יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
שי לוי:  054-631-0188
הפקת סרטי הדרכה ובטיחות- המדריך המלא
תחום שמאוד התפתח בשנים האחרונות הוא תחום הפקת סרטי הדרכה, סרטוני הדרכה וסרטי בטיחות. מוצרים רבים מורכבים יחסית, והיצרנים מחוייבים לספק עם כל מוצר גם את ספר ההפעלה של המוצר. בעבר, כל מוצר סופק עם חוברת הפעלה. בשנים האחרונות, יותר ויותר יצרנים מפיקים סרטי הדרכה, וסרטוני הדרכה, ומעלים אותם לאינטרנט, ולמשתמשים ניתן קישור אל הסרט באינטרנט. יישום חשוב נוסף הוא סרטי בטיחות שעסקים מפיקים לשימושים פנימיים, והתבררו ככלי היעיל ביותר להעברת המסרים הבטיחותיים.
 

צפה בסרטון הדרכה למרכז בקרה

לפעמים סרט הדרכה הוא הכרחי

ישנם מקרים שסרט הדרכה הינו הכרחי, כמו מקרים בהם קיימת סכנה למשתמש, שאותה ניתן להדגים בצורה פשוטה בסרטי ההדרכה או סרטי בטיחות. קרא כאן בנושא הפקת סרטי הדרכה וסרטי בטיחות, כולל דוגמאות.

מי בכלל קורא ספר הפעלה של מאות עמודים?

סרט הדרכה עדיף על ספר הפעלה, וכאשר מדובר על מוצר מאוד מורכב טכנולוגית מומלץ להפיק מספר סרטי הדרכה אשר יציגו כל אחד חלק אחר של המוצר. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

צילום סרט הדרכה בשתי מצלמות

כאשר מדובר על סרט הדרכה לציוד קריטי, המחייב צפייה בתהליך השימוש מכמה זוויות שונות, מומלץ לצלם עם שתי מצלמות וידאו, על מנת להשיג רציפות בסרטי ההדרכה. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרטון הדרכה- הפתרון היעיל ביותר להדרכה טובה

סרטון הדרכה הרבה יותר יעיל להדרכה מאשר ספר הדרכה, ובמיוחד עבור מוצרים מורכבים. בנוסף, הם גם הרבה יותר זולים להפקה, מה שהופך את סרטוני ההדרכה לכל כך פופולריים. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט הדרכה- האמצעי הזול והיעיל ביותר להעברת ידע

בהשקעה חד פעמית של הפקת סרט הדרכה, ניתן לקבל את האמצעי היעיל ביותר להעברת ידע, וגם לאמצעי הזול ביותר. קרא כאן עוד בנושא הפקת סרטי הדרכה, כולל דוגמאות.

סרטון הדרכה במקום ספר הפעלה

בכל המקרים בהם יחסית מורכב להסביר את התפעול והשימוש הנכון במוצר, מומלץ מאוד להפיק סרט הדרכה. לא רק שהעלות תהיה יותר נמוכה, היעילות של סרט, ביחס לספר, הינה הרבה יותר גבוהה . קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות

סרטון הדרכה יכול לשמש גם כסרט תדמית

בהפקת סרטון הדרכה , חשוב לבצע הפקה מקצועית, גם אם זה מייקר את ההפקה, אבל אז מקבלים גם סרט שיווקי-תדמיתי של החברה, המשדר אמינות ומקצוענות, ובעצם מגדיל מכירות. קרא כאן עוד בנושא הפקת סרטוני הדרכה.

העלאת סרט הדרכה ליוטיוב

סרט הדרכה למוצר הרבה יותר זול ויעיל מאשר ספר הדרכה, וניתן להעלות אותו ליוטיוב כמעט ללא כל מגבלה, ולהפיץ אותו ללקוחות שרכשו את המוצר, בהתאם לאפשרויות הקיימות ביוטיוב. קרא כאן על הפקת סרטי הדרכה ודוגמא

סרטון הדרכה- לפשט, לפשט, לפשט

עם הציפיות הגדלות של הלקוחות לקבלת מוצרים שמאוד פשוט להשתמש בהם, אין ספק שסרטון הדרכה פשוט וקצר יכול להחליף כיום את ספר ההפעלה, ולשמש חוויה מהנה לצרכן. קרא כאן על הפקת סרטוני הדרכה, כולל דוגמאות.

סרט הדרכה למוצר רפואי- חובה בוידאו!

הדרך היעילה ביותר להדריך לשימוש נכון במוצרים היא באמצעות סרט הדרכה. אבל, כאשר מדובר על מוצרים רפואיים, חובה לצלם את סרטי ההדרכה בוידאו, ולא סרט אנימציה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון הדרכה לניסוי קליני

במידה ונדרש להעביר ניסוי קליני את המוצר הרפואי שהחברה פיתחה, הכלי היעיל ביותר להדרכת הנסיינים הוא סרט הדרכה לקראת ניסוי קליני. קרא כאן עוד על הפקת סרטוני הדרכה לניסויים קליניים, כולל דוגמאות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - שי לוי
 054-6310188 ; 03-6775922

Shay_l@Hotmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - שי לוי
  054-631-0188
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן