יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית צריך להיות מותאם לתווך התקשורת בו הוא נדרש
עודכן: דצמבר 2023

כל עסק חייב לשווק את עצמו

לכל עסק ישנם  צרכים שיווקיים מגוונים, החל מקידום האתר עצמו, דרך פרסום המוצרים בתערוכות, ברשתות חברתיות, בבלוגים מקצועיים ובדפי נחיתה. המצב המיטבי הוא שעבור כל צורך נפיק סרט תדמית המותאם לצורך ולערוץ השיווקי. אבל, הפקת סרט תדמית לעסק הינו תהליך ארוך, מורכב ויקר יחסית. לכן, על מנת לחסוך עלויות, לקוחות שואפים להפיק סרט תדמית יחיד שיתאים להם לכל הצרכים השיווקיים.
מדובר על חברת דשנים, שבנוסף לצורך בסרט תדמית לאתר, החברה משתמשת לערוצי שיווק רבים נוספים, כגון: תערוכות, כנסים בין לאומיים, מפגשים עם לקוחות, פרסום בבלוגים מקצועיים בתחום וכן הלאה.  לצורך כך, הפקנו סרט זה, אשר בהחלט יכול להתאים לצרכים המגוונים.

 

על מה חשוב להקפיד, כאשר מפיקים סרט תדמית יחיד לצרכים שיווקיים מגוונים:


1. כל מסר חייב להיות מלווה הן במידע חזותי (צילום וידאו, וכותרות שמדגישות את המסר) והן במידע קולי (רצוי קריינות מקצועית שמלווה את הסרט)

2. שימוש בגרפיקה מעניינת בסרט התדמית, על מנת למשוך את תשומת ליבו של הצופה

3. שימוש בצילומי תקריב גדולים, שיאפשרו לצופה בכל סביבה לראות את פרטי הסרט בצורה ברורה, כולל בשימוש בטלפון חכם (סמארטפון)

4. שימוש בעריכה דינאמית ומעניינת, ויצירת סצנות קצרות ככול האפשר, על מנת שהצופה לא יאבד עיניין

5. שימוש במוזיקה קצבית, המותאמת לאוירת הסרט, מסונכרנת בצורה טובה לקריינות

6. לשאוף שכל המסרים השיווקיים יועברו בסרט, גם אם לא שומעים את ערוץ הסאונד והקריינות, מכיוון שצופים בתערוכה, או ברשתות חברתיות לא מקשיבים לערוץ הסאונד. 

 

האם מומלץ להפיק סרט תדמית יחיד לשימושים שיווקיים רבים?

חשוב לציין, שכיום לא מומלץ להפיק סרט תדמית יחיד לשימושים שיווקיים שונים. בעבר- זה היה מאוד מקובל, במיוחד כשלא היו הרבה עסקים עם סרטי תדמית עבור העסק, וכל הפקה הייתה מאוד יקרה. כיום, עלות ההפקה ירדה בצורה משמעותית. בנוסף, אנשים מוצפים בצידע ויזאולי בכמות עצומה, כך שהם גם הפכו לחסרי סבלנות. מצפים שבתוך זמן קצר יקבלו את מה שהם מחפשים. לכן, עדיף להפיק מספר סרטי תדמית, כאשר כל סרט מותאם לערוץ השיווק הספציפי. רק מי שבאמת נמצא במצוקה כספית, ולא יכול להרשות לעצמו מגוון סרטים, יפיק סרט תדמית יחיד לשימושים שיווקיים רבים.

לסיכום, בהחלט ניתן להפיק סרט תדמית בודד לצרכים שיווקיים מגוונים, אך במקרה כזה יש להקפיד על כמה כללים חשובים, שישמרו על עיניין אצל כל אחד שצופה בסרט התדמית.אולי יעניין אותך גם:    סרט תדמית- להדגיש את המייחד                                 חשיבות המגע האישי בסרט תדמית לעסק

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית לעסק?

 

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים, או קהלי יעד חדשים?

ראו תחילה דוגמא של סרט תדמית שהפקנו לאחרונה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
ראה מגוון דוגמאות של סרטי מוצר, שהפקנו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למחם פתרונות לתעשייה אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 4 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את חברת מחם פתרונות לתעשייה. סרט תדמית זה משמש למגוון יישומים. הוא מותקן באתר הבית של החברה, כך שכל מי שמגיע לאתר יכול להתרשם מהפעילות המגוונת של החברה. בנוסף, הוא משמש להצגה ללקוחות מתעניינים, הן במפגשים אישיים, והן במצגות שהחברה מעבירה מול לקוחות או בכנסים מקצועיים. גרסה מקוצרת של סרט תדמית זה גם משמשת לקידום באינטרנט, תוך טרגוט של קהל היעד שמתעניין בכאלה מוצרים. בכל מקרה, הדגש בסרט הארוך, וגם בגרסה המקוצרת היא במה הבידול של המוצרים של החברה, ביחס לפתרונות של מתחרים.

ראו סרט תדמית למפזר חום חדשני אשר הפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר תוכנן כסרט תדמית לתערוכה, עבור המוצר החדש של החברה. אבל, הוא גם מתאים כסרט תדמית לשימושים שיווקיים רבים, בעיקר מהסיבות הבאות: ניתן לןהבין את כל המידע השיווקי המשמעותי גם ללא ערוץ הסאונד (הקריינות), כי כל המסרים השיווקיים מוצגים בויזואל, ומגובים בכותרות גדולות ומודגשות. לרשתות חברתיות, אולי כדאי לקצר את סרט התדמית, כי בדרך כלל מצפים ברשתות חברתיות לסרט באורך של כ- 30 שניות. עדיין, מדובר רק על קיצור הסרט, ולא הפקה של סרט תדמית חדש.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות