יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטוני תדמית באולפן מסך ירוק (Green Screen)

זה לא פשוט לצלם סרטון תדמית בתוך העסק


בכדי לקדם שיווקית את העסק והמוצרים, האמצעי היעיל ביותר הוא סרטוני תדמית או סרטוני מוצר. כאשר יש משמעות לתשתיות שבעסק, מכונות הייצור, ציוד הפיתוח, האנשים וכד, אנחנו בדרך כלל ממליצים להפיק סרטי וידאו, כאשר הצילומים מבוצעים בתוך העסק. 

אבל, במידה והעסק לא נראה טוב, או שלא מעוניינים להפריע לעבודה השוטפת בעסק לצורך צילומים, ניתן לצלם את סרטוני התדמית באולפן מסך ירוק, כאשר בעריכה מחליפים את הרקע הירוק בכל רקע שמעוניינים.

מנהל שיווק- מעוניין קמפיין שיווקי למוצרים שונים של החברה או לעסק?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים?
 

ראו תחילה סרטון תדמית שהופק באולפן מסך ירוק

צפו במקבץ סרטוני תדמית לעסקים שהפקנו השנה 

מה מייחד סרטון תדמית זה?

מדובר על אחד מסדרת סרטוני תדמית וסרטוני מוצר, אשר הפקנו עבור חברת וורלדשופ טכנולוגיות. ההפקה בוצעה באולפן מסך ירוק (green screen), כאשר בעריכה הרקע הירוק שמאחורי הפריזנטורית הוסר, ובמקומו שילבנו סרטוני וידאו על פי העיניין. בכך, לא השבתנו את העבודה ליום שלם (לפחות) בחברה, שלא לדבר על כך שבחברה אין תנאים לצלם סרטונים ברמה גבוהה, לא מבחינת התאורה ובעיקר לא מבחינה אקוסטית.


מתי מומלץ להפיק סרטוני תדמית באולפן מסך ירוק?
 

אנחנו ממליצים להפיק סרטוני תדמית, או סרטוני מוצר, באולפן מסך ירוק במקרים הבאים:

1. כאשר העסק עצמו לא נראה מספיק טוב ויז'ואלית, ובאמת לא כל כך חשוב לצלם דווקא בתוך העסק

2. כאשר מעוניינים להפיק סדרה של סרטים, ובעיקר סרטים המבוססים על פריזנטורים, ולא אנשי העסק, שאז תנאי הצילום וההקלטה באולפן הם האופטימליים

3. כאשר ניתן לצלם חלקים מהעסק בתמונות סטילס, או צילומי וידאו, ואז לשלב אותם כרקע מאחורי הפריזנטורים, כמו שמודגם בסרטים של וורלדשופ טכנולוגיות. התשתיות, חנות המכירה, המעבדות, כל אלה צולמו בוידאו כסרטים קצרים, ללא סאונד, והם שולבו כרקע לפריזנטורית

4. במקרים בהם רוצים ליצור סביבה מרוחקת, כמו- הבורסה של ניו יורק, רחובות בלוס אנג'לס וכד, ניתן לרכוש קטעי stock footage, ואותם לשלב כרקע מאחורי הפריזנטור.

לסיכום, כאשר יש חשיבות לתשתיות של העסק, מומלץ לצלם את סרטוני התדמית עבור העסק באותו מקום. אבל, במידה וזה לא מעשי מומלץ להפיק את הסרטונים באולפן מסך ירוק, ולשלב את צילומי העסק כרקע המוצג מאחורי הפריזנטורים.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית שהפקנו ליצרנית ציוד קוסמטי-רפואי

החברה מפתחת ומייצרת מגוון של מכשירים לטיפולים קוסמטים-רפואיים, ומטרת סרטון תדמית זה הייתה להציג את היכולות של המכשירים המתקדמים. הסרטון כולל צילומי טיפולים בפועל, של כל סוגי המכשירים שהחברה מייצרת. בנוסף, המכשירים צולמו באולפן מסך ירוק, על גביי פדסטל מסתובב, כך שניתן היה להציג בסרטון התדמית את המכשירים מכל הכיוונים, ולשלב אותם בסרטון (אחריי הסרת הרקע הירוק של האולפן). 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות