יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת סרטי תדמית- הכי חשוב להגדיר את המטרה!

אינטרנט- אם אתה לא שם- אתה לא קיים!

היום זה כבר ברור לכל בעל עסק ומנהל שיווק, שלעסק צריך להיות נוכחות באינטרנט. שם מתבצעים כיום רוב העסקים, ובפועל- כל חיפושי המידע. לקוח פוטנציאלי שלא מוצא את העסק באינטרנט, גם לא יפנה לאותו עסק. עסקים רבים חווים ירידה משמעותית בעסקים עקב נוכחות דלילה באינטרנט. 

מכיוון שזה כבר ברור לכל בעל עסק, בכול יום אנחנו מקבלים פניות 'בהולות' של מנהלי שיווק: אנחנו צריכים סרט תדמית דחוף. המחיר בהרבה מקרים כבר לא פרמטר להחלטה, אלא דווקא לוח הזמנים להפקה. רוצים את הסרט 'אתמול'. כשאנחנו אומרים לאותם פונים שאצלנו הפקת סרט אורכת בין 4-8 שבועות, ולפעמים גם יותר, אנחנו זוכים ממש לכתף קרה. 

למי שמוכן להקשיב, אנחנו מסבירים שתהליך הפקה של סרטי תדמית לעסקים הינו ארוך, כי קיימים שלבים רבים בתהליך ההפקה, כשהשלב הראשון והחשוב ביותר הינו: הבנת הצרכים של העסק, וגיבוש קונספט שיווקי, אשר יענה על המטרות השיווקיות שהלקוח אמור להגדיר. ומכיוון שהמטרות שונות ומגוונות, גם בסופו של יום נדרש להפיק סרטים שונים ומגוונים, אשר הותאמו במדוייק לצרכים של הלקוח. 

מנהל עסק - מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית לחיזוק המיתוג של חברה יצרנית

מדובר על סרטון של כדקה וחצי, אשר מציג את הגופים השונים בחברה היצרנית, אשר מבססים את היכולת של החברה לתכנן ולייצר מוצרים מכנים זעירים, באמינות גבוהה וייחודיים. 

סרט תדמית לקידום מכירות של מערכת חדשנית לקווי ייצור

מדובר על סרט תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג מערכת חדשנית אשר מייעלת קווי ייצור, כולל הצגה של המערכת המותקנת כבר אצל לקוח, ומעודדת לקוחות ליישם כזו מערכת גם אצלם.

אם כך, למה הכוונה להגדיר את המטרה?


לפנות לחברת הפקת סרטים ולהגיד אנחנו צריכים סרט תדמית לעסק, זו לדעתי פנייה לא נכונה. עדיף לפנות לחברת ההפקה רק אחריי שמבינים מה המטרה של סרט התדמית. באיזה אופן הסרט אמור לעזור לחברה שיווקית. 

ראו להלן כמה מטרות אפשריות של העסק, ומה אנחנו מציעים במקרים אלו:

1. חיזוק המיתוג של העסק- לעסקים כאלה אנחנו ממליצים להפיק סרט תדמית לעסק, אשר מציג את היכולות של העסק, אבל בעיקר את הייחוד שלו ביחס לתחרות. את סרט התדמית אנחנו ממליצים להעלות לערוץ היוטיוב של העסק, ומשם להטמיע אותו בדף הבית של אתר החברה. כמובן, ניתן להשתמש בסרט לדפי נחיתה, בלוגים מקצועיים וכד, כל מה שמחזק את המיתוג של העסק ומציג אותה כמובילה בתחומה.

2. הגדלת מכירות של מוצרים- זוהי מטרה שונה לחלוטין מחיזוק המיתוג. כאן מדובר על סרטים לקידום מכירות. למטרה זו אנחנו ממליצים להפיק סרט מוצר, לכל מוצר בנפרד, או לקו מוצרים. סרטי מוצר צריכים להיות קצרים וממוקדים במוצר ספציפי, כזה שיראה ללקוחות פוטנציאלים על איזה צורך הוא עונה להם, ומה מייחד אותו ביחס לתחרות. גם סרטים אלו מומלץ להעלות לערות היוטיוב של החברה, ולהטמיע אותם בדף המוצר שבאתר החברה. כמובן, ניתן לשלב את הסרט בדפי נחיתה, בלוגים מקצועיים, וכד.

3. שיווק ברשתות חברתיות או עסקיות- תחום שיווק זה הוא המתפתח ביותר בשנים האחרונות, ואין ספק שניתן להגדיל חשיפה ומכירות של העסק דרך פרסום ממומן ברשתות חברתיות או עסקיות. לצורך זה אנחנו ממליצים להפיק סרטונים ממש קצרים (אפילו של כ 30 שניות), רצוי גם עם הומור, שיתפסו את הצופה במהירות. כאן המיקוד הכי חשוב, ולהזהר מניסיון להציג מספר מסרים רב. שם המשחק ברשתות חברתיות הוא הפשטות והמיקוד.

4. שיווק בתערוכות- ישנם תחומים עסקיים אשר עדיין מקודמים דרך הצגת החברה והמוצרים בתערוכות בין לאומיות. בתערוכות אלה בדרך כלל ניתן להדגים את המוצרים בפעולה, ולהרשים את הלקוחות. אבל, האתגר בתערוכות הוא קודם כל לגרום ללקוח להיכנס למבנה בו מוצגים המוצרים (Booth). לצורך כך אנחנו ממליצים על סרטון של כ 2 דקות, אשר מציג את החברה והמוצרים בצורה דינאמית ומעניינת, כולל כותרות גדולות ובולטות שמחזקות את המסרים העיקריים. את הסרט מומלץ להקרין על גבי מסך LED גדול בחזית המבנה של החברה שבתערוכה, כך שעוברים ושבים במסדרונות התערוכה יכולים בקלות להבין מה החברה עושה, ולהיכנס בכדי לקבל פרטים נוספים. 

לסיכום, קיימות הרבה מאוד מטרות שיווקיות לחברות ועסקים, עבורן אנחנו ממליצים להפיק סרטי תדמית ייעודיים השונים זה מזה. ככול שהמטרה השיווקית המוגדרת ברורה יותר, ניתן להפיק סרט תדמית לעסק שיענה בצורה הכי יעילה על הצורך השיווקי.למאמרים נוספים בנושא:   סרט תדמית- להפוך תנועה באתר למכירות


                                      סרט תדמית- להוביל או להישאר מאחור

 

ראו סרט תדמית למוצר רפואי מתקדם שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מוצר רפואי לאוכלוסיה מבוגרת. בשל קהל היעד, הסרט ארוך יחסית, וכלל הסברים על השימושיות הרבה של המוצר, כאשר הקריינות היא סולידית, לא מתלהבת יותר מידי, ומסבירה בנחת את היתרונות של המכשיר. באופן כזה, הקבלה של המוצר על ידי האוכלוסיה המבוגרת, שהיא קהל היעד, מאוד מוצלחת.

ראו סרט תדמית לחברת מחם- פתרונות לתעשייה שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 3 דקות, אשר נועד להציג ללקוחות פוטנציאלים בארצות הברית, את תחומי הפעילות השונים והמגוונים של חברת מחם- פתרונות לתעשייה. הפתרונות הם בארבעה תחומים: פתרונות בתחום מארזים מכניים, פתרונות בתחום אלקטרומכניים ועוד. סרט התדמית כולל קריינות מקצועית של קריין שהוא American Native Speaker, שהוקלט באולפן קול אקוסטי. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו, כך שכל צופה בסרט התדמית יוכל לצפות בנושאים הכלולים בכל תחום פעילות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות