יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטוני תדמית לאתר מכירות באינטרנט ( Online Sales)

עולם הקניות עבר לאינטרנט

יותר ויותר לקוחות מבצעים כיום את עיקר רכישותייהם דרך האינטרנט. תחום הרכישות המכוונות (Online Sales) נחשב כיום לתחום הכי מתפתח בעסקים. לא מדובר רק על 'השטויות' שאנו קונים ב'עלי באבא'. גם רכישות מאוד משמעותיות, ובאלפי דולרים, עברו לאינטרנט.
 

חייבים להשקיע בשיווק אתרי המכירה

כצפוי, עדיין קיימים הרבה מאוד הונאות, ואתרים שמתחזים לאתרי מכירות. מנהלי שיווק חייבים להשקיע בשיווק האתרים, ולשכנע לקוחות בביצוע רכישות בפועל. 

למנהלי שיווק של אתרי מכירה באינטרנט, אנחנו ממליצים להפיק 2 סוגי סרטונים:

1. סרטון תדמית לקידום האתר- סרטון שמעודד אנשים להיכנס לאתר המכירות

2. סרטון תדמית לתפעול האתר- סרטון שמנחה את הנכנסים לאתר בצורת השימוש הנכונה לביצוע הזמנה
 

מנהל שיווק- מעוניין לקדם מכירות באתר מכירות באינטרנט?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים, או לפרוץ לשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראה תחילה סרטון תדמית לקידום אתר מכירת הפלגות שייט באינטרנט

מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, המבוסס על צילומי וידאו בשילוב של גרפיקה דינאמית, המציג את הכייף של הפלגות שייט, ואת היתרונות המיוחדים של אתר המכירות.

סרטון תדמית לתפעול אתר מכירת הפלגות שייט באינטרנט

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר מנחה את מי שנכנס לאתר ההזמנות, בצורת צעד אחר צעד איך לבצע נכון הזמנה באתר המכירות.

על מה מומלץ להקפיד בהפקת סרטון תדמית לקידום האתר?

מכיוון שקיים היצע מאוד גדול של אתרי מכירה באינטרנט, כמעט בכל תחום, הלקוח די מבולבל מהשפע. בנוסף, הוא עדיין חושש מהונאות, כי קיימים אתרים מתחזים שאין מאחוריהם כלום.  

לכן, על מנת לעודד אנשים להיכנס לאתר המכירות, מומלץ בהפקת סרטון התדמית להקפיד על הנושאים הבאים:

1. ליצור אמון- זהו לדעתי הנושא החשוב ביותר בהפקה של סרטון התדמית לקידום האתר. הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרטון, חייב לפתח אמון באתר. להאמין שאתר זה אמיתי, בוודאי לא מתחזה, ושיהוא 'יספק את הסחורה'. בשלב התחקיר לקראת התסריט, יש להשקיע מחשבה רבה, מהם הגורמים החשובים בתחום הספציפי, שיבנו אמון אצל אלה שצופים בסרטון התדמית.

2. צילום בוידאו- וידאו גם יוצר אמון, וגם מחזק את הקשר הרגשי שבין הצופה (הלקוח הפוטנציאלי) לבין אתר האינטרנט. מכיוון שלאתרי מכירה בדרך כלל אין תשתיות שניתן להציג ללקוח, שאותם אנחנו ממליצים בדרך כלל לצלם בכדי ליצור קשר רגשי, צריך לחשוב על כל מה שכן ניתן לצלם בוידאו. לדוגמא- אנשים שמשתמשים במוצרים המוצעים באתר ונהנים.

3. ליצור אוירה של כייף- סרטון התדמית חייב לשדר אוירה של כייף. לראות אנשים שמחים ומחייכים, מוזיקה קצבית וכייפית, והרבה מסרים חיוביים, שנוגעים בצורך האמיתי של הלקוח (ולא בדרך השלילה!). 

 

על מה מומלץ להקפיד בהפקת סרטון תדמית לתפעול האתר?

באופן מפתיע, ולמרות שמדובר על לקוחות מתוחכמים שמכירים את כל רזי האינטנט, חלק מהלקוחות שכבר נכנסו לאתר, הם עדיין מהלפני ביצוע רכישה בפועל. חלק מההיסוס נובע מרצון להמשיך ולבדוק את הנושא לפני הרכישאבל גם חלק מהססים כי לא ברור להם בדיוק איך מבצעים את הרכישה. בלפתור שתי בעיות אלה, מומלץ להפיק סרטון תדמית לתפעול נכון של אתר המכירות.  

לכן, על מנת לעודד אנשים לבצע רכישה בפועל, מומלץ בהפקת סרטון התדמית לתפעול האתר להקפיד על הנושאים הבאים:

1. הנחיות צעד אחר צעד- סרטון התדמית צריך להיות קצר וממוקד בהנחיות של צעד אחר צעד מה הלקוח אמור על מנת לבצע את הרכישה

2. חומרי גלם לסרטון הם צילומי מסך מהאתר - חשוב שחומרי הגלם להפקת סרטון התדמית יהיו צילומי מסךאקטיביים מתוך האתר (Dynamic Screen Shots). חשוב שמי שצופה בסרט יבדיוק את אותו מידע שמוצג לו באתר המכירות, ולהדגיש בסמנים מיוחדים בדיוק איפה ועל מה הוא צריך ללחוץ בכדי להתקדם.

3. שהסרטון יספק לצופה ערך נוסף- חשוב שמי שצופה בסרטון התדמית לתפעול האתר, לא רק יבין מה הוא צריך לעשות כמו שמצבסרטון הדרכה, אלא ממש ירויח משהו מכך שהוא צפה. לדוגמא, הסרטון יסביר לו איך הוא יכול לכסף בהזמנה, או איך לקבל את המוצר יותר מהר וכד.


לסיכום, עולם הרכישות עבר לאינטרנט, ועל מנת לקדם מכירות באתר מכירות באינטרנט, מומלץ להפיק סרטון תדמית לקידום האתר, תדמית לתפעול נכון של האתר. שני סרטוני תדמית אלה יגדילו משמעותית את ביצוע רכישות בפועל. אולי יעניין אותך גם:    מהם השיקולים לבחירת סגנון לסרטון תדמית? - לחץ כאן

                                 סרטוני תדמית- פשטות היא שם המשחק!- לחץ כאן

 

ראו מקבץ מתוך סרטוני תדמית שהפקנו השנה

מדובר על סרטון באורך של כדקה, אשר מבוסס על קטעים מתוך סרטוני תדמית שהפקנו השנה. סרטוני התדמית הופקו במגוון טכנולוגיות, כלומר- סרטוני תדמית המבוססים על צילומי וידאו, סרטוני אנימציה וסרטונים משולבים וידאו וגרפיקה דינאמית. הסרטונים הופקו למגוון עסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק.

ראו סרטון תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים- גרסה באנגלית

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את מרכז הקונגרסים בחו"ל. סרטון התדמית מציג את המרכז, על 27 האולמות שבו, מצולמים הן מבחוץ והן מבפנים. בנוסף, מוצגת הנגישות הרבה והנוחה למרכז. סרטון התדמית מלווה בקריינות מקצועית באנגלית, וכולל מוזיקה מקורית שהולחנה במיוחד עבור סרטון תדמית זה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות