יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת סרטוני תדמית ליציאה מהסגר וחידוש הצמיחה
אפריל 2020- כבר מעל חודש הפעילות העסקית תקועה!
משבר הקורונה תקע לפניי חודש את כל העסקים, אחריי שכל המדינה נכנסה לסגר. מעל מיליון מובטלים ישבו בבית עם חשש אמיתי של מה יקרה ביום שאחריי. כיום, מתחילים לדבר על יציאה מדורגת מהסגר, ומאפשרים לעסקים לחדש את הפעילות, כאשר בשלב ראשון תוך מגבלות חמורות ועם מספר מצומצם של עובדים. 

הדבר החשוב ביותר מבחינת העסקים, הינו הגדלת מכירות בזמן קצר יחסית, כך שניתן יהיה לשלם משכורות לעובדים, ולהמשיך ולפתח מוצרים חדשים. הגדלת מכירות מחייבת פעילות שיווקית ממוקדת, ובערוצי המכירות הנפוצים. כיום ברור שהכלי היעיל ביותר לקידום מכירות הוא סרטון תדמית, אשר מופץ דרך ערוצי השיווק באינטרנט. 

סרטוני התדמית הכי מומלצים להפקה בכדי לצאת מהמשבר הנוכחי, וחידוש הצמיחה, הם הבאים:

1. סרטון תדמית לעסק- סרטון באורך של 1-2 דקות, אשר יציג את הייחוד של העסק, ואת הטכנולוגיה המובילה, כך שימתג אותו כמוביך בתחום לקהל יעד מוגדר

2. סרטון תדמית לכל מוצר- מומלץ להפיק סרטון תדמית נפרד לכל מוצר בחברה, או קו מוצרים, באורך של עד 2 דקות, כך שלקהל היעד יוצג המוצר הכי מתאים עבורו

3. סרטון תדמית קצר להפצה ברשתות חברתיות- סרטון קצר של כ- 30 שניות, שנועד ליצור גירוי לקבלת פרטים נוספים לגביי מוצר ספציפי.

4. טיזר פרסומי- סרטון קצר של עד 15 שניות, שנועד להצגה פרסומית בסרטי וידאו באינטרנט, כגון: פרסום ביוטיוב. 


נבחן בנפרד כל סוג של סרטוני תדמית, כולל דוגמאות:
לסיכום, אין ספק שסרטון תדמית הוא הכלי היעיל ביותר לקדם שיווקית את העסק, ובמיוחד להגדלת מכירות בזמן קצר יחסית וחידוש הצמיחה של העסק. חשוב איזה סרטוני תדמית נדרש להפיק לכל עסק, על מנת שהקידום יהיה מקסימלי.


למאמרים נוספים בנושא:   סרטוני תדמית לקמפיין בדיגיטל                                       חשיבות האמת בהפקת סרטוני תדמית

מנהל שיווק- העסק תקוע ביום שאחריי הקורונה, ומעוניין לחדש צמיחה במהירות?

חייב להראות הגדלת מכירות בזמן קצר יחסית?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לחברת פיקופרטס

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את העסק. הקידום מבוסס על הצגת הייחוד של העסק, אשר בנוי ומאורגן בצורת חברת הייטק מכל הבחינות, החל בגוף ההנדסי החזק של החברה אשר מפתח את המיכשור המיוחד למוצרים ספציפיים של הלקוח, דרך בניית מכונות ייצור מיוחדות, וכל אמצעי אבטחת האיכות שמיושמים בחברה. כל אלה מקנים לחברה ייחוד מול החברות המתחרות, כך שקהל היעד הרלוונטי שנחשף לסרטון תדמית זה בהחלט מונע לפעולה, יוצר קשר עם החברה לקבלת פרטים נוספים, וכפועל יוצא הופך ללקוח נוסף של החברה.

ראה לדוגמא סרטון תדמית למוצר שחרור מטענים בנמל אשדוד

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לחשוף למשתשמים הפוטנציאלים את מכונת השחרור הדיגיטלית המתקדמת שפותחה על ידי החברה. בסרטון תדמית זה מוצגת בעיה קיימת כיום בנמל אשדוד, בתהליך השחרור של מטענים ומכולות, ומדגימה איך הבעיה נפתרת באמצעות המכשיר החדש, שלא מצריך כל ידע מוקדם להשתמש בו, כאשר הכל מצולם בוידאו שיוצר הזדהות עם הבעיה, והבנה של הפתרון. חשוב שכזה סוג של סרטוני תדמית למוצרים יהיה מוגבל למוצר בודד, או לקו מוצרים, ולא הצגה של כמה מוצרים בסרטון תדמית אחד.  

ראו סרטון תדמית שהוא שואוריל 2020 Showreel

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מבוסס על קטעי וידאו מתוך הפקות של יהב הפקות בשנה האחרונה. הסרטון בעצם עונה על השאלה: מה כולל סרטון תדמית מנצח? ההפקות כוללות קטעים מתוך סרטוני תדמית בוידאו, סרטוני תדמית באנימציה, ובגרפיקה דינאמית, ומכסים כמעט את כל תחומי התעשייה, ומגוון גדול של סוגי עסקים החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות גדולות וחברות הייטק. לכולם, סרטוני התדמית משמשים כלי עיקרי לקידום שיווקי של העסק.

ראה סרטון תדמית למצלמת דרך חדשנית לרכב

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית מצלמת דרך חדשנית לרכב, כאשר מראש התוכנית הייתה לשווק את הסרט בקידום ממומן ברשתות חברתיות. הסרטון הוגבל לדקה, כך שיעודד אנשים לצפות בו, והוא כולו מצולם בוידאו ברכב נוסע בו התוקנה המצלמה, כך שכל לקוח פוטנציאלי יכול להתרשם באופן בלתי אמצעי מביצועי המצלמה, להזדהות עם הצורך, ולהאמין למה שהיצרן מבטיח. הסרטון אכן זכה לחשיפה רבה בפייסבוק, והגדיל משמעותית את הפניות לחברה.

ראה לדוגמא טיזר פרסומי ליוטיוב

מדובר על סרטון קצרצר של 15 שניות, אשר נועד לשמש כטיזר פרסומי ממומן ביוטיוב. הטיזר הועלה כפרסום לפני תחילת ריצת הסרט ביוטיוב, כאשר האלגוריתם של יוטיוב הציג את הטיזר בהתאם לתחום שבו צפה כל לקוח. את הטיזר הפקנו דרך קיצור של סרטון התדמית של העסק, רשת מוכי אלומה, כך שישמש כמגרה את הלקוחות הפוטנציאלים ליצור קשר במידה והנושא מעניין או רלוונטי עבורם. ככול שההצגה של הטיזר לקהל היעד היה יותר רלוונטי- כך גם הייתה ההענות של הלקוחות ליצור קשר. כמובן, טיזר כזה אפשר להעלות כפרסום בכל סרט וידאו שמוצג באינטרנט, במידה ויש מנגנון פרסום שתומך בכך. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות