יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטוני תדמית של יהב הפקות- רק מא' ועד ת'!

 

אני די גאה בהפקות של סרטוני התדמית שלנו!


בכל פעם שאני מסתכל על האתר של יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים, בדפים של סרטוני התדמית, או של תיק העבודות- סרטוני תדמית, אני די מתמלא בגאווה: אין אפילו סרטון תדמית אחד שאני מרגיש נבוך מההפקה. להיפך, אני מאוד גאה בכל סרטון תדמית שהפקנו.
יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים, נכנסת בימים אלו לשנת ההפקה ה- 12. במהלך 11 השנים שעברנו, הפקנו מעל 1,000 סרטוני תדמית למגוון ענק של עסקים מכל המינים, הגדלים והצבעים. כיום, אני מאוד גאה בסרטוני התדמית שלנו, אבל- למרות השנים הרבות שעברו, מה שאני זוכר לרעה, הן אותן הפקות מתחילת הדרך, בהן ביצענו גם עבודות חלקיות בכדי להתפרנס. כלומר, הצענו גם 'עריכה' ללקוחות שהיו להם חומרים מצולמים מחברה אחרת, או 'שילבנו חומרי גלם של הלקוח, למרות שהיו ברמה נמוכה'. יצא לנו גם כמה פעמים לצלם חומרי גלם ללקוח שרצה השלמות לסרטון תדמית קיים, שאותו רצה לחדש. כל אלה זכורים אצלי בכאב רב. כמות הפשרות שביצענו באותם סרטוני תדמית הייתה עצומה, וכמעט תמיד הן הסתיימו במפח נפש, ולקוחות לא מרוצים. 
 

כל הפקת סרטון תדמית שלנו היא מא' ועד ת'! 

כבר הרבה מאוד שנים, כל הפקה של סרטוני תדמית ביהב הפקות היא מא' ועד ת'. הכוונה, שהפקות שלנו מתחילות בשיחה עם הלקוח, ומסתיימות בסרטון תדמית לעסק של הלקוח, כאשר כל מה שקיים בסרטון הוא מבית יהב הפקות. תהליך כזה כולל את התכולות הבאות:

1. תחקיר- מבצוע על ידי תחקירן של יהב הפקות, שהוא בעל ניסיון שיווקי רב, במגוון תחומים עסקיים, כך שיכול ללמוד את הייחוד של כל עסק, ולבחון אותו ביחס לתחרות.

2. תסריט- תמיד נכתב על ידי הקופירייטר של יהב הפקות, שקיבל את הבריף מהתחקירן של יהב הפקות, ובעבודה משותפת ממליץ על תסריט שעונה בצורה מיטבית על המטרות השיווקיות של הלקוח

3. צילומי וידאו- תמיד יבוצעו על ידי אחד מהצלמים של יהב הפקות. במקרי עומס, בהם נדרש תגבור של צוות הצלמים, אנחנו מקפידים לעבוד עם אותם צלמים, שיש להם תקשורת טובה עם שאר אנשי הצוות של יהב הפקות, וניסיון טוב בעבודות קודמות, כך שהתוצרים הם ברוח הצוות של יהב הפקות.

4. עריכת וידאו- תמיד על ידי העורכים של יהב הפקות. במידה ונדרש תגבור של עורכים, שוב מקפידים לעבוד עם אותם עורכים, שיש להם תקשורת טובה עם שאר הצוות של יהב הפקות, וניסיון קודם טוב בעריכות של סרטוני תדמית ללקוחות שלנו. באופן כזה התוצרים גם הם באותה רוח של יהב הפקות.  

5. קבלני משנה- ישנם מקצועות שנידרש לשלב בהפקות של סרטוני תדמית, שעבורם אנחנו נעזרים בקבלני משנה. מקצועות כגון: שחקנים, קריינים, פריזנטורים, מלחינים, מעבדי סאונד מיוחדים, וכן הלאה. בכל פעם שנדרש לשלב אנשי מקצוע נוספים בהפקה, אנחנו ממיינים הכי בקפדנות, ודי יצרנו קדר של אנשי מקצוע, שהם הראשונים שנפנה אליהם כאשר הם נדרשים. אין כמו ניסיון עבר טוב, בכדי להמשיך ולשלב אותם בהפקות שלנו.

 

אני יודע שאנחנו מאבדים לקוחות שמעוניינים בהפקות חלקיות

מכיוון שכיום סרטוני תדמית הם הכלי השיווקי הכי יעיל לקידום עסקים, אין כמעט אף עסק שלא מעוניין להפיק סרטון תדמית עבור העסק שלו, או לרענן סרטוני תדמית ישנים בכדי להתאים אותם למצב העסק כיום. זה יוצר ביקוש גדול להפקות חדשות, ואני מקבל כמעט כל יום פניות עם בקשות שלעת הלקוחות יכולים להוזיל להם את עלות ההפקה. הנושאים בדרך כלל הם:

1. יש ללקוח סרטון תדמית שהפיקו עבורו לפני כמה שנים חברת הפקה מסויימת, ועכשיו הוא מעוניין רק לצלם כמה דברים חדשים בעסק, וליצור סרטון תדמית חדש שמשלב את החומרים הישנים עם החומרים החדשים בכדי ליצור סרטון תדמית מעודכן.

2. יש ללקוח הרבה חומרי גלם שהוא צילם בטלפון סלולרי שלו, או אפילו יש לו צילומים של צלם מקצועי, ועל בסיס הצילומים הוא רוצה שנפיק עבורו סרטון תדמית

3. יש ללקוח תסריט שהוא הכין בעצמו, או אפילו בעזרת קופירייטר מקצועי, ומעוניין לקבל הצעה להפקת סרטון תדמית לתסריט הקיים.

4. יש אפילו פניות של לקוחות, שעשו את רוב העבודה של ההפקה עם חברת הפקה מסויימת, אבל לא היו מרוצים מהתוצאה, ופונים אליינו שניקח את כל חומרי הגלם, ונפיק עבורם מחדש את הסרטון. 

ויש עוד ועוד ויריאציות של הפקות חלקיות, שתמיד מפתיעות אותי מחדש ביצירתיות שלהם, כאילו בהפקה חלקית ניתן לחסוך כסף. אז נכון, ישנם מקרים שהפקות חלקיות יכולות לחסוך ללקוח כסף, אבל מניסיוני- כמעט תמיד הפקות חלקיות מובילות לתוצאה מאכזבת, ולתסכול של הלקוחות. מאוד קשה להסביר את זה ללקוחות, שרק רואים מולם את החסכון הכספי. לכן, בכל המקרים האלה, אני מעדיף 'לאבד' מראש את הלקוח, מאשר ליצור לעצמי לקוח מתוסכל וממורמר, שלא אהב את התוצאה הסופית.

 

מה שקובע את איכות ויעילות סרטוני תדמית הן החוליות החלשות שבהפקה

כל לקוח מצפה שסרטון תדמית שהופק עבורו יספק את הסחורה, כלומר- יניב תוצאות שיווקיות ללקוח. לקוחות מסתכלים על הדברים המדהימים שמשולבים בסרטוני התדמית, כגון גרפיקה מדהימה, או מוזיקה מקורית סוחפת. הם פחות מסתכלים על החוליות החלשות שבהפקה, שדווקא הן אלה שמונעות מהסרטונים לספק את התוצרים השיווקיים הנדרשים. לדוגמא, סרט מהמם ויזואלית, ככול שלא יהיה, אבל מבוסס על תחקיר חובבני, שהוליד תסריט שלא מעביר את המסרים השיווקיים החשובים, לא יתן גם תוצאות שיווקיות. או בסרטון תדמית הכולל כמות גדולה של צילומי וידאו מקצועיים, במידה ושולבו כמה קטעים שצולמו ממצלמה של טלפון סלולרי, כל הסרטון יראה פתאום לא מקצועי, וזה המסר שישודר לצופים, שמדובר בחברה לא מקצועית. אותו דבר אם העריכה של הסרטון חובבנית, זה המסר שיועבר לצופים בסרטון, שהחברה או המוצר שמוצג להם הוא חובבני ולא מקצועי. לכן, אולי אולי אפשר לחסוך כסף בהפקות חלקיות, או שימוש בחומרי גלם קיימים אצל הלקוח, אבל אי אפשר לעבוד על הצופים בסרטוני התדמית: חוליה לא מקצועית בסרטון- משדרת חוסר מקצועיות של העסק או המוצר. במיקרים אלו, במקום שסרטון התדמית יקדם את העסק, הוא עלול להזיק לו. 

 ראו שואוריל 2020 Showreel של יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

שואוריל זה כולל קטעים מתוך הרבה מאוד סרטוני תדמית שהפקנו השנה, שיוצרים ביחד סרטון תדמית לחסרת יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים. כל הסרטונים מייצגים הפקה מא' ועד ת', כלומר- כל אחד מסרטוני התדמית שהפקנו בשנים האחרונות הם כאלה שכל מה שקיים בסרטונים, הוא תוצאה של עבודת אנשי המקצוע של יהב הפקות, החל מתחקירים מקצועיים, תסרטים של הקופירייטר שלנו, צילומי וידאו של הצלמים שלנו, ועבודת העריכה של העורכים המקצועיים שלנו. לא תמצאו בסרטים אף חוליה חלשה, שנגרמה בשל חומרי גלם של לקוחות, או חלקים מהסרטונים שבוצעו על ידי גורם אחר. 

מאמרים נוספים בנושא סרטוני תדמית, שאולי יעניינו אתכם:סרטוני תדמית- פשטות היא שם המשחק!

                              
סרטון תדמית- הפנים של העסק

 ראו סרטון תדמית למכונת חירור יריעות פלסטיק שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית למכונת חירור יריעות פלסטיק לעטיפת מוצרי מזון, אשר פועלת בשיטה מהפכנית, המבוססת על פטנט עולמי, שנותן ללקוחות יתרונות משמעותיים. בהפקה זו נדרשנו לסופר מקצוענות, מכיוון שהמכונה החדשנית אמורה להחליף מכונות קיימות בקווי ייצור, ובלי לשכנע את הלקוחת ביתרונות האמיתיים של המכונה החדשה, הם לא יטרחו להחליף מכונות קיימות. ואכן, בעקבות תחקיר מקצועי שאנחנו ביצענו, תסריט שהכין הקופירייטר שלנו, צילומים בעסק של המכונה בפעולה שצולמו על ידי הצלם המוביל ביהב הפקות, ועריכה מקצועית של אחד העורכים שלנו, התקבלה התוצאה שרואים בסרטון תדמית זה, שאכן איפשר לחברה שפיתחה את המכונה להתחיל ולחדור ללקוחות פוטנציאלים.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות