יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטוני תדמית- עסק למקצוענים!
רואה הרבה פרסומים של 'הפקה עצמית של סרטון תדמית'
הטלפונים הסלולריים החכמים (סמארטפונים), עם המצלמות המשוכללות ובאיכות הגבוהה, ועם כלי עריכת וידאו המשולבים בתוכם, נותנים את ההרגשה שממש קל להפיק סרטונים. וזה אכן כך- כולם מפיקים סרטונים חביבים ומעלים אותם לרשתות החברתיות, בהן הם זוכים לצפיות מדהימות. 

זה כמובן נותן את התחושה שאפשר לעשות אותו דבר לצורך הפקת סרטוני תדמית לעסקים. יש גם הרבה מאוד פרסומים על כמה קל לעשות את זה, בעזרת כמה קורסים קצרים. כשהפקת סרטון תדמית לעסק מתחיל מעלות של אלפי שקלים, ברור שזה מעודד בעלי עסקים, ובמיוחד בעלי עסקים קטנים, להפיק לעצמם את הסרטונים השיווקיים, ולהעלות אותם לרשתות חברתיות בתקווה להגדיל בכך את עסקייהם. 

ברוב המקרים סרטים אלה מתבררים כאכזבה. הם חובבניים, וככזו גם נתפש העסק שהעלה כאלה סרטוני תדמית. לכן אנחנו גם אומרים שהפקה של סרטוני תדמית היא עסק למקצוענים! 
לסיכום, הפקה לא מקצועית של סרטון תדמית יכולה לפגוע בעסק. רק הפקה מקצועית של סרטוני תדמית יכולה לקדם שיווקית את העסק, ולהגדיל מכירות בזמן קצר יחסית.אולי יעניין אותך גם:      צילום סרטון תדמית ברכב


                                   איך סרטוני תדמית עוזרים לקידום האתר אורגנית?

מנהל עסק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

ראה תחילה סרטון תדמית למערכת ניהול מתקדמת

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מציג את הייחוד של מערכת ניהול חדשנית, איזה בעיה היא פותרת, איך היא נראית ומותקנת אצל לקוח מרוצה, וכל זה בזמן מאוד קצר יחסית. ברור שמדובר על הפקה מקצועית של חברת הפקות שהמחתה בהפקת סרטוני תדמית שיווקיים לעסקים.
איפה באה לידי ביטוי המקצוענות בהפקת סרטוני תדמית?
 
הפקה מקצועית של סרטוני תדמית לעסקים, באה לידי ביטוי במקומות הבאים:

1. בתחקיר-  כל הפקה של סרטון תדמית מתחילה בשלב התחקיר. זהו שבו איש שיווק מקצועי מטעם חברת הפקות, נפגש עם מנהל השיווק של העסק, לומד את החברה, מבין היכולות שלה, ובוחן לעומק את הייחוד העסקי בכדי לגבש את הכיוון אליו מעוניינים לקחת את הסרט. 

2. בתסריט- בעקבות התחקיר, נמסר לקופירייטר של חברת ההפקות בריף של העסק,  אשר משמש בסיס לכתיבת התסריט לסרטון התדמית. מי שמכין את התסריט הוא קופירייטר מקצועי, שאמור לרעיונות מקוריים שיאפשרו להציג את הייחוד של העסק באור מיוחד ומושך, וכל זה בזמן הקצר האפשרי. אנחנו ממליצים בתוך 1-1.5 דקות.

3. בצילומים- ברור שטלפון סלולרי אינו מתאים להפקה מקצועית. ליום צילומים נדרש צוות צילום, הכולל במאי צילומים, צלם, עוזר צלם/תאורן, איש סאונד, איש טלפרומפטר (במידה ונדרש), מאפר/ת. מבחינת ציוד  נדרש מצלמה מקצועית וסט עדשות עם מייצב פנימי, חצובה, תאורה מקצועית ומערכת הקלטה עם חיבור למיקרופון צוואר (נק מייק) או בום. 

4. בעריכה- צוות עריכה כולל אנשי עריכת וידאו מקצועיים, ואפטריסטים (תוכנת After Effect) שמבצעים את כל הוידאו והגרפיקה הדינאמית המשולבת בוידאו, או הדמיות דו או תלת ממד.

5. בפוסט- עבודת הפוסט מקנה לסרטון התדמית את המראה הסופי והמקצועי, באמצעות תיקוני צבע וליטוש אחרונים. 

 
חשוב לציין: המקצוענות של סרטון תדמית מגיעה רק אם כל הגורמים בתהליך הם מקצוענים. מספיק שאחד הגורמים שציינתי למעלה הוא 'חובבן', שכל הסרט יתפש כחובבני, ולא רק שלא לעסק- אלא אפילו יפגע בו.

ראו מקבץ מתוך סרטוני תדמית שהפקנו בשנתיים האחרונות

מדובר על סרטון באורך של כדקה, אשר מבוסס על קטעים מתוך סרטוני תדמית מקצועיים שהפקנו בשנתיים האחרונות. רואים שמדובר על סרטוני תדמית מקצועיים, עם מגוון גדול של יכולות הפקה, למגוון גדול של עסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות מובילות, וכן לחברות הייטק. לכל עסק אנחנו תופרים פתרון מקצועי שונה, כזה שיציג את הייחוד של העסק בצורה הכי ברורה וייחודית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול גידול קנביס רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית מקצועי, באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג בצורה הכי מקצועית את המערכת החדשנית. המקצוענות באה לידי ביטוי קודם כל בתחקיר המעמיק שבחן את הייחוד של המערכת, דרך התסריט שנכתב על ידי קופירייטר מקצועי וןמעביר בצורה הכי מעניינת ומושכת את כל המסרים השיווקיים, דרך הצילומים המקצועיים ברמה הגבוהה, כפי שמתבקש בסוג כזה של פתרון, והעריכה המדוייקת שמדגישה עוד יותר את המסרים השיווקיים, מה שהופך את הסרטון תדמית ליעיל, כזה שמספק את הסחורה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות