתה הם מתמודדים ויזדהו, וכן יראו את הפתרון ואיך הוא משתלב ברכב, ופועל בצורה מוצלחת. הסרט כולל כותרות גדולות ומודגשות של כל המסרים השיווקיים, עבור אלה שצופים בסרטים בפייסבוק ללא סאונד.

ראו סרט תדמית למפזר חום חדשני שהפקנו לאחרונה

גם חברה זו ביקשה דוקם כל לקדם שיווקית מוצר חדש שהם פיתחו, אבל בנוסף ביקשו לחזק את המיתוג המקצועי של העסק. לכן, גם סרט תדמית זה מבוסס על צילומי וידאו של המוצר, כפי שהוא מותן במקומות שונים, תוך הדגשת הבידול שלו ביחס לחלופות. בנוסף, צולמה המחלקה ההנדסית של החברה, כולל הצגת הדמיות טרמיות שהמחלקה ביצעה על מפזר החום החדש, על מנת לחזק את ההיבט המקצועי המוביל של החברה.

ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

חברת אקולוג'יק, שהיא חברה בינונית, ביקשה גם לקדם מכירות של מוצר חדש בשוק בעולמי, אבל גם לחזק את המיתוג המקצועי של החברה. מכיוון שהמוצר שהחברה ביקשה לקדם היה תוכנה, בעבר היינו מציעים להם הפקה של סרטון תדמית באנימציה. אבל, על מנת לחזק את המיתוג המקצועי של החברה, ולהציג שהפתרון המתוחכם קיים ועובד בהצלחה במקומות שונים בעולם, הפקנו סרט תדמית זה, המבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, כאשר את מסכי התוכנה הצגנו בצילומי מסך אקטיביים, ולא באנימציה.

 

סרט תדמית במחיר הוגן לעסק בינוני

לעסקים בינוניים יש צרכים יותר מוגדרים. עסקים אלה משקיעים די הרבה כסף בשיווק, הן על מנת לחזק את המיתוג של העסק, והן על מנת לקדם שיווקית את המוצרים. לכאלה עסקים, מומלץ שלא להסתפק בסרט תדמית יחיד, אלא לבחון ביחד עם הלקוח הפקה של: סרט תדמית לעסק- במטרה לחזק את המיתוג של העסק, וסרט תדמית לכל אחד ממוצרי הדגל של העסק, או למוצרים אותם הם מעוניינים לקדם שיווקית. מומלץ שההשקעה בהפקה של סרט תדמית לעסק בינוני תהיה עד 20,000 ש"ח.

ראו דוגמה לסרט תדמית שהפקנו לעסק בינוני

מדובר על עסק בינוני, שפיתח מערכת לניהול גידול של קנאביס רפואי, והיה מעוניין לקדם שיווקית את המערכת בחו"ל. לכן, עבורם הצענו סרט תדמית למוצר הדגל בלבד. סרט תדמית זה מדגיש את הבידול העיקרי של הפתרון זה שהוא כבר הותקן בהצלחה בעשרות חממות גידול קנאביס בישראל, ותרם בפועל להצלחת הגידולים בחממות אלו. הסרט מצולם כולו בוידאו, בתוך חממת גידול בישראל, מה שיאפשר לקהל היעד בחו"ל להשתכנע שהפתרון קיים ועובד, ויעודד אותם לשלב את הפתרון גם בחממות גידול שלהם. 

 

סרט תדמית במחיר הוגן לעסק גדול

לעסקים גדולים הכי חשוב הוא לחזק את המיתוג של העסק, ולשמר את התחושה אצל קהל היעד שמדובר בעסק מוביל בתחומו, כך שרכישת מוצרים מאותו עסק משמעותו- רכישת המוצרים הכי טובים בשוק. גם לעסק כזה חשוב להפיק סרט תדמית לעסק, אבל גם סרטי תדמית למוצרים השונים, ובמיוחד למוצרים החדשים שהעסק מוציא לשוק. מומלץ שההשקעה בהפקה של סרט תדמית לעסק גדול תהיה מעל 50,000 ש"ח, ותראה 'מיליון דולר'.

ראו דוגמה לסרט תדמית שהפקנו לעסק גדול

מדובר על עסק גדול, אחד המובילים בתחום פיתוח מכשירים לטיפולים קומסטיים-רפואיים, שביקש לחזק את המיתוג שלו בתחום מיכשור קוסמטי רפואי, עם סרט תדמית מתקדם. לצורך ההפקה, בנינו תפאורה של חדר טיפולים, והדגמנו את הבידול של המכשירים השונים של היברה, באמצעות דוגמנית. בנוסף, שלושת המכשירים המובילים של החברה צולמו באולפן מסך ירוק, על גביי מערכת שסובבה אותם ב 360 מעלות, כך שניתן היה לראות את המכשירים מכל הכיוונים. סרט התדמית הועלה לאתר הבית של החברה, אבל גם הופץ בדיגיטל כמעט בכל המדיות האפשריות, תוך טרגוט של קהל היעד של קוסמטקאיות ומכוני טיפול קוסמטי-רפואי, שוב במטרה לחזק את המיתוג של החברה.

 


לסיכום, מאוד חשוב להתאים את סרט התדמית שמפיקים לכל עסק, בהתאם לגודל העסק ולצרכים השיווקיים של העסק, מה שמציג מחיר הוגן להפקה, ומבטיח תוצאות לכל עסק. ובהפקה של סרט התדמית לשים דגש מירבי על הבידול, מכיוון שלכל עסק כיום יש מתחרים רבים.אולי יעניין אותך גם:     עלות הפקת סרטי תדמית- לחץ כאן


                                  סרט תדמית לחיזוק המיתוג של העסק- לחץ כאן
                                  

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות