יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת סרטי הדרכה ובטיחות- המדריך המלא
תחום שמאוד התפתח בשנים האחרונות הוא תחום הפקת סרטי הדרכה, הפקת סרטוני הדרכה והפקת סרטי בטיחות. מוצרים רבים מורכבים יחסית, והיצרנים מחוייבים לספק עם כל מוצר גם את ספר ההפעלה של המוצר. בעבר, כל מוצר סופק עם חוברת הפעלה. בשנים האחרונות, יותר ויותר יצרנים מפיקים סרטי הדרכה, וסרטוני הדרכה, ומעלים אותם לאינטרנט, ולמשתמשים ניתן קישור אל הסרט באינטרנט. יישום חשוב נוסף הוא סרטי בטיחות שעסקים מפיקים לשימושים פנימיים, והתבררו ככלי היעיל ביותר להעברת המסרים הבטיחותיים.
 

צפה בסרטון הדרכה למרכז בקרה

לפעמים הפקת סרט הדרכה הוא הכרחית

ישנם מקרים שהפקת סרט הדרכה היא הכרחית, כמו מקרים בהם קיימת סכנה למשתמש, שאותה ניתן להדגים בצורה פשוטה בסרטי ההדרכה או סרטי בטיחות. קרא כאן בנושא הפקת סרטי הדרכה והפקת סרטי בטיחות, כולל דוגמאות.

מי בכלל קורא ספר הפעלה של מאות עמודים? - עדיף להפיק סרט הדרכה

הפקה של סרט הדרכה עדיף על ספר הפעלה, וכאשר מדובר על מוצר מאוד מורכב טכנולוגית מומלץ להפיק מספר סרטי הדרכה אשר יציגו כל אחד חלק אחר של המוצר. קרא כאן עוד בנושא הפקת סרטי הדרכה כולל דוגמאות.

הפקה של סרט הדרכה באמצעות צילום בשתי מצלמות

כאשר מדובר על הפקת סרט הדרכה לציוד קריטי, המחייב צפייה בתהליך השימוש מכמה זוויות שונות, מומלץ לצלם עם שתי מצלמות וידאו, על מנת להשיג רציפות בסרטי ההדרכה. קרא כאן בנושא הפקת סרטי הדרכה, כולל דוגמאות.

הפקת סרט הדרכה- האמצעי הזול והיעיל ביותר להעברת ידע

בהשקעה חד פעמית של הפקת סרט הדרכה, ניתן לקבל את האמצעי היעיל ביותר להעברת ידע, וגם לאמצעי הזול ביותר. קרא כאן עוד בנושא הפקת סרטי הדרכה, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון הדרכה במקום ספר הפעלה

בכל המקרים בהם יחסית מורכב להסביר את התפעול והשימוש הנכון במוצר, מומלץ מאוד להפיק סרטון הדרכה. לא רק שהעלות תהיה יותר נמוכה, היעילות של סרטון הרבה יותר גבוהה . קרא כאן בנושא הפקת סרטוני הדרכה.

העלאת סרט הדרכה ליוטיוב

הפקת סרט הדרכה למוצר הרבה יותר זול ויעיל מאשר ספר הדרכה, וניתן להעלות אותו ליוטיוב כמעט ללא כל מגבלה, ולהפיץ אותו ללקוחות שרכשו את המוצר, בהתאם לאפשרויות הקיימות ביוטיוב. קרא כאן על הפקת סרטי הדרכה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות