יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט תדמית- המון שימושים אפשריים לסרט!
נכתב מחדש: פברואר 2024

כיום כמעט כולם מכירים בסרט תדמית כאמצעי לחיזוק המיתוג של העסק

כיום, כמעט לכל מנהל שיווק די ברור, שאם הוא רוצה לחזק את המיתוג של העסק, האמצעי הכי יעיל לנושא זה הפקת סרט תדמית לעסק. כיום, עם סרט באורך של עד 2 דקות, כזה שמציג את הבידול של העסק, ניתן בהחלט לגרום לקהל היעד להאמין שהעסק שמציג לו את סרט התדמית, הוא אכן מוביל בתחומו, ואכן מותג בתחום. 

אבל, הפקה של סרט תדמית מאפשרת מגוון עצום של שימושים, שבמידה ומוגדרים בצורה ברורה, הפקת סרט תדמית יכולה להיות פתרון מצויין לאותם שימושים, ונדמה לי שאנחנו כיום קצת מקובעים לחשוב שסרט תדמית נועד רק לחיזוק המיתוג.

מטרת מאמר זה, היא להציג מגוון גדול נוסף של שימושים לסרט תדמית.

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית לחיזוק המיתוג של חברה יצרנית

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מציג דרך צילומי וידאו, חברה יצרנית של מכלולים מכנים זעירים, שמתאימים למגוון גדול של יישומים, ולחברה זו יש את היכולת לפתח, לתכנן ולייצר מכלולים כאלה. זוהי דוגמא מצויינת של סרט תדמית לחיזוק המיתוג של העסק.

אם כך, מהם השימושים האפשריים של סרט תדמית?

אלה השימושים האפשריים של סרט תדמית, שניתן ליישמם על ידי הפקת סרט תדמית שמותאם לצורך, והם:

1. בניית מותג (Branding)- זהו השימוש העיקרי והכי נפוץ של סרט תדמית. סרטי תדמית שמטרתם לחזק מותג, מתמקדים בהעברת ערכים, חזון ותחושה מסויימת המתקשרת עם הצופים. הם יכולים ליצור חיבור ריגשי עם הלקוחות, וליצור זיהוי חזק יותר עם המותג. 

2. הצגת מוצר או שירות- סרט תדמית מאפשר לעסק להציג בצורה מרשימה ומעניינת את מגוון המוצרים או השירותים שהעסקים מציעים. כל סרט נועד להסביר ולהדגיש מהו הערך המוסף של המוצר או השירות, מה הבידול שלו ביחס לפתרונות חלופיים, ולהשפיע על הצופים שיבחרו בו. סוג כזה של סרט הוא יותר לצורך הגדלת חשיפה, מאשר הגדלת מכירות. המכירות יכולות להיות פועל יוצא של החשיפה, אבל לא המטרה העיקרית.

3. הסבר והדגמה- כשצריך להסביר משהו מסויים בצורה ברורה ומובנת, סרט תדמית יכול להיות אמצעי זול ויעיל. הסרט יכול להסביר על איך להשתמש במוצר, שירות או אפליקציה, ולספק הדגמות חיוביות שיעזרו למשתמש להבין ולהעריך את היתרונות.

4. קריאייטיביות והומור- אנשים כיום מתעצלים לקרוא דפי הסברים, ומעדיפים לצפות בסרטים קצרים. לכן, סרט תדמית יכול להיות כלי יעיל להעברת מסר קצר וקולח. הסרט יכול לעטוף את המידע בצורה יצירתית, ולשדר את המסר בעזרת הומור ומעניין.

5. בניית סיפור- סרט תדמית הוא כלי מצויין ויעיל להצגת סיפור, ויצירת קשר עם הקהל, בוודאי כשמדובר בקהל יעד מוגדר. אם הסיפור הוא בתחום העיניין שלהם, סרט תדמית שבנוי עם התחלה-אמצע- וסיום יכול קודם כל לעניין את הקהל, ולהשפיע על הצופים בצורה שמקרבת אותם לחוויית צפייה בסרט.

6. התמודדות במצבי חירום- במצבי חירום או שינויים בתנאי השוק, סרטי תדמית יכולים לשמש ככלי להתמודדות והסבר ללקוחות על שינויים ואופציות חדשות שהעסק מציע.

7. הצגת נישות וייתרונות ייחודיים- אם העסק מתמקד בשוק נישה, וי לו יתרונות ייחודיים, סרט תדמית יכול לשמש ככלי להתמודדות והסבר ללקוחות אותה נישה, את המוצר ומה היתרונות שלו שמתאימים במיוחד לאותו קהל.

8. חשיפת מוצרים חדשים- כאשר עסק משיק מוצר או שירות חדשים, סרט תדמית יכול לשמש ככלי יעיל להצגת המוצר, בצורה מעניינת ומרשימה, לחבר את קהל היעד לנושא, כך שכאשר יעלה הצורך אצל אותם לקוחות- הם ייזכרו בסרט התדמית, ויש סיכוי שיפנו לעסק שהציג את אותו מוצר או שירות.

9. קידום דיגיטלי- כיום מקובל הפיץ סרטוני תדמית בדיגיטל, על מנת לקדם מכירות של מוצרים ושירותים. אבל, סרט תדמית קצר, שבפורמט שמתאים למדיה, יכול לעשות את העבודה לא פחות טוב בדיגיטל. 

10. בניית יחסים עם לקוחות- סרטי תדמית אפשרים לעסק לבנות יחסים עם לקוחותיו, ולטפח את הלקוחות שמשתמשים שמעריכים את המותג ומזדהים עם ערכיו.

11. אחריות חברתית- עסקים משתמשים בסרטי תדמית כדי להדגיש את האחריות החברתית שלהם והתרומה של העסק לקהילה, או לעסקאות חברתיות.

12. הדגמת מגמות וחידושים בעסק- סרטי תדמית יכולים לשמש להדגמת חידושים טכנולוגיים, שדרוגים או מגמות בתחום העסק. זה חשוב לשימור לקוחות לאורך זמן.

13. גירוי לפעולה- סרטי תדמית ניתן להשתמש בהם ככלי להגברת השפעה, וכמובן ככלי לגירוי לפעולה מצד הצופים. זה יכול לכלול קריאה לפעולה כמו רכישה, הרשמה, שיתוף ברשתות חברתיות, יצירת קשר ועוד.


לסיכום, סרט תדמית הוא כלי מצוין לחיזוק המיתוג של העסק, אבל גם לעוד שימושים רבים, כגון: הצגת מוצרים, הסבר והדגמה, קידום דיגיטלי, הדגמת מגמות וחידושים, חשיפת מוצרים חדשים, גירוי לפעולה ועוד.למאמרים נוספים בנושא:   אילו חידושים נוספו כיום בהפקת סרט תדמית?
                                      האם כדאי להטמיע סרט תדמית באתרי WIX?

 

ראו סרט תדמית למוצר רפואי מתקדם שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מוצר רפואי לאוכלוסיה מבוגרת. בשל קהל היעד, הסרט ארוך יחסית, וכלל הסברים על השימושיות הרבה של המוצר, כאשר הקריינות היא סולידית, לא מתלהבת יותר מידי, ומסבירה בנחת את היתרונות של המכשיר. באופן כזה, הקבלה של המוצר על ידי האוכלוסיה המבוגרת, שהיא קהל היעד, מאוד מוצלחת.

ראו סרט תדמית לחברת מחם- פתרונות לתעשייה שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 3 דקות, אשר נועד להציג ללקוחות פוטנציאלים בארצות הברית, את תחומי הפעילות השונים והמגוונים של חברת מחם- פתרונות לתעשייה. הפתרונות הם בארבעה תחומים: פתרונות בתחום מארזים מכניים, פתרונות בתחום אלקטרומכניים ועוד. סרט התדמית כולל קריינות מקצועית של קריין שהוא American Native Speaker, שהוקלט באולפן קול אקוסטי. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו, כך שכל צופה בסרט התדמית יוכל לצפות בנושאים הכלולים בכל תחום פעילות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות